Pola Kart

 • 1 Adet Pola Kart (9x11 cm)
  34,90 TL
  Hızlı Teslimat
 • 12 Adet Pola Kart (9×11 cm)
  94,90 TL
  (1)
  Hızlı Teslimat
 • 24 Adet Pola Kart (9×11 cm)
  179,90 TL
  Hızlı Teslimat
 • 36 Adet Pola Kart (9×11 cm)
  214,90 TL
  Hızlı Teslimat
 • 48 Adet Pola Kart (9×11 cm)
  279,90 TL
  (1)
  Çok Satan
  Hızlı Teslimat
 • 25 Mini Pola Kart (6×9 cm)
  94,90 TL
  Hızlı Teslimat
 • 48 Mini Pola Kart (6×9 cm)
  179,90 TL
  Favori
  Hızlı Teslimat
 • 72 Mini Pola Kart (6×9 cm)
  214,90 TL
  Hızlı Teslimat
 • 96 Mini Pola Kart (6×9 cm)
  279,90 TL
  Yüksek Talep
  Hızlı Teslimat

Yaşanmış tatlı anılardan ilham alarak özel günlerde sevdiklerinizin yüzüne sıcacık bir gülümseme kondurun! Sevdiklerinizle paylaştığınız o anıları geçmişin tozlu raflarından çıkarın! Pola kart ile anılarınızı somutlaştırın ve sevdikleriniz için en anlamlı armağanı hazırlayın!Muhiku, yenilikçi hediye dünyasında fotoğrafın gücüne de yer veriyor. Sevdiklerinize en özel sürprizi hazırlamanız için kişiye özel hediye kavramını genişletiyor. Dolayısıyla tamamıyla sevdiklerinize göre bir hediye hazırlamanıza yardımcı oluyor.

En güzel anılarınız dijitalde kalmasın diye özenle tasarlanan pola kartlar, geçmişteki mutluluklarınızı canlandıracak! Unutamadığınız günleri, sevdiğiniz insanlarla geçen değerli zamanları ve yaşadığınız mutlulukları fotoğrafa dönüştürerek o günlere yeniden hayat verebilirsiniz.

Dilerseniz on beş yıl önce çekildiğiniz bir fotoğrafı dilerseniz de 1 hafta önce çekildiğiniz bir fotoğrafı bu özel baskı yöntemiyle canlandırabilirsiniz. Ayrıca bu kartlar, sevdikleriniz için değerlendirebileceğiniz ideal bir hediye seçeneğidir. Özenle hazırlanan pola kartlar sayesinde hayatınızın en önemli anlarını sadece telefonda saklamak zorunda değilsiniz.

Geride kalan anılarınızı ve mutluluklarınızı polakarta dönüştürerek yaşam alanlarınızı daha da güzel bir hale getirebilirsiniz.
Sevgiliye kişiye özel Sevgililer Günü hediyesi ya da arkadaşa kişiye özel doğum günü hediyesi vermek ve özel günlerde anıların gücünü kullanmak istiyorsanız pola fotoğraf baskı tekniğiyle en güzel yaşanmışlıkları hediyeye dönüştürün!

Geleneksel hediyelerden sıyrılmanızı sağlayan Muhiku, sunduğu birbirinden farklı fotograf baskı çeşitleri ile geçmişte kalan anılarınızı en özel şekilde canlandırıyor! İster kendiniz, isterseniz sevdikleriniz için tercih edebileceğiniz bu özel kartlar, yaşanmış ve geçmişte kalmış en derin duygularınızın temsilcisi olacak.

Pola Kart Nedir?

Polaroid baskı stili için kullanılan isimlerden biridir. Bu teknik fotopolo ve polafoto gibi farklı isimlerle de adlandırılır. Pola kart baskı stilinde fotoğrafın etrafında beyaz alan bırakılır. Böylece fotoğraf kendinden çerçeveli bir görünüme kavuşur. Fotoğrafın alt kısmında bulunan beyaz alan ise diğerlerine nazaran daha geniştir.

Dilerseniz bu boş alana istediğiniz herhangi bir notu yazabilirsiniz. Fotoğrafın çekildiği günü fotoğraf baskı altına ekleyerek en güzel anlarınızı ölümsüzleştirebilirsiniz.

Ayrıca bu alan genel itibariyle fotoğrafın çekildiği güne dair küçük bir hatırlatma niteliği de taşır. Böylece fotoğrafı yalnızca gün ile değil; tarih, saat ve fotoğraftaki kişilerin adlarıyla da süsleyebilirsiniz.

“Pola kart nedir?” sorusunu yanıtladığımıza göre şimdi pola fotoğraf baskı tekniğiyle ilgili merak edilen diğer sorulara bakalım.

Pola Kart Boyutu Nedir?

Popüler fotoğraf baskı tekniklerinden biri olan polakart boyutu orijinal polaroid ölçülerindedir. 9×11 ölçüsüyle bastırılan pola kartlar baskı tekniğiyle hazırlanırlar.

Parlak fotoğraf baskısı mat baskıya göre çok daha kalitelidir. Diğer taraftan gerçek polaroid fotoğrafa da çok daha yakındır. Bu sebeple profesyonel ve pürüzsüz bir görünüme sahip olan pola fotoğraf baskı, anılarınızı dijitalden kağıda aktarmanın en güzel yolu olacak diyebiliriz.

Oldukça ideal bir boyuta sahip olan bu özel kartlar, yaşam alanlarınızı ayrıcalıklı bir şekilde süsler. Anıları günümüze taşımanın en zahmetsiz yollarından biri olan pola kartlar, oldukça kıymetli bir hediye seçeneğidir.

