Hemşireler Günü Hediyeleri

İlgi Alanı
Kime
Kahve Sever
Çay Sever
Çiçek Sever
Çikolata Sever
Mum Sever
Tütsü Sever
Hobi Sever
Bakım Sever
Muhiku Mini
Plan Sever
Kadına Hediye
Erkeğe Hediye
X
Filtre
Filtre
 • Cinsiyet
 • İlgi Alanı
 • Fiyat
 • Değerlendirme
Filtreyi Uygula
Ürünleri Sırala
  • Dünya Kahveleri Kutusu

   Dünya Kahveleri Kutusu

   (263)
   %9 indirim

   235.00 TL 215.00 TL

   %24 indirim 179.00 TL
   179.00 TL
   Çok Satan
   Muhiku En Çok Tercih Edilen Hediyeler
  • Mithra Kutusu

   Mithra Kutusu

   (61)
   %21 indirim
   229.00 TL
   Yüksek talep görüyor!
  • Keyifli Bir Mola Hediye Kutusu

   Keyifli Bir Mola Hediye Kutusu

   (1)
   %22 indirim
   249.00 TL
  • Dünya Çayları Kutusu

   Dünya Çayları Kutusu

   (81)
   %24 indirim
   219.00 TL
   Yüksek talep görüyor!
  • Sağlık Çalışanlarına Özel Hediye Kutusu

   Sağlık Çalışanlarına Özel Hediye Kutusu

   %22 indirim
   249.00 TL
  • Hemşireye Özel Hediye Kutusu

   Hemşireye Özel Hediye Kutusu

   %22 indirim
   289.00 TL
  • Best Nurse Ever Hediye Kutusu

   Best Nurse Ever Hediye Kutusu

   %22 indirim
   359.00 TL
  • Kendine Vakit Ayır Hediye Kutusu
   Çok Satan
   Muhiku En Çok Tercih Edilen Hediyeler
  • Otantik Çaylar Kutusu

   Otantik Çaylar Kutusu

   %24 indirim
   255.00 TL
  • Erkeğe Ofis Hediye Kutusu

   Erkeğe Ofis Hediyesi Kutusu

   (13)
   %22 indirim
   319.00 TL
   Yüksek talep görüyor!
  • Erkeğe Hediye Kutusu
   Yüksek talep görüyor!
  • Kendine Zaman Yarat Hediye Kutusu

   Kendine Zaman Yarat Hediye Kutusu

   %22 indirim
   319.00 TL
  1

  Hemşireler, verdikleri sonsuz emek ve sayısız katkıdan dolayı bizler için son derece değerli ve saygın insanlardır. Yaklaşan Hemşireler Günü öncesinde onlara duyduğumuz saygıyı bir Hemşireler Günü hediyeleri ile taçlandırabiliriz.

  Hemşirelik, tebriği ve takdiri en çok hak eden mesleklerden biridir. Minnettar olduğumuz sağlık çalışanları kimimizin ablası, kimimizin annesi, kimimizinse eşidir.

  Hemşirelik mesleğinin ne kadar zor ve yorucu olduğunu hepimiz biliriz. Sağlığın öneminin daha da arttığı bu dönemde çevrenizde bu mesleği icra eden yakınlarınıza Hemşireler Günü hediyeleri ile ne kadar kıymetli olduklarını hatırlatabilirsiniz.

  Yorulmak nedir bilmeyen, daima mücadeleye devam eden ve eski sağlığınıza kavuşmanızda etkin bir rol oynayan hemşireler, oldukça geniş bir çalışma alanına sahiptir. Yoğun geçen hastane günlerinde onların motivasyonunu arttırmak ve kendilerini değerli hissettirmek için tercih edebileceğiniz farklı birçok hediye seçeneği vardır.

  Sağlık hizmetinin en önemli görevlerini üstlenen sağlık çalışanı yakınlarınız için hemşireler haftası öncesinde tercih edebileceğiniz birbirinden özel Hemşireler Günü hediyeleri Muhiku’da!

  Hemşireler Günü Ne Zaman?

  Hemşirelik, şefkat ve sabır gerektiren mesleklerin başında gelir. Bilindiği gibi bu meslek, kutsal ve onurlu bir iş olmanın yanı sıra bir o kadar da yıpratıcıdır. Her yıl kutlanan Hemşireler Günü ise hemşire sevdiklerinizi mutlu etmek için iyi bir fırsattır. Hemşireler Günü ne zaman sorusu ise pek çok kişi tarafından merak edilmektedir.

