Hemşireye Doğum Günü Hediyesi

İlgi Alanı
Kime
Kahve Sever
Çay Sever
Çiçek Sever
Çikolata Sever
Mum Sever
Tütsü Sever
Hobi Sever
Bakım Sever
Muhiku Mini
Plan Sever
Kadına Hediye
Erkeğe Hediye
X
Filtre
Filtre
 • Cinsiyet
 • İlgi Alanı
 • Fiyat
 • Değerlendirme
Filtreyi Uygula
Ürünleri Sırala
 • Başarılı Hemşireye Hediye Kutusu

  Başarılı Hemşireye Hediye Kutusu

  %23 indirim
  274.00 TL
 • Best Nurse Ever Hediye Kutusu

  Best Nurse Ever Hediye Kutusu

  %23 indirim
  265.00 TL
 • Hemşireye Özel Hediye Kutusu

  Hemşireye Özel Hediye Kutusu

  %21 indirim
  229.00 TL
 • Sağlık Çalışanlarına Özel Hediye Kutusu

  Sağlık Çalışanlarına Özel Hediye Kutusu

  %24 indirim
  194.00 TL
 • Sağlık Çalışanına Teşekkür Hediye Kutusu

  Sağlık Çalışanına Teşekkür Hediye Kutusu

  %23 indirim
  239.00 TL
 • Mutlu Doğum Günü Hediye Kutusu

  Mutlu Doğum Günü Hediye Kutusu

  219.00 TL
  Yüksek talep görüyor!
 • Kadına Sürpriz Doğum Günü Hediye Kutusu

  Kadına Sürpriz Doğum Günü Hediye Kutusu

  (5)
  %22 indirim
  195.00 TL
  Yüksek talep görüyor!
 • Kahve Tutkusu Hediye Kutusu

  Kahve Tutkusu Hediye Kutusu

  %22 indirim
  219.00 TL
 • Eğlenceli Arkadaşa Doğum Günü Hediye Kutusu

  Eğlenceli Arkadaşa Doğum Günü Hediye Kutusu

  (4)
  %22 indirim
  209.00 TL
  Çok Satan
 • Mutlu Yarınlara Hediye Kutusu

  Mutlu Yarınlara Hediye Kutusu

  (3)
  %22 indirim
  219.00 TL
  Çok Satan
 • Sunshine Hediye Kutusu

  Sunshine Hediye Kutusu

  %22 indirim
  365.00 TL
 • İyi ki Varsın Hediye Kutusu

  İyi ki Varsın Hediye Kutusu

  (5)
  %24 indirim
  255.00 TL
  Yüksek talep görüyor!
1

Sağlık sektöründe çalışan en önemli kişilerden biri de hemşirelerdir. Bizlerle yakından ilgilenen, gelen her soruyu büyük bir titizlikle cevaplamaya çalışan hemşireye doğum günü hediyesi vermek isteyebilirsiniz. Fakat bir hemşireye ne hediye alınır sorusu sizi düşündürebilir. Ancak size vereceğimiz fikirler sayesinde bu sorularınızın yanıtlarına kolay bir şekilde ulaşabileceksiniz.

Hemşireye Doğum Günü Hediye Fikirleri

 • Mesleklerine özgü baskılı kupa
 • Bardak altlıkları
 • Termos
 • Çay veya kahve çeşitleri
 • Not defteri
 • Ajanda
 • Kalem
 • Kolonya
 • Kitap
 • Fular

Bir hemşireye doğum günü hediyesi alternatifleri elbette ki bunlarla sınırlandırılamaz. Muhiku’da doktorlara hediye kategorisini inceleyerek sağlıkçılara alınabilecek hediyeler arasından dilediğiniz ürünleri seçebilirsiniz. Dilerseniz mesleklerine özel tasarımlı hediyelerden oluşan hediye kutularından birini hemşire yakınlarınız için almayı düşünebilirsiniz. Böylece sağlık çalışanlarına ne hediye alınır sorusunun yanıtına kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Hemşireye Doğum Günü Hediyesi Fikirleri

Söz konusu hemşireye hediye olunca akıllara hemen muayenehaneler ve hastaneler gelmektedir. Sizler de işlevsel bakımdan hemşirelerin günlük işlerini kolaylaştıracak hediyeler alabilirsiniz. Ayrıca oldukça koşturmalı geçen günün ardından hemşire yakınlarınızı dinlendirecek hediyelere de öncelik verebilirsiniz. Hemşireler genelde sürekli oradan oraya bir koşuşturma içerisindedirler. Bu tempo arasında telefonlarını kaybetmemeleri için telefon askıları almayı düşünebilirsiniz. Hemşirelerin ellerinde sürekli bir kalem, not defteri veya sekreterlik gibi objeler görebilirsiniz. Bunların yanına bir yenileri sizlerden gelebilir. Örneğin ajanda ve kalem çeşitlerinden oluşan hediyeler hemşireye doğum günü hediyesi olarak verilebilir.

Erkek Hemşireye Hediye

Erkek hemşire hediyeleri seçenek olarak oldukça fazladır. Mesleklerine özel tasarımlı hediyeler, kişiye özel ya da gün içerisinde kullanabilecekleri eşyalar alabilirsiniz. Doğum günü hediyesi almak istediğiniz hemşire eşiniz, sevgiliniz hatta kardeşleriniz olabilir. Fakat doktor sevgiliye ne hediye alınır diye soruyorsanız sizler için doktorlara özel olarak hazırlanmış konsept kutulardan birini almanızı öneririz. İçerisine ekleyeceğiniz hemşireye hediye notu ile sevgilinize doğum günü mesajınızı iletebilirsiniz. Diğer taraftan erkek hemşireye termos almayı düşünebilirsiniz. Hem nöbetleri sırasında içeceklerini muhafaza edebilir hem de onu zinde tutacak kahve çeşitlerinden ekleyerek hemşireye doğum günü hediyesi olarak verebilirsiniz.

