İş Arkadaşına Yılbaşı Hediyesi

İlgi Alanı
Kime
Kahve Sever
Çay Sever
Çiçek Sever
Çikolata Sever
Mum Sever
Tütsü Sever
Hobi Sever
Bakım Sever
Muhiku Mini
Plan Sever
Kadına Hediye
Erkeğe Hediye
X
Filtre
Filtre
 • Cinsiyet
 • İlgi Alanı
 • Fiyat
 • Değerlendirme
Filtreyi Uygula
Ürünleri Sırala
  • Dünya Kahveleri Kutusu - Yılbaşı Özel

   Yılbaşı Özel – Dünya Kahveleri Kutusu

   %17 indirim
   189.00 TL
   Cok Satan Ribbon
  • Mutlu Tatlar Yılbaşı Hediye Kutusu

   Mutlu Tatlar Yılbaşı Hediye Kutusu

   %22 indirim
   285.00 TL
   Favori Urun Ribbon
  • New Years New Hopes Hediye Kutusu

   New Years New Hopes Hediye Kutusu

   %23 indirim
   355.00 TL
   Favori Urun Ribbon
  • Kırmızı Yılbaşı Hediye Kutusu

   Kırmızı Yılbaşı Hediye Kutusu

   %22 indirim
   349.00 TL
  • Mutlu Başlangıç Hediye Kutusu

   Mutlu Başlangıç Hediye Kutusu

   %21 indirim
   149.00 TL
   Ucretsiz Teslimat Ribbon
  • Keyifli Yılbaşı Hediye Kutusu

   %22 indirim
   155.00 TL
   Ucretsiz Teslimat Ribbon
  • Yılbaşı Mutluluk Hediye Kutusu

   Yılbaşı Mutluluk Hediye Kutusu

   %18 indirim
   185.00 TL
   Ucretsiz Teslimat Ribbon
  • Şık Yılbaşı Hediye Kutusu

   Şık Yılbaşı Hediye Kutusu

   %20 indirim
   199.00 TL
   Ucretsiz Teslimat Ribbon
  • En Tatlı Yılbaşı Hediye Kutusu

   En Tatlı Yılbaşı Hediye Kutusu

   (1)
   %17 indirim
   189.00 TL
   Ucretsiz Teslimat Ribbon
  • Yeni Yıl Sevinci Hediye Kutusu

   Yeni Yıl Sevinci Hediye Kutusu

   %22 indirim
   209.00 TL
   Ucretsiz Teslimat Ribbon
  • Zarif Yılbaşı Hediye Kutusu

   Zarif Yılbaşı Hediye Kutusu

   %22 indirim
   219.00 TL
   Ucretsiz Teslimat Ribbon
  • Çay Keyfi Yılbaşı Hediye Kutusu

   Çay Keyfi Yılbaşı Hediye Kutusu

   %23 indirim
   235.00 TL
   Ucretsiz Teslimat Ribbon
  1

  İş arkadaşına yılbaşı hediyesi almak onu bu özel günde unutmadığınızı göstermenin en güzel yollarından biridir. Çünkü günümüzün büyük bir kısmını işyerlerimizde geçiririz. Birlikte çalıştığımız, el ele verip bir ekip kurduğumuz iş arkadaşlarımızla dostluktan öte bir aile oluruz. Çoğu kez sırlarımızı paylaştığımız iş arkadaşlarımızla, bazen sevinçlerimize bazen üzüntülerimize birlikte ortak oluruz. Zamanla bir aile ortamına dönüşen işyerlerimiz, iş arkadaşlarımızla birçok şeyi paylaştığımız özel bir alan olur. Sizler için iş arkadaşlarına yılbaşı hediyeleri olarak alabileceğiniz ürünleri listeledik.

  İş Arkadaşına Yılbaşı Hediyesi

  • Kupa
  • Bardak altlığı
  • Dekorasyon ürünleri
  • Kolonya
  • Aksesuar
  • Ajanda
  • Kalem
  • Not defteri

  Ayrıca alacağınız yılbaşı hediyeleri iş arkadaşlarına olacaksa onların zevklerini ve ilgi alanlarını göz önünde bulundurabilirsiniz. Böylelikle hediyenizin beğenilmeme olasılığını da ortadan kaldırmış olursunuz. Daha farklı hediye seçeneklerini değerlendirmek için Muhiku’nun yılbaşı hediyeleri veya ofis hediyeleri sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

  İş Arkadaşına Yılbaşı Hediyesi Ne Alınır?