  Dünya Hemşireler Günü her yıl büyük bir özveriyle kutlanır. Bu önemli gün, hemşirelerin topluma verdiği sayısız katkıları onurlandırmak ve hatırlamak için kutlanır. Hemşireler Günü’nde mesleğe gönül vermiş yakınlarınızı değerli hissettirmek önemlidir.

  Hemşirelik mesleği, toplumsal ihtiyaçlardan doğar. Ayrıca bu meslek, canını ortaya koyarak çalışan ve kendi hayatlarını riske atan sayısız insanı son derece özel kılar. Sağlık çalışanlarına yönelik bilinci arttırmak ve bir gün bile olsa onları ayrıcalıklı hissettirmek için Hemşireler Günü ortaya çıkmıştır.

  Bilindiği üzere Hemsireler Günü, ilk hemşire Florence Nightingale’in doğum günü olan 12 Mayıs tarihinde kutlanmaktadır. Dolayısıyla siz de bu özel günde hemşire yakınlarınıza küçük bir hediyeyle anlamlı bir sürpriz yapabilirsiniz.

  12 Mayıs Dünya Hemşireler Günü Hediyesi

  Yaklaşan 12 Mayıs Dünya Hemşireler Günü öncesinde; hayatını bu sektöre adamış ve canını dişine takıp çalışan hemşire sevdiklerinizi bir hediye ile sevindirebilirsiniz. Toplumumuzun pelerinsiz kahramanı hemşireler, son derece kutsal bir görev üstlenirler.

  Ayrıca bu görevi en doğru şekilde yerine getirmeyi amaçlar. Sonsuz bir minnet duyduğumuz hemşireler, hiçbir ayrım gözetmeksizin herkes için sağlık ilkesini benimserler.

  Hiç şüphesiz çevrenizde bu önemli mesleği icra eden bir ya da birkaç yakınınız vardır. Sağlıkla sınandığımız zor günlerde imdadımıza yetişen hemşire sevdikleriniz için değerlendirebileceğiniz farklı birçok hediye seçeneği bulunuyor.

  12 Mayıs Hemşireler Günü için tercih edebileceğiniz birbirinden anlamlı Hemşireler Günü hediyeleri, Muhiku üzerinden inceleyebilirsiniz. Muhiku, tek bir hediye kutusu içerisinde çeşitli mutluluklar barındırır. Bu sebeple bu hediye kutuları, hemşire yakınlarınız için ideal bir hediye seçeneğidir. Özenle hazırlanan bu kutular sayesinde sevdiklerinize unutamayacakları bir armağan verebilirsiniz.

  Dilerseniz Muhiku’nun geniş ürün çeşitliliği sunan hemşireye hediye kategorisine göz atabilirsiniz. Ayrıca dilediğiniz ürünü zahmetsiz bir şekilde sipariş ederek sevdiklerinize kusursuz bir jest yapabilirsiniz.

  Hemşirelere Özel Hediyeler

  Hemşirelik, özveri isteyen ve gerçekleştirilmesi son derece zor olan bir meslektir. Bu sebeple yılda bir kez bile olsa mesleğini hakkıyla yapan hemşire sevdiklerimizi özel hissettirmeliyiz.

  Hemşireler Günü Hediye Fikirleri

  Tercih edeceğiniz özel bir hediye, yorulmak nedir bilmeyen hemşire sevdiklerinize bir teşekkür niteliği taşır. Muhiku, size sağlık sektörünün kahramanı sevdikleriniz için tercih edebileceğiniz birbirinden ayrıcalıklı hemşire hediyesi seçenekleri sunar. Erkek ve kadın hemşireleri mutlu edebileceğiniz hediye fikirleri:

  • Hediye kutusu
  • Hemşireler Günü’ne özel tasarlanan kupa ve bardak altlığı
  • Yöresel çay ve kahve çeşitleri
  • Cam matara
  • Termos
  • Kalem ve defter seti
  • Kokulu soya mumları
  • Çiçek buketleri
  • Sukulent
  • Bonsai
  • Özel tasarım ahşap hediye kutuları
  • Tıp Bayramı temalı kupa
  • Orkide
  • Romano Moka Pot
  • Fular

  Hemşire sevdiklerinizi şımartmak ve bu kutsal mesleği göğüsledikleri için onları tebrik etmenin en güzel yolu ise Muhiku’nun hediye kutuları. İçerisinde son derece kullanışlı ürünlerin yer aldığı bu kutular, sevdikleriniz için özenli bir şekilde hazırlanır.

