• Best Teacher in The World Rozet
  %17 İndirim!
  Original price was: 24,00 TL.Current price is: 19,90 TL.
  Hızlı Teslimat
 • Happy Teachers Day Rozet
  %17 İndirim!
  Original price was: 24,00 TL.Current price is: 19,90 TL.
  Hızlı Teslimat
 • Happy New Year Rozet - Siyah
  %17 İndirim!
  Original price was: 24,00 TL.Current price is: 19,90 TL.
 • Happy New Year Rozet - Mavi
  %17 İndirim!
  Original price was: 24,00 TL.Current price is: 19,90 TL.
 • Happy New Year Rozet - Kırmızı
  %17 İndirim!
  Original price was: 24,00 TL.Current price is: 19,90 TL.
 • Happy Teachers Day Çiçek Desenli Rozet
  %17 İndirim!
  Original price was: 24,00 TL.Current price is: 19,90 TL.
  Hızlı Teslimat

Yakın arkadaşlarınızın ya da diğer sevdiklerinizin çanta gibi aksesuarları üzerinde sizden gelen bir hediye taşımalarını ister misiniz? Onlara hediye edeceğiniz birbirinden eğlenceli rozet çeşitlerimizle daima sizi hatırlamalarını sağlayabilirsiniz. Yıllarca hiç sıkılmadan kullanabilecekleri bu rozetler eminiz ki her baktıklarında yüzlerini güldürecek.

Rozetler çok uzun yıllardır tercih edilen eğlenceli aksesuarlar arasındadır. Lise yıllarınızdan da muhtemelen hatırlarsınız ki sırt çantaları ve kalem kutuları üzerinde mutlaka bir rozet olurdu. Eğer siz de lise döneminizde mutlaka rozet kullananlardan olduysanız sizin için bambaşka bir anlamı olduğuna eminiz. Bu uzun yıllar kullanabilecekleri anlamlı ve eğlenceli aksesuarları sevdiklerinize hediye etmek istemez misiniz?

Geçmiş yıllardan bu zamana popülerliğini koruyan rozetler özellikle anlamlı bir hediye almak isteyenler için harika bir seçenek. Hem birbirinden eğlenceli hem de uygun fiyatlı rozetlerimiz için sayfamızı incelemelisiniz.

Rozet Nedir?

Rozetler çoğu zaman metalden üretilen ve yaka ya da çanta gibi aksesuarlar üzerine takılmak için kullanılan minik simgelerdir. Bu simgeler üzerinde bir kuruluşun simgesi ya da özel günlerle ilgili yazılar yazmaktadır. Üretim amacına göre üzerlerinde anlamlı ya da eğlenceli sözler de yazdığını görebilirsiniz.

Çoğu zaman üzerine bir kuruma olan aidiyeti ya da birine armağan etmek istediğiniz anlamlı sözler yazılır. Tam da bu yüzden sevdikleriniz ya da kendiniz için harika bir hediye seçeneği olabilir. Bu küçük simgelerle sevdiklerinize anlamlı bir hediye verebilirsiniz.

Eğer siz de özellikle Öğretmenler Günü ya da yılbaşı gibi özel günler için anlamlı bir hediye arayışı içerisindeyseniz rozetlerimize göz atmalısınız. Bu özel günleri sevdikleriniz için daima hatırlanır kılmak için rozetler oldukça doğru bir tercih olacaktır.

Rozet Ne için Kullanılır?

Rozetler genellikle aksesuar olarak kullanılmaktadır. Çanta, tişört ya da yaka üzerinde oldukça şık ve eğlenceli görünürler. Eğer siz de çantalarınız üzerinde aksesuar seviyorsanız tam size göre bir seçim olacağını söyleyebiliriz. Muhiku olarak birbirinden şık ve eğlenceli rozetlerimizle çantalarınıza renk gelecek!

Rozetleri dilerseniz kendinize dilerseniz de sevdiklerinize hediye olarak alabilirsiniz. Çantalarınıza renk katacak birbirinden eğlenceli rozetlerimize gören herkes bayılacak. Değişik renk ve modeldeki rozetlerimizle çantalarınızı eğlenceli hale getirebilirsiniz.

Muhiku olarak birbirinden renkli ve eğlenceli rozet çeşitlerimizle sevdiklerinizin yüzünü güldürebilirsiniz. Üstelik daima sizleri hatırlayabilecekleri bir hediye etmiş olursunuz. Bu rozetlerle onlara anlamlı ve uygun fiyatlı bir hediye verebilirsiniz. Değişik model seçeneklerimize göz atmanızı tavsiye ederiz.

En Çok Tercih Edilen Rozet Çeşitleri Nelerdir?

