1

Hemşireye hediye ne alınır diye merak edenler için en güzel önerileri bir araya getirdik. Özellikle son yıllarda sağlık sektörünün önemini daha iyi anlaşıldı. Bu sebeple sağlık sektörünün eli ayağı olan değerli hemşirelerimiz için en özel hediyeleri sıraladık.

Her yıl 12 Mayıs tarihi Dünya Hemşireler Günü olarak kutlanmaktadır. 12 Mayıs, tarihteki ilk hemşire olan Florence Nightingale’in doğum tarihidir. Florence Nightingale, Kırım Savaşı’nda yaralanan askerlere yardım ederek ölümlerin büyük bir oranını azaltmıştır.

Yalnızca Kırım Savaşı’nda da değil. Din, dil, ırk ayırt etmeden pek çok insanın yaralarını sarmıştır. Yaptığı faaliyetlerle hemşireliğin önemini dünyaya kanıtlamıştır. Bu sebeple 12 Mayıs, tüm dünyadaki hemşirelerin önemine dikkat çekmek için hemşirelere ithaf edilmiştir.

Son yıllardaki salgın hastalıklar hemşirelerin bizler için ne kadar kıymetli olduğunu bir kez daha kanıtladı. Dünyada ve Türkiye’deki nice hemşire sağlığımız için var gücüyle gece gündüz çalıştı. Hala daha çalışmaya da devam ediyorlar.

Sizler de hemşire yakınlarınıza ya da tedavinizi yapan hemşireye teşekkür etmek ve onun gönlünü hoş etmek için ona küçük bir hediye verebilirsiniz. Ayrıca 12 Mayıs Dünya Hemşireler Günü’nde, hemşire yakınlarınlarınızın gününü kutlamak için de küçük bir armağan seçebilirsiniz.

Muhiku herkese özel hediyenin hazırlandığı yenilikçi bir hediye dünyası. Hediyelerini tasarlarken hemşirelerimizi de unutmadı. En güzel hediye alternatifleriyle kıymetli hemşirelerimiz için en güzel seçenekleri sıralıyor.

Hemşireye Hediye Fikirleri ve Seçenekleri

Hemşireye alınacak en güzel hediye ona koşuşturmalı hayatında eşlik etmeli. Aynı zamanda boş zamanlarında biraz olsun nefes almasını ve stresinden arınmasını sağlamalı. Çünkü bildiğimiz gibi hemşireler uzun çalışma saatlerine sahip. Kendilerine ayırdıkları zamanda ihtiyaçları olan tek şey ise biraz olsun kafa dağıtmak ve dinlenmek.

Diğer taraftan iş hayatında karşılaştıkları zorluklar ve manzaralar onları fazlasıyla yıpratıyor. Bu durum da kimi zaman negatif ruh haline bürünmelerine sebep olabiliyor. Hatta çoğu zaman kendilerini tükenmiş hissedebilirler. Bu yüzden anksiyete yaşayabilirler ve depresyona girebilirler.

Dolayısıyla hediye seçerken göz önünde bulundurmanız gereken ilk şey bu olmalı. Hemşireye hediye alırken daha çok rahatlatıcı ve huzur verici hediyeliklerden faydalanabilirsiniz.

Muhiku’nun hemşireye hediye seti içinde huzur dolu hediyeliklerle hazırlanan pek çok alternatif mevcut. Hemşire yakınlarınıza Muhiku hediyeleriyle hoş bir sürpriz yapabilir ve onlara huzur dolu bir deneyim yaşatabilirsiniz.

Hemşirelere Hangi Hediye Alınır? Tavsiyeler

Yukarıda söylediğimiz mevzuyu bu başlık altında biraz daha açalım. Örneğin hemşireye hediye alırken rahatlatıcı bitki çaylarından faydalanabilirsiniz. Yoğun bir nöbetin ardından hediye ettiğiniz bitki çaylarıyla kaygılarından arınabilirler ve rahat bir uyku çekebilirler.

Muhiku’nun dünyanın farklı yerlerinden seçtiği bitki çayları son derece güzel bir hediye olacaktır. Dilerseniz farklı çay çeşitleriyle hazırlanan hediye setlerini de seçebilirsiniz. Bu hediye setleri içinde bitki çaylarıyla birlikte şık kupalara, demleme ekipmanlarına ve farklı hediyeliklere de yer veriyor.

Hemşireye verebileceğiniz diğer bir hediye ise soya mumu olabilir. Çünkü soya mumunun insan zihnini ve bedenini rahatlatan bir etkisi bulunmaktadır. Hatta bu özelliği sebebiyle Spa Wellness salonlarında sıklıkla tercih edilirler.

Muhiku’nun %100 doğal ve el yapımı soya mumları hemşire sevdiklerinize huzur dolu bir sürpriz yapmanıza yardımcı oluyor. Manolya, sandal, incir, vanilya, Hindistan cevizi, kahve gibi farklı aromalarla hazırlanan mum çeşitleri hem şık tasarımlarıyla hem de mis gibi kokularıyla hemşire sevdiklerinizi mest edecek.

Farklı kokularla hazırlanan soya mumları yalnızca onları rahatlatmayacak aynı zamanda yaşam alanlarına hoş bir hava da katacaktır. Hem tasarımlarıyla hem de kokularıyla yaşam alanlarında şık bir ortam da oluşturacaktır.

Tütsüler de hemşireye hediye edilecek en güzel hediyelerden biri. Muhiku’nun dört farklı tütsü seti, Palo Santo tütsü, sandal tütsü, öd tütsü, lavanta tütsü ve adaçayı tütsü çeşitleri hem şık hem de rahatlatıcı hediye alternatifleri arasındalar.