  Erkek Hemşire Hediyeleri

  Yaklaşan 12 Mayıs Hemşireler Günü öncesinde, hayatınızda var olan ve değer verdiğiniz erkek hemşire sevdiklerinize şık ve kullanışlı bir hediye alabilirsiniz. Alacağınız özel bir hediye ile onların yüzlerindeki tebessümün sebebi olabilirsiniz. Fedakar sağlık çalışanlarına mutluluk verecek birbirinden farklı hediyelere Muhiku üzerinden ulaşabilirsiniz.

  Muhiku, özenle tasarladığı Hemşireler Günü hediyesi kutularında eşsiz tatları ve kişiye özel hediyeleri bir arada sunar. Ayrıca bu hediye kutuları herkesi mutlu edecek şekilde tasarlanır. Özellikle bu kutular Hemşireler Günü hediyeleri arasında en çok tercih edilen seçeneklerden biridir. İçerisinde benzersiz tatlar ve kullanışlı ürünlerin yer aldığı bu kutular, sevdikleriniz için son derece uygundur.

  Erkek hemşire yakınınız uzun mesailer, bitmek bilmeyen nöbetler ve yoğun iş temposundan artakalan zamanlarında kutu içerisinde yer alan ve özel olarak tasarlanan seramik kupa ile çay veya kahve keyfi yapabilir. Farklı ülkelere ait çayları denemeye vakit bulamayan hemşire yakınlarınızı bu özel kutulardaki dünya çayları ile mutlu edebilirsiniz. Son derece ince düşünülmüş bir hediye seçeneği olan hediye kutuları ile erkek hemşire sevdiklerinize uzun süre saklayabileceği benzersiz bir armağan verebilirsiniz.

  Bayan Hemşire Hediyeleri

  Sağlık sektörünün pelerinsiz kahramanları olan hemşireler, oldukça yoğun bir tempoda çalışır. Son derece özel ve saygın bir meslek olan hemşirelik, zaman kavramının olmadığı bir meslek grubudur.

  Gece gündüz çalışan, bazen uykusuz kalan ama asla pes etmeyen kahraman hemşire sevdiklerinize sunacağınız bir hediye, gözlerinin içini güldürecek ve onları motive edecektir. Özellikle bayan hemşire yakınlarınız için tercih edebileceğiniz farklı birçok hediye seçeneği vardır.

  Geleneksel hediyelerden sıyrılmanızı sağlayan Muhiku, bayan hemşire sevdikleriniz için birbirinden hoş hediye kutuları tasarlar. Bu kutular içerisinde farklı ve kullanışlı birçok ürünü bir arada bulabilirsiniz. Ayrıca bu özel hediye kutusu, bayan hemşire sevdiklerinizi mest eder.

  Muhiku’nun hediye kutuları içerisinde yorucu geçen hastane günlerinde rahatlatıcı etkiye sahip çaylar, enerjiyi arttıran ve eşsiz bir lezzete sahip çikolatalar, kişiye özel tasarlanan seramik kupa ve daha birçok ürün yer alır.

  Bayan hemşire sevdikleriniz için hiç tereddüt etmeden değerlendirebileceğiniz bu kutular, Dünya Hemşireler Günü için oldukça etkileyici bir hediye seçeneğidir.

  Hemşireler Günü Çiçeği

  Bilindiği gibi çiçekler, hediyelerin en zarifi ve en risksiz olanıdır. Özel bir gün ya da içinizden gelen herhangi bir gün için tercih edebileceğiniz çiçeklerle sevdiklerinizin Hemşireler Günü’nü en içten şekilde kutlayabilirsiniz. Eğer çiçek göndereceğiniz kişinin hangi çiçek türünü sevdiğine dair bir fikriniz yoksa çiçeği göndereceğiniz ortama göre bir seçim yapabilirsiniz.

  Çiçekler, benzersiz ve bir o kadar da asil bir hediye seçeneğidir. Hayatınızda var olan hemşire sevdiklerinizi hatırladığınızı ve onların bu özel gününü kutladığınızı göstermenin en tercih edilebilir yollarından biridir.

