Takvim Baskıları

  • Yatay Fotoğraflı Masa Takvimi
    Original price was: 129,00 TL.Current price is: 109,90 TL.
  • Dikey Fotoğraflı Masa Takvimi
    Original price was: 129,00 TL.Current price is: 109,90 TL.

Akıp giden zamana inat, güzel anıları takvim baskıları ile yad etmenin tam zamanı! Sevdiklerinizin her bir gününü takvim baskıları ile daha anlamlı ve daha özle kılın!

Takvimler, günlük hayatta sıklıkla kullanılan bir zamanlama aracı olarak tanımlanır. Bilindiği gibi gerek evlerde gerekse ofislerde oldukça çok tercih edilir. Ayrıca günden güne dijitalleşen dünyada, takvimler ve kullanım amaçları son derece değişti.

Zaman zaman bir ihtiyaç olarak kabul edilen takvimler, günümüzde oldukça özel bir hediye olma niteliği taşır. Özellikle son zamanlarda çok fazla tercih edilen baskılı takvim, bir takvimden çok daha fazlasıdır. Bu şık hediye seçeceğiniz 12 farklı fotoğrafla özel olarak hazırlanır. Bu sayede geçmişe açılan bir pencere olma niteliği taşıyan fotoğraflarla gelecek güzel günleri bekleyebilirsiniz.

Bu özel takvim ile geçen zamanı daha anlamlı kılabilir ve takvime baktığınız her an sevdiklerinizi hatırlayabilirsiniz. Ofisiniz ya da eviniz için hiç düşünmeden değerlendirebileceğiniz baskılı takvim, sevdikleriniz için de ayrıcalıklı bir hediyedir.

Klişeleşmiş hediyelerin yanı sıra yılın 12 ayını en güzel fotoğraflarla süsleyip sevdiklerinize unutamayacakları bir sürpriz hazırlayabilirsiniz. Doğum günü, yıl dönümü veya başka herhangi bir özel gün için iyi bir hediye seçeneği olan takvim baskı, kişiselleştirilen son derece değerli bir armağandır.

Muhiku’nun fotoğraf baskı kategorinde daha pek çok hediye alternatifi bulunuyor. Dilerseniz farklı baskı teknikleriyle hazırlanan hediyeleri inceleyebilir, sürprizlerinize kişisel bir dokunuş yapabilirsiniz.

Takvim Baskıları ile Hayatın Akışında Anılarınız Size Eşlik Etsin!

Kişiye özel takvim baskıları ile özel günlerde sevdikleriniz için eşsiz bir sürpriz hazırlayın! Dünün en güzel hatıralarıyla gelecek güzel günleri tasarlayın.

Hayat denilen şey; dün, bugün ve yarından ibaret. Yaşanmış güzel anılarla geçmiş günler, yaşadığımız ana ve yarına değer katar. En güzel anılarınızla süsleyeceğiniz takvim sayfaları; yaşadığınız o eşsiz anı ve umut dolu yarınlarınızı güzelleştirecek.

Muhiku, kişiye özel takvim baskıları ile sizin ve sevdiklerinizin hayatına anlam katıyor. Anıları tozlu rafların ardında bırakmamanız ve o kıymetli hatıraları yeniden anımsayabilmeniz için seçtiğiniz en güzel fotoğraflarla baskılı takvim çeşitleri oluşturuyor.

Sevgiliniz, arkadaşınız ya da bir yakınınız için özel olarak hazırlanan baskılı takvim, onların masalarını süslüyor. Bu takvimle geçen zamanı kovalarken geçmişteki güzel anlarınızı yad edebilirsiniz. En değerli anlarınızı takvim yapraklarına dökerek sevdiklerinize verdiğiniz değeri gözler önüne serebilirsiniz.

Baskılı Takvim Nedir?

Takvim, insanlığın zamanı anlamlandırma biçimidir. İnsanlık; geçmişini, yaşadığı anı ve geleceği algılayabilmek adına takvim kavramını türetmiştir. Sözlükte ise zamanı; yıllara, aylara, haftalara ve günlere ayırma yöntemi olarak açıklanır.

