İçimden Geldi

Ne
İlgi Alanı
Kadına Hediye
Erkeğe Hediye
Doğum Günü
Yeni İş Tebrik
Muhiku Mini
Premium Kutular
Ahşap Kutular
150 TL Altı
Kahve Sever
Çay Sever
Çiçek Sever
Çikolata Sever
Mum Sever
Tütsü Sever
Hobi Sever
Plan Sever
Bakım Sever
X
Filtre
Filtre
 • Cinsiyet
 • Kime
 • İlgi Alanı
 • Fiyat
 • Değerlendirme
Filtreyi Uygula
Ürünleri Sırala
 • Dünya Kahveleri Kutusu

  Dünya Kahveleri Kutusu

  (263)
  %19 indirim
  129.00 TL
  Çok Satan
 • Mithra Kutusu

  Mithra Kutusu

  (61)
  %22 indirim
  179.00 TL
  Yüksek talep görüyor!
 • Keyifli Bir Mola Hediye Kutusu

  Keyifli Bir Mola Hediye Kutusu

  (1)
  %22 indirim
  179.00 TL
 • My Best Chef Hediye Kutusu

  My Best Chef Hediye Kutusu

  %14 indirim
  179.00 TL
 • Dünya Çayları Kutusu

  Dünya Çayları Kutusu

  (81)
  %13 indirim
  199.00 TL
  Yüksek talep görüyor!
 • Kendine Vakit Ayır Hediye Kutusu
  Çok Satan
 • Kadına Sürpriz Doğum Günü Hediye Kutusu

  Kadına Sürpriz Doğum Günü Hediye Kutusu

  (5)
  %22 indirim
  195.00 TL
  Yüksek talep görüyor!
 • Otantik Çaylar Kutusu

  Otantik Çaylar Kutusu

  %23 indirim
  209.00 TL
 • Yeni Yaş Tebrik Hediye Kutusu

  Yeni Yaş Tebrik Hediye Kutusu

  (1)
  %22 indirim
  209.00 TL
  Çok Satan
 • Erkek Hediye Seti

  Erkek Hediye Seti

  %25 indirim
  199.00 TL
 • Mutlu Yarınlara Hediye Kutusu

  Mutlu Yarınlara Hediye Kutusu

  (3)
  %22 indirim
  219.00 TL
  Çok Satan
 • Friends Hediye Kutusu

  Friends Hediye Kutusu

  %20 indirim
  239.00 TL
1

İçimden geldi hediyesi tıpkı Sevgililer Günü hediyesi ya da Yılbaşı hediyesi gibi bir hediye çeşididir. Ama bunun diğer hediyelerden bir farkı vardır. Sevgililer Günü hediyesi ya da doğum günü hediyesi alınırken ortada özel bir tarih vardır ama bu hediyeyi istediğiniz her zaman alabilirsiniz.

Sevdiklerinize özel gün olmadan aldığınız hediyeleri içimdengeldi hediyesi diye adlandırırız. Hiç beklemediğiniz anda size alınan ya da sizin sevdiklerinize zamansız aldığınız hediyelerdir. Bu sebeple hem çok şaşırtıcı hem de çok mutlu eden bir hediyedir.

İçinizden gelen herkese yani; ailenize, sevgilinize, arkadaşınıza veya öğretmeninize alabilirsiniz. Bu hediyede doğum gününde ya da diğer özel günlerde olduğu gibi zorunluluk gerektirmez. Hediye almazsam şimdi ayıp olur diye düşünmezsiniz aksine bu hediyeyi tam olarak içinizden gelerek alırsınız. Bu sebeple diğer hediyelerden daha kıymetlidir.

İçimden Geldi Hediyesi Nedir?

İçimden geldi hediyesi ansızın alınan hediyedir. Bir yerde gezerken gördüğünüz bazı şeyler size sevdiklerinizi hatırlatır. Mesela Harry Potter hayranı çok sevdiğiniz bir arkadaşınız vardır. Gezerken gördüğünüz Harry Potter temalı kupa size arkadaşınızı hatırlatır. İçinizden arkadaşınıza bu kupayı hediye olarak almak gelir ya işte bu içimdengeldi hediyesidir.

Eğer sevdiğiniz bir arkadaşınıza, sevgilinize ya da eşinize içinizden geldiği için bir hediye almak istiyorsanız  adresiniz Muhiku! Kişiye özel koleksiyon ürünleri, taze çiçekler, tasarım kupalar, kişisel bakım ve hobi ürünler. Sevdiklerinizin gününe anlam katacak en özel hediye fikirleri burada sizi bekliyor!

İçimden Geldi Hediye Fikirleri

Aslında aklınıza gelen her hediye fikri, içinizden gelen hediye fikirlerinden biri olabilir. İş arkadaşınıza sabah gelirken aldığınız çikolata bile içten gelinerek alınan hediyelerdendir. Burada önemli olan hediyenin hiç beklenmedik bir anda gelmesidir. Sevdiklerinizi mutlu etmek, şaşırtmak ve değerli olduklarını bu zamansız hediye ile hissettirmek istersiniz. İçimden geldi hediye fikirlerini şu şekilde sıralayabiliriz;

 • Kupa
 • Kitap
 • Kalem
 • Çikolata
 • Ajanda
 • Çiçek
 • Kitap ayracı
 • Mum
 • Çerçeve

Sevdiklerinize bu hediyelerden hiç beklemedikleri anlarda alarak şaşırtabilirsiniz. Güne güzel bir başlangıç yapmalarına vesile olabilirsiniz.

