Not Tutucu

 • Garfield Tasarımlı Not Tutucu
  %20 İndirim!
  Original price was: 25,00 TL.Current price is: 19,90 TL.
  Tükendi
 • Kalpli Göz Sekreterlik
  %17 İndirim!
  Original price was: 59,90 TL.Current price is: 49,90 TL.
  Tükendi
 • Ay Temalı Sekreterlik
  %15 İndirim!
  Original price was: 35,00 TL.Current price is: 29,90 TL.
  Tükendi
 • Dream Big Sekreterlik
  %15 İndirim!
  Original price was: 35,00 TL.Current price is: 29,90 TL.
  Tükendi
 • Sihirli Panda Tasarımlı Not Tutucu
  %20 İndirim!
  Original price was: 25,00 TL.Current price is: 19,90 TL.
  Tükendi
 • Küçük Prens Not Tutucu
  29,90 TL
  Tükendi
 • Klaket Tasarımlı Not Tutucu
  29,90 TL
  Tükendi
 • Heykel Satürn Not Tutucu
  %20 İndirim!
  Original price was: 25,00 TL.Current price is: 19,90 TL.
  Tükendi
 • Kaktüs Kedi Not Tutucu
  %20 İndirim!
  Original price was: 25,00 TL.Current price is: 19,90 TL.
  Tükendi
 • Winnie The Pooh Tasarımlı Not Tutucu
  %20 İndirim!
  Original price was: 25,00 TL.Current price is: 19,90 TL.
  Tükendi
 • Uzay Desenli Sekreterlik
  %15 İndirim!
  Original price was: 35,00 TL.Current price is: 29,90 TL.
  Tükendi
 • Satürn Sekreterlik
  %15 İndirim!
  Original price was: 35,00 TL.Current price is: 29,90 TL.
  Tükendi
 • Klaket Sekreterlik
  %15 İndirim!
  Original price was: 35,00 TL.Current price is: 29,90 TL.
  Tükendi
 • Karpuz Desenli Sekreterlik
  %15 İndirim!
  Original price was: 35,00 TL.Current price is: 29,90 TL.
  Tükendi
 • Küçük Prens Tasarımlı Not Tutucu
  %20 İndirim!
  Original price was: 25,00 TL.Current price is: 19,90 TL.
  Tükendi
 • Avokado Tasarımlı Not Tutucu
  %20 İndirim!
  Original price was: 25,00 TL.Current price is: 19,90 TL.
  Tükendi
 • Panda Tasarımlı Not Tutucu
  %20 İndirim!
  Original price was: 25,00 TL.Current price is: 19,90 TL.
  Tükendi

Zaman akıp giderken önemli ayrıntıları unutmamak, hayallerine başarıyla koşmak ve bir sonraki toplantıya çok daha sıkı hazırlanmak için küçük küçük notlar alırız. Fakat bu bir süre sonra sıkıcı gelebilir. Oysa rengarenk not tutucu ile yazmaya karşı motivasyonunuzu yükseltebilir ve keyifle not alabilirsiniz.

Muhiku, hediye çeşitleri içinde farklı işlevlere sahip ofis & kırtasiye ürünlerine yer veriyor. Bu kategori içinde en sevilen ve en çok kullanılan ürünler arasında not tutucular da yer alıyor. Not tutucu mandal olarak da isimlendirebileceğimiz bu ürünler arasında sekreterlikler de yer alıyor.

Bu ürünlerin tasarlanmasının ana amacı; not almayı daha keyifli hale getirmek ve önemli notları göz önünde bulundurabilmek diyebiliriz. Özellikle öğrenciler, sınava hazırlananlar ya da ofis çalışanları için oldukça kullanışlı ürünler arasında yer alıyorlar.

Muhiku’nun not tutucu kategorisinde yer alan rengarenk ürünlerle iş ya da okul hayatınızı eğlenceli hale getirebilirsiniz. Dilerseniz bu renkli tasarıma sahip kullanışlı ürünlerle hediyelerinize renk de katabilirsiniz.

Unuttuğunu Dahi Unutanlara: Not Tutucu Mandal

Günümüzde yoğun bir hayata sahip olmayan hiç kimse yok. Herkes bir yerden bir yere koşuşturuyor ve işlerini yetiştirmeye çalışıyor. Bu sonu gelmeyen düzen ve koşuşturma ise unutulmaması gereken konuların bir çırpıda zihnimizden uçuvermesine neden oluyor.

Örneğin; ertesi gün yapılacak toplantı, sınava son dakika dahil edilen konular, eve alınması gereken eksikler ve aklınıza gelebilecek pek çok şey zihnimizden uçup gidiyor. Bunu önlemek için bazen kendimize küçük mesajlar atabiliyoruz ya da telefona not alabiliyoruz. Ancak sürekli gözümüzün önünde olmadığı için oraya not aldığımızı bile unuttuğumuz oluyor.

Halbuki masa üstü not tutucular öyle değil. Unutmamamız gereken tüm bilgilerin tüm gün gözümüzün önünde olmasını sağlarlar. Böylece toplantı odasına vaktinden önce gidebilirsiniz. Ya da sınavdan hak ettiğiniz notu alabilir ya da günlerdir almayı unuttuğunuz sütü alabilirsiniz. Böylece her şey zamanında ve olması gerektiği gibi olur.

