Batman

X
Filtre
Filtre
 • Ürün Çeşidi
 • Kategori
 • Fiyat
Filtreyi Uygula
Sık kullanılan filtreler
 • Tümü
 • Ürün Çeşidi
 • Kategori
 • Fiyat
Temizle
  • Ürün Çeşidi
  • Kategori
  • Fiyat
  • DC Comics - Batman vs Joker Mini Defter
   19,90 TL
  • DC Comics - Batman Logo Mug
   159,90 TL
   Tükendi
  • Batman Butik Defter
   109,90 TL
   Tükendi
   Favori
  • DC Comics - Batman Haftalık Ajanda
   129,90 TL
   Tükendi
  • DC Comics Batman Mıknatıslı Kitap Ayracı
   19,90 TL
   Tükendi
  • Batman Özel Kesim Sticker Seti
   24,90 TL
   Tükendi
  • DC Comics - Batman 99 Parça Puzzle
   59,90 TL
   Tükendi
  • Batman vs Joker 500 Parça Puzzle
   119,90 TL
   Tükendi
  • Batman İskambil Kağıdı
   99,90 TL
   Tükendi
  • Batman vs Joker Hediye Kutusu
   %23 İndirim!
   589,00 TL
   Tükendi
  • Özel Batman Hediye Kutusu
   %16 İndirim!
   385,00 TL
   Tükendi
  • Özel Batman vs Joker Hediye Kutusu
   %20 İndirim!
   315,00 TL
   Tükendi

  Muhiku ile Batman hayranlarını mutlu etmek artık çok daha kolay ve sıra dışı! Tüm zamanların en iyi süper kahramanları arasında yer alan Batman’in macera dolu dünyasının yansıtıldığı hediyeliklerle sevdiklerinize hatırda kalıcı bir sürpriz hazırlayın!Lisanlı Batman hediyeleri sevdiklerinizi mutlu edebilmeniz için en şık ve en özel tasarımlarla bir arada! Özel günler için özenle tasarlanan bu hediyelerle sevdiklerinize zamansız sürprizler yapabileceğiniz gibi özel günlerde de unutamayacakları anların altına imzanızı atabilirsiniz.

  Batman’i Diğer Süper Kahramanlardan Ayıran Özellikler

  Süper kahramanlar, popüler kültürün en önemli parçaları. Bizleri kimi zaman eğlendirirler, kimi zaman maceradan maceraya sürüklerler, kimi zaman ise bizlere ilham verirler.

  Özel güçlerle donatılan bu kahramanlar insan üstü varlıklardır. Bir insanın gerçekte olamayacağı kadar güçlü olmalarının yanı sıra bir insanda olması mümkün olmayan yeteneklere sahiplerdir. 

  Kimi uçar, kimi geleceği görür, kimi görünmez olur, kimi vücudunun tüm uzuvlarını sınırsızca hareket ettirebilir, kimi ise tüm dünyayı parmağının ucunda kaldırabilecek bir güce sahiptir.

  Batman de popüler kültürün yarattığı kahramanlardan biri. Hatta birçok kişi Batman’in gelmiş geçmiş en iyi süper kahraman olduğunu düşünüyor. Neden mi?

  Batman’in Diğerlerinden Farkı

  İlk olarak Batman, bildiğimiz diğer süper kahramanlar gibi özel güçlere sahip değil. Ne Örümcek Adam gibi mutasyon geçiriyor ne Thor gibi bir tanrı ne de Kaptan Amerika gibi bir deney ürünü. 

  Batman her şeyi ile tam bir insan. Özel güçlerle kutsanmamış olan Batman’in tüm yeteneği sıkı bir çalışma disiplinine dayanıyor. Ailesinden kalan mirası Batman’i yaratmasına yardımcı olmuş. Ancak kalan aile mirası dışındaki her şeyi kendi inancıyla ve emeğiyle kazanmış.

  Dolayısıyla Batman’de bir insanın sahip olduğu tüm zaaflar mevcut. Batman yeri geliyor dayak yer, yeri geliyor kandırılır, yeri geldiğinde ise hatalar yapar. Ancak Batman’i özel kılan tam olarak da budur. Çünkü sıradan bir insanın kendini Batman’in yerine koyabilmesi daha olası. 

  Dolayısıyla her biri farklı güçlerle donatılan süper kahramanlardan çok farklı. O bir insanın da bir kahraman olabileceğini izleyicilere açıkça gösteriyor. Böylece izleyici Batman ile bütünleşiyor ve onunla maceranın ta kendisini yaşıyor.

