Hediye Fikirleri

Ne
İlgi Alanı
Kadına Hediye
Erkeğe Hediye
Doğum Günü
Yeni İş Tebrik
Muhiku Mini
Premium Kutular
Ahşap Kutular
150 TL Altı
Kahve Sever
Çay Sever
Çiçek Sever
Çikolata Sever
Mum Sever
Tütsü Sever
Hobi Sever
Plan Sever
Bakım Sever
X
Filtre
Filtre
 • Cinsiyet
 • Kime
 • İlgi Alanı
 • Fiyat
 • Değerlendirme
Filtreyi Uygula
Ürünleri Sırala
  • Dünya Kahveleri Kutusu

   Dünya Kahveleri Kutusu

   (263)
   %9 indirim

   235.00 TL 215.00 TL

   %24 indirim 179.00 TL
   179.00 TL
   Çok Satan
   Muhiku En Çok Tercih Edilen Hediyeler
  • Mithra Kutusu

   Mithra Kutusu

   (61)
   %21 indirim
   229.00 TL
   Yüksek Talep Görüyor!
  • Kahveli Ofis Hediye Kutusu

   Kahveli Ofis Hediye Kutusu

   (5)
   %22 indirim
   249.00 TL
  • Anneme Hediye Kutusu

   Anneme Hediye Kutusu

   %21 indirim
   229.00 TL
  • Cool Man Hediye Kutusu

   Cool Man Hediye Kutusu

   (5)
   %25 indirim
   245.00 TL
  • Yeni İşinde Başarılar Hediye Kutusu

   Yeni İşinde Başarılar Hediye Kutusu

   (4)
   %24 indirim
   255.00 TL
   Favori Urun Ribbon
   Çok Satan
  • Kendine Vakit Ayır Hediye Kutusu
   Çok Satan
   Muhiku En Çok Tercih Edilen Hediyeler
  • Mutlu Doğum Günü Hediye Kutusu

   Mutlu Doğum Günü Hediye Kutusu

   239.00 TL
   Yüksek Talep Görüyor!
   Fotoğraflı Hediyeler
   Kişiye Özel Baskı
  • Keyifli Hatıralar Hediye Kutusu

   Keyifli Hatıralar Hediye Kutusu

   275.00 TL
   Fotoğraflı Hediyeler
   Kişiye Özel Baskı
  • Otantik Çaylar Kutusu

   Otantik Çaylar Kutusu

   %24 indirim
   255.00 TL
  • Kahve Tutkusu Hediye Kutusu

   Kahve Tutkusu Hediye Kutusu

   %23 indirim
   355.00 TL
  • Erkek Hediye Seti

   Erkek Hediye Seti

   %21 indirim
   229.00 TL
  1

  Sevdiklerimizi mutlu etmek için yapabileceğimiz en güzel şey onlara armağanlar vermektir. Her özel gün için ayrı ayrı sürprizler yapıp yakınlarınızı sevindirebilirsiniz. Önemli günlerde amaç hediye değildir aksine o günde hatırlanmak ve anılmaktır. Böyle güzel bir maksada hediye ancak araçlık edebilir. Bu sebeple sevdiklerinizin önemli anlarını kaçırmamaya çalışarak mutlu olmalarını sağlayabilirsiniz. Hediye ise bu güzel hisleri süslemek için vereceğiniz bir şeydir. Sevdikleriniz için hediye fikirleri edinmek adına yazının devamını okuyabilirsiniz. Peki en iyi hediye fikirleri nelerdir?

  Hediyenizi oluştururken onu alacağınız kişiye uygun hale getirmelisiniz. Babanız için ayrı erkek kardeşiniz için ise ayrı ürünler düşünmelisiniz. Elbette seçtiğiniz hediye alacağınız günün anlamına da uygun olmalıdır. Bir de tüm bu karmaşayı yaşamamak adına kendinize ait bir liste oluşturmalısınız.

  Örneğin doğum günü hediyesi fikirleri ya da babalar günü hediye fikirleri şeklinde hediye listeleri oluşturabilirsiniz. Böylelikle seçim yaparken çok zorlanmayacaksınız.

  Sıra dışı Hediye Fikirleri Nelerdir?

  Bazı kişiler, hediye fikirleri için sıra dışı ürünleri kullanmak ister. Ya da sıradan ürünlerle sıra dışı hediye fikirleri üretmeye çalışırlar. Bunun anlamı şudur, sevdiklerine önem veren ve onları şaşırtmak isteyen kişilerdir. Birkaç adımla siz de sıra dışı hediye fikirleri edinebilirsiniz.

