• 0

Kız Arkadaşa En Özel Hediyeler

Kız arkadaşa hediye almak oluşan beklentiyi karşılamak kolay değildir. Mevcut hediye seçeneklerinin geleneksel olması da onun kendini özel hissetmesi için yeterli olmayabilir. Tam da bu noktada yüzünüzü güldürecek hediye fikirleri geliştirdik!

Kız Arkadaşınızı Bugün Mutlu Edin!

Hediye Kutuları

  • Kız Arkadaşa Hediye
  • Günün Fırsatı
  • İndirimdekiler
  • En Yüksek Puanlılar
  • Yeni Eklenenler

Dünya Kahveleri Kutusu

(42)
%22indirim
89 TL 69 TL
En Uygun Fiyat!
En çok satan kutu

Mithra Kutusu

(23)
%49indirim
154 TL 79 TL
Çok Satan
En yüksek puanlı kutu!

Dünya Çayları Kutusu

(15)
%44indirim
159 TL 89 TL
Çok Satan
Bu fiyattan son 39 kutu!

Hera Kutusu

%26indirim
189 TL 139 TL
Ücretsiz & Aynı Gün Kargo

Değirmenli Türk Kahvesi Kutusu

%21indirim
189 TL 149 TL
Sepette %13 indirimli fiyat
129 TL
İlk 10 siparişe Lavanta Yapraklı Tarçınlı Butik Sabun Hediye!
Yeni Kutu!

Türk Kahvesi Kutusu

%19indirim
159 TL 129 TL
Sepette %16 indirimli fiyat
109 TL
İlk 10 siparişe Bahar Çiçekleri Desenli Fular Hediye!
Yeni Kutu!

Lima Kutusu

%17indirim
179 TL 149 TL
Sepette %13 indirimli fiyat
129 TL
İlk 10 siparişe Detox Matarası Hediye!
Ücretsiz & Aynı Gün Kargo
Yeni Kutu!

Luna Kutusu

%28indirim
179 TL 129 TL

Helen Kutusu

(18)
%22indirim
139 TL 109 TL
TÜKENDİ

Flora Kutusu

%28indirim
179 TL 129 TL
Ücretsiz & Aynı Gün Kargo

Freya Kutusu

%26indirim
189 TL 139 TL
Sepette %22 indirimli fiyat
109 TL
Ücretsiz & Aynı Gün Kargo

Atlas Kutusu

(87)
%18indirim
109.00 TL 89.00 TL
En çok yorum alan kutu!

Metis Dekorasyon Kutusu

(1)
%19indirim
159 TL 129 TL
Sepette %23 indirimli fiyat
99 TL
En Uygun Fiyat!

Merkür Kutusu

%13indirim
79.00 TL 69.00 TL
Ücretsiz & Aynı Gün Kargo

Sağlıklı Atıştırmalık Kutusu – Maksi

%18indirim
109 TL 89 TL
Yeni Kutu!
Ücretsiz & Aynı Gün Kargo

Sağlıklı Atıştırmalık Kutusu – Mini

%25indirim
79 TL 59 TL
Yeni Kutu!
Ücretsiz & Aynı Gün Kargo

Kız Arkadaşa Hediye Ne Alırsam Beğenir?

Söz konusu kız arkadaşa hediye olunca her sene tekrar eden yeni bir hediye bulma telaşı sarıyor. Gerek en yakın kız arkadaşa doğum günü hediyesi gerekse kız arkadaşa yılbaşı hediyesi olmak üzere yılda birkaç sefer hediye alma gereksinimi hissedebiliyoruz ve ister istemez kısır bir döngünün içerisine giriyoruz. Aslında Muhiku’yu da tam olarak bu kısır döngüye çözüm getirmesi için kurduk.

Kız arkadaşlarımızın kendilerine kaliteli vakit ayırabilmesi ve hayatlarına renk katması için kutular tasarlıyoruz. Bu kutuları tasarlarken ne kadar büyük bir sorumluluk taşıdığımızın farkındayız ve sizi asla mahcup etmeyecek, üzmeyecek hediye kutularının altına imzamızı atıyoruz.

Kız arkadaşa hediye edebileceğiniz kutuların bir diğer avantajı ise tek kutuda birçok hediye barındırmasıdır. Muhiku olarak kız arkadaşınızın hayatının farklı noktalarına değer katması için özen gösteriyoruz. Kız arkadaşa hediye vermek için tasarladığımız hediye kutuları, yalnızca sevgililer için değil normal arkadaşınıza da gönül rahatlığıyla verebileceğiniz içerikleri kapsıyor.

Muhiku kutularındaki farklı kategorilerde farklı ürünler ile hediye çeşidini ve sayısını artırarak aslında beğeni ihtimalini de yukarı çekebiliyorsunuz. Bir diğer taraftan günümüzde kız arkadaşa alınacak hediye çeşidinin birbirine benzer olması en iyisini seçme sürecini uzatıyor. Ancak Muhiku ise tüm bunlardan sıyrılarak babalarımız için beğeni oranı oldukça yüksek, harika kutular sunar.

Ayrıca kız arkadaşa hediye seçimi maalesef bir rekabete dönüştürülebiliyor. Zarafet ve incelikten uzak, düşünülmüş hediyelerden yoksun daha çok gösteriş odaklı hediyeler tercih edilebiliyor. Halbuki tasarladığımız kutularla kız arkadaşınızın çayını ve kahvesini içerken dostu, kitap okurken yoldaşı, güzelliğinin bir parçası, eğlencesinin ise mimarı olabilirsiniz. Sevdiklerinizi mutlu etmek için geleneksel hediyelerden sıyrılarak onların hayatına değer katabilirsiniz. En yakın arkadaşa unutulmayacak hediyeler gönderin!

Aslında Muhiku’yu da tam olarak bu sürece çözüm getirmesi için kurduk. Arkadaşlarınızın kendilerine kaliteli vakit ayırabilmesi ve hayatına renk katması için kutular tasarlıyoruz. Bununla birlikte her ay binlerce kişinin arkadaşını mutlu etmesine ortak olmanın heyecanını yaşıyoruz.

Muhiku olarak tam bu noktada onların hayatının farklı alanlarına dokunan, farklı deneyimler yaşayabilecekleri hediye kutuları tasarladık. Nitekim kız arkadaşlarına Muhiku’dan kutu hediye edenler sadece bir kutu hediye etmiyorlar. Onların kaliteli vakit geçirmeleri için aslında bir zamanı rezerve ediyorlar.

Bugüne kadar binlerce arkadaşı mutlu ettik. Bugün siz de yüksek kalitede en uygun hediye kutuları ile ücretsiz kargo, aynı gün teslimat ve koşulsuz iadeden yararlanarak sevdiklerinizi mutlu edebilirsiniz!

Kız Arkadaşınızı Bugün Mutlu Edin!

Sepet