Karne Hediyesi

Ürünleri Sırala
  • Dünya Kahveleri Kutusu

   Dünya Kahveleri Kutusu

   (263)
   %9 indirim

   235.00 TL 215.00 TL

   %24 indirim 179.00 TL
   179.00 TL
   Çok Satan
   Muhiku En Çok Tercih Edilen Hediyeler
  • Mithra Kutusu

   Mithra Kutusu

   (61)
   %21 indirim
   229.00 TL
   Yüksek Talep Görüyor!
  • Otantik Çaylar Kutusu

   Otantik Çaylar Kutusu

   %24 indirim
   255.00 TL
  • En Güzel Anılarım Hediye Kutusu

   En Güzel Anılarım Hediye Kutusu

   355.00 TL
   Fotoğraflı Hediyeler
   Çok Satan
  • Friends Hediye Kutusu

   Friends Hediye Kutusu

   %23 indirim
   315.00 TL
  • Şokopop Magazin Quiz Hediye Kutusu

   Şokopop Magazin Quiz Hediye Kutusu

   %22 indirim
   349.00 TL
  • You're The Best Hediye Kutusu

   You Are The Best Hediye Kutusu

   335.00 TL
   Yüksek Talep Görüyor!
   Fotoğraflı Hediyeler
  • Superman Hediye Kutusu

   Superman Hediye Kutusu

   %23 indirim
   375.00 TL
  • Best of Luck Hediye Kutusu

   Best of Luck Hediye Kutusu

   %22 indirim
   319.00 TL
   Yüksek Talep Görüyor!
  • Harry Potter Magical Cook Hediye Kutusu

   Harry Potter Magical Cook Hediye Kutusu

   %22 indirim
   355.00 TL
  • Çay Molası Hediye Kutusu

   Çay Molası Hediye Kutusu

   (4)
   %22 indirim
   379.00 TL
  • Rick and Morty Hediye Kutusu No:1

   Rick and Morty Hediye Kutusu No:1

   %23 indirim
   445.00 TL
  1

  Yaz sezonunun başlamasıyla tatil heyecanını duyanlar elbette öğrenciler ve öğretmenlerdir. Bu süreçte yılın tüm yorgunluğu atılacak ve yazın güzelliği ile bir sene boyunca çalışmanın ödülü alınacaktır. Şüphesiz tatile en çok sevinenler ise öğrencilerdir. Onların bu zorlu zamanları bitirmesini kutlamak için karne hediyesi verebiliriz. Pekiyilerin ve tam puanların bollukta olduğu karneler itinalı bir hediyeyi hak eder. Çocuklarınıza ya da onu okutan öğretmenlere karne hediyesi olarak neler alacağınız konusunda kararsız kalabilirsiniz. Fakat ne olursa olsun içtenlikle ve özenle seçilen hediyelerle sevdiklerinizi mutlu edebilirsiniz.

  Karne Hediyesi Fikirleri

  • Kutu oyunları
  • Kırtasiye ürünleri
  • Çikolata
  • Çiçek
  • Renkli çoraplar
  • Yapboz

  Bu minvalde ürünlerin ve daha fazlasının bulabileceğiniz Muhiku sizlerle!

  Karne Hediyesi Kime Alınır?

  Anaokulu, ilkokul, ortaokul ve lise öğrencilerinden üniversite öğrencilerine kadar herkese bu hediyeyi alabilirsiniz. Ayrıca öğrencilerin yanı sıra tüm yılını onlarla geçiren öğretmene de karne hediyesi verilebilirsiniz.

  İlkokulun neşeli telaşını geride bırakıp maratonun ilk koşusunu bitirmiş ilkokul öğrencisine karne hediyesi muhakkak alınmalıdır. Çünkü karne hediyesi ilkokul öğrencisini bu ilk basamakta cesaretlendirecek ve heveslendirecektir. Karne hediyesi ilkokul seviyesindeki çocuğun fiziksel ve zihinsel durumuna hitap etmelidir.

  Bunun dışında karne hediyeleri okul öncesi grubundaki öğrencilere de alınabilir. Anasınıfında öğretmenden öğrenciye karne hediyesi alınabilir. Duygusal gelişimlerinde öğretmen rolüne karşı sempati kazanabilmeleri için öğretmenden öğrenciye karne hediyesi verilmesi oldukça önemlidir.