Erkeğe Alınabilecek İçimden Geldi Hediyeleri

Erkeğe içimden geldi hediyesi alırken onun hobi alanlarından, mesleğinden yola çıkarak seçim yapabilirsiniz.  Burada amaç içimden geldi hediyesi ile ona olan sevginizi ve hayatınızda olduğu için duyduğunuz minneti daha iyi hissettirebilmektir.

Erkeğe alınacak hediyeler içerisinde en çok tercih edilenler; cüzdan, kupa, anahtarlıktır. Bu hediyeler hem bütçenize uygun hem de istediğiniz zaman alabileceğiniz hediyelerdir. İçimden geldi hediyesinin özel bir günü olmadığı için o günün anlam ve önemini ifade eden bir şey seçme zorunluluğunuz yoktur. Bir kupa ve erkek arkadaşınızın sevdiği sıcak çikolata şirin bir hediye olabilir.

Kadına Alınabilecek İçimden Geldi Hediyeleri

Kadınlar özel günlerde hatırlandığını ve değer verildiğini hissetmek ister. Herkes gibi özel günlerde hediye bekler, ama hiç beklemedikleri zamanda alacağınız hediye ile kadını daha mutu edebilirsiniz. İçimden geldi hediyeleri maddi değil tamamen manevi olarak değerlendirilebilecek zengin hediyelerdir. Çünkü hediye almak için bir neden yokken sırf içinizden geldiği için aldığınız hediyedir.

Sevgiliye içimden geldi hediyesi olarak fular alabilirsiniz. En sevdiği çikolatadan alarak içine güzel sözcükler yazarak beklemediği anda şaşırtarak mutlu edebilirsiniz. Sevdiğiniz kadına, bu anneniz ya da eşiniz olabilir, içinizden geldiği her an hediye alarak sevginizi hissettirebilirsiniz.

En Yenilikçi Hediyeler Muhiku’da!

Muhiku çeşitli ürünleri ile sizlere sevdiğiniz insanları ansızın mutlu etme imkanı sunuyor. Geniş ürün yelpazesi ile seçeceğiniz ürünlerden bir kutu oluşturabilirsiniz. Kutunuza mum, defter, kupa ya da lezzetli çikolatalardan ekleyerek içeriğini zenginleştirebilirsiniz. İçimden geldi hediyeleri ile değer verdiğiniz insanlara beklenmedik mutluluklar yaşatabilirsiniz.

İçimden geldi çiçeği de bir hediye seçeneğidir. Çiçek özel günlerde alınabildiği gibi içinizden geldiği zamanlarda da sevdiklerinizin yüzünde tebessüm oluşturmak için alınabilecek bir hediyedir. Tercihiniz saksı çiçeklerinden ya da aranjman çiçeklerinden yana kullanabilirsiniz.

S: İçimden Geldi Hediyesi Nedir?
C: Sevdiklerinize doğum günü, yıldönümü ya da yeni işe başladığı günler gibi özel günler dışında, beklemedikleri anlarda aldığınız hediyelere içimden geldi hediyesi denir. Onları şaşırtarak mutlu etmek isteyeceğiniz hediyeleri istediğiniz her an alabilirsiniz. Zamansız hediyeler ile sevdiklerinizin güzel hisler yaşamalarına sebep olabilirsiniz.
S: İçimden Geldi Hediyesi Nedir?
C: Sevdiklerinize doğum günü, yıldönümü ya da yeni işe başladığı günler gibi özel günler dışında, beklemedikleri anlarda aldığınız hediyelere içimden geldi hediyesi denir. Onları şaşırtarak mutlu etmek isteyeceğiniz hediyeleri istediğiniz her an alabilirsiniz. Zamansız hediyeler ile sevdiklerinizin güzel hisler yaşamalarına sebep olabilirsiniz.
S: İçimden Geldi Hediye Seçimi Nasıl Yapılır?
C: İçimden geldi hediyesi, doğum günü gibi özel bir gün hediyesi olmadığı için günün anlamına göre seçme zorunluluğunuz yoktur.  Bu sebeple hediye seçimini özgürce yapabilirsiniz. Şirin bir anahtarlık, kitap ayracı, kar küresi, sukulent ya da rengarenk çorapları içimden geldi hediye olarak tercih edebilirsiniz.
S: Erkeğe Alınabilecek İçimden Geldi Hediyeleri Nelerdir?
C: Erkeğe içimden geldi hediyesi sevdiği film ya da dizi temalı ajanda, defter, sticker ya da puzzle olabilir. İhtiyacı olan bir ürünü de içimden geldi hediyesi olarak alabilirsiniz. Hem özel bir günü beklemeden hem de ihtiyacı olan bir hediye aldığınız için çok mutlu olacaktır.
S: Kadına Alınabilecek İçimden Geldi Hediyeleri Nelerdir?
C: Kadına alınan her hediye onun mutlu olmasını sağlar. İnce ruhlu kadınlar önemsendiğini hissettikleri her zaman mutlu olurlar. Beklenmedik anda gelen hediye de herkesi mutlu ettiği gibi kadınları da çok mutlu eder. Kadına alınacak hediyeler arasında fular, takı, mum, tütsü ya da el yapımı sabunu sayabiliriz.