Kişiye Özel Hediye Erkek

Ne
İlgi Alanı
Doğum Günü
Yeni İş Tebrik
Premium Kutular
Ahşap Kutular
150 TL Altı
Kahve Sever
Çay Sever
Çikolata Sever
Mum Sever
Tütsü Sever
Hobi Sever
Plan Sever
Muhiku Mini
X
Filtre
Filtre
 • İlgi Alanı
 • Fiyat
 • Değerlendirme
Filtreyi Uygula
Ürünleri Sırala
  • Dünya Kahveleri Kutusu

   Dünya Kahveleri Kutusu

   (263)
   %9 indirim

   235.00 TL 215.00 TL

   %24 indirim 179.00 TL
   179.00 TL
   Çok Satan
   Muhiku En Çok Tercih Edilen Hediyeler
  • Keyifli Bir Mola Hediye Kutusu

   Keyifli Bir Mola Hediye Kutusu

   (1)
   %22 indirim
   249.00 TL
  • Dünya Çayları Kutusu

   Dünya Çayları Kutusu

   (81)
   %24 indirim
   219.00 TL
   Yüksek Talep Görüyor!
  • Erkeğe Hediye Kutusu
   Yüksek Talep Görüyor!
  • Erkek Sevgiliye Hediye Çikolata Kutusu

   Erkek Sevgiliye Hediye Çikolata Kutusu

   %22 indirim
   289.00 TL
  • Siyah Sever Sevgiliye Hediye Kutusu

   Siyah Sever Sevgiliye Hediye Kutusu

   %23 indirim
   499.00 TL
   Çok Satan
  • Erkek Arkadaşa Doğum Günü Hediye Kutusu

   Erkek Arkadaşa Doğum Günü Hediye Kutusu

   (5)
   %23 indirim
   355.00 TL
   Yüksek Talep Görüyor!
   Ucretsiz Teslimat Ribbon
  • Erkek Sevgili İçin Hediye Kutusu
   Yüksek Talep Görüyor!
  • Arkadaşa Yeni İş Hediye Kutusu

   (3)
   %23 indirim
   375.00 TL
  • Yakın Erkek Arkadaşa Doğum Günü Hediye Kutusu

   Yakın Erkek Arkadaşa Doğum Günü Hediye Kutusu

   369.00 TL
   Fotoğraflı Hediyeler
  • Koç Burcu Erkeğine Doğum Günü Hediye Kutusu

   Koç Burcu Erkeğine Doğum Günü Hediye Kutusu

   %22 indirim
   349.00 TL
  • İkizler Erkeğine Hediye Kutusu

   İkizler Erkeğine Hediye Kutusu

   %23 indirim
   265.00 TL
  1

  Sevdiklerimize hediye seçerken en zorlandıklarımız genellikle erkek arkadaşlarımız oluyor. Halbuki kişiye özel hediye erkek arkadaşlarımızı oldukça mutlu ediyor. Bunun içinse erkek arkadaşlarımızın neleri sevip nelerden hoşlandıklarına dikkat etmemiz gerekiyor.Arkadaşlarımızın nelerden mutlu olduklarını öğrendikçe kişiye özel hediye erkek seçimi daha kolay bir hale geliyor.  Erkek kişiye özel hediye arama sürecimiz de buna bağlı olarak biraz daha kısalmış oluyor.

  Kişiye özel hediye erkek arkadaşa hediye seçimini kolaylaştırır. Çünkü erkek arkadaşlarınızın sevdiği şeylere nokta atışı yapmış olursunuz. Hediyeye karar verirken erkek arkadaşımızın neye ihtiyacı olduğunu bilmekse hediyenizi bir adım öne taşıyacaktır.. Aslında kişiye özel hediye erkek arkadaşımıza seçtiğimiz hediye arkadaşımızı mutlu edecektir. Bunun yanında arkadaşımızın ihtiyacını da karşılıyor olması hediyeyi daha güzel bir hale getirecektir.