  Ayrıca Dünya Hemşireler Günü için tercih edilebilecek birçok farklı çiçek türü vardır. Özellikle Hemşireler Günü hediyeleri için; orkide, sukulent, taze çiçek, vazoda çiçek, saksı çiçekleri, bonsai, gül gibi zarif çiçek türlerini değerlendirebilirsiniz.

  Asalet ve zarafetin temsilcisi orkideler, özellikle Hemşire Günü için çok tercih edilen çiçeklerin başında gelir. Girdiği her ortamı güzelleştiren bu özel çiçek türü, sevdikleriniz için kusursuz bir hediye seçeneğidir.

  Bunun yanı sıra hemşire sevdikleriniz için alacağınız taze çiçekler; mis kokuları ve eşsiz güzellikleri ile sevdiklerinizi büyüler. Eğer hemşire yakınlarınız için klasik çiçeklerden sıyrılıp bir değişiklik yapmak istiyorsanız; sukulent, bonsai vazoda çiçek ya da saksı çiçeklerini değerlendirebilirsiniz.

  Kişiye kendini kıymetli hissettiren bu çiçekler, hemşire sevdiklerinizin kalbini çalacak! Hemşire sevdikleriniz ya da geleceğin hemşire adayları yakınlarınız için hiç düşünmeden değerlendirebilirsiniz. Birbirinden zarif çiçek türlerine ve Hemşireler Günü hediyeleri için Muhiku üzerinden göz atabilirsiniz.

  S: 🎁 Hemşireler Günü hediyeleri nelerdir?
  C: Hemşireler Günü hediyeleri arasında erkek ve kadın hemşireler için değerlendirebileceğiniz pek çok alternatifiniz mevcut. Özellikle Hemşireler Günü'ne özel hazırlanan hediye kutuları çevrenizdeki hemşireleri mutlu edebileceğiniz en güzel hediyeler arasındalar. Ancak bunlar dışında farklı çiçek çeşitleri, şık aksesuarlar ve kullanışlı parçalar arasından da seçim yapabilirsiniz.

  Muhiku'nun Hemşireler Günü Hediyeleri sayfasında bu özel gün için hazırlanan en güzel seçenekleri bulabilirsiniz.

  S: 🤔 Hemşireler Günü hediyesi seçerken nelere dikkat etmeliyiz?
  C: Hemşireler Günü hediyesi alırken onların yoğun ve yorucu geçen çalışma hayatlarını göz önünde bulundurmalısınız. Uzun süren nöbetlere ve bitmek bilmeyen koşuşturmaya eşlik edecek hediyeler arasından seçim yapmaya dikkat etmelisiniz. Hatta alacağınız hediyenin bu koşuşturmada onları rahatlatacak ve mutlu edecek hediyeler olmasına dikkat etmelisiniz.
  S: 👨 Erkek hemşireye hediye ne alınabilir?
  C: Erkek hemşireye alabileceğiniz en güzel hediyeler, erkeklerin ilgi alanlarına ve beğenilerine hitap eden hediye kutuları. Özellikle hemşireler özel tasarlanan hediyeliklerle süslenen şık hediye kutuları içinden seçim yaparsanız harika bir sürprizin altına imzanızı atabilirsiniz.

  Dilerseniz erkeklere özel tasarlanan farklı hediye alternatiflerini incelemek için erkek hediyeleri sayfamızı da inceleyebilirsiniz.

  S: 👩 Bayan hemşireye hediye ne alınabilir?
  C: Bayan hemşireye hediye alırken renkli ve mutlu hissettiren hediye kutuları arasından seçim yapabilirsiniz. Hemşireler Günü'ne özel tasarlanan hediyeliklerin, şık kuru çiçek buketleriyle ve kullanışlı hediyeliklerle süslendiği setler arasından oldukça özel bir seçim yapabilirsiniz. Ayrıca kadınların en çok sevdikleri hediyelerden olan şık çiçek aranjmanları, saksı çiçekleri ve aksesuarlar arasından da seçim yapabilirsiniz.

  Muhiku'nun kız arkadaşa hediye sayfasını ziyaret ederek kadınlara özel hazırlanan hediye seçeneklerini inceleyebilirsiniz.