  Örneğin sevgilinize onu şaşırtacak ve sevindirecek bir sevgililer günü hediyesi tasarlamak istiyorsunuz. Fakat sıradan ürünler yerine farklı ve ilginç hediyeler arıyorsanız ufak bir liste yapmalısınız. Hediyeyi alacağınız kişi erkekse ilgi alanlarını da bilirsiniz. Sevdiği oyunlar, filmler ya da dizileri listeye eklemelisiniz. Listede erkek sevgiliye hediye fikirleri başlığı altında kutu oyunları, stickerlar, film ya da dizilere ait kitap ayraçları, renkli ve desenli çoraplar bulunabilir. Erkeğe verilen bu sevgililer günü hediyesi erkek için fikirler verebilir.

  Erkek de kız arkadaşına buna benzer bir hediye oluşturabilir. Kalpli ürünler yerine eğlenceli hediyeler istenilen etkiyi verecektir.

  Ailenize yılbaşı hediyesi fikirleri ya da dogum gunu hediye fikirleri arasında sıra dışı olanları tercih etmek istiyorsanız Muhiku’ya uğrayabilirsiniz. En sıra dışı ve özgün hediye kutularının bulunduğu Muhiku aileniz, arkadaşlarınız veya sevdikleriniz için oluşturduğu kategorilerle hediye arayışınızı kolaylaştırıyor.

  Yılbaşı Hediye Fikirleri

  Tüm yılı dolu dolu geçirip yeni bir seneye giriş yaptığımız o güzel anlarda sevdiklerimize hediyeler vermek isteriz. Hatta bu hediyeleşmeyi çekilişlerle gelenek haline getiririz. Gerek iş yerinde gerek ailede olsun yılbaşı çekilişi muhakkak yapılır. Herkese aynı hediyeyi vermekten sıkıldıysanız yenilikçi yılbaşı hediyesi fikirleri üretmelisiniz. Ailenizle kutlayacağınız bir gecede, herkese ayrı ve özel olarak aldığınız ürünler yılbaşı hediye fikirleri arasında en iyisidir. Örneğin kardeşinize sevdiği bir kitabı hediye ederken annenize severek kullanacağı el yapımı fincanlardan tercih edebilirsiniz.

  İşyeriniz için yılbaşı hediye fikirleri üretirken alacağınız ürünlerin kurumsala uygun olmasına dikkat etmelisiniz. Çalışma ortamınız ofis ise, kırtasiye ve ofis ürünlerini yılbaşı hediye fikirleri içinde düşünebilirsiniz. Arkadaşlarınız için yılbasi hediye fikirleri almak yerine hoşlarına giden ve sevdikleri şeyleri düşünüp buna uygun hediyeler verebilirsiniz.

  Muhiku’nun Yılbaşı Hediyeleri kategorisinden tüm sevdikleriniz için yeni yıl hediyeleri seçebilirsiniz. Uygun fiyatlı ve eşsiz yılbaşı hediyeleriyle tüm sevdiklerinize yeni yılda güzel bir jest yapmak için Muhiku’ya mutlaka uğrayın.

  Ev Hediyesi Fikirleri

  Yeni bir ev sahibi olan yakınlarınız için ev hediyesi fikirleri bu yazıda sizi bekliyor. Ev sahibi olmak toplumumuzda önemli bir olgudur. Yıllarca kira ödemek yerine ev alınması her zaman daha iyi bir şey olarak düşünülmektedir.  Bu sebeple ev alan kişilere ziyarete giderken hediye almak gibi güzel bir adet de üretilmiştir.

  Sevdikleriniz için ev hediyesi olarak dekorasyon ürünleri tercih edebilirsiniz. Ya da yeni evinin anahtarını takacağı renkli bir anahtarlık hediye edebilirsiniz. Ziyaret edemediğiniz takdirde evine yakışacağını düşündüğünüz bir buket taze çiçek gönderebilirsiniz. Buket yerine saksıda çiçek de tercih edebilirsiniz. Çünkü çiçek tazelik ve yeni başlangıçları temsil eder. Böylelikle ev sahiplerine çiçek kadar taze bir başlangıç dileyebilirsiniz.

  Muhiku’da aynı gün teslimat ile seçtiğiniz çiçeği tıpkı göründüğü gibi sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.

  Arkadaşa Hediye Fikirleri

  Yıllarca sizinle birlikte olan hatta kimi zaman aileden biri gibi olan arkadaşlarınız için özel günlerde hediye arayışına girip kararsız kalabilirsiniz. Birçok arkadaşa hediye fikirleri arasından en güzel bulmak size düşüyor.

  Bir erkek hediye fikirleri içinde bocalayıp zorlanabilir fakat kadınlar için bu biraz daha kolaydır. Örneğin doğum günü için hediye önerileri aldığı ortak arkadaşlar kadınların hediye seçimi yapmasını kolaylaştırır.

  Arkadaşlarınıza hediye seçerken yaşantılarınızı gözden geçirmeli ve anlamlı hediyeler vermelisiniz. Çünkü arkadaşlıklar maneviyat üzerine kuruludur. Arkadaşlarınız için seçebileceğiniz en anlamlı ve özel hediyeler Muhiku’da!