Takvim baskıları ise bir yılın on iki ayına özel seçtiğiniz birbirinden güzel hatıralar ile yapılır. Her ay için bir fotoğraf ya da sevdiğiniz bir görseli seçebilirsiniz. Seçtiğiniz bu görsel takvim yapraklarının en güzel köşesinde yerlerini alırlar. Dolayısıyla sevdikleriniz ya da kendiniz için seçeceğiniz görsellerle fotoğraf baskılı masa takvimi, duvar takvimi ya da poster hazırlatabilirsiniz.

Diğer taraftan takvim baskı fiyatları dışarıda yüksek. Ancak Muhiku’nun takvim baskıları oldukça uygun. Özel günlerde sevdiklerinize anlamlı bir hediye vermek istediğiniz zaman Muhiku’nun hatıralarla yüklü takvim kutusu çeşitleri arasından seçim yapabilirsiniz.

Baskılı Takvim Çeşitleri

Bir yıllık zaman diliminde yer alan günleri takip etmenizi sağlayan takvimler, hayatınızda önemli bir yere sahip olan sevdikleriniz için değerlendirebileceğiniz anlamlı bir hediye seçeneğidir. Kullanım amacına veya ihtiyaca yönelik  seçebileceğiniz baskılı takvim çeşitleri Muhiku’da sizleri bekliyor!

Oldukça geniş bir ürün çeşitliliğine sahip olan baskılı takvim, yılın 12 ayını daha değerli bir hale getirir. Kendiniz ya da sevdikleriniz için değerlendirebileceğiniz farklı birçok baskılı takvim seçeneği vardır. Bunlar arasından en çok tercih edilen seçenekler şunlardır; fotoğraflı masa takvimi, duvar takvimi, takvim poster ve  takvim kutusu.

Masa Takvimi

9×13 cm boyutlarında hazırlanan masa takvimi, baskılı takvim çeşitleri arasında en çok tercih edilenlerden biridir. Oldukça zarif ve anlamlı bir hediye seçeneği olan bu ürün, ideal boyutu ve modern tasarımıyla masa üzerinde son derece şık durur.

Kaliteli kağıt yapısı sayesinde uzun yıllar kullanabileceğiniz baskılı masa takvimi, sevdikleriniz için değerlendirebileceğiniz özel hediyelerden biri. Yıl bitse bile fotoğraflarınızın olduğu bu harika takvim, senelerce sizinle kalır. Geleneksel hediyelerden sıyrılmanızı sağlayan Muhiku, en kıymetli fotoğraflarınızdan harika bir takvim tasarlar.

Duvar Takvimi

Anılarını hatırlatacak ve yeni anılar planlamana yardımcı olacak duvar takvimi, kendiniz ve sevdikleriniz için değerlendirebileceğiniz bir diğer seçenektir. Yılın 12 ayını 12 farklı fotoğrafla süsleyebilir ve anılarınızı ölümsüzleştirebilirsiniz.

Doğum günü, yıl dönümü, ya da diğer özel günler için tercih edebileceğiniz duvar takvimi ile sevdiklerinizin yanında olamadığınız anlarda bile onlara yanlarındaymış hissi verebilirsiniz. Evinizin ya da ofisinizin duvarlarını sevdiklerinizle güzelleştirmek için Muhiku’nun duvar takvimi seçeneklerine göz atabilirsiniz.

Unutmayın! Muhiku’nun hesaplı fiyat aralığıyla her bütçeye hitap eden baskılı duvar takvimi seçenekleri, bir hediyeden çok daha fazlasıdır.

Takvim Poster

En güzel fotoğraflar ve en özel anlarla dolu takvim poster, yıl boyunca duvarınızı süslesin! Yılın tüm aylarını takip ederken takvimde sevdiklerini de görüp mutlu olmaya ne dersin? Sevdiğin insanlarla çekilmiş 12 farklı fotoğrafla takvimdeki her ayı daha değerli kılabilirsin. Oldukça özel bir şekilde tasarlanan takvim poster, ideal boyutu ve uygun fiyatıyla son zamanların en çok tercih edilen ürünlerinden biridir.

Muhiku, sevdiklerin sürekli gözünün önünde olsun diye özenle tasarladığı takvim posterlere bambaşka bir boyut kazandırır. Oldukça kaliteli bir yapıya sahip olan bu posterleri, uzun süre kullanılabilirsiniz.

