Kırtasiye & Ofis

X
Filtre
Filtre
 • Kırtasiye
Filtreyi Uygula
Sık kullanılan filtreler
 • Tümü
 • Kırtasiye
Temizle
  • Kırtasiye
  • Pastel Renkli Mini Planlayıcı
   %18 İndirim!
   Original price was: 109,00 TL.Current price is: 89,90 TL.
  • Renkli Geometrik Desenli Mini Planlayıcı
   %18 İndirim!
   Original price was: 109,00 TL.Current price is: 89,90 TL.
   Yüksek Talep
   Hızlı Teslimat
  • Mavi Geometrik Desenli Günlük Planlayıcı
   %15 İndirim!
   Original price was: 129,00 TL.Current price is: 109,90 TL.
   Çok Satan
  • Siyah Çizgi Tasarımlı Günlük Planlayıcı
   %15 İndirim!
   Original price was: 129,00 TL.Current price is: 109,90 TL.
   Hızlı Teslimat
  • Somon Çiçek Desenli Günlük Planlayıcı
   %15 İndirim!
   Original price was: 129,00 TL.Current price is: 109,90 TL.
   Hızlı Teslimat
  • Pastel Çiçek Desenli Defter
   189,90 TL
   Yüksek Talep
  • Siyah Çiçek Desenli Defter
   189,90 TL
  • Beautiful Journey Defter
   189,90 TL
   Favori
  • Make Yourself a Priority Defter
   189,90 TL
   Çok Satan
   Hızlı Teslimat
  • Siyah Termo Deri Defter – Çizgili
   169,90 TL
  • Göz Tasarımlı Yaldızlı Siyah Not Defteri
   219,90 TL
  • Yıldız Tasarımlı Yaldızlı Siyah Not Defteri
   219,90 TL
  • Ananas Tasarımlı Yaldızlı Siyah Not Defteri
   219,90 TL
  • Gri Mıknastıslı Termo Deri Ajanda
   239,90 TL
   Hızlı Teslimat
  • Antrasit Mıknastıslı Termo Deri Ajanda
   239,90 TL
   Hızlı Teslimat
  • Mavi Mıknastıslı Termo Deri Ajanda
   239,90 TL
   Favori
   Hızlı Teslimat
  • Kahverengi Vintage Görünümlü Defter
   %10 İndirim!
   Original price was: 289,00 TL.Current price is: 259,90 TL.
   (1)
  • Taba Vintage Görünümlü Defter
   %10 İndirim!
   Original price was: 289,00 TL.Current price is: 259,90 TL.
   Favori
   Hızlı Teslimat
  • Bordo Vintage Görünümlü Defter
   %10 İndirim!
   Original price was: 289,00 TL.Current price is: 259,90 TL.
  • Kırmızı Happy New Dreams Defter
   189,90 TL
  • Siyah Happy New Year Defter
   189,90 TL
  • Happy New Year Beyaz Defter
   189,90 TL
  • Gümüş Jel Kalem
   29,90 TL
  • Siyah Roller Kalem No:2 - Özel Kutusunda
   %15 İndirim!
   Original price was: 129,00 TL.Current price is: 109,90 TL.
   Çok Satan
   Hızlı Teslimat

  En Şık Kırtasiye & Ofis Malzemeleri ile Kullanışlı Hediyeler Verin!

  Hediye denildiği zaman zihnimizde hep belli başlı nesneler canlanır. Çoğu zaman bu grubun dışında kalan şeylere hediye gözü ile bakmayız. Fakat değişen hediye anlayışıyla beraber bu nesneler kümesinde de birkaç küçük -aslında bize sorarsanız çok da küçük değil- değişiklikler meydana geldi.

  Bu değişiklikler kırtasiye & ofis malzemelerinin de hediye kategorisinde yer edilmesini sağladı. Elbette not defteri ve kalem gibi hediyelikler bu kategoriye zaten dahildi. Fakat not tutucular, planlayıcılar, sekreterlikler ve daha bir sürü şey de hediyelik değeri kazandı. Neden mi? Çünkü artık kullanışlı ve yaşayan hediyeler çok daha önemli.