Hemşireye hediye edebileceğiniz diğer hediyelikler ise lezzetli kahveler, demleme ekipmanı ve şık kupa çeşitleri. Molalarda enerjilerini toplamalarına yardımcı olacak olan bu hediyelikler nöbette de uyanık kalmalarını sağlayacak.

Muhiku’nun hediye kutuları içinde dünyanın farklı yerlerinden seçilen kahveler, demleme ekipmanları, şık kupalar ve fincan takımları, mumlar, tütsüler ve daha pek çok hediye yer alıyor. Hemşire yakınlarınıza dolu dolu bir sürpriz yapmanızı sağlayacak bu hediye kutularının içine hemşireye hediye sözleri ile yazılan bir not da ekleyerek hediyenizin etki gücünü arttırabilirsiniz.

Bayan Hemşireye Hediye Fikirleri

Bayan hemşireye hediye almak isteyenler için oldukça şık ve zarif önerilerimiz var. Hediye önerilerimizle 12 Mayıs Dünya Hemşireler Günü’nde, doğum gününde, yılbaşında ya da yılın diğer zamanlarında onlar için en özel sürprizi hazırlayabilirsiniz.

Eğer bayan hemşire yakınlarınızın 12 Mayıs Dünya Hemşireler Günü’nü kutlamak istiyorsanız Muhiku’nun kuru çiçek buketleriyle süslediği hediye kutularını tercih edebilirsiniz.

Kuru çiçek buketleriyle tasarlanan hediye kutuları arasından; farklı bitki çaylarının, mumların, kişisel bakım ürünlerinin, şık dekorasyon ürünlerinin ya da kupaların yer aldığı setlerden birini seçebilirsiniz.

Eğer hemşireye doğum günü hediyesi vermek istiyorsanız, yaş günü konseptiyle tasarlanan hediyeler arasından da seçim yapabilirsiniz. Yaş gününe özel tasarlanan hediyeliklerle süslenen kutular güne anlam katacak ve işlevsel içerikleriyle de beğeni kazanacak.

Bayan hemşireye hediye olarak daha özel ve şık bir hediye vermek istiyorsanız Muhiku’nun gümüş takı modellerine bakabilirsiniz. Sade ve şık tasarımlı takı çeşitleri içinden sevdiklerinizin stiline en uygun hediyeyi seçebilirsiniz.

Erkek Hemşireye Hediye Fikirleri

Erkek hemşireye hediye seçerken zorlanıyor musunuz? Ona alacağınız hediyenin kullanışlı ve bir o kadar da şık olmasını mı istiyorsunuz? Öyleyse Muhiku’nun erkeklere özel tasarladığı hediye kutularından birini seçebilirsiniz.

Erkelerin zevklerine ve ihtiyaçlarına yönelik tasarlanan hediyeler hemşire yakınlarınıza bir hediyeden daha fazlasını sunacak. Örneğin; lezzet dolu bir deneyim, şık bir kahve keyfi, huzur dolu bir akşam, hoş kokularla süslü bir yaşam alanı, eğlenceli tıraş rutinleri ve daha pek çok şey.

Muhiku’nun karizmatik dokunuşlarla tasarlanan erkeğe hediye kutuları gerek 12 Mayıs Dünya Hemşireler Günü’nde, gerek ise yılın diğer özel zamanlarında onlara en özel sürprizi hazırlamanıza yardımcı olacak. Eğer çevrenizdeki erkeklere sıkıcı sürprizler yapmaktan sıkıldıysanız Muhiku’nun sıra dışı dünyasından seçim yapmanın tam zamanı!

Yeni Hemşireye Hediye Fikirleri

Meslek hayatına ilk adımlarını atan hemşire yakınlarınızın iş hayatındaki başlangıcını tebrik etmek için küçük bir hediye armağan etmek oldukça hoş bir jest. Siz de çevrenizdeki yeni hemşireye hediye arıyorsanız tavsiyelerimize kulak verebilirsiniz.

Yeni hemşireler girdikleri yoğun çalışma temposuna uyum sağlamakta zorlanabilirler. Bu sebeple hediyenizle onların motivasyonunu yükseltebilirsiniz. Üstelik bu işin üstesinden hakkıyla gelebilmelerine yardımcı olabilirsiniz.

Muhiku’nun hediye kutuları arasından farklı kahve çeşitleriyle hazırlanan setlere bakabilirsiniz. İhtiyaçları olan enerjiyi ve gücü kahvelerden alabilirler. Ayrıca planlayıcı, kalem, kupa gibi hediyeliklerin lezzetli kahvelere eşlik ettiği hediyeleri de seçebilirsiniz. Böylece nöbet saatlerini kahveleriyle gayet keyifli bir şekilde planlayabilirler.

Emekli Hemşireye Ne Hediye Alınır? Tavsiyeler

İş hayatına veda eden emekli hemşireye hediye arıyorsanız mis gibi Türk kahvesinin, şık fincan takımının ve hobi setlerinin yer aldığı hediye kutularına bakmanızı tavsiye ederiz. Hediyeniz sayesinde emeklilik hayatının keyfini sürebilirler. Ayrıca hobi setleriyle de sıkıcı geçen emeklilik günlerine hareket katabilirler.

Muhiku’nun şık kutularda yer alan Türk kahvesi çeşitleri, deneyim kitleri ve şık fincan takımlarıyla tasarladığı hediyelerin çokça beğenileceğini düşünüyoruz. Dilerseniz Kendi Kutunu Yap seçeneğiyle dilediğiniz hediyelikleri özgürce bir araya getirebilirsiniz. Böylelikle sadece ona özel bir hediye hazırlamış olacaksınız.