• Siyah Roller Tükenmez Kalem No:1 - Özel Kutusunda
  %14 İndirim!
  Original price was: 104,00 TL.Current price is: 89,90 TL.
  Yüksek Talep
  Hızlı Teslimat
 • Siyah Roller Kalem No:2 - Özel Kutusunda
  %13 İndirim!
  Original price was: 109,00 TL.Current price is: 94,90 TL.
  Çok Satan
  Hızlı Teslimat
 • Mavi Roller Kalem No:2 - Özel Kutusunda
  %13 İndirim!
  Original price was: 109,00 TL.Current price is: 94,90 TL.
 • Beyaz Roller Kalem No:2 - Özel Kutusunda
  %13 İndirim!
  Original price was: 109,00 TL.Current price is: 94,90 TL.
 • Gri Roller Kalem No:2 - Özel Kutusunda
  %13 İndirim!
  Original price was: 109,00 TL.Current price is: 94,90 TL.
 • tukenmez-kalem-cover-2
  %14 İndirim!
  Original price was: 99,00 TL.Current price is: 84,90 TL.
 • Gümüş Jel Kalem
  29,90 TL
 • Özel Kutuda Kalem Seti
  %22 İndirim!
  Original price was: 269,90 TL.Current price is: 209,90 TL.
  Tükendi
 • Muayene Işık Kalemi
  %20 İndirim!
  Original price was: 55,90 TL.Current price is: 44,90 TL.
  Tükendi
 • Faber Castell Kuru Boya – 12’li
  59,90 TL
  Tükendi
 • Scrikss 419 Beyaz Dolma Kalem
  %4 İndirim!
  Original price was: 230,00 TL.Current price is: 219,90 TL.
  Tükendi
 • Keçeli Kalem
  %20 İndirim!
  Original price was: 24,90 TL.Current price is: 19,90 TL.
  Tükendi
 • Çift Taraflı Keçeli Kalem
  %20 İndirim!
  Original price was: 24,90 TL.Current price is: 19,90 TL.
  Tükendi
 • klasik-roller-kapak-2
 • Siyah Mat Roller Kalem
  84,90 TL
  Tükendi
 • Scrikss 88 Knight Mat Siyah Dolma Kalem
  %5 İndirim!
  Original price was: 210,00 TL.Current price is: 199,90 TL.
  Tükendi

Hediyeleşmek, tarih boyunca süregelen en özel eylemler arasında. Çünkü insanlar arasındaki birlik ve beraberliği sağladığı gibi sevdiklerimizle aramızdaki bağı da güçlendirir. Bu sebeple geçmişten beri gerek devletler arasında gerek ise kişiler arasında hediye alma ve verme eyleminin gerçekleştiğini görürüz. Kalem ise geçmişten beri en çok tercih edilen hediyelikler arasında yer alıyor. Günümüzde dahi popülerliğini koruyor. Muhiku geleneksel hediye anlayışına getirdiği yenilikçi bakış açısıyla bu geleneksel hediyeliği yepyeni bir formla sunuyor.

Sevdiklerinize en özel zamanlarda en anlamlı sürprizleri yapabileceğiniz kalemli hediye setleriyle mutluluğu sevdiklerinizle paylaşmanıza yardımcı oluyor. Bu yenilikçi hediye anlayışıyla onların hayatına dokunana pek çok hediyeyi armağan etme şansını elde edebilirsiniz.

En Şık ve Kaliteli Hediyelik Kalem Çeşitleri

Muhiku kalem çeşitleri şık tasarımlarının yanı sıra özel kutularıyla da dikkat çekiyorlar. Kalem gibi sırada görünen bir aracı oldukça özel bir armağana dönüştüren Muhiku’nun hediyelik kalem çeşitleri arasında farklı renklerde ve özelliklerde pek çok model mevcut.

Hediyelik kalem çeşitleriyle dilerseniz sevdiklerinize özel bir set hazırlayabilirsiniz. Kırmızı, beyaz, krom, siyah, mat siyah ve füme gibi farklı renkler arasından sevdikleriniz için en özel seçimi yapabilirsiniz. Onlar için seçtiğiniz kalem çeşitlerinin yanına;

 • Farklı tasarımlara sahip defter çeşitleri,
 • Not tutucu ya da sekreterlik,
 • Planlayıcı ya da ajanda,
 • Farklı ülkelere ait egzotik çay ve kahve çeşitleri,
 • Kupa,
 • Bardak altlığı gibi farklı kategorilerden pek çok ürünü ekleyebilirsiniz.

Böylece onların hem hoşuna gidecek hem de hayatın akışında onlara eşlik edecek hediyelikleri tek bir kutuda toplayabilirsiniz. Eminiz her bir ayrıntısını özenle seçtiğiniz bu dopdolu hediye bir ömür boyu kendinden söz ettirecek.

Muhiku’da hediyelik tükenmez kalem çeşitlerinin yanı sıra boya kalemleri de yer alıyor. Büyükler için hazırlanan boyama kitaplarının yanına ekleyeceğiniz boya kalemleriyle evde keyifle vakit çeşirmelerini sağlayabilirsiniz.