  Artık özel günlerde anlık heyecanlar yaratan hediyeler yavaş yavaş etkisini yitirmeye başladılar. Bu tarz hediyelikler yerine hayatımıza dokunan ve hayatın gidişatında işlerimizi kolaylaştıran hediyeler çok daha anlamlı ve unutulmaz.

  Kırtasiye & Ofis Hediye Fikirleri

  • Not defteri
  • Ayraç
  • Kitap
  • Defter
  • Kalem
  • Ajanda
  • Sekreterlik
  • Not tutucu

  Muhiku, kırtasiye & ofis kategorisi ile hediye kutularına çeşitlilik katıyor. Kategoride yer alan ürünlerle farklı hediye setleri tasarlıyor. Bu setlerde yalnızca kırtasiye & ofis ürünleri yer almıyor. Ürünlerin yanına birbirinden lezzetli çikolata çeşitleri, dünya kahveleri, dünya çayları, şık dekorasyon ürünleri de ekleniyor. Böylece kullanışlı hediyeliklerle dolu kutular ortaya çıkıyor.

  Kırtasiye & Ofis Ürünlerinin Kullanım Amaçları Nelerdir?

  Küçük yaşlarda başladığımız okul hayatıyla beraber kırtasiye malzemeleriyle tanışırız. Daha sonra iş yaşantımızla birlikte kullandığımız ürün çeşitliliği artar ve kırtasiye & ofis ürünleri ihtiyacımız olan temel malzemeler arasında yer alır.

  Kırtasiye ve ofis malzemeleri farklı alanlarda farklı amaçlar için kullanılabilir. Bu ürünleri kullanmamızın ana sebebi ise hayatımızı ve işlerimizi kolaylaştırması. Bu başlık altında en çok kullanılan kırtasiye & ofis malzemelerine ve bu ürünlerin kullanım amaçlarına değinmeye çalışacağız.

  Defter

  Kimi zaman en önemli bilgileri kimi zaman ise unutulup gitmesini istemediğimiz anılarımızı özenle yazdığımız defter ile çok küçük yaşlarda tanışırız. Hatta çoğu zaman önümüze oyalanmak için verilmiştir. Dolayısıyla tüm işlevleri dışında ilk oyuncaklarımızdan olmuştur.

  Not defteri kullanımının ana amacı “söz uçar yazı kalır” felsefesiyle kısaca özetlenebilir. Bu sözü açacak olursak defter; en önemli bilgilerin, yapılması gereken işlerin, güzel anıların, öykülerin, şiirlerin ve yazıya dair pek çok şeyin korunması için kullanılan kilitli bir sandık görevi görür. Hem eğitim hem de iş hayatında kullandığımız demirbaş malzemeler arasında yer alır.

  Ajanda & Planlayıcı

  En kullanışlı kırtasiye ve ofis malzemeleri arasında yer alan ajanda ve planlayıcılar hem eğitim hem de iş hayatı için olmazsa olmaz ürünlerdir. Özellikle hayatını belli bir düzene oturmak ve işlerini aksatmadan yapmak isteyenlerin kesinlikle kullanmayı alışkanlık haline getirmeleri gereken malzemelerdir.

  Ajanda ve planlayıcıları toplantılarınızı, iş görüşmelerinizi, günlük ve haftalık işlerinizi, sınavlarınızı, ders planlarınızı not etmek için kullanabilirsiniz. Böylece bir hafta öncesinden tüm işlerinizi ayarlayabilir ve haftanın yükünü işlerinizi sekteye uğratmadan rahatça üzerinizden atabilirsiniz.

  Ajanda ve planlayıcı kullanımı strese girmenizin ve kaygılanmanızın da önüne geçer. Çünkü yapacağınız işi öncesinden kafanızda oturtabilir ve anlık gelişen olaylara karşı hazırlıklı olabilirsiniz.

  Sekreterlik

  Özellikle masanın olmadığı yerlerde işinizi kolaylaştırmak için sekreterlik kullanabilirsiniz. Not almanızı kolaylaştıracak bu ürün dilediğiniz yerde ve zamanda rahatça not almanıza yardımcı olacak. Yöneticinizin söylediklerini hızlıca not alırken ya da bir gezi esnasında not almanız gerektiğinde bu ürünün ne kadar kullanışlı olduğunu göreceksiniz.