  Ortaokul ve lise öğrencileri için de karne hediyesi verilebilir. Bir üst kademeye geçiş yapmak için girdikleri sınavların bunaltıcı havasını dağıtmak için onlara hediye almanız güzel olacaktır.

  Okul Öncesi Karne Hediyesi

  Okul öncesi karne hediyesi alacağınız öğrenci, anaokulu ve ilkokulu prova almış, korkularını aşmaya gayret göstermiştir. Alacağınız hediye onu mutlu etmeli ve ödüllendirildiği karnenin kendi emeği olduğunu fark etmelidir. Bu sebeple okul öncesi karne hediyesi tercihleriniz oyuncak ağırlıklı olabilir. Çünkü bu yaş grubundaki çocukların ilgilendiği ve sevdiği şeyler çoğunlukta oyuncaklardır. Örneğin sevdiği çizgi film karakterlerinin yapbozu okul öncesi karne hediyesi olabilir. Bu gibi eğitici ve eğlenceli karne hediyesi okul öncesi öğrencileri için öncelikli tercih edilir.

  Yine şekerlemeler ve çikolatalar ufak öğrencilerin en sevdiği şeylerdendir. Boyama kitapları ve rengarenk kalemler de onların ilgilerini çeker ve mutlu eder. Bu renkli  hediye okul öncesi grubundaki çocuğun hayal dünyasının sınırlarını zorlamasına yardım edecektir. Ne kadar çok renk o kadar renkli dünya demektir.

  Karnelerini alan tüm öğrenciler güzel bir hediyeyi hak etmektedir. Ebeveyn ya da öğretmen olarak öğrencileri motive edecek hediye arıyorsanız, Muhiku’nun her yaşa hitap eden hediyeler dünyasına mutlaka uğrayın.

  Anasınıfı Karne Hediyesi

  İlkokuldan bir adım ötede olsalar da gelişim özellikleri göz önüne alınınca aslında onların ne kadar açık bir zihne sahip olduğunu görebilirsiniz. Her şeyi merak eder ve her şeyi oyuna çevirmek isterler. Onların bu tükenmeyen enerjisi anasınıfında nasıl bir etkiye sahip bunu yalnızca öğretmenleri bilir.

  Ebeveynler olarak sizler bir anasınıfı karne hediyesi ne olmalı diye düşünebilirsiniz. Çocuğunuzun sevdiği ve ilgi duyduğu şeyleri bildiğiniz için pek zorlanmayacaksınız. Fakat bir anasınıfı öğretmeni hediye olarak neler yapabilir? Her bir öğrencinin ayrı ayrı ufak fotoğraflarını bastırabilir ve bir şekerlemeye yapıştırıp renkli stickerlarla süsleyebilirsiniz. Ya da aynı şekilde fotoğrafları boya kalemlerine iliştirip çocuklara hediye olarak verebilirsiniz.

  Ortaokul Karne Hediyesi

  Derslerin yavaş yavaş çeşitlendiği ve zorlaştığı dönem ortaokul dönemidir. Çocuklar gelişim süreci olarak ilk gençliğini yaşamaktadır. Onlarla sağlıklı iletişim kurmak için yaptıklarını desteklemeli ve kendilerini keşfetme konusunda yol gösterici olunmalıdır. Karne notları ne olursa olsun anne babalar çocuklarını sevindirecek hediyeler almalıdır.

  Ortaokul öğrencilerinin yaş grubuna bakıldığında onlara kitap okumayı sevdirmek için kitap hediye etmek iyi bir fikir olacaktır. Yaz tatilinde eğlenmeleri için kutu oyunları alabilirsiniz. Ne de olsa aile ile geçirilen keyifli vakitler en güzel hediyelerdir. Renkli çoraplar ve kırtasiye ürünleri  de bir diğer hediye fikri olarak tercih edilebilir.

  Öğretmene Karne Hediyesi Fikirleri

  Çocuklarımızın eğitiminde çokça emek sarf eden öğretmenlerimize karne gününde hediye verebiliriz. Bu şekilde emekleri için biraz da olsa teşekkür etmiş oluruz. Kadın veya erkek öğretmen için alabileceğiniz hediyeleri önce listeleyebilirsiniz. Özellikle bu süreçte öğretmenin mizacına ve ilgi alanına uygun hediyeler tercih etmek gerekir. Sade ve anlamlı bir hediye vermek isterseniz çiçek almayı düşünebilirsiniz. Çünkü çiçek her koşulda şık ve güzel bir hediye olacaktır.