  İş arkadaşınızla ofis ortamında çalışıyorsanız baktığı her köşede sizi anımsatacak hediyelere yönelebilirsiniz. Böylece aranızdaki arkadaşlık bağlarını daha da güçlendirebilirsiniz. Yılbaşı yılın en soğuk günlerine denk geldiğinden dolayı iş arkadaşınız için kahve veya çay çeşitlerinden oluşan bir hediye kutusu hazırlayabilirsiniz. Ayrıca içeceklerini koyabileceği yılbaşı temalı bir kupa ve bardak altlıkları, iş arkadaşlarına yılbaşı hediyeleri arasında yer almaktadır.

  İş arkadaşınızın ofis masasına renk katacak, yılbaşı temalı objelerden oluşan dekorasyon ürünleri tercih edebilirsiniz. Dilerseniz ofis ortamının havasını değiştirecek ürünleri de iş arkadaşına yılbaşı hediyesi olarak verebilirsiniz.

  Erkek İş Arkadaşına Yılbaşı Hediyesi Seçenekleri

  İşyerleri toplu yaşam alanı olduğundan dolayı iş arkadaşına yeni yıl hediyesi olarak kişiye özel eşyalar alabilirsiniz. Örneğin termos veya çam ağacı temalı kupa gibi. Ayrıca alacağınız kişiye özel yılbaşı hediyesi iş arkadaşına verdiğin değeri gösterecektir. Zamanımızın büyük bir kısmını işyerlerimizde geçirdiğimiz için arkadaşlarımızla olan ilişkilerimiz de çok sağlamdır. Bu nedenle nelerden hoşlanıp hoşlanmayacaklarını da çok iyi biliriz.

  Erkek iş arkadaşlarımız genelde işlevsel bakımdan kullanışlı hediyelerden hoşlanırlar. Ofisinde kullanabileceği ajanda, not defteri ve kalem çeşitlerinden oluşan ürünleri iş arkadaşına yılbaşı hediyesi olarak alabilirsiniz. İş arkadaşlarına yeni yıl hediyesi arıyorsan Muhiku’yu ziyaret edebilirsin. Çünkü Muhiku’nun yılbaşına özel olarak hazırlamış olduğu yılbaşı konseptli hediye kutularından birini iş arkadaşın için alabilirsin. Muhiku’da özenle hazırlanmış olan İş Arkadaşına Yılbaşı Hediye Kutusu’nu almanızı öneririz. Hiç şüphesiz iş arkadaşınız bu kutuyu görünce çok beğenecek!

  Kadın İş Arkadaşına Yılbaşı Hediyesi Seçenekleri

  Kadınlar erkeklere göre özel günlere çok daha önem verirler. Özel günleri unuttuğunuzu hissettiğinde veya kutlamadığınızda negatif bir enerji yayabiliyorlar. Bu nedenle aynı ortamı paylaştığınız iş arkadaşına yılbaşı hediyesi vererek onu unutmadığınızı hoş bir şekilde ifade edebilirsiniz. Kadınlar daha çok masasına veya odasına şıklık katacak eşyaları severler. Her gün o eşyaların yerlerini bile değiştirirler desek abartmış olmayız. Siz de kadın iş arkadaşına yeni yıl hediyesi için dekorasyon ürünleri alabilirsiniz. Örneğin; odasının havasını değiştirecek kokulu mumlar, masasına şıklık katacak yılbaşı çam ağacı, beton saksı ve sukulent, birlikte çekilmiş olduğunuz fotoğraflardan birini koyabileceği çerçeve, iş arkadaşına alınabilecek yılbaşı hediyesi olarak değerlendirebilirsiniz.