Yıl bitse bile fotoğraflarınızın yer aldığı bu poster, ilk günkü gibi canlı kalır. Ayrıca 50×70 boyutlarıyla tasarlanan bu posterler, alışılmışın dışında bir hediye seçeneğidir.

Takvim Kutusu

Yüzünüzü güldürecek tüm anıları tek bir kutuda toplamaya ne dersiniz? Cevabınız evetse Muhiku’nun takvim kutusu seçeneklerine göz atabilirsiniz. Oldukça güzel bir kutu içerisinde birbirinden özel fotoğraflarınızı sevgilinize veya eşinize armağan edebilirsiniz. İster masa takvimi isterseniz duvar takvimi olarak kullanabileceğiniz bu ürün, unutamadığınız anıları yanı başınıza taşır.

Takvim kutusu içerisindeki takvim yaprakları 9×13 boyutlarındadır. Sizi veya sevdiklerinizi gülümsetecek bu özel hediyeye Muhiku üzerinden ulaşabilirsiniz. Hiç tereddüt etmeden satın alabileceğiniz bu güzel armağan, uygun fiyat aralığıyla da bütçenizi zorlamaz.

Hayatınızdaki unutulmaz anları bir kutu içerisinde biriktirerek sevdiklerinizin kapısını çalabilirsiniz. Kişiye kendini ayrıcalıklı hissettiren bu hediye, bir o kadar da kullanışlıdır. Bu kutu sayesinde hem sevdiklerinizi unutamadığınız anlara geri döndürebilir hem de geçen zamanı en güzel şekilde kontrol edebilirsiniz.

Takvim Baskıları ile Anılarınız Hediyenize Anlam Katsın!

Sevdiklerinize oldukça özel bir doğum günü hediyesi, yıl dönümü hediyesi, yılbaşı hediyesi ya da Sevgililer Günü hediyesi mi vermek istiyorsunuz? Öyleyse yaşadığınız o güzel anlarla sevdikleriniz için çok özel bir hediye hazırlayabileceğinizi söylemeliyiz.

Muhiku ile sevdikleriniz için hatıralarla dolu bir baskılı takvim hazırlayabilirsiniz. Takvim baskıları ile hazırlayacağınız hediye modeliyle hayatın akışında onlara gülümseyebilirsiniz. Ayrıca gelecek günlerin de en az geçmiş günler gibi güzel olacağı mesajını verebilirsiniz.

Örneğin, Muhiku ile sevdikleriniz için kolaylıkla kişiye özel duvar takvimi baskı yaptırabilirsiniz. Yaptırdığınız duvar takvimi ile onların yaşam alanlarınızı süsleyebilirsiniz.

Belki birçok defa sevdikleriniz için masa takvimi bastırma fikri aklınıza geldi. Ancak nasıl yapacağınızı bilememiş olabilirsiniz. Oysaki Muhiku ile sevdikleriniz için fotoğraf baskılı masa takvimi bastırmak da çok kolay. Yapmanız gereken tek şey sevdiklerinizin en güzel hatıralarını seçmek ve keyifle beklemek.

Eğer sevdiklerinize öncekilerden çok daha anlamlı bir armağan vermek istiyorsanız Muhiku’nun takvim baskıları arasından dilediğiniz modeli seçin. Böylece tüm yılı en güzel hatıralarla süsleyin!