Ebe Hemşireye Hediye

Ebelik zor bir meslektir. Hem bir annenin tüm gebelik sürecini takip eden, hem doğumda anne ile hem doğum sonrasında yine ailelerle yakından ilgilenen ebelerdir. Sizler de kendi ebe hemşirenize bu süreçte teşekkür etmek için ya da doğum gününü kutlamak için hediye almak isteyebilirsiniz. Ebe hemşireye hediye edebileceğiniz ürünler kişiye özel hediyeler olabilir. Kupa, kalem, not defteri gibi ürünler sağlıkçılara alınabilecek hediyeler arasında yer alabilir. Beyaz önlüklerine çok yakışacak birbirinden farklı tasarımlara ve modellere sahip fularlar ebe hemşireye doğum günü hediyesi olarak alabilirsiniz. Ebe hemşireye özel bir teşekkür etmek için Muhiku’da bulunan doktora hediye sayfasını inceleyebilirsiniz. Özenle hazırlanmış hediye kutularından birini alarak ebe hemşireye teşekkürlerinizi sunabilirsiniz. Sizler için Sağlık Çalışanına Teşekkür Hediye Kutusu’nu almanızı öneririz.

Hemşireye Hediye Seti

Hediye konusunda hemen hemen herkes gibi karar vermekte zorlanabiliyoruz. Bazen tek bir hediye yetersiz gibi gözükebiliyor. İşte tam da bu zamanda hediye setleri tüm zor anların kurtarıcısı olarak karşımıza çıkıyor. Sizler de hemşireye hediye seti hazırlayarak dolu dolu bir hediye verebilirsiniz. Toplu yaşam alanlarında tüm sağlık çalışanları için hijyen çok önemlidir. İster otak kullanım alanları olan lavabolar olsun ister ameliyathaneler olsun dikkat edilmesi gereken yerlerden biridir. Hemşireye doğum günü hediyesi olarak el yapımı ürünlerden oluşan bir hediye seti hazırlayabilirsiniz. Örneğin el yapımı sabunlar ve kolonyalar sağlıkçılara alınabilecek hediyelerden olabilir.

Hemşire Hediye Kutuları Muhiku’da!

Bizler için gece gündüz demeden çalışan tüm sağlık çalışanlarına hediye almak istememizin en büyük sebebi teşekkür etmektir. Fakat yakınlarımız olan ya da kendi hastalık süreçlerimizde bizimle yakından ilgilenen doktorlara ve hemşirelere ne kadar teşekkür etsek az kalacaktır. Ama yine de ufak da olsa bir hediye alarak onları mutlu etmek bizleri de mutlu edecektir.

Muhiku’da doktoralara ve hemşirelere özel olarak hazırlanmış hediye kutularına ulaşabilirsiniz. Mesleğe özel tasarlanan ürünlerden tutun da tüm hemşirelere hitap edecek ürünleri tek bir kutu içerisinde bulabilirsiniz. Dilerseniz Muhiku’nun kendi kutunu yap seçeneği ile istediğiniz ürünlerle kendi hediye kutunuzu da oluşturma fırsatını yakalayabilirsiniz. Almak istediğiniz ürünleri seçerek ve birde hemşireye hediye notu ekleyerek iyi dileklerde bulunabilirsiniz.

S: 👩‍⚕️ Hemşireye doğum günü hediyesi ne alınır?
C: Hemşireye doğum günü hediyesi olarak daha çok hastanede kullanabileceği hediyeler alabilirsiniz. Örneğin bu ürünler tüm gün elinden düşürmeyeceği kalem ve not defteri gibi eşyalar olabilir. Ayrıca nöbetleri esnasında onları zinde tutacak kahve çeşitleri ve içeceklerini muhafaza edebilecekleri termos ya da kupa tercih edebilirsiniz.
S: 👩‍⚕️ Sağlık çalışanlarına alınabilecek hediyeler nelerdir?
C: Sağlık çalışanlarına Muhiku'da bulunan premium kutulardan birini almayı düşünebilirsiniz. Bu hediye böyle özel bir mesleği icra eden tüm sağlık çalışanları için harika bir hediye kutusu olacaktır. Ayrıca sağlık çalışanları için mesleğine özel tasarımlara sahip kupa, bardak altlıkları gibi hediyeler de alabilirsiniz. Diğer hediye seçenekleri için Muhiku'nun doktora hediye sayfasını inceleyebilirsiniz.
S: 👩‍⚕️ Hemşireye doğum günü hediyesi alırken nelere dikkat etmeliyiz?
C: Hemşireye doğum günü hediyesi alırken dikkat etmeniz gereken ilk nokta hastanede kullanabileceği eşyalar almanız olacaktır. Çünkü günlerinin neredeyse çoğunu hastanelerde geçiren hemşire için işlevsel bakımdan işine yarayacak eşyalar almanız onu mutlu edecektir. Diğer bir nokta ise doğum günü hediyesi olacağı için daha çok kişiye özel eşyalar alabilirsiniz. Böylece kendisini değerli hissettirebilirsiniz.