Halaya Hediye

Ne
İlgi Alanı
Doğum Günü
Yeni İş Tebrik
Premium Kutular
Ahşap Kutular
150 TL Altı
Kahve Sever
Çay Sever
Çiçek Sever
Çikolata Sever
Mum Sever
Tütsü Sever
Hobi Sever
Bakım Sever
Muhiku Mini
Plan Sever
X
Filtre
Filtre
 • İlgi Alanı
 • Fiyat
 • Değerlendirme
Filtreyi Uygula
Ürünleri Sırala
 • Dünya Kahveleri Kutusu

  Dünya Kahveleri Kutusu

  (263)
  %18 indirim
  139.00 TL
  Çok Satan
 • Mithra Kutusu

  Mithra Kutusu

  (61)
  %22 indirim
  179.00 TL
  Yüksek talep görüyor!
 • Kahve Keyfi Hediye Kutusu

  Kahve Keyfi Hediye Kutusu

  (44)
  %23 indirim
  174.00 TL
  Çok Satan
 • Keyifli Bir Mola Hediye Kutusu

  Keyifli Bir Mola Hediye Kutusu

  (1)
  %20 indirim
  195.00 TL
 • Dünya Çayları Kutusu

  Dünya Çayları Kutusu

  (81)
  %13 indirim
  199.00 TL
  Yüksek talep görüyor!
 • Kendine Vakit Ayır Hediye Kutusu
  Çok Satan
 • Otantik Çaylar Kutusu

  Otantik Çaylar Kutusu

  %27 indirim
  215.00 TL
 • Yeni Yaş Tebrik Hediye Kutusu

  Yeni Yaş Tebrik Hediye Kutusu

  (1)
  %21 indirim
  189.00 TL
  Çok Satan
 • Hoş Bir Sürpriz Hediye Kutusu

  Hoş Bir Sürpriz Hediye Kutusu

  (3)
  %24 indirim
  259.00 TL
  Aynı Gün & Ücretsiz Teslimat
 • Sıcak Bir Hatıra Hediye Kutusu

  Sıcak Bir Hatıra Hediye Kutusu

  (5)
  %23 indirim
  239.00 TL
  Yüksek talep görüyor!
 • Aromaterapi Hediye Kutusu

  Aromaterapi Hediye Kutusu

  (1)
  %22 indirim
  359.00 TL
 • Kahve Severlere Hediye Kutusu

  Kahve Severlere Hediye Kutusu

  (2)
  %23 indirim
  274.00 TL
1

Halaya doğum günü hediyesi olarak alacağınız hediye ne olursa olsun onu çok mutlu edecektir. Çünkü babamızın kız kardeşi olan hala, yeğenleri için çok özel bir yere sahiptir. En çok görüştüğümüz, birlikte vakit geçirmekten keyif aldığımız halamız için alacağımız özel hediyelerle kendisini değerli hissettirebilirsiniz. Siz de halaya hediye almak istiyorsanız doğum günü için kişiye özel hediyelere göz atabilirsiniz.

Halaya Hediye Fikirleri

 • Kupa
 • Kuru çiçek
 • Kolonya
 • Aksesuar
 • El yapımı ürünler
 • Dekorasyon ürünleri
 • Cilt bakım ürünleri

Siz de halama doğum günü hediyesi almak istiyorum ama ne alacağıma karar veremiyorum diyorsanız  sizleri Muhiku’ya bekleriz. Muhiku’da halanız için en şık hediyelere tek tıkla sahip olabilirsiniz. Bunun için doğum günü hediyeleri kategorisinden halanız için birbirinden şık ve kullanışlı doğum hediyelerinden seçmeniz yeterli. Gerisini Muhiku halleder!

Halaya Hediye Ne Alınır?

Halaya doğum günü hediyesi olarak kişisel eşyalar alabilirsiniz. Çünkü doğum günleri kişinin en özel günlerinden biri olacağı için alacağınız hediyelerin kişiye özel olması halanızı mutlu edecektir. Halaya özel hediye olarak fotoğraflı hediyeler yaptırabilirsiniz.

Halaya alınacak hediyeler içerisinden evinde kullanabileceği dekorasyon ürünlerinden almayı düşünebilirsiniz. Evinin havasını değiştirecek kokulardan tutun da bitki yetiştirebileceği el yapımı saksılara kadar pek çok alternatifi değerlendirebilirsiniz.

Ayrıca halaya hediye olarak tercihinizi günlük hayatında veya davetlerde kullanabileceği şık takılardan yana kullanabilirsiniz. Her kadının seveceği ve beğenerek kullanacağı bu hediyeler eminiz halanıza çok yakışacak!

Halaya Doğum Günü Hediyesi

Halaya doğum günü hediyesi için en güzel hediye fotoğraflı hediyeler olurdu. Çünkü halamızla birçok anı biriktirir ve bu anıları ölümsüzleştirmek isteriz. Halanızla çekildiğiniz birçok fotoğraf içerisinden anısı olan bir fotoğrafı kupaya bastırabilirsiniz. Hem anlamlı hem de manevi hediyeniz sayesinde onu çok mutlu edeceksiniz.