Siz de rozetlere karşı ayrı bir ilgi mi duyuyorsunuz? Özellikle lise yıllarının vazgeçilmez parçalarından olan rozetlerin sizler için ayrı anlamları olduğunu biliyoruz. Eğer her rozet gördüğünüzde geçmişe gidiyorsanız eminiz ki sizler için harika bir opsiyon.

Muhiku olarak özel tasarladığımız yılbaşı ve Öğretmenler Günü’ne özel rozetlerimizle sevdiklerinize harika bir hediye verebilirsiniz. Özel günler sevdiklerimizi mutlu etmek için harika zamanlardır. Bu günlerde onlara anlamlı hediyeler vermek isteyebiliriz. Eğer siz de sevdiklerinizi mutlu etmek ve özel bir hediye almak istiyorsanız Muhiku doğru yer!

Bu özel günlerde hem uygun fiyatlı hem de anlamlı bir hediye arıyorsanız Muhiku rozetlerine bakmanızı tavsiye ederiz. Sevdiklerinizin uzun yıllar kullanabileceği ve sizi hatırlayacağı bu rozetler çok doğru bir seçim olabilir.

Muhiku rozet çeşitleri arasında özellikle yılbaşı rozetlerine göz atmalısınız! Eğer bu yılbaşında sevdiklerinizi mutlu etmek istiyorsanız hazırladığınız hediyenizin yanına rozetlerimizden ekleyebilirsiniz. Bu rozetlerin en güzel özelliği ise yıllarca kullanılma imkanının bulunması. Bu sayede sevdikleriniz her baktıklarında sizi hatırlayacakları bir hediyeye sahip olmuş olurlar.

Rozetli Hediye Kutuları

Eğer beğendiniz rozetlerin yanına başka hediyelikler eklemek isterseniz Muhiku hediye kutularını tercih edebilirsiniz. Muhiku hediye kutularından dilediğinizi seçerek ya da kendi özel kutunuzu oluşturarak da sevdiklerini mutlu edebilirsiniz.

Kutu içeriğini kendiniz hazırlayarak seçtiğiniz rozetin yanına ek olarak mum, çikolata, kahve, kitap, çiçek ve çay gibi hediyelik ürünleri ekleyebilirsiniz. Oluşturacağınız bu kutularla sevdiklerinize anlamlı bir hediye verebilirsiniz.

Erkeğe Rozet Seçenekleri

Eğer bir özel gün için erkek tanıdığınıza hediye almak istiyorsanız rozet harika bir seçenek olabilir. Yılbaşı ya da Öğretmenler Günü gibi özel günler için erkek yakınlarınıza rozet hediye edebilir ya da anlamlı bir hediye kutusu oluşturabilirsiniz.

Dilerseniz oluşturduğunuz hediye kutusunun içerisine seçtiğiniz rozeti de ekleyerek çok daha özel bir kutu oluşturabilirsiniz. Kutu içerisine ekleyeceğiniz bakım ürünleri, mum, kahve ve çikolata gibi hediyeliklerle kutularını özelleştirebilirsiniz.

Kadına Rozet Seçenekleri

Herhangi bir özel günde bir kadın yakınınıza ya da tanıdığınıza rozet almak isterseniz rengarenk ve çeşitli rozet çeşitlerimizi inceleyebilirsiniz. Yılbaşı rozetlerinden Öğretmenler Günü’ne kadar olan rozet seçeneklerimizi sayfamız üzerinden inceleyebilirsiniz.

Dilerseniz bir hediye kutusu oluşturarak içerisine seçtiğiniz rozeti de ekleyebilirsiniz. Eğer sadece rozet hediye etmek istemiyorsanız kutu içerisine mum, çay, çikolata, kitap ve kahve gibi çeşitli hediyelik ürünler ekleyebilirsiniz. Böylece şık bir hediye kutusuyla sevdiklerinizi mutlu edebilirsiniz.

Uygun Fiyatlı Rozet Seçenekleri

Eğer siz de özel günlerde sevdiklerinizi anlamlı bir hediyeyle mutlu etmek istiyorsanız doğru yerdesiniz. Muhiku olarak tüm özel günler için özel olarak tasarladığımız rozetlerle sevdiklerinizi mutlu edebilirsiniz. Sevdikleriniz için anlamlı ve eğlenceli bir hediye vermenin en güzel yollarından biri rozet almak diyebiliriz. Çünkü hem uzun yıllar saklayabilirsiniz hem de baktıkça mutlu olabilirsiniz.

