Kendime Hediye

Ne
İlgi Alanı
Kadına Hediye
Erkeğe Hediye
Doğum Günü
Yeni İş Tebrik
Muhiku Mini
Premium Kutular
Ahşap Kutular
150 TL Altı
Kahve Sever
Çay Sever
Çiçek Sever
Çikolata Sever
Mum Sever
Tütsü Sever
Hobi Sever
Plan Sever
Bakım Sever
X
Filtre
Filtre
 • Cinsiyet
 • İlgi Alanı
 • Fiyat
 • Değerlendirme
Filtreyi Uygula
Ürünleri Sırala
  • Dünya Kahveleri Kutusu

   Dünya Kahveleri Kutusu

   (263)
   %9 indirim

   235.00 TL 215.00 TL

   %24 indirim 179.00 TL
   179.00 TL
   Çok Satan
   Muhiku En Çok Tercih Edilen Hediyeler
  • Dünya Çayları Kutusu

   Dünya Çayları Kutusu

   (81)
   %24 indirim
   219.00 TL
   Yüksek Talep Görüyor!
  • Kendine Vakit Ayır Hediye Kutusu
   Çok Satan
   Muhiku En Çok Tercih Edilen Hediyeler
  • Atlas Kutusu
   Ucretsiz Teslimat Ribbon
  • Kahve Tutkusu Hediye Kutusu

   Kahve Tutkusu Hediye Kutusu

   %23 indirim
   355.00 TL
  • İyi ki Varsın Hediye Kutusu

   İyi ki Varsın Hediye Kutusu

   (5)
   %22 indirim
   325.00 TL
   Yüksek Talep Görüyor!
  • Aromaterapi Hediye Kutusu

   Aromaterapi Hediye Kutusu

   (1)
   %23 indirim
   405.00 TL
  • Kendine Zaman Yarat Hediye Kutusu

   Kendine Zaman Yarat Hediye Kutusu

   %22 indirim
   319.00 TL
  • Çiçek Doğallığı Hediye Kutusu

   Çiçek Doğallığı Hediye Kutusu

   %22 indirim
   349.00 TL
  • Kısa Bir Mola Hediye Kutusu

   Kısa Bir Mola Hediye Kutusu

   %22 indirim
   349.00 TL
  • Günün Enerjisi Hediye Kutusu

   Günün Enerjisi Hediye Kutusu

   %22 indirim
   319.00 TL
  • Keyif Zamanı Hediye Kutusu

   Keyif Zamanı Hediye Kutusu

   %23 indirim
   369.00 TL
  1

  Genellikle sevdiklerimize özel günlerinde hediyeler almayı ihmal etmemeye çalışıyoruz. Çünkü biliyoruz ki sevdiklerimiz onları özel günlerinde hatırladığımızda mutlu olurlar. Peki ya yakınlarımıza gösterdiğimiz özeni kendimize gösteriyor muyuz? Zaman zaman kendimizi de mutlu etmeye çalışıyor muyuz? Kendimizi mutlu etmenin en iyi yollarından biri de kendime hediye almalıyım düşüncesini eyleme geçirebilmektir.

  Son yıllarda ortaya çıkan ve gittikçe popüler hale gelen “kendime hediye” fikri birçok kişi tarafından benimsendi. Peki neden kendime hediye almalıyım? Bunun cevabı kişiye özeldir ve sizde saklıdır.

  Özel bir günde, kendinize vakit ayırmak istediğinizde, sebepsiz yere mutlu olmaya ihtiyacınız olduğu o anda kendinize hediye alarak kendinizi şımartabilir, mutlu edebilirsiniz.

  Kendime Hediye Ne Alabilirim?

  Kendimizi mutlu etmek, kendimize değer vermek evet çok güzel şeyler. Fakat bazen kendime alabileceğim hediyeler ne olabilir ki diye düşünmek zorunda kalabilirsiniz. Bunun için size birkaç fikir önerisinde bulunabiliriz.

