Kişiye Özel Hediye

Ürünleri Sırala
1
Söz konusu sevdiklerimize hediye almak olunca derin bir araştırma içerisine giriyoruz. Karşımıza ise yoğun bir şekilde isme ve kişiye özel hediye fikirleri çıkıyor. Peki, kişiye özel hediye konseptiyle karşımıza çıkan öneriler her zaman en iyisi mi?Sevdiklerimize özel hediye araştırırken hepimiz belirli zorluklar yaşarız. Acaba sevecek mi, ne alsam beğenir gibi soruların arkası kesilmez. Bazen seçeneklerin arasında kayboluruz bazen aklımıza hiçbir fikir gelmez. Uzun süredir yakın olduğunuz bir arkadaşa hediye alacağınız zaman da hem sizin hem de onun beklentisi yüksek olur. Kişiye özel hediye fikri de bu gibi durumlarda bize göz kırpar.

Kişiye özel hediye denince akla gelen isim baskılı cüzdan, isim baskılı kupa, fotoğraf baskılı yastık gibi seçenekler eğer kaliteli malzemeden üretilmediyse ve baskısı iyi bir yere yaptırılmadıysa sevdiklerinizi hüsrana uğratabilir. Bu yüzden de dikkatli olmakta fayda var.

Bizim Muhiku olarak kişiye özel hediye fikrinden anladığımız, sevdiklerinizin hayatına dokunacak; ona daha önce tatmadığı bir lezzeti, okumadığı bir kitabı, denemediği bir tecrübeyi sunacak bir konsept yaratmaktır. Üstelik içerisinde birçok farklı ürün bulunan hediye kutuları sayesinde sevdiklerinizi mutlu etme ihtimaliniz de atmış olur.

Kişiye Özel Hediye Fikirleri

Yukarıda da bahsettiğimiz gibi bu konu aslında net bir şekilde ikiye ayrılıyor: Birinci ayrımda promosyon ürünlerin üzerine logo ya da isim baskısı yapmak varken ikinci ayrımda ise karşınızdaki kişinin istekleri, zevkleri ve ilgi alanları doğrultusunda alınabilecek hediyeler var.

O zaman hemen Muhiku’daki kutular üzerinden hediyenizi nasıl kişiselleştirebileceğinizi anlatalım.

En yakın arkadaşınıza bunca yıllık dostluğun hakkını verecek bir hediye almak istediğinizi varsayalım. Eğer en yakın arkadaşınızın özelliklerinden biri gurme olmasıysa ona dünyanın farklı ülkelerinden kahveleri deneyimleme imkanı bulacağı bir tadım kutusu alabilirsiniz. Bu kutunun yanına french press, kupa gibi yan ürünler ve okumasını istediğiniz bir kitap da ekleyerek kutunuzu tamamlayabilirsiniz. İçerisine ekleyeceğiniz notla beraber kutunuz tamamen kişiselleştirilmiş ve ona özel hale gelmiş olacak.

Bayan İçin Kişiye Özel Hediyeler

Söz konusu kadına hediye almak olduğunda seçeneklerimiz daha fazla fakat bu da kafa karışıklığına sebep olabiliyor. Bakım ya da güzellik konseptinde bir şeyler almak istediğimizde acaba onda zaten var mı, bu renk hoşuna gider mi gibi sorular alternatiflerin arasında kaybolmamıza neden olabiliyor.

Peki, bayan için kişiye özel hediye alırken nelere dikkat edebilirsiniz?

Öncelikle her ne kadar kozmetik ve güzellik ürünlerinden hoşlanırsa hoşlansın renkli ürünler almanızı tavsiye etmiyoruz. Özel olarak belirttiği bir ruj, oje ya da far paleti varsa bunları tabii ki ona jest olarak alabilirsiniz. Fakat hiçbir fikriniz yoksa dişlerini daha sarı ya da cildini daha soluk gösterecek ürünler almayı istemezsiniz. Bunun yerine ışıltısını ortaya çıkaracak bakım kürleri, cildini besleyecek maskeler, güzellik ritüelinde yer edinecek tütsü, mum gibi aromatik ögeler tercih edebilirsiniz. Böylelikle her kadının hoşuna gidecek ve uzun süre boyunca kullanabilecek ürünler hediye etmiş olursunuz. Bu tarz bir bakım setini kişiye göre özelleştirebilmek için kutuya ikinizin arasındaki bir espri ya da hikaye ile alakalı tatlı bir not yazabilirsiniz.

Doğum günü, yılbaşı, yıl dönümü gibi özel günlerde kişiye özel hediye vermek istiyorsanız diğer bir önerimiz de kendin yap yani DIY konseptine yönelmeniz. Sevdiklerinize sadece onlara özel, el emeğinizle hazırladığınız bir hediye vermek isterseniz Muhiku’daki deneyim kitlerini deneyerek sevginizi hediyeye dönüştürebilirsiniz. Eminiz ki sizin elinizden, emeğinizle çıkan bir armağan onları çok mutlu edecektir.

Aynı gün teslimat, ücretsiz kargo, koşulsuz iade gibi avantajlarıyla bugün Muhiku’yu denemenin tam zamanı!

S: 🎯 Neden kişiye özel bir hediye tercih edilmelidir?
C: Hediyeler, karşımızdaki kişiye olan hislerimizi belirtmek ve mutlu etmek için tercih edilir, klasik hediyeler ise özel hissettirmez. Hediye alacağınız kişiye özel hazırlanmış bir hediye ise hediye aldığınız kişiyi önemsediğinizi belli ederken karşı tarafta olumlu hisler uyandırır.
S: 🤔 Kişiye özel hediye seçenekleri nelerdir?
C: Kişisel hediyeler, hediye alacağınız kişinin sevdiği ürünlerden oluşan sadece onun için oluşturulmuş hissi yaratan hediyelerdir. Muhiku'nun tasarladığı tüm hediye kutularını isteğinize göre özelleştirebilir kişiselleştirebilirsiniz. İsterseniz seçtiğiniz 2-3 isterseniz 7-8 ürünle kendi kişiye özel hediye kutunuzu tasarlayabilirsiniz.
S: 🤷‍♀️ Kişiye özel hediyeler pahalı mıdır?
C: Hediye sektöründe birçok firma kişisel hediye olarak üzerinde isim yazan ürün satışı yapmaktadır. Muhiku hediye alacağınız kişilere hitap edecek tamamen özel hediyeleri en uygun fiyatlarla sunmaktadır. Kişiye özel hediye pahalı olmak zorunda değildir, Mutlu Hissettiren Kutular ile premium hizmeti asgari fiyatlar üzerinden deneyimleyebilirsiniz.