Sevdiklerinize anlamlı bir hediye vermek için Muhiku’ya! Birbirinden özel ve uygun fiyatlı rozet seçeneklerini web sitemizden bulabilirsiniz. Sevdiklerinizi mutlu etmek istiyor ve bunu yaparken uygun fiyatlı bir hediye arıyorsanız rozet çeşitlerimizi incelemesiniz. Vermek istediğiniz hediye kutularının içerisine ilave edebilir ya da tekli şekilde sevdiklerinize verebilirsiniz.

Eğer anlamlı bir hediye arıyorsanız fakat bütçeniz için de uygun olsun istiyorsanız rozet çeşitlerimizi inceleyebilirsiniz. Rozeti tek başına hediye etmek istemezseniz de yanına bir mum ya da kahve gibi minik hediyelikler ekleyebilirsiniz. Böylece hem bir hediye kutusu oluşturmuş hem de çok anlamlı bir hediye vermiş olursunuz. Sevdiklerinizi bu özel günlerde mutlu etmek işte bu kadar kolay.

Hediyelik Rozet Fikirleri Muhiku’da!

Özel günler sevdiklerimizi mutlu etmek için harika bir fırsat. Eğer siz de özel günlerde sevdiklerinizi mutlu etmek isterseniz sayfamızı incelemelisiniz. Üstelik hem çok çeşitli hem de uygun fiyata hediyelikler bulabilirsiniz.

Muhiku olarak özel günlerinizi anlamlı hale getirmek için çalışıyoruz. Bu yüzden de birbirinden özel ve anlamlı hediyeleri sizler için hazırlıyoruz. Söz konusu rozetler olduğundaysa sizi biraz maziye götürüyoruz.

Farklı bir hediye arayışı içerisindeyseniz rozet çeşitlerimiz tam sizlere göre. Özel günler için hazırladığımız rozetlerimizi sevdikleriniz aksesuar olarak istedikleri zaman yanlarında taşıyabilirler. Böylece her baktıklarında sizi hatırlamış da olurlar. Siz de bu özel hediyelik rozetleri incelemek için hemen ürünlerimize göz atabilirsiniz.

Özel günler için hazırladığımız farklı renk ve çeşitteki rozetlerimizden size en uygun olanını seçebilirsiniz. Dilerseniz kendiniz dilerseniz de sevdikleriniz için harika bir hediye olarak tercih edebilirsiniz. Yılbaşı ve Öğretmenler Günü gibi özel günler için harika bir hediye seçeneği olarak rozetleri değerlendirebilirsiniz.

Muhiku’nun hediyelik rozet fikirleriyle sevdiklerinizi mutlu etmek çok kolay. Uzun yıllar saklayabilecekleri ve her baktıklarında sizi hatırlayacakları rozetlerle eminiz ki anlamlı bir hediye vermiş olacaksınız.

S: Rozet nedir, ne için kullanılır?
C: Rozetler metaldan yapılmış ve üzerlerinde çeşitli simgeler ya da yazılar bulunan aksesuar parçalarıdır. Genellikle çanta ve tişört gibi giyim ürünleri üzerine aksesuar amaçlı takılır. Arkalarında bulunan minik iğne sayesinde dilediğiniz kumaş yüzeyine rahatlıkla takılabilmekte ve oldukça şık görünün bir aksesuar olarak kullanılabilmektedir.
S: En popüler rozet modelleri hangileri?
C: Rozet modelleri kişilerin zevklerine göre farklı çeşitlerde olabilmektedir. Genellikle en çok tercih edilen rozet modelleri ise özel günlere yönelik tasarlanmış ve üzerlerinde anlamlı yazılar olanlardır. Özellikle hediye olarak almak isteyen kişiler için oldukça anlamlı bir opsiyon olan rozetler birbirinden farklı ve renkli şekilleriyle Muhiku'da mevcuttur.
S: Bütçe dostu rozet modelleri nelerdir?
C: Eğer hem sevdikleriniz için anlamlı bir hediye almak hem de bunu yaparken uygun fiyat opsiyonu arıyorsanız rozetler çok doğru bir tercih olacaktır. Rozetler ve üzerindeki anlamlı mesajlarla sevdiklerinizi mutlu edebilir ve uzun süre boyunca saklayabilecekleri bir hediye vermiş olursunuz. Rozet modellerimizin tamamı genel anlamda uygun fiyat skalaları arasındadır bu yüzden gönül rahatlığıyla dilediğiniz modelleri tercih edebilirsiniz.
S: Hediyelik rozet seçenekleri hangileridir?
C: Tüm rozet modellerini hediyelik olarak tercih edebilirsiniz. Muhiku olarak hazırladığımız tüm rozet modelleri özen günlere uygun şekilde hediyelik olarak hazırlanmaktadır. Bu yüzden Yılbaşı ve Öğretmenler Günü gibi özel günlere dair çeşitli rozet seçeneklerinden dilediğinizi tercih edebilirsiniz.