Muhiku’da Nasıl Çalışıyoruz?

Sabahları mutlu uyanmak mümkün.

Muhiku ekibi yaptığı işi gerçekten seven ve tutkuyla çalışan kişilerden oluşuyor. Muhiku’da yaratıcı fikirlerinizi hayata geçirebileceğiniz bir çalışma ortamı tasarladık. Herkesin birbirine yardım ettiği, birlikte öğrendiği ve işlerini keyifle geliştirdiği bir ortam sunuyoruz.Sizi bunaltan iş hayatındaki vizyonsuzlukların hiçbirisine Muhiku’da yer vermiyoruz. Kafanızın rahat, işte huzurlu olduğunuz, aynı zamanda sosyal ve aile hayatınıza da önem veren bir şirket kültürümüz var. Yaratıcılığınızın ölmemesi, günlerinizin enerjik ve verimli geçmesi için bunun gerekliliğine inanıyoruz.

Aktif İlanlar

Müşteri Destek Uzmanı
Full Time
Müşterilerle firmamız arasında köprü olabilecek, firmamıza ve müşterilerimize mutluluk katacak Mutluluk Şefi arıyoruz.
Dijital Pazarlama Stajyeri
Part Time
Bir ziyaretçinin ilk tanışma evresinden tekrar tekrar Muhiku’yu tercih etmesi ve tavsiye etmesine kadar bütün süreci birlikte tasarlayalım. Büyümeyi hackleyelim!
B2B Satış Stajyeri
Part Time
B2B çalışmalarımızda 500'den fazla şirket ile birlikte proje gerçekleştirdik. Sizinle birlikte daha da büyümek ve Türkiye'nin 1 numaralı kurumsal hediye şirketi olmak istiyoruz.

Birlikte Öğreniyor, Birlikte Eğleniyoruz

Bir girişim olarak yaşanabilecek tüm zorlukları iliklerimize kadar yaşıyor ve üstesinden gelmeye çalışıyoruz. Kulağa garip gelebilir ancak tüm bunlar olurken karşılaştığımız zorluklar bizim için öğretici olduğu için mutlu oluyoruz. Hatalar yapıyor, öğreniyor ve keyif alıyoruz. Çalıştığımız her anın tadını çıkartıyoruz. Muhiku ekibinde bugüne kadar herkes birbirinin hayatına değer kattı ve katmaya devam ediyor. Sizden öğreneceğimiz şeyler ve size katacağımız şeyler olacağı için çok heyecanlıyız. Yukarıdaki iş ilanlarından size uygun olana başvurarak tanışmanın ilk adımını atabilirsiniz. 🙂

İlanlardan haberdar olmak ister misin?

Uzmanlık alanını belirle, e-posta adresini bırak, sana uygun ilan çıktığında e-posta gönderelim.