  Not Tutucu

  Göz önünde olmayan şeyleri çoğu zaman unuturuz. Bir anda araya başka bir iş girer ve yapmamız gereken o işi yapamayız. İşte not tutucular bu önemli işleri hatırlamamızı sağlayacak kırtasiye & ofis malzemelerinden biridir.

  Hazırlamamız gereken sunumu ya da eksik olduğumuz konuyu bir kağıda not alıp not tutucuya sabitleyebiliriz. Böylece işlerimiz sekteye uğramadan yolumuza devam edebilir ya da günlerce çalıştığımız o sınavdan istediğimiz notu alabiliriz.

  Kalem

  Yukarıda saydığımız kırtasiye & ofis malzemeleri kalem olmadan hiçbir şeye yaramaz diyebiliriz. Elbette onlar olmadan da kalem bir şeye yaramaz. Dolayısıyla not almak için gereken en önemli malzemelerden biri kalemler. Kalem; hayatın her anında, yaşımız kaç olursa olsun ihtiyacımız olan temel bir araçtır.

  Kitap Ayracı

  Sevdiğiniz o kitabın köşesini kıvırmayı bırakabilirsiniz. Çünkü kitap ayracı size kaldığınız yeri hatırlatacak keyifli bir ürün. Kitap ayraçları ile sevdiğiniz kitapların zarar görmesinin önüne geçebilir ya da defalarca başa dönmekten kurtulabilirsiniz.

  Yukarıda saydığımız kırtasiye & ofis malzemeleri en çok kullanılan ürünler. Elbette bunlar dışında da pek çok malzeme var. Ancak hemen hemen herkesin kullandığı ve ihtiyaç duyduğu ürünlere değinmek istedik.

  Bu ürünlerin pek çok çeşidi Muhiku’da mevcut. Bu ürünlerle ihtiyacınız olan malzemeleri temin edebilirsiniz. Dilerseniz de sevdiklerinize kullanışlı ve şık bir hediye hazırlayabilirsiniz.

  Kimler için Kırtasiye & Ofis Ürünleri ile Hediye Hazırlayabilirsiniz?

  Eğer sevdiklerinize kullanışlı bir hediye armağan etmek istiyorsanız kırtasiye & ofis ürünleri armağan edebilirsiniz. Fakat hediye vereceğiniz kişinin bu tarz ürünleri hayatının büyük bir bölümünde kullanıyor olması gerekir.

  Örneğin, bir ev hanımına defter ve kalem hediye etmek çok da mantıklı bir davranış değil. Çünkü deftere ve kaleme çok da ihtiyacı olmayacaktır. Elbette bu hiç kullanmadığı ya da kullanmayacağı anlamına gelmiyor. Fakat siz yine de bu noktada daha dikkatli seçimler yapmalısınız.

  Eğer bir öğrenciye hediye almak istiyorsanız kesinlikle kırtasiye & ofis malzemeleri arasından seçim yapmanızı tavsiye ederiz. Çünkü bu tarz ürünleri sürekli kullandıkları için verdiğiniz hediyeyi de severek kullanacaklardır.

  Öğrenciler dışında ise kırtasiye ve ofis malzemeleriyle; öğretmene, avukata, mühendise, gazeteciye, reklamcıya, sekretere, muhasebeciye ve pek çok meslek grubuna hediye hazırlayabilirsiniz. Eminiz onlara verdiğiniz hediyeleri meslek hayatlarında severek kullanacaklardır.

  Kırtasiye & Ofis Ürünleri ile Hediye Kutusu Hazırlama İpuçları

  Sevdiklerinize kırtasiye ve ofis ürünleri ile hazırlanmış bir hediye kutusu vermek istiyorsanız Muhiku’nun konsept hediye kutuları arasından seçim yapabilirsiniz. Çünkü Muhiku’nun hediye kutularında defter, kalem, planlayıcı gibi ürünlere çok şık hediyeler eşlik ediyor. Böylece onlara hayatın farklı alanlarında kullanabilecekleri oldukça şık ve işlevsel bir hediye kutusu armağan edebilirsiniz.