  • Sevdiğiniz bir çiçek
  • Gitmek istediğiniz yere tatil bileti
  • Aksesuar ya da takı
  • Konsept kutular

  Belirttiğimiz bu öneriler içinden “kendime alabileceğim hediyeler nelerdir” sorusuna cevap olabilir.

  Doğum günlerinizde, yılbaşı haftasında, iş terfi kutlamasında, mezuniyetler gibi durum ve zamanlarda kendime hediye aldım diyerek mutlu olabilirsiniz. Böylece kendinizi özel hissetmenin verdiği hazzı tadabilirsiniz.

  Kendime Yılbaşı Hediyesi

  Yoğun ve yorucu geçen bir yılı geride bırakırken yeni yıla huzurla, mutlulukla başlangıç yapmak isteriz. Bu sebeple yeni yıla motivasyon dolu girmek için kendime yılbaşı hediyesi almalıyım diye düşünebilirsiniz. Bize sorarsanız bu sizin için harika olacaktır.

  Kimseden beklenti içinde olmadan yeni yılınızı ilk kendiniz kutluyor olacaksınız. Kendime yılbaşı hediyesi ne alabilirim diye soracak olursanız Muhiku’nun yılbaşı hediyeleri içinden birini kendiniz için seçebilirsiniz. Bu küçük hediyeyle, biten bir senenin yorgunluğunu üstünüzde atabilirsiniz. Dolayısıyla bu kendiniz için kendinize yapacağınız harika jest olacaktır.

  Kendime Doğum Günü Hediyesi

  En özel günlerimizden biri olan doğum günümüzü yakınlarımızın hatırlamasını elbette bekliyoruz. Bu özel günü birlikte kutlamayı, onlarla vakit geçirmeyi arzuluyoruz. Ancak kalabalık kutlamalar olsun veya olmasın kendime kutlama yapıp kendime doğum günü hediyesi alacağım diyenlerdenseniz ne mutlu size. Kendinizi mutlu etmeyi biliyorsunuz diyelim.

  Kendime doğum günü hediyesi ne alsam diye düşünüp karar vermekte zorlanmamanız için birkaç hediyelik önerisinde bulunabiliriz. Öncelikle hediye konusunda sıradanlaşan ve ihtiyacınız olan ürünlere yönelmek yerine; sıra dışı seçeneklere yönelmenizi tavsiye ederiz.

  Neticede kendime doğum günü hediyesi aldım diyecek ve mutlu olacaksınız. Bu durumda farklı hediye fikirleri bu özel gününüzü daha anlamlı kılacaktır. Muhiku’nun doğum günü hediyeleri kategorisinden dilediğiniz hediyeyi kendiniz için satın alabilirsiniz. Belki de bugüne kadar aldığınız en farklı hediyeyi kendiniz için alacaksınız.

  Kendime Alabileceğim Hediyeler Nelerdir?

  Doğum günü, evlilik yıl dönümü, yılbaşı, Sevgililer Günü, Anneler Günü gibi özel günlerde sevdiklerimize hediye almayı önemsiyoruz. Aynı şekilde sevdiklerimizden aldığımız hediyelerle de ayrı bir mutluluk yaşarız. Fakat böyle özel günlerde kimseden beklenti içinde olmadan kendinize hediye alma düşüncesinde de olabilirsiniz.

  Sevdiğiniz bir çiçeği, okumayı planladığınız bir kitabı, izlemek istediğiniz bir filme bileti ya da yapmaktan hoşlandığınız bir hobi kutusunu kendime alabileceğim hediyeler diye düşünebilirsiniz. Önemli olan sizin o an mutlu hissetmenizi sağlayacak tercihler yapmanızdır.

  Hediye almak çoğunlukla zor ve keyifsiz bir uğraş gibi düşünülebiliyor. Nitekim kendime alabileceğim hediyeler dediğinizde siz de zorlananlardan mısınız? O halde size bir ipucu verelim; alacağınız hediye ihtiyacınız olan bir şey mi yoksa almayı çok istediğiniz ya da kendiniz şımartmak istediğiniz bir şey mi olur?

