Haziran – 2018

Haziran kutumuzda Nikaragua kahvesinden Çin yeşil çayına, 22 farklı kitaptan L’Oréal Paris Nem Terapisine, tropikal sabundan kendi mumunu yap deneyimine kadar harika içerikler alıcıları ile buluştu.

Haziran kutusunda mutluluk hormonu salgılatan ürünler için aşağıya kaydırın!

Nikaragua Kahvesi

Nikaragua’nın Jinotega bölgesinde 1200m-1450m rakımları arasında Finca La Aurora çiftliklerde yetişen Nikaragua kahvesi orta asidite olup damakta fındık, vanilya, çikolata ve karamel tatlarını bırakır. İçenlerin tekrar tekrar içmek isteyeceği bir kahvedir.

White – Jasmine Rose Green Tea – Çin

Bu ay sizlere seçtiğimiz çay geçen ayki çayımızın farklı bir yöntemle hazırlanmış olanıdır. İki çayımızın ortak özellikleri ikisininde yeşil çay olması ve yasemin çiçekleri ile harmanlanması. Hatırlayacağımız üzere geçen ay ki çayımızda çay yaprakları ile yasemin çiçekleri birbirlerine dikilmişlerdi. Bu karışımda ise daha geleneksel bir yöntem görüyoruz.

Yasemin çiçekleri ile çin yeşil çayının neredeyse bire bir oranda harmanlanması ile oluşturulmuş. Bu yüzden bu çayımız white-green tea olarak adlandırılmakta. Ama unutmadan şunu söyleyelim, beyaz çaylarla hiçbir alakası yok. Beyaz adını yasemin çiçeklerinden alıyor.

Ayın Kitapları

Bu ay toplamda 22 farklı kitap gönderildi. En fazla tercih edilen kategori Dünya Klasikleri sonrasında ise Türk Edebiyatı oldu.

L’Oréal Paris Nem Terapisi Aloe Vera Suyu (Kadın)

Güzellik kategorisinde son zamanların en çok merak ve tercih edilen ürünlerden biri olan L’Oréal Paris Nem Terapisi Aloe Vera Suyu vardı.

Güzel ve ışıldayan bir cilt için olmazsa olmaz bakımın cildi nemlendirmekten geçtiğini biliyoruz. Cildin nem oranının düşmesine neden olan güneş ışınları, rüzgar, dengesiz beslenme, kalitesiz uyku gibi faktörler ciltteki nem dengesinin bozulmasına neden olur.

Nem Terapisi Aloe Vera Suyu oldukça hafif, su gibi likit bir yapıya sahip. Yüze uygulandığında anında emilir ve ıslak görüntüye sebep olmaz. Bu ürünü Haziran kutusunda size göndermemizin sebebi cilde ilk uyguladığında hissedilen ferah his tam yaz aylarında kullanmalık bir ürün dedirtiyor.Unutmayın, deniz ve güneşin zararlı kurutucu etkisine karşı, yazın da cildiniz neme ihtiyaç duyar.

Le Petit Marseillais Duş Jeli (Erkek)

Duşta doğallığı tercih eden erkekler için harika bir seçenek olan Le Petit Marseillais’in Nane ve Limon ferahlığı veren duş jeli erkekler için gönderilen bakım ürünüydü. Harika kokusu ve doğallığı ile vücuda neredeyse 24 saat harika bir rahatlık verir.

Tropikal Sabun

Tropikal meyvelerden yapılan sabun ile gerek elinizi yıkadığınızda gerekse odanızın bir köşesine koyduğunuzda yaydığı harika koku ile mest olacaksınız. Burada önemli bir uyarı yapmak gerekebilir. Harika kokusunun büyüsüne kapılıp sakın yemeye kalkmayın! 🙂

Ayın Deneyimi: Kendi Mumunu Yap

Bu ay gecenizi aydınlatan bir mum olmak istedik. “Kendi mumunu yap!” deneyimi ile size gelen malzemelerle harika bir mum yapabilirsiniz.

Deniz kabukları, kum ve diğer dekoratif ürünlerle ortaya çıkan sonuca siz de şaşıracaksınız.

Kutudaki malzemeler: Jel parafin, mum fitili, dekorasyon malzemeleri, cam mum bardağı.

Her ay bu harika kutuyu alarak mutlu olmak istemez misin?

Sepet