Halama doğum günü hediyesi kendim nasıl hazırlayabilirim diye soruyorsanız size birçok fikir sunuyoruz.  İlk olarak halanızın en çok istediği şeyleri bir araya toplamalısınız. Eğer bunda kararsız kalıyorsanız Muhiku’nun Kendi Kutunu Yap avantajından yararlanabilirsiniz. Halanız için doğum günü temalı hediyeleri seçebilir, hediye kutunuzu donatabilirsiniz. Örneğin doğum günü temalı kupa ve bardak altlıkları, dilek mumları ve Muhiku’nun özel kibritlerinden alarak özel bir hediye kutusu tasarlayabilirsiniz.

Halaya Anneler Günü Hediyesi

Anneler Günü’nünde halanızı unutmamak onu çok duygulandıracaktır. Hatta yeğeninden  gelecek Anneler Günü hediyesini hiç şüphesiz yıllarca saklayacaktır. Anneler Günü için halaya alınacak hediyeler içerisinden sizlere vereceğimiz önerileri bir yere not edebilirsiniz. Böylece halanız için en güzel hediye tercihleri kolayca yapabileceksiniz.

Anneler Günü’nde halama hediye olarak ne alabilirim diye soruyorsanız size vereceğimiz ilk öneri el yapımı ürünlerden oluşan hediyelikler olurdu. Örneğin kuru çiçek, el yapımı sabun, soya mumları gibi. Diğer bir önerimiz ise bakım yapmayı seven halalara geliyor. Hediye olarak cilt bakım ürünlerinden almayı düşünebilirsiniz. Muhiku’da bulunan cilt bakım ürünlerine bakmadan geçmeyin deriz. Mesela sinoz altın yüz bakım serumu, el kremleri, sinoz pumpkin gel peeling olabilir.

Halaya Alınabilecek Anlamlı Hediyeler

Alacağınız hediyenin anlamı herkes için farklıdır. Kimisi fotoğraflı hediyeleri anlamlı bulurken kimisi kalpli hediyeleri anlamlı bulur. Siz de halaya doğum günü hediyesi alırken sizin için anlamlı gelebilecek hediyeleri seçebilirsiniz. Fotoğraflı hediyeler yaptırmak isterseniz eğer mini bir albüm alabilir ya da kalpli hediyelikler olarak dekorasyon ürünleri alabilir ve sevginizi gösterebilirsiniz. Örneğin hediye olarak; kalpli beton mum, kalpli süs, kalpli peluş ayıcık veya kalpli anahtarlık alabilirsiniz.

Halaya alınabilecek hediyeler arasından halanızın baş harfini simgeleyen bir kupa yaptırabilirsiniz. Yanına halanızın damak zevkine göre çikolatalar ekleyebilir ve hediye notunuz ile birlikte anlamlı bir hediye kutusu oluşturabilirsiniz.

Halanızı Mutlu Edecek Yenilikçi Hediyeler Muhiku’da!

Halanızı mutlu edebileceğiniz yenilikçi hediye önerileri Muhiku’dan geliyor! İster halaya doğum günü hediyesi ister içinizden geldiği bir zamanda onu mutlu etmek için Muhiku’yu ziyaret edebilirsiniz. Sizler de halaya hediye olarak yenilikçi hediyelere sahip olmak istiyorsanız sizleri Muhiku’ya bekleriz!

En yenilikçi hediyeler Muhiku’da! Halanız için Muhiku’nun deneyim kitlerinden almanızı öneririz. Hem kendisi ile vakit geçirebileceği hem de sanatsal eserler ortaya koyabileceği bu hediyeniz sayesinde onun bambaşka bir deneyim yaşamasını sağlayacaksınız!

S: Halaya hediye ne alınır?
C: Halaya hediye olarak günlük hayatında kullanabileceği veya evini dekore edebileceği dekorasyon ürünlerinden alabilirsiniz. Günlük hayatında kullanabileceği hediyelere örnek olarak kupa, bardak altlıkları, dünya kahveleri çeşitleri olabilir. Dekorasyon ürünleri olarak; beton saksı, sukulent, çerçeve, kokulu mumlar, tütsüler ve biblo almayı düşünebilirsiniz.
S: Halaya doğum günü hediyesi ne alınır?
C: Halanız için doğum günü hediyesi seçeneklerinden fotoğraflı hediyeleri değerlendirebilirsiniz. Örneğin birlikte çekilmiş olduğunuz en özel fotoğrafınızı bir kupaya bastırabilirsiniz. Yanına dünya çayları çeşitlerinden ve halanızın sevdiği çikolatalardan ekleyebilirsiniz. Böylece kişiye özel bir hediye vermiş olacaksınız. Hediyenizin kişiye özel olması halanızı ayrıca mutlu edecektir.
S: Halaya Anneler Günü hediyesi ne alınır?
C: Halaya Anneler Günü hediyesi için tamamen doğal el yapımı ürünlerden oluşan bir hediye kutusu hazırlayabilirsiniz. Örneğin el yapımı sabun, soya mumları, kuru çiçek alabilir yanına kolonya ve fular ekleyebilirsiniz. Ayrıca Anneler Günü hediyesi olarak cilt bakım ürünlerinden de almayı düşünebilirsiniz.
S: Uygun fiyatlı hala hediyeleri nelerdir?
C: Halanız için uygun fiyatlı hediyelere örnek verecek olursak bunlar tasarım kupalar, bardak altlıkları, dünya kahveleri veya dünya çayları, çikolata ve drajeler olabilir. Diğer taraftan uygun fiyatlı hediyeler aksesuar olabilir. Halanız için günlük hayatında kullanabilmesi için şık bir fular, takı veya kolye alabilirsiniz.