  Batman’i özel kılan diğer bir konu ise korkusu. Süper kahramanların hemen hepsi ya korkusuzdur ya da korkularını yenmeye çalışıyorlar. Ancak Batman korkusuyla yüzleşir. Diğer bir ifadeyle kendi korkusunu benimser.

  Bu sebeple Batman yarattığı kahramanın kostümünde de korkusundan beslenmiştir. Küçükken korktuğu yarasadan esinlenerek kostümünü tasarlamıştır.

  Batman’i özel kılan diğer bir özelliği ise daima iyiliği seçmesi. Oldukça trajik bir hayata sahip olan Batman her şeye rağmen iyiliği seçer. O hiçbir zaman kötülüğü kendine amaç edinmez. O kötülüğün içinde iyiliği seçen en özel kahramanlardan biridir.

  Batman serisinin önemli bir figürü olan Joker ise kötülüğü seçen bir karakterdir. Her iki kahramanın hayatı da trajediler üzerine kuruludur. Ancak yaptıkları seçimler onları iki farklı karaktere dönüştürmüştür.

  Batman Hayranlarını Mutlu Edecek Hediyeler

  Muhiku, Mabbels ile gerçekleştirdiği iş birliğiyle Warner Bros lisanslı orijinal Looney Tunes ürünlerine ev sahipliği yapıyor. Bu ürünler arasında Batman hediyelik eşya çeşitlerine de yer veriyor. Her biri oldukça şık ve kaliteli olan Batmanli hediyeler arasında yer alan ürünler ise şu şekilde:

  Batman Kupa

  Batman’in heyecan dolu serüvenini seyrederken sevdiğiniz içecekler size eşlik etsin! Batman logosuyla tasarlanan mug, Batman’in kötülerle giriştiği heyecan dolu mücadeleyi seyrederken aldığınız hazzı ikiye katlayacak.

  Düz siyah zemin üzerine işlenen logo ortaya oldukça şık bir kupa çıkmasını sağlamış. Ayrıca kupanın iç kısmında kullanılan sarı tonun da logo ile yakaladığı uyum gözlerden kaçmıyor.

  En sevilen DC Comics karakterlerinden biri olan Batman şimdi özel tasarım seramik kupa ile sizlere ve Batman hayranı sevdiklerinize eşlik ediyor. Bulaşık makinesinde de rahatlıkla yıkanabilen bu kupa, sürprizlerinize de güçlü bir hava katıyor.

  Batman Defter

  Batman’in sürükleyici macerası artık en sıkıcı derslerde ya da toplantılarda size eşlik edecek. No almayı çok daha keyifli kılacak defter çeşitlerini çantanızda kolaylıkla taşıyabilir ve not almayı kendiniz ya da sevdikleriniz için çok daha eğlenceli hale getirebilirsiniz.

  Spiralli ve mini defter çeşitleri bu koleksiyonda sizi bekliyor! Özellikle öğrenciye ya da ofis çalışanına hediye seçerken bu eğlenceli hediyeliklerden faydalanabilirsiniz.

  Batman Çıkartma

  Özel kesim çıkartma seti kullanılan en sıradan ürünlere bile sıra dışı bir hava katacak. Batman sticker araba, telefon, tablet, bilgisayar, duvar ya da diğer yüzeylere eğlenceli bir dokunuş yapmanıza yardımcı olacak.

  Su geçirmeyen, iz bırakmayan, dayanıklı bu sticker çeşitlerinin rengi de solmuyor. Böylece kullandığınız eşyalar o sıra dışı havayı her daim koruyor.

  Batman Hediyelik Kitap Ayracı

  Sevdiklerinize doğum günü hediyesi, karne hediyesi ya da herhangi bir özel gün için Batmanli hediyeler mi arıyorsunuz? O halde DC Comics Batman kitap ayracı hem uygun fiyatıyla, hem Batman hayranlarına hitap etmesi sebebiyle, hem de hediyelerinize renk katacağı için tam sizlik.

  Özellikle kitap okurken aniden okuması yarıda kesilenler ya da kaldığı yeri unutanlar için oldukça kullanışlı olacak. Sevdiklerinize kaldıkları yeri en sevdikleri süper kahraman gösterecek.

  Puzzle

  Batman ile eğlenirken zihinsel gelişiminizi desteklemeye ne dersiniz? İster kendiniz, ister sevdikleriniz, isterseniz ise çevrenizdeki öğrencileri Batman puzzle çeşitleriyle mutlu edebilirsiniz. 