S: 🎁 Takvim baskıları nedir?
C: Seçtiğiniz fotoğraflarla düzenlenen takvim baskıları, oldukça kişiselleştirilmiş bir hediyedir. Sevdiklerinizle çekildiğiniz güzel bir fotoğraf ile tasarlanan bu takvimler, masalarınızı güzelleştirecek. Zamanı takip ederken sevdiklerinizi de size hatırlatacak takvim baskıları sevdikleriniz için de ideal bir hediye seçeneğidir. Bu takvimler, özel tasarımı ve kullanışlı yapısı ile her ortamda kullanılabilir. Takvim baskısını ofis, ev ya da başka herhangi bir ortam için gönül rahatlığıyla değerlendirebilirsiniz.
S: 🎁 Takvim baskısı yaparken nelere dikkat etmeliyiz?
C: Takvim baskısı yaparken dikkat edilmesi gereken belirli noktalar vardır. Öncelikle seçeceğiniz fotoğrafların baskıya uygun olması oldukça önemlidir. Bunun yanı sıra seçtiğiniz fotoğrafların görüntü kalitesi, boyutu ve renkleri ile oynanmamış olması gerekir. Böylece yaptıracağınız takvim baskısı oldukça güzel olacaktır. Sevdiklerinizi mutlu etmek için ideal bir seçenek olan takvim baskısı kişiselleştirilmiş bir hediyedir.
S: 🎁 Hediyelik takvim baskısı nasıl olmalıdır?
C: Hediyelik takvim baskısı, sevdikleriniz için son derece özel bir hediye seçeneğidir. Bunun yanı sıra yaptıracağınız hediyelik takvim baskı için fotoğraf seçimi son derece önemlidir. Sevdiklerinizle çekildiğiniz ve hatırası olan fotoğraflarla oldukça özel bir takvim hazırlatabilirsiniz. Bu kıymetli hediye; sevdiklerinizin doğum günü, yıldönümü, ya da başka herhangi bir özel gün için değerlendirilebilir. Ayrıca hediyelik takvim baskı sevdiklerinize özel olarak tasarlanır. Bu sebeple hem anlamlı hem de son derece kişisel bir hediyedir.
S: 🎁 Kadına hediyelik takvim baskısı hazırlarken nelere dikkat etmeliyiz?
C: Kadına hediyelik takvim baskısı hazırlarken dikkat edilmesi gereken belirli noktalar vardır. Kadına hediye seçimi başlı başına zorlu bir süreçtir. Bu sebeple hediye seçimi aşamasında oldukça titiz davranmak gerekir. Kadın sevdikleriniz için hediyelik takvim baskısı ideal bir seçenektir. Ofis, ev ya da başka herhangi bir ortamda masalarını süsleyecek bu anlamı hediye uygun fiyat aralığı ile de cep yakmaz. Sevdikleriniz ve kendiniz için değerlendirebileceğiniz takvim baskısı ürünlerine Muhiku üzerinden göz atabilirsiniz.
S: 🎁 Erkeğe hediyelik takvim baskısı hazırlarken nelere dikkat etmeliyiz?
C: Erkeğe hediye seçimi oldukça zorlu bir süreçtir. Doğum günü, yıl dönümü gibi özel günlerde tercih edebileceğiniz en anlamlı hediyelerin başında hediyelik takvim baskısı gelir. Erkek sevdiklerinizle çekilmiş özel fotoğraflarınızla hazırlanan bu takvimler, oldukça kişiselleştirilmiş bir hediye seçeneğidir. Bunun yanı sıra takvim baskısı uygun fiyat aralığı ile bütçenizi de zorlamaz. Sevdikleriniz için hem uygun fiyatlı hem de kaliteli bir hediye arayışındaysanız Muhiku'nun hediyelik takvim baskısı seçeneklerini hiç tereddüt etmeden değerlendirebilirsiniz.
S: 🎁 Standart takvim baskısı ölçüleri hangileridir?
C: Oldukça ergonomik bir yapıya sahip olan takvim baskısının standart boyutu 31 x 44 cm dir. Kendi özel fotoğraflarınızla tasarlanan takvim baskısı oldukça tercih edilen bir hediye seçeneğidir. Uygun fiyat aralığı, kaliteli yapısı ve kişiselleştirilmiş bir hediye seçeneği olması takvim baskısını tercih edilebilir kılar. Bunun yanı sıra uzun yıllar kullanabileceğiniz bu özel hediye, yaşam alanlarınızı veya ofisinizi güzelleştirir. Sevdiklerinizi daima size hatırlatacak takvim baskı seçeneklerine Muhiku üzerinden göz atabilirsiniz.
S: 🎁 Takvim baskısı fiyatları nasıldır?
C: Takvim baskı, çok tercih edilen ürünlerden biridir. Sevdiklerinize hediye olarak da sunabileceğiniz bu özel hediye, uygun fiyat aralığı ile bütçenizi zorlamaz. Hesaplı fiyat aralığı ile her kesime hitap eden takvim baskı anlamlı bir hediyedir. Sevdiklerinize unutamayacakları bir hediye sunmak istiyorsanız takvim baskıyı hiç düşünmeden tercih edebilirsiniz. Muhiku'nun hesaplı fiyat aralığından yararlanarak kendiniz ve sevdikleriniz için harika bir takvim baskı hazırlatabilirsiniz.