• 0

Vizyon inşa ederken ekip arkadaşımız olun.

Her ay binlerce kişi kendisini veya sevdiklerini mutlu etmek için aradıklarını Muhiku’da buluyor.
Seninle on binlerce kişiye ulaşabiliriz!

Hikayemiz

Muhiku.com, 2018 yılının Mart ayında aylık abonelik kutusu girişimi olarak kurulmuştur. Günümüzde gerek aylık kutu gerekse aynı gün kargolanan hediye kutuları mevcuttur. Muhiku, sadece bir kutu göndermez, bir ekosistem kurmayı amaçlar.

Nasıl Çalışıyorsunuz?

Ekibimiz yaptığı işi gerçekten seven ve tutkuyla çalışan kişilerden oluşuyor. Muhiku’da bireyleri sabit görev tanımlarıyla asla bağdaştırmıyoruz. Yaratıcı fikirlerinizi hayata geçirebileceğiniz bir çalışma ortamı tasarladık.

Zorunluluk dışında asla 9-6 gibi bir çalışma sistemine inanmıyoruz ve bu şekilde çalışmıyoruz. Unvanınızın ne olduğu hiç fark etmeksizin Muhiku’da kendinizi yönetme özerkliğine sahipsiniz. Yaratıcılığınızın ölmemesi, günlerinizin enerjik ve verimli geçmesi için bunun gerekliliğine inanıyoruz.

Nasıl Başvurabilirim?

Bizimle çalışmak istiyorsanız, tek görmek istediğimiz şey kendinizi anlatan bir e-posta. Lütfen özgeçmiş göndermeyin. Özgeçmişler ile insanları bir zaman tüneline hapsedip fikir edinmeye çalışıyoruz. Bunun yerine bize kim olduğunuzu, sizi nelerin heyecanlandırdığını ve hikayenizi anlatın.

Kelimelerin önemi ile ilgili muazzam bir yazı için size Kelimeler makalesini önerebiliriz. 🙂

Bir takım arkadaşında aradığımız şey, düşünceli, yetenekli ve birlikte çalışmaktan zevk alan bir kişi olmasıdır. Birlikte çalıştığımız her kişi, uzun vadede ekip arkadaşı olarak görmek istediğimiz bir kişidir.

Büyük planlarımız var. Bu planları birlikte gerçekleştirmek isterseniz, sizinle tanışmayı çok isteriz.

Açık Pozisyonlar

Stajyer Operasyon Sorumlusu, İstanbul

Kurulduğumuz günden bugüne büyümemizi sürdürüyoruz. Bununla birlikte, büyüyen operasyonel ihtiyaçlarımız için yeni ekip arkadaşlarına ihtiyaç duyuyoruz. Ekip çalışmasına uygun vb. bilimum klişe şeyleri pas geçiyoruz. Geleneksel ilanlardaki tüm laf kalabalıklarını aradan çıkartalım. 🙂

Nasıl birisini arıyoruz?

 • Belirlenen günlerde saat 12.00 – 16.00 arası günlük operasyonu gerçekleştirebilecek,
 • Kutu içerikleri için satın alım yapabilecek,
 • Aylık operasyonun organizasyonuna yardımcı olabilecek,
 • Yurtdışı operasyonu için en azından orta düzeyde İngilizce bilen birini arıyoruz.

Aramıza katılacak kişi sadece operasyona yardımcı olmakla kalmayacak, bir girişimin tüm büyüme sürecini gözlemleme ve ilgi duyduğu farklı alanlarda da çalışma imkanına kavuşacaktır.

Bu pozisyonla ilgili e-posta gönderin

Part Time Grafik Tasarımcı, İstanbul

Kurulduğumuz günden bugüne büyümemizi sürdürüyoruz. Bununla birlikte, tasarım ihtiyaçlarımız için yeni ekip arkadaşlarına ihtiyaç duyuyoruz. Ekip çalışmasına uygun, sorumluluk sahibi vb. bilimum klişe cümleleri pas geçiyoruz. Geleneksel ilanlardaki tüm laf kalabalıklarını aradan çıkartalım. 🙂

Nasıl birisini arıyoruz?

 • Belirlenen günlerde (haftanın 2 veya 3 günü) bizimle çalışabilecek,
 • Sosyal medya, website ve diğer grafik ihtiyaçları için tasarım yapabilecek,
 • Adobe Photoshop’a hakim,
 • Adobe Illustrator kullanabilen bir ekip arkadaşı arıyoruz.

Aramıza katılacak kişiden uçup kaçmasını beklemiyoruz. Hayatınızı etkileyen çalışma saatleri ile sizi bunaltmıyoruz. Duruma göre home office de çalışabilirsiniz.

E-postaya iletişim numaranızı ve daha önce yaptığınız tasarımları görebileceğimiz örnek çalışmalarınızı ekleyebilirseniz çok seviniriz. 🙂

Bu pozisyonla ilgili e-posta gönderin

Müşteri Destek Sorumlusu, İstanbul

Kurulduğumuz günden bugüne büyümemizi sürdürüyoruz. Bununla birlikte, alışverişlerinde bizi tercih eden kıymetli insanlara satış öncesi ve sonrası destek olması için yeni ekip arkadaşlarına ihtiyaç duyuyoruz. Ekip çalışmasına uygun, sorumluluk sahibi vb. bilimum klişe cümleleri pas geçiyoruz. Geleneksel ilanlardaki tüm laf kalabalıklarını aradan çıkartalım. 🙂

Nasıl birisini arıyoruz?

 • Bizimle birlikte Tam Zamanlı (Full Time) çalışabilecek,
 • Satış öncesi ve sonrası müşteriye destek verebilecek,
 • Ofis zorunluluğu olduğu için İstanbul’da ikamet eden,

Muhiku’da hayatınızı etkileyen çalışma saatleri ile sizi bunaltmıyoruz. Eğlenceli ve çalışırken mutlu olacağınız bir ekiple işinizi aslında iş olarak görmekten çıkarıyoruz.

*Kendinizi anlattığınız e-postaya, iletişim numaranızı, kısaca geçmişte yaptıklarınızı ve maaş beklentinizi eklerseniz çok seviniriz.

Bu pozisyonla ilgili e-posta gönderin