  Unutulmayacak Hediye Fikirleri

  Tüm özel günlerde yakınlarımız için özenle hediye arayışına gireriz. Bu arayış esnasında unutulmayacak hediyeler tasarlarız. Örneğin yaz tatilinin gelişiyle okullara ara verilir ve veliler olarak erkek ya da  bayan öğretmene hediye fikirleri aranır. Bir öğretmene verilecek en unutulmaz hediye elbette öğrenci ve velilerce hatırlanmaktır. Fakat bir hediye kutusu hazırlayarak öğretmenlerimize teşekkür edebiliriz. Sevdiği kahveleri ve kitapları bu kutuya ekleyebilirsiniz.

  Veya yılbaşında aileler için unutulmayacak hediyeler bakılır. Aile olmanın verdiği o kutsal bağı kuvvetlendirecek sürprizler yapabilirsiniz. Günümüzde telefonlarla çekilen fotoğraflar matbu hale getirilmiyor. Ailenizle beraber çektiğiniz fotoğrafları bastırabilirsiniz. Annenize ise karşılıklı oturup içeceğiniz Türk kahvesi hediye edebilirsiniz. Kahvenin yanına el yapımı özel fincanlardan eklemeyi unutmayın. Bu sene yılbasi hediye fikirleri aramak yerine unutulmayacak hediyeler için Muhiku’ya uğramalısınız.

  Özel Hediye Fikirleri Muhiku’da!

  En özel hediyeler Muhiku’da! Aileniz, eşiniz, sevgiliniz ya da arkadaşınız için hediye arayışlarınıza tatlı bir mola verdirecek Muhiku, birçok kategoriye ayırdığı hediye kutularıyla sizleri bekliyor.

  Her konsepte uygun hediye kutularını sizler için oluşturan Muhiku aynı zamanda kendi kutunuzu oluşturabilme şansı da tanıyor. Hediye içeriklerini orijinal ve herkesçe sevilen ürünlerden oluşturan Muhiku sevdikleriniz için hediye tercihinizde uğrak noktanız olmalı. Yakınlarınız kadar özel hediye fikirleri için Muhiku’ya bekleriz.

  S: 🎁 En güzel hediye fikirleri nelerdir?
  C: En güzel hediye fikirleri edinmek için hediyeyi kime ve hangi gün için aldığınızı belirlemeniz gerekir. Kişinin sevdiği ürünlerden oluşan bir hediye en güzel hediye olacaktır. Aynı zamanda aldığınız gün de hediyenizin muhtevasını şekillendirip en güzeli olmasını sağlayacaktır. En güzel hediye fikirleri için Muhiku’ya uğrayıp, yüzlerce kategoriden birinde aradığınız o özel hediyeyi bulabilirsiniz.
  S: 🎁 Doğum günü hediye fikirleri nelerdir?
  C: Doğum günleri oldukça kıymetli günlerdir. Sevdiklerimizin dünyaya gelişini kutladığımız ve bunun için mutlu olduğumuz anlardır. Bu sebeple o güne özel olarak hediye aldığımız kişinin ilgi alanlarına ait fikirler edinmeliyiz. Örneğin hoşlandığı renklerde ürünler tercih edebiliriz. Ya da sevdiği lezzetlerden oluşan bir hediye kutusu oluşturabiliriz. Bunun yanında karakterine uygun olarak eğlenceli, sade veya sıra dışı ürünler tercih edebiliriz.
  S: 🎁 Farklı hediye fikirleri neye göre belirlenmeli?
  C: Farklı hediyeler seçerken kişinin mizacını göz önünde bulundurmalıyız. Aldığımız hediye karşımızdaki kişiyi kırmamalı ya da hoşlanmadığı türden şeyler olmamalıdır. Çünkü herkes farklılıktan hoşlanmayabilir. Ya da kişinin farklı olarak nitelendirdiği şeyler başka olabilir. Hediye tercihlerinde en önemli kıstas elbette hediyeyi aldığımız kişidir.
  S: 🎁 En yaratıcı çocuk hediye fikirleri nelerdir?
  C: Çocuklar için hediye seçmek oldukça kolaydır. Hayatla ilgili tüm tasarrufları hayal dünyasında şekillenen çocuklar için yaratıcı hediyeler oluşturulabilir. Örneğin sevdiği filmin yapbozu bir çocuk için oldukça farklı bir hediye olacaktır. Ya da bir dilek mumu hediye ettiğimiz çocuğun dileğini gerçekleştirebiliriz. Alınan hediyeyi bir hazine haline getirip, harita oluşturarak çeşitli komutlarla yönlendirerek de yaratıcı bir hediye oluşturmak mümkün.