Diğer taraftan unutulmayan bu küçük ayrıntılar yavaş yavaş hayatınızı yoluna koymanıza da yardımcı olur. Yerinde ve zamanında gerçekşetirilen küçük eylemler bir süre sonra başarıyla sonlandırılan bir yığın işi meydana getirir. Üzerinizden geç kalmışlığın verdiği yük kalkar, rahatlarsınız ve bir sonraki işi daha istekli yaparsınız.

Ever hepsi de hayatınıza katacağınız küçücük ama büyük bir işleve sahip obje yardımıyla gerçekleşir. Muhiku’nun dekoratif not tutucuları ile işlerinizi yoluna koyarken çalışma masanıza da tatlı bir görünüm katabilirsiniz.

Not Tutucu Klip ile Anılarınıza Yer Açın!

Sizce kağıt tutucu kıskaç yalnızca önemli notlarınızı gözünüzün önünde bulundurmanızı sağlayan bir ürün mü? Eğer işlevinin yalnızca bu olduğunu düşünüyorsanız yanılıyorsunuz.

Çünkü hem dekoratif bir görünüme sahip hem de oldukça işlevseller. Dolayısıyla masa üstü kağıt tutucu çeşitleriyle masanızı anılarınızla süsleyebilirsiniz. Nasıl mı?

 • Sevdiklerinizi, özlediklerinizi, geçmişte yaşadığınız o güzel günleri, hayalini kurduğunuz ülkeyi ya da hayallerinizi size hatırlatan en güzel fotoğraf karelerinin çıktılarını alın.
 • Daha sonra çıkardığınız fotoğraf kadar kağıt tutucu da alın.
 • Fotoğraf karelerini al tarafından masa üstü kağıt tutucu mandalına sıkıştırın.

Böylece anılarınız çalışırken ya da okurken her daim size eşlik edecek. Diğer taraftan kağıt mandalı ile gözünüzün önüne sabitlediğiniz hayalleriniz size her zaman ulaşmak istediğiniz noktayı hatırlatacak. Düştüğünüz zaman, başarısız olduğunuz ya da motivasyonunuzun düştüğü zamanlarda yeniden ayağa kalkmanızı sağlayacak. Hatta elinizden geleni yapmaya başlamanız gerektiğini gösterecek.

Her An Her Yerde Rahatlıkla Not Almak İsteyenlere: Sekreterlik

Her zaman not almak için düz bir zemine ya da masaya sahip olmayabilirsiniz. Böyle yerlerde not almak tam bir işkence gibi gelir. Ancak sekreterlik varsa her şey oldukça basit.

Sekreterlik ile ayakta ya da otururken kolaylıkla not alabilirsiniz. Yöneticinizin anlattıklarınızı hızlıca yazmak, yaptığınız okul gezisinde önemli bilgileri not etmek, toplu taşımada bile rahat rahat ders çalışmak ve kısaca not almanız gereken her yerde kolaylıkla kullanabilirsiniz.

Sekreterliği yalnızca not almak için kullanmak zorunda da değilsiniz. Önemli PDF çıktılarını kolaylıkla okumak, önemli noktaların altını çizmek ya da köşelere not almak için de kullanabilirsiniz. Bu dilediğiniz bilimsel çalışmaları dahi kolaylıkla incelemenizi ya da okumanızı sağlar.

Sekreterlik Nasıl Kullanılır?

Aranızda daha önce sekreterlik kullanan olduğu kadar kullanmayan kişiler de vardır. Bu sebeple onları bilgilendirmek adına sekreterlik kullanımını kısaca anlatacağız.

Sekreterlik sert, dikdörtgen bir plaka (bu herhangi bir malzemeden yapılabilir ama çoğunlukla plastik tercih ediliyor) üzerine sabitlenen sert mandaldan oluşuyor. Yazacağınız kağıtları ya da okuyacağınız çıktıları mandalın altına sabitliyorsunuz.

Eğer not alıyorsanız kağıdın arkasını çevirmek ya da bir sonraki kağıda geçmek için mandalı açıp sayfayı değiştirebilirsiniz.

Muhiku’nun Not Tutucuları ile Hediyelerinizi Kişiselleştirin!

Çalışanlar ya da öğrenciler için eğlenceli ve bir o kadar da kullanışlı bir hediye arayışında mısınız? Öyleyse onlara hiçbir ayrıntıyı unutma fırsatı vermeyecek ya da diledikleri yerde kolaylıkla not alabilecekleri not tutucular armağan edebilirsiniz.

Muhiku’nun kaliteli, şık ve eğlenceli hediye kutularına bu renkli ürünlerle son bir dokunuş yapabilirsiniz. Hazır hediye kutuları arasından seçim yapabileceğiniz gibi onlar için oldukça kullanışlı bir kutuyu onların zevk ve ihtiyaçlarına göre tasarlayabilirsiniz.