Sevdikleriniz için değerlendirebileceğiniz bu ayrıcalıklı kartlarla, geçmişteki mutlu anlarınıza dönebilirsiniz. Kişiye özel olarak tasarlanan pola kartlar ile nostalji tadında günler geçirebilirsiniz. Ayrıca üstün kalitesiyle uzun yıllar kullanabileceğiniz bu kartlar, hesaplı fiyat aralığıyla da bütçenizi zorlamaz.

Bu özel kartları, Muhiku üzerinden kendiniz veya sevdikleriniz için sipariş edebilirsiniz. Hiç tereddütsüz değerlendirebileceğiniz pola kart baskı ile yaşam alanlarınızda da harika bir dekor oluşturabilirsiniz.

Pola Kart Fiyatları

En sevdiğiniz fotoğraflarla sizi eskiye götüren pola kart baskı, hatıralarınızı günümüze taşıyan en güzel yöntemlerden biridir. Oldukça ideal bir boyuta sahip olan bu kartlar, son derece sevimlidir. Zaman makinesi niteliği taşıyan bu özel kartlar, evinize ya da ofisinize son derece yakışır.

Hem oldukça anlamlı hem de kişiye özel bir hediye seçeneği olan pola kartlar, fiyat açısından da son derece uygundur. Hesaplı fiyat aralığıyla her kesime hitap eden bu kartlar, bir hediyeden çok daha fazlasıdır. Pola kartları, anılarınızı canlı tutmak ya da sevdiklerinizin yüzünü güldürmek için tercih edebilirsiniz.

Kişiye özel olarak tasarlanan pola kartlara Muhiku üzerinden göz atabilirsiniz. Böylece en sevdiğiniz fotoğraflara hayat vererek sevdiklerinizin mutluluğuna mutluluk katabilirsiniz. Uzun yıllar saklayabileceğiniz pola kartlar; ortaya çıkmayı bekleyen fotoğraflarınız ve unutamadığınız anlarınız için Muhiku’da özenle tasarlanır.

Pola Kart Fotoğraf ile Anılarla Dolu Bir Sürpriz Hazırlayın!

Sevdikleriniz için hangi hediyeyi seçecek olursanız olun, mutlaka hediyenizin bir köşesine yaşanan güzel bir anıyı ekleyin. Bunu belki yazacağınız küçük bir notla yapabilirsiniz. Ancak hediyenizi anılarla süslemenin en güzel yolu pola fotoğraftır. Sizin ve sevdiklerinizin zamana sıkışıp kalan anılarını yeniden gün yüzüne çıkarabilirsiniz.

Böylece onları yaşanmışlıklar bulvarında duygusal bir gezintiye çıkarabilirsiniz. Sevdiklerinizin yer yer duygulanmasını, yer yer gülümsemesini sağlayacak olan polakart fotoğraf ile yaptığınız sürprizle ilk karşılaşmalarını da ölümsüzleştirmeyi unutmayın!

Muhiku anılarınızı yalnızca kağıda profesyonelce aktarmıyor. Aynı zamanda bu anıları en şık hediye paketleriyle süslüyor. Böylece yaşanmışlıklarınız en güzel hediyeye dönüşüyor.

Sevdiklerinize anıların gücünden faydalanarak tatlı bir hatıra bırakmak için Muhiku’nun pola fotoğraf baskı tekniğini şimdi deneyin!

Peki zamanı durduran ve oldukça özel bir hediye seçeneği olan pola kartları anlamlı bir hediye kutusu ile birleştirmeye ne dersiniz?

Özel günlerde ya da içinizden gelen herhangi bir günde anılarınızı canlı tutan pola kartların yanı sıra Muhiku’nun özenle tasarlanan hediye kutuları ile de sevdiklerinizin mutluluğunu ikiye katlayabilirsiniz. Sevdiklerinizle biriktirdiğiniz değerli anlar için tasarlanan pola kartlar, dayanıklı yapılarıyla uzun yıllar ilk günkü gibi kalır.

Hatıralarınızı canlandıran, sizi geçmişe götüren ve mutlu hissettiren bu özel kartları kendiniz ve sevdikleriniz için değerlendirebilirsiniz. Yaşam alanlarına ve ofislere bambaşka bir hava katan bu özel kartlar sayesinde anılarınızı taze tutabilir ve sevdiklerinizi değerli hissettirebilirsiniz.

S: 📷 Pola fotoğraf baskı nedir?
C: Pola fotoğraf baskı, çok tercih edilen bir fotoğraf baskı çeşididir. Kısaca tanımlamak gerekirse; seçtiğiniz fotoğrafın etrafına beyaz alan bırakılmasıyla kendinden çerçeveli bir fotoğraf baskısı görünümü elde etmeye verilen addır. Bu fotoğraf baskı çeşidi, sevdikleriniz için de oldukça ideal bir hediye seçeneğidir. Oldukça anlamlı bir hediye seçeneği olan pola kartlar, unutamadığınız anları ölümsüzleştirir.
S: ✨ Pola kart baskısı yaparken nelere dikkat etmeliyiz?
C: Pola kart baskısı yaparken dikkat edilmesi gereken belirli noktalar vardır. Öncelikle baskıya gidecek fotoğraflarınızın üzerinde herhangi bir oynama yapılmamış olması gerekiyor. Ayrıca boyut değişimi ya da renk ayarıyla oynanan fotoğrafların baskısı kaliteli bir sonuç vermez. Bu sebeple seçeceğiniz fotoğrafların baskıya uygun olmasına özen göstermelisiniz.
S: 📷 Hediyