Yenilikçi hediyelerle mutluluk dağıtıyoruz

Üzerine saatlerce düşünülmüş, hayata değer katan hediye kutuları tasarlıyoruz.

Muhiku olarak 2018 yılında kurulduk ve kısa sürede tekrarlayan, geleneksel hediye anlayışını değiştirdik. Kişiye ve amaca özel yenilikçi hediye kutuları tasarlıyor, kurumsal ve bireysel müşterilerine 50’den fazla kategoride 2000’in üzerinde ürün çeşidiyle geniş bir yelpaze sağlıyoruz. Her zevk ve ihtiyaca hitap eden bu ürünlerle, müşterilerimize sadece bir hediye değil, kalıcı bir deneyim sunuyoruz.

Uluslararası alanda da hızla büyüyerek, kurumsal ve bireysel pazarlarda güçlü bir konuma ulaştık. Türkiye’de 10.000’den fazla şirkete hizmet sunarak ve 1 milyondan fazla şirket çalışanına kurumsal hediye teslimatı gerçekleştirerek Avrupa’nın önde gelen kurumsal hediye şirketlerinden biri haline geldi.

Muhiku olarak genç ve dinamik bir ekibe sahibiz. Türkiye, İngiltere ve Almanya’da aktif olarak hizmet veriyor ve global bir marka olarak kendimizi kanıtlıyoruz. 🌎

Muhiku Amazon Kurumsal Hediye KutularıMuhiku Mercedes Kurumsal Hediye KutularıMuhiku Coca Cola Kurumsal Hediye KutularıMuhiku Nike Kurumsal Hediye KutularıMuhiku Disney+ Kurumsal Hediye KutularıMuhiku Unilever Kurumsal Hediye Kutuları
Muhiku'da Keyifli Bir Kariyer

Kurulduğumuz günden itibaren büyümemizi sürdürüyoruz ve yeni ekip arkadaşlarına ihtiyaç duyuyoruz. Büyük planlarımız var. Bu planları birlikte gerçekleştirmek isterseniz, sizinle tanışmayı çok isteriz.

hakkimizda