Sizin için aşağıda çalışanlar ve öğrenciler için hazırlayabileceğiniz iki farklı hediye kutusu örneğine yer verdik. Her iki hediye kutusunu tasarlarken genel olarak ofis çalışanlarının ve öğrencilerin ihtiyaçlarına yönelik seçimler yaptık.

Öğrenciler için Hediye Kutusu

Çevrenizdeki öğrencileri ya da sınava hazırlananları mutlu etmek için motive edici bir hediye kutusu hazırlamak ister misiniz? Eğer cevabınız evetse bu tavsiyelerimize kulak verebilirsiniz. Hatta sizin için tasarladığımız örnek hediye kutusunu birebir onlar için hazırlayabilirsiniz.

Öğrenciye hediye kutusu hazırlarken kutunun içine;

 • Derslerini ve sınavlarını takip ederek hayatını belli bir sisteme oturtabileceği bir planlayıcı,
 • Farklı karakterlerin figürleriyle hazırlanan not tutuculardan birini,
 • Dolma kalem,
 • Ders çalışmaktan sıkıldığı zamanlarda onu hem keyifli bir yolculuğa çıkaracak hem de dil becerisini ve hayal dünyasını geliştirecek kitap,
 • Kokusuyla ona enerji verecek ve bilişsel düşünme sürecini hızlandırarak daha kolay konsantre olmasını ve konuları çabuk kavramasını sağlayacak kahveli soya mumu,
 • Ders aralarında keyifle mola vereceği ve enerjisini yeniden kazanabileceği kahve çeşitleri ve lezzetli atıştırmalıklar ekleyebilirsiniz.

Bu ürünlerin hepsiyle ya da birkaçıyla oluşturacağınız hediye kutusu öğrencilerin okulla arasındaki bağı kuvvetlendirmekle kalmayacak onların en zor derslerin bile kolaylıkla üstesinden gelmelerine yardımcı olacak.

Çalışanlar için Hediye Kutusu

Çalışanlar günün büyük bir bölümünü masalarında geçiriyorlar. Dolayısıyla masalarında onları çalışmaya teşvik edecek ve çalışma hayatını düzene koyacak birkaç küçük ayrıntıya ihtiyaçları var. Örnek olması için hazırladığımız hediye kutusunun içinde ise ihtiyaç duydukları pek çok şey var.

Çalışanlar için hazırlayacağınız hediye kutusunun içine;

 • Yapılacak işleri ve toplantıları kolaylıkla planlamalarına yardımcı olacak ajanda,
 • Çalışma düzenine şıklık katacak özel kutulu kalem,
 • Çalışma ortamının çok daha ferah olmasını sağlayacak oda kokusu,
 • Toplantıda kolaylıkla not alabilecekleri bir sekreterlik,
 • Önemli notların daima gözlerinin önünde olmasını sağlayacak not tutucu,
 • Öğle molalarını çok daha keyifli hale getirecek çay ve kahve çeşitleri,
 • Elbette şık kupa çeşitleri gibi pek çok ürünü hediye kutunuzun içine ekleyebilirsiniz.

Böylece Muhiku ile sevdikleriniz için en özel hediyeyi tasarlayabilirsiniz. Kendi Kutunu Yap ile kişiye özel hazırlayacağınız hediyeleri not tutucular ya da sekreterlik çeşitleri ile tamamlayabilirsiniz.

Kurumsal hediye sayfamızı ziyaret ederek çalışanlarınız için en özel hediyeleri satın alabilirsiniz.

S: 📖 Not tutucu nedir, ne işe yarar?
C: Not tutucu; önemli detayları, bilgileri ve yapmanız gereken işleri daima gözünüzün önünde tutarak hatırlamanızı sağlayan küçük bir araç. Farklı şekillerin ya da figürlerin uzun bir çubuk üzerine sabitlenen küçük mandaldır.
S: 📖 En çok tercih edilen masa üstü not tutucu modelleri nelerdir?
C: Masa üstü not tutucular arasında en çok tercih edilen modeller arasında hayvan figürlüler. Renkli ve sevimli tasarımlarıyla çalışma motivasyonunu yükseltiyorlar. Ayrıca not almayı da çok daha keyifli hale getiriyorlar diyebiliriz.
S: 📖 Hediyelik not tutucu nasıl seçilir?
C: Hediyelik not tutucu seçerken hediyeyi vereceğiniz kişinin sevdiği çizgi film karakterelerini ya da hayvanları göz önünde bulundurabilirsiniz. Onların sevdiği figürlerle tasarlanan kaliteli ve kullanışlı not tutucular arasından seçim yapabilirsiniz. Ayrıca not tutucunun mandalının metal olmasına da dikkat edin. Çünkü metal mandallar diğerlerine nazaran daha dayanıklılar.
S: 📖 Not tutucu hediye etmenin avantajları nelerdir?
C: Sevdiklerinize not tutucu hediye ederek unutmamaları gereken ayrıntıları hatırlamalarına yardımcı olabilirsiniz. Ayrıca küçük notlar almayı alışkanlık haline getirmelerine yardımcı olabilir ve işlerini tam da vaktinde yapmanın verdiği keyfi tatmalarını sağlayabilirsiniz.