Günlük hayatın stresine ve koşuşturmasına sırtlarını dönebilecekleri bu keyif dolu sürprizle onlar için yepyeni hobilerin kapılarını aralayabilirsiniz.

Öğretmene Hediyelik Defter Kalem Seti

Öğretmene hediye denildiği zaman birçoğumuzun aklına gelen ilk seçenek kalemdir. Çünkü öğretmenlerin meslek hayatı okumak ve yazmak üzerine kuruludur. Bu sebeple nice kitaplar okur, nice kalemler tüketirler.

Bu sebeple Muhiku’nun öğretmene hediye koleksiyonunda da oldukça şık kalem çeşitlerine yer veriliyor. Özellikle Öğretmenler Günü için en şık hediyeliklerle beraber en güzel kalemler bir araya getiriliyor.

Eğer öğretmeninize bu yıl daha öncekilerden çok daha farklı bir sürpriz yapmak ama bir taraftan da gelenekseli ve işlevselliği yakalamak istiyorsanız hediyelik defter kalem setlerinden faydalanabilirsiniz.

Böylece onlara hem meslek hayatlarını dikkatlice planlayabilecekleri hem de tatil günlerinin tadına varabilecekleri bir sürpriz hazırlamış olursunuz. Muhiku’nun öğretmene hediyelik defter kalem seti içinde;

 • Elbette özel kutusuyla ve şıklığıyla dikkat çeken tükenmez kalem çeşitleri,
 • Gerek ders aralarında gerek ise tatil günlerinde keyifle yudumlayabilecekleri çay ve kahve çeşitleri,
 • Teneffüslerde enerjilerini yeniden toplayabilecekleri lezzetli atıştırmalıklar,
 • Kaldıkları yeri hatırlamalarına ve sınıf konularını şaşırmadan takip edebilecekleri ajandalar ve planlayıcılar,
 • Yorucu bir günün ardından kokusuyla hem ruhen hem de bedenen rahatlayabilecekleri mum çeşitleri,
 • Öğretmenler için özel olarak tasarlanan kupalar ya da fincan takımları gibi pek çok ürün yer alıyor.

Muhiku ile öğretmen dışında diğer pek çok meslek dalına özel sürpriz de hazırlayabilirsiniz. Örneğin, doktora hediye kalem vererek onun toplum sağlığı için yaptığı değerli göreve katkı sağlayabilirsiniz.

Birine Kalem Hediye Etmenin Anlamı Nedir?

Sevdiğiniz birine kalem hediye etmenin temelindeki anlam nedir? Daha doğrusu ona ne için kalem hediye ediyorsunuz? Eminiz ki sevdiklerinize o kalemi öylesine hediye etmiyorsunuz.

Peki, birine niçin kalem hediye ederiz? Tarihten bu yana sevdiklerimize vermekten sıkılmadığımız bu hediyenin aslında altında derin anlamlar yatıyor.

Yazmak ve çizmek için kullanılan en önemli araçlardan biri. Kimi zaman bir anıyı, kimi zaman birine duyulan özlemi, kimi zaman en büyük sırları kaleme alırız. Tıpkı kitap gibi en özel arkadaşlarımız arasındadır diyebiliriz.

Dolayısıyla dile getirmesek de sevdiklerimize hediye ettiğimiz kalemle onun içindeki gizli duyguları, yaşanmış acı tatlı anıları yüreğinden dökmesine yardımcı oluruz. Bir nevi ona içinde kalanları dışarı atma cesareti veririz.

Bu sebeple birine kalem hediye etmenin en özel anlamlarından biri “onun sırlarına, dertlerine ve acı tatlı her anına ortak olmak” diyebiliriz. Böyle düşününce birine kalem hediye etmenin nasıl hiçbir şey ifade etmediğini söyleyemeyiz.

Birine kalem hediye etmenin diğer bir anlamı ise “ona inandığını göstermektir” diyebiliriz. Ona armağan ettiğiniz kalemle başarılı işlere imza atacağını ve her türlü zorluğun üstesinden geleceğine inandığınızı gösterebilirsiniz.

Kısacası birine kalem hediye etmenin altında insana dair pek çok anlam yatar. Bu anlam hediyenin verildiği kişi kadar özeldir. Kişinin duygularına, hayallerine, ilgi alanlarına, yaşanmışlıklarına ve bunlar gibi birçok şeye göre değişir.

Dolayısıyla sevdiklerinize niçin o kalemi hediye etmek istediğinizi düşünmeli ve o özel hediyenin anlamını siz keşfetmelisiniz.

Kalem Hediye Ederken Yazılacak Notlar

Sıradan görünmesine rağmen altında derin anlamlar yatan kalem, oldukça özel armağanlar arasında. Sevdikleriniz için seçtiğiniz kalemin sunumu en az şıklığı ve kalitesi kadar önemli.