  Öğretmene Karne Hediyeleri

  • Kitap
  • Çiçek
  • Kolonya
  • Not defteri veya kalem
  • Kupa
  • Fular
  • Aksesuar

  Tüm bu şeyleri tek kutuda toplamak isterseniz  Muhiku’nun öğretmenlere özel olarak tasarladığı hediye kutuları sizi bekliyor. Şık ve özenli bir hediye vermek istiyorsanız Muhiku’ya uğramadan hediye almayın deriz.

  En Güzel Karne Hediyeleri Muhiku’da!

  Çocuklara en güzel karne hediyeleri Muhiku’da! Öğretmenden öğrenciye kadar herkese ve her özel güne tasarım ürünleri, koleksiyon ürünleri ve daha yüzlerce ürünü bulabileceğiniz Muhiku tam size göre.

  Çocuğunuza karne hediyesi alırken kafanız karıştıysa öğrenciye hediye kategorisine girip, çocuğunuza en uygun olduğunu düşündüğünüz kutuyu bulabilirsiniz. Tasarım kupalardan kutu oyunlarına, dünya kahvelerinden lezzetli çikolatalara kadar birçok ürünü tek kutuda toplayan Muhiku tüm bunları oldukça uygun fiyata sizlere sunmaktadır.

  En güzel hediyeler için adresiniz Muhiku olsun!

  S: ✏️ En özgün karne hediye fikirleri nelerdir?
  C: Özgün ve yeni hediyeler arıyorsanız tek tip hediye vermek yerine bunları uygun fiyatla bir araya getirebilirsiniz. Yapacağınız hediye kutusunun içinde öğrencinin en sevdiği ürünler bulunabilir. İzlemekten keyif aldığı bir çizgi dizinin ürünü, çikolata, kalem, not defteri vb. ürünlerle çocuğunuzu mutlu edebilirsiniz. Muhiku’da kendi kutunu yap hizmeti ile dilediğiniz gibi bir hediye tasarlayabilirsiniz! Böylece hediyeniz size özgü ve daha anlamlı olacaktır.
  S: ✏️ Karne hediyesi alırken nelere dikkat etmeliyiz?
  C: Öncelikle hediyeyi alacağınız yaş grubuna dikkat etmelisiniz. Bir ilkokul öğrencisi ile ortaokul öğrencisine benzer hediyeler verilmemelidir. Yaşlarına ve sevdikleri şeylere yönelik hediyeler alınmalıdır. Ayrıca çok pahalı ürünlerden de kaçınmanız faydalı olacaktır. Çocukların küçük şeylerin kıymetini anlaması için karne hediyesi olarak bir şeker almanız bile yeterli oalbilir.
  S: ✏️ En uygun fiyatlı karne hediyeleri nelerdir?
  C: Çocuğunuza karne hediyesi ararken teknolojik ürünlerin ağırlıkta olduğu pahalı listeler sizi yorduysa Muhiku’ya bakıp rahatça bir nefes alabilirsiniz. Karne hediyesi olarak çocuğunuza yaz tatilinde deneyimleyeceği deneyim kitleri alabilirsiniz. Bu kitlerin yanına tatlı atıştırmalıklar ve sevdiği film karakterlerinin görsellerinin yer aldığı koleksiyon ürünlerinden ekleyebilirsiniz.
  S: ✏️ Öğretmenden öğrencilere karne hediye ne verilir?
  C: Öğretmenler öğrencilerine hediye hazırlarken kişiye özel şeyler yapmaya özen göstermeli. Çünkü hangi yaşta ve çağda olursa olsun çocuklar öğretmenleri tarafından kabul görmeyi ve onaylanmayı bekler. Onlara özel bir hediye verdiğinizde kendini özgüvenli hissedecektir. Muhiku’da kişiye özel hazırlayabileceğiniz kendi kutunu yap seçeneği yanında fotoğraf bastırabileceğiniz ürünler de mevcut.