  Kişiye Özel Hediye Erkek İçin Neler Olabilir?

  Erkek için kişiye özel hediyelerden seçerken nelere dikkat etmemiz gerektiğini biliyoruz. Peki kişiye özel hediye erkek arkadaşlarımız için seçerken öncelik olarak aklımıza neler getiriyor? Gömlek, tişört, kravat, saat, cüzdan…vs. Aklımıza ilk gelenler biraz daha klasikleşmiş cevaplar. Bunların yanında erkek arkadaşlarımızı hem sevindirecek hem de şaşırtacak hediyeler de mevcut. Gelin birlikte inceleyelim.

  Kişiye Özel Erkek Hediye Fikirleri

  Erkek kişiye özel hediyeler deyince bunların neler olabileceğinden bahsettik. Düşündüğünüz hediyeleri kişiye özel hediye kutularına dönüştürerek yeni tasarımlar da elde edebilirsiniz. Mesela isme özel ya da hatıralara özel tasarımlar seçebilirsiniz. Erkek arkadaşınızın sevdiği ya da seveceğini düşündüğünüz hediyeleri ister ayrı ayrı isterseniz de bir kutu halinde birleştirerek sunabilirsiniz. Peki kişiye özel erkek hediye fikirlerinde neler olabilir?

  Kişiye Özel Erkek Hediye Fikirleri

  – Sevdiği kokuda bir kolonya
  – Özel baskılı kupa
  – Ajanda, not defteri
  – Dolma kalem
  – Çay, kahve çeşitleri
  – Termos, kahve ekipmanları
  – Su matarası
  – Sevdiği tarzda bir kitap
  – Dekoratif eşyalar

  Bu listeyi arkadaşınızın zevklerine göre genişletip daraltabilirsiniz. Önemli olan arkadaşınızı düşündüğünüzü ve önemsediğinizi göstermek. Sadece bu sebepten bile özenle hazırladığınız kişiye özel erkek hediye almak arkadaşınızı hem sevindirecek hem de çok şaşırtacak.

  Muhiku’nun mutlu hissettiren kutularından birini seçerek erkek arkadaşlarınızı güzel bir hediye verebilirsiniz.

  Erkek Sevgiliye Kişiye Özel Hediye Fikirleri

  Erkek sevgiliye kişiye özel hediye almak arkadaşınıza ya da tanıdığınıza hediye almaktan biraz daha fazla önem ve dikkat istiyor. Çünkü sunduğunuz hediye ile sevgilinizin hem gönlünü kazanmak hem de gerçekten mutlu olmasını istiyorsunuz.

  Klasik hediyelerin yanı sıra birlikte geçirdiğiniz bir anın fotoğraf baskısını beğeneceği bir bardağa bastırabilirsiniz. Klasik bir bardak sizin fotoğrafınızla anlam bulacaktır. Ayrıca sevgilinizin de severek kullanacağı bir hediye seçmiş olursunuz. Bardağınızda fotoğraf istemezseniz şayet aranızda anlamı olan başka bir görsel ya da yazı da seçebilirsiniz.

  Sevgilinizin sevdiği küçük bir çikolata dahi onu mutlu edecektir. Sevdiği çiçeklerden bir buket de yaptırabilirsiniz. Bu hediyeler sevgilinizi çok sevindirmekle beraber çok da şaşırtacaktır.

  Sevgilinizi mutlu hissettirmek için seçeceğiniz hediyelere bakarken Muhiku’nun Sevginin Huzuru Hediye Kutusu, Doğum Günü Hatırası Hediye Kutusu, Erkek Sevgiliye Hediye Çikolata Kutusu gibi sizin için hazırlanmış birbirinden güzel kutularına da bakmayı unutmayın.

  Erkek İçin Kişiye Özel Hediyeler Nelerdir?