  Kendime alabileceğim hediyeler sıradanlıktan uzak ve daha özgün olmalı diyenler Muhiku’dan geniş ürün çeşitliliğine bakabilirler.

  Kendime Hediye Kutusu Nasıl Yaparım?

  Her zaman hazır bir hediye almak istemeyebilirsiniz. Kendime hediye hazırlıyorum düşüncesi sizi daha da mutlu edecektir. Ayrıca kendi emeğiniz olan bir hediyeyi uzun yıllar daha özenle saklamak isteyebilirsiniz.

  Özel bir gününüz için hazırlık yapıyorsanız ve kendim yapabileceğim hediyeler neler olabilir diye düşünüyorsanız size güzel bir fikir verebiliriz. Sizin için anısı olan fotoğraflarınızdan bir anı defteri hazırlayabilirsiniz. Yıllar geçse de anısı o gün gibi taze kalacak ve hafızalardan silinmeyecek bir hatıra olarak kalacaktır.

  Kendim yapabileceğim hediyeler konusunda en çok zorlanılanı ise sevgiliye kutu yapmaktır. Sevgilinize hediye kutusu yaparken onun beğenisini kazanacak bir hediye olmalı endişesini yaşıyor olmanız çok normal.

  Ancak sevgiliye kendim yapabileceğim hediyeler için risk almamalıyım derseniz Muhikudan sevgilinize özel hediye kutusu tasarlayabilirsiniz. Dilerseniz Muhiku’nun sevgiliye hediye sayfasında yer alan fikirlerden de ilham alabilirsiniz.

  S: Kendime değişik hediye ne alabilirim?
  C: Hediye almak kimileri için zevkli bir uğraş olsa da kimileri hediye alırken zorlanabilir. Hele ki kalıplaşmış hediye seçeneklerinden sıkılmışsanız ve değişik hediye fikirleri arayışındaysanız Muhiku hediye kutularını inceleyebilirsiniz. Eminiz aradığınız sıra dışılığı Muhiku’nun kendime hediye sayfasında bulacaksınız.
  S: Kendime hediye alırken nelere dikkat etmeliyim?
  C: Genellikle hediye alırken alacağımız şeye ihtiyacımız olup olmadığını düşünüyoruz. Elbette ihtiyacımız olan bir şeyi hediye olarak almayı tercih ettiğimiz zamanlar oluyor. Ancak kendinize hediye alırken dikkat etmeniz gereken en önemli husus sizin mutluluğunuzdur. Hediyenizin sizin ilgi ve beğeninizi kazanacak bir ürün olmasına dikkat etmelisiniz.
  S: Kendime yılbaşı hediyesi ne alabilirim?
  C: Yılbaşı hediyesi denildiğinde akla ilk gelen şeylerden biri de planlayıcılar ve ajandalardır. Gerçekten de düzenli olmayı sevenler, işlerini plan dahilinde yapmaktan hoşlananlar için vazgeçilmez bir hediyedir. İçinde planlayıcı ve not defterinin yer aldığı yılbaşı konseptli hediye kutularına bakabilirsiniz.
  S: Kendime yılbaşı hediyesi ne alabilirim?
  C: Yılbaşı hediyesi denildiğinde akla ilk gelen şeylerden biri de planlayıcılar ve ajandalardır. Gerçekten de düzenli olmayı sevenler, işlerini plan dahilinde yapmaktan hoşlananlar için vazgeçilmez bir hediyedir. İçinde planlayıcı ve not defterinin yer aldığı yılbaşı konseptli hediye kutularına bakabilirsiniz.
  S: Kendime hediye kutusu nasıl hazırlarım?
  C: Özellikle birden fazla parçanın yer aldığı hediye kutuları kişiyi daha çok mutlu ediyor. Kendinize hediye alırken aklınızda birden çok seçenek var ve karar veremiyor musunuz? Birden çok seçeneğin yer aldığı kendi kutunu yap kategorisinden istediğiniz ürünlerle kendi hediye kutunuzu tasarlayabilirsiniz.