Bu sebeple onu sunarken şık hediye kutularının ve farklı hediyeliklerin yanı sıra oldukça anlamlı cümlelerden de faydalanabilirsiniz. Hediyenin yanına küçük bir not ekleyerek bu özel hediyeyi daha da anlamlı kılabilirsiniz.

Muhiku ile hazırlayacağınız hediyelik kalem seti içine en güzel ve en duygusal cümlelerinizi ekleyebilirsiniz. Böylece verdiğiniz hediyenin duygularınıza tercüman olmasını da sağlayabilirsiniz.

Sevdikleriniz için hazırladığınız hediyelik kalem seti içine ekleyebileceğiniz anlamlı sözler arasından küçük bir derleme yaptık. Siz de bu kalem hediye mesajları ya da notları olarak ifade edebileceğimiz cümleler içinden yapacağınız seçimle sevdikleriniz için en özel notu yazabilirsiniz.

 • “En güzel anılarını kaleme alırken sana eşlik etmesi dileğiyle, sevgiler.”
 • “Bu hayatta karşılaştığım en başarılı insanlardan birisin. Eminim senin için seçtiğim bu hediyeyle de nice başarılara imza atacaksın.”
 • “İnsan yazdıkça hafifler, hafifledikçe de özgürleşirmiş. Yazdığın her kelimeyle birlikte omuzlarındaki yüklerin hafiflesin. Benden sonraki en büyük sırdaşının bu kalem olması dileğiyle, iyi ki varsın!”
 • “Yazdığın her bir cümleyle insanın yüreğine dokunmayı başarıyorsun. Yüreğimize dokunan nice güzel cümleler yazman dileğiyle.”
 • “Gittiğin, gördüğün, tattığın ne varsa en güzel kalemle yazmanı istedim. Unutma ki söz uçar yazı kalır, senin hatıraların hep yaşasın.”
 • “Konuşamadığın, anlatamadığın tüm zamanlarda bu kalemin sırlarını paylaştığın bir dost olması dileğiyle.”
 • “Yeni işinde başarıdan başarıya koşman ve en başarılı işlerin altına imza atman dileğiyle.”
 • “Yeni yaşında yepyeni hedefleri kaleme alman ve gerçekleştirdiğin her bir hedefin üzerine keyifle çizgi atman dileğiyle.”

Sevdikleriniz için hazırlayacağınız hediyelik kalem seti içine bu notlardan ilham alarak anlam katabilirsiniz. Günün anlam ve önemine ekleyeceğiniz birkaç güzel sözle de hediye notunuzu süsleyebilirsiniz.

İçindeki her bir detayını ince ince seçeceğiniz bu hediyeye yazacağınız en güzel ve en anlamlı sözlerle hediyeniz sevdiklerinizin yüreğine ilmek ilmek işleyecek.

S: ✏️ Kalem çeşitleri nelerdir? Farkları nelerdir?
C: Kalem çeşitlerini kurşun, tükenmez ve boya kalemleri olmak üzere üç ana gruba ayırabiliriz. Kurşun kalem tükenmez kaleme göre silinebilme özelliğine sahip. Ancak tükenmez kalem çok daha kullanışlı ve ayrıca şık bir görünüme sahip. Diğer taraftan kurşun kalemle yazılan yazılar zamanın etkisiyle bir süre sonra silikleşebilir. Ancak tükenmez kalemle yazılanlar ilk günkü gibi durur. Boya kalemleri ise yapılan çizimleri renklendirmek için kullanılır.
S: ✏️ Sevdiklerimize kalem hediye etmenin avantajları nelerdir?
C: Sevdiklerimize kalem hediye ederek; en güzel hatıraları kaleme almalarını, en önemli notları kayda almalarını sağlayabiliriz. Diğer taraftan anlamlı hediyeler kategorisinde de yer aldıklarını hatırlatmak isteriz. Onlara armağan edeceğiniz kalemin mürekkebi tükense bile anlamını hiçbir zaman yitirmeyecek ve bir köşede hatıranızı yaşatacak.
S: ✏️ En sevilen kalem modelleri hangileridir?
C: En sevilen kalem modelleri arasında özel kutulu tükenmez kalem çeşitleri yer alıyor. Çünkü bulundukları özel kutu hediyelik değerlerini arttırıyor, şık tasarımları sevdiklerinize kendilerini değerli hissettiriyor ve kaliteli yapılarıyla da uzun süre kullanılabiliyorlar.
S: ✏️ Hediyelik kalem nasıl seçilir?
C: Hediyelik kalem seçerken dikkat etmeniz gereken ilk şey kalite. Kalitesiz kalemlerin mürekkebi kısa sürede biter ya da bozulurlar. Bu da sevdiklerinize özensiz seçim yaptığınızı düşündürebilir ve kendilerini değersiz hissetmelerine neden olabilir. Hediyelik kalem seçerken dikkat etmeniz gereken diğer bir konu ise şıklık. Şık ve hediyelik değeri yüksek kalemler seçmenizi tavsiye ederiz.