  Klasik hediyelerden ziyade kişiye özel erkek hediyelerine karar verirken sevdiklerinizin nasıl bir yaşam sürdüğünü bilmeniz onlar için hediye seçiminizi kolaylaştırır. İş hayatında çalışma yeri bir ofis ortamı ise odasının ambiyansını güzelleştirecek hediyelerden seçebilirsiniz. Mesela bakımı kolay bir saksı bitkisi veya insanı rahatlatan koku ya da tütsülerden hediye seçerek sevdiklerinizi mutlu edebilirsiniz.

  Seyahat halinde olmasını gerektiren bir işi varsa şayet kahve termosları ile kahve çeşitlerinden güzel bir kişiye özel erkek hediye kutusu hazırlayabilirsiniz.

  Erkek kişiye özel hediye arayışında olanlar için Muhiku’nun hazırlamış olduğu Erkeğe Yeni İş Hediye Kutusu, Terfi Hediye Kutusu ya da Sürpriz Doğum Günü Kutusu gibi birçok hediye seçeneklerini de değerlendirebilirsiniz.

  Kişiye Özel Yenilikçi Kutular Muhiku’da!

  Sevdiklerinizi mutlu etmek adına sizler için oluşturulmuş birçok alternatif Muhiku’da mevcut. Kişiye özel hediye kutusu erkek arkadaşlarınızı ya da sevgilinizi çok şaşırtacak.

  Erkek kişiye özel hediye arayışında iseniz Muhiku’nun kişiye özel erkek hediye seti tam size göre. İster sizin için hazırlanmış hediye kutularından seçin ister kendi kutunuzu kendiniz tasarlayın. Muhiku’dan seçtiğiniz kişiye özel set erkek sevdiklerinizi mutlu hissettirecektir.

  Ne alırsanız alın seçtiğiniz hediyenin yanına ufak bir de not eklemeyi unutmayın. Çünkü hediyeler özel notlar ile birlikte güzeldir.

  S: Kişiye özel hediye nedir?
  C: Sevdiğimiz insanları düşünüp sadece onlar için aldığımız tüm hediyeler aslında kişiye özel bir hediyedir. Kişiye özel hediye dediğimiz bulunması zor ve pahalı olan hediye demek değildir. “Bunu senin için beğendim, senin seveceğini düşündüm ya da ihtiyacın olduğunu gördüm, sana almak istedim” niyeti ile alınan her hediye kişiye özeldir.
  S: Kişiye özel hediye fikirleri ne olabilir?
  C: Kişiye özel hediye fikirlerinde aksesuar, dekoratif eşyalar, deneyim kutuları, çiçek, çikolata, dünya kahveleri ve çeşitli çaylar gibi birbirinden farklı hediyeler mevcut. Hediye alacağımız arkadaşımızı mutlu etmek için bilmemiz gereken tek şey nelerden hoşlanıp neleri sevdiğini öğrenmektir. Bunları bildiğimiz takdirde hediye seçimimiz çok daha kolay olacaktır.
  S: Erkek için kişiye özel hediye ne alınabilir?
  C: Erkekler için kişiye özel hediye seçenekleri de oldukça geniş. Not tutmayı sevenler için dolma kalem ve ajanda, kahve sevenler için dünya kahvelerinden hazırlanmış bir kutu, güzel kokulardan hoşlananlar için kolonya gibi birçok seçenek mevcut. Bunların yanında yeni iş tebrik kutularına, doğum günü kutularına da bakılabilir.
  S: Erkek arkadaşa kişiye özel hediye fikirleri nelerdir?
  C: Erkek arkadaşa özel hediyeler dediğimizde ise biraz daha duygu yüklü hediye seçeneklerini incelemekte fayda var. Birlikte çekildiğiniz güzel bir fotoğrafın baskısı alınabilir. Kupa ya da çift kahve fincanlarından seçilebilir. Kalpli çikolatalardan tercih edilebilir. Birkaç satır güzel cümlelerden oluşan bir not kağıdı oluşturulabilir.