  İş Arkadaşına Yılbaşı Hediyesi Önerileri

  Yılbaşı hediyeleri iş arkadaşlarına alınacaksa eğer gün içerisinde onların konforunu sağlayacak hediyeler alabilir ya da güne keyifli başlamasını sağlayacak hediyeler tercih edebilirsiniz. Örneğin kahve çeşitleri ve çikolataların yer aldığı hediye kutularını iş arkadaşına yeni yıl hediyesi olarak verebilirsiniz. Ofis çalışanı bir iş arkadaşınız varsa masaüstü gereçlerinden oluşan hediyelere öncelik verebilirsiniz. Çünkü günlerinin çoğunu bilgisayar başında geçireceğinden dolayı işini kolaylaştıracak hediyeler onu mutlu edecektir. Desenli mouse pad veya deri masa matı iş arkadaşlarına yılbaşı hediyeleri arasında yer alabilir. İş arkadaşlarımız arasında patron ve amirlerimizde yer alıyor. Böyle özel bir günde onları düşündüğünüzü göstermek için Muhiku’nun premium kutularına göz atabilirsiniz. Muhiku’nun Mutlu Hissettiren Yılbaşı Kutusu’nu patronlarınız için gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz.

  İş Arkadaşına Yenilikçi Yılbaşı Hediyeleri Muhiku’da!

  Yılbaşı gecelerini herkesin iple çektiğine eminiz! Çünkü yılbaşı geceleri tüm ailelerin bir arada olduğu, çoğu zaman arkadaşlarla birlikte kutlanılan, gecenin sonunda ise hediyelerin havada uçuştuğu yılbaşı gecesi için kim sabırsızlanmaz ki? Özellikle iş arkadaşları arasında kutlanacak olan bu özel gece için arkadaşınıza en güzel hediyeyi vermek için günler öncesinden hazırlıklara başladınız. Fakat hala ne alacağınıza karar veremediyseniz sizleri Muhiku’ya bekleriz!

  Muhiku’nun sıradanlıktan uzak, modern ve yenilikçi hediyeleri arasından kutu oyunlarını tercih edebilirsiniz. Futbol sevene De Marke Futbol Quiz, tarih sevene Osmanlı Tarihi Quiz Game oyunlarını iş arkadaşına yılbaşı hediyesi olarak alabilirsiniz. Yılbaşı gecesi arkadaşlarınızla eğlenirken, hediyeleriniz sayesinde mutluluklarına ortak olabilirsiniz.

  S: 🎄 İş arkadaşına yılbaşı hediyesi ne alınır?
  C: İş arkadaşınıza yılbaşı hediyesi olarak iş yerinde kullanabileceği hediyeler tercih edebilirsiniz. Örneğin yılbaşı temalı kupa veya termos alabilirsiniz. Ayrıca molalarda keyif yapabileceği hediyeler de tercihleriniz arasında yer alabilir. Bunlar kahve ve çay çeşitleri olabilir. Keyiften bahsetmişken çikolata ve drajelerden de almayı düşünebilirsiniz. Böylece güne pozitif başlamasını sağlayabilirsiniz.
  S: 🎄 İş arkadaşına yılbaşı hediyesi alırken nelere dikkat etmeliyiz?
  C: Özellikle iş yerleri gibi toplu yaşam alanlarında çalışan arkadaşlarınız için kişiye özel eşyalar almanız onu çok daha mutlu edecektir. Eğer ofis çalışanıysanız ofiste rahatlıkla kullanabileceği hediyeler almanız doğru bir seçim olacaktır. Ayrıca iş arkadaşınızın zevklerine ve ilgi alanlarını da göz önünde bulundurmanız hediye seçimlerinizde size fayda sağlayacaktır.
  S: 🎄 Uygun fiyatlı iş arkadaşına yılbaşı hediyesi seçenekleri nelerdir?
  C: Muhiku'da iş arkadaşınız için uygun fiyatlı yılbaşı hediyeleri bulmanız mümkün. Sizler de Muhiku'yu ziyaret ederek bütçenize uygun yılbaşı hediyelerine sahip olabilirsiniz. Örnek verecek olursak yılbaşı temalı kupa ve bardak altlıkları, kahve veya çay çeşitleri, not defteri ve kalem çeşitlerini iş arkadaşınıza yılbaşı hediyesi olarak alabilirsiniz.
  S: 🎄 En çok tercih edilen iş arkadaşına yılbaşı hediyesi seçenekleri nelerdir?
  C: Muhiku'da en çok tercih edilen iş arkadaşına yılbaşı hediyeleri arasında daha çok kupa, bardak altlıkları, termos, kahve ve çay çeşitleri olabilmektedir. Ayrıca kırtasiye ürünlerinden oluşan hediyeler de çok tercih edilenler arasındadır. Örneğin kalem çeşitleri, ajanda, yılbaşı temalı günlük planlayıcı ve not defteri gibi.