  Batman’in macera dolu dünyasının her bir parçasını kıvrak zekanızı kullanarak bir araya getirebilirsiniz. Ayrıca konsantrasyonunuzu da güçlendirebilirsiniz. Eğlenirken zihinsel ve psikomotor becerilerinizi geliştirecek bu küçük aktivite sayesinde sosyal ilişkilerinizi de güçlendirebilirsiniz.

  Batman Hediye Setleriyle Özel Günlerde Sıra Dışı Bir Sürpriz Hazırlayın!

  Seçtiğiniz tüm Batman hediyelik eşya çeşitleri tek bir kutuda! Muhiku’nun Batmanli hediyeler ile hazırladığı konsept hediye kutuları ile gerek kadına, gerek ise erkeğe hediye verebilirsiniz. Özellikle erkeğe hediye seçmenin oldukça sıkıntılı olduğunu düşünürsek bu eğlenceli hediyelikler işinizi çok daha kolay ve eğlenceli kılacak diyebiliriz.

  Muhiku’nun hediye paketleri haricinde sevdikleriniz için siz de bir hediye kutusu tasarlayabilirsiniz. Kendi kutunu yap ile Batmanli hediyeler içinden sevdikleriniz için en kullanışlı ve eğlenceli hediyelikleri seçebilirsiniz. Seçtiğiniz hediyelikleri hiç uğraşmadan ya da yorulmadan tek bir kutuda toplayabilirsiniz. 

  Hazırladığınız Batman hediye kutusunu sevdiklerinize;

  • Doğum günü hediyesi, 
  • Yıl dönümü hediyesi,
  • Yılbaşı hediyesi
  • Sevgililer Günü hediyesi,
  • Karne hediyesi gibi çeşitli amaçlarla çeşitli zamanlarda hediye edebilirsiniz.

  Hediye seçmeyi de vermeyi de sizin için çok daha özel kılan Muhiku’nun özel koleksiyonundaki tüm ürünler sevdiklerinizi mutlu edebilmeniz için şimdi sizi bekliyor! Aynı gün kargo ve aynı gün özel kurye ile teslimat seçeneği için belirtilen süre içinde sipariş vererek hediyelerinize kısa sürede sahip olabilirsiniz.

  Ayrıca aynı gün kargo fırsatı için saat 15.00’e kadar, aynı gün özel kurye ile teslimat seçeneği için saat 12.00’ye kadar siparişinizi oluşturmayı unutmayın. Belirtilen süre dışında verilen siparişler bir sonraki gün kargoya verilir ya da teslim edilir. Üstelik 99 TL üzeri siparişlerinizde ücretsiz kargo ve özel kurye ile teslimat seçeneğinden de faydalanabilirsiniz.

  Kendinizi ya da Batman hayranlarını mutlu etmek için siz de sıra dışı hediye deneyimine davetlisiniz. 

  S: 🦇 Batman hediyeleri nelerdir, diğer hediyeliklerden farkları nelerdir?
  C: Batmanli hediyeler arasında; özel kesim sticker seti, Batman kupa, defter, puzzle ve kitap ayracı gibi hediyelikler yer alıyor. Diğer süper kahramanlardan farklı olan Batman, her şeyden önce insan olması ve süper güçlerle donatılmış olmaması sebebiyle en sevilen kahramanlardan biri. Dolayısıyla Batmanli hediyeler tıpkı kendi karakteri gibi oldukça özel. Ayrıca son derece kullanışlı ve şık hediyeliklerden oluşuyorlar.
  S: 🦇 Sevdiklerimize Batman ürünleri hediye etmenin avantajları nelerdir?
  C: Sevdiklerinize Batman hediyelik eşya armağan ederek hayranı oldukları kahramanla kurdukları bağı güçlendirebilirsiniz. Kendilerini Batman kadar özel, güçlü ve sıra dışı hissetmelerine yardımcı olabilirsiniz. Ayrıca onlara armağan edeceğiniz hediyeleri günlük hayatta kullanabilirler. Böylece hayatın monotonluğuna ve sıkıcılığına eğlenceli bir hava katabilirler.
  S: 🦇 Hediyelik Batman ürünü seçerken nelere dikkat etmeliyiz?
  C: Batmanlı hediyeler seçerken seçtiğiniz hediyeliğin lisanslı ve orijinal ürünler olmasına dikkat etmelisiniz. Çünkü bu ürünler kaliteli olmakla birlikte insan sağlığını tehdit eden kimyasallar içermiyorlar. Bu sebeple çocuklara da gönül rahatlığıyla armağan edebileceğiniz hediyeler. Muhiku’nun Batman koleksiyonunda yer alan hediyelikler Warner Bros lisanslı orijinal Looney Tunes ürünleridir.