  Dilerseniz Kendi Kutunu Yap sayfasıyla sevdikleriniz için beğendiğiniz hediyelikleri özgürce bir araya getirebilirsiniz. Onlar için kırtasiye ve ofis ürünleri ile hediye kutusu hazırlamanıza yardımcı olacak ipuçları ise şu şekilde:

  Hangi tip defterleri kullanmayı sevdiklerine dikkat edin. Örneğin, kimisi çizgili deftere not almayı severken kimisi çizgili defterden hiç hoşlanmaz. Eğer kutunuzda defter olmasını istiyorsanız defterin bu özelliğine dikkat etmelisiniz.

  Hazırlayacağınız hediye kutusunun olmazsa olmazlarından biri kalem olmalı. Elbette bu kalem sıradan olmayacak. Özellikle özel kutuda şık kalemlerle kutunuza hava katabilirsiniz.

  Yoğun iş ya da eğitim hayatına sahip olan sevdikleriniz için kesinlikle bir ajanda ya da planlayıcı seçmenizi tavsiye ederiz. Onlar için seçeceğiniz ajanda ya da planlayıcı işlerini ya da görevlerini yerinde ve zamanında gerçekleştirmelerine yardımcı olacak.

  İhtiyaçları olan kırtasiye & ofis malzemeleri dışında kutuya farklı ürünler de eklemenizi tavsiye ederiz. Örneğin, çalışma ortamına hava katacak sukulent ve mum gibi dekorasyon ürünlerini tercih edebilirsiniz. Hediye kutunuza bir de lezzetli atıştırmalıklar, çay ve kahve çeşitleri ile birlikte bir de kupa eklemenizi tavsiye ederiz. Bu lezzetli ve şık detaylar her molada enerjilerini yeniden kazanmalarına yardımcı olacak.

  Sizin için sıraladığımız ipuçlarını kendinize kılavuz ederek sevdikleriniz için harika bir hediye kutusu hazırlayabilirsiniz.

  S: ✒️ Kırtasiye & ofis ürünleri nelerdir? Kullanım alanları nelerdir?
  C: Kırtasiye ve ofis ürünleri arasında defter, ajanda & planlayıcı, kalem, not tutucu ve sekreterlik gibi pek çok malzeme yer alır. Bu ürünler gerek eğitim hayatında gerek ise iş hayatında sıkça kullanılırlar. Bu sebeple öğrenci yakınlarınıza ya da ofis çalışanlarına hediye seçerken tercih edebilirsiniz.
  S: Kırtasiye ve ofis araç gereçleri nasıl seçilmelidir?
  C: Kırtasiye ve ofis malzemeleri kişinin ihtiyacına göre seçilmelidir. Hediye alacağınız kişi en çok neyi tüketiyorsa ya da neye ihtiyaç duyuyorsa o ürünleri hediyenize dahil edebilirsiniz. Örneğin bir sekretere hediye alacaksanız kalem, ajanda, not tutucu, planlayıcı ve sekreterlik gibi ürünleri tercih edebilirsiniz.
  S: Sevdiklerimize kırtasiye ofis ürünleri hediye etmenin avantajları nelerdir?
  C: Sevdiklerinize kırtasiye & ofis ürünleri armağan ederek onların iş ya da okul hayatlarını kolaylaştırabilirsiniz. Onlara vereceğiniz hediyelerle, not almayı ve plan yapmayı onlar için daha keyifli hale getirebilirsiniz. Ayrıca kullanışlı bir hediye verdiğiniz için sürpriziniz kısa sürede unutulmayacak. Aksine her defasında ilk anki heyecanıyla hatırlanacak.
  S: Kırtasiye ve ofis ürünlerinde kalite neden önemlidir?
  C: Bir ürünün kalitesi, o ürünün ömrünü belirler. Mesela kalemi ele alalım. Ucuza aldığımız kalem ya kısa sürede biter ya da kırılır. Dolayısıyla aldığınız ürün ne kadar kaliteliyse o kadar uzun süre kullanılır. Diğer taraftan hediye olarak tercih edecekseniz kesinlikle kaliteli ürünlerden yana seçim yapmanızı tavsiye ederiz. Aksi takdirde hediyeniz karşınızdaki kişiye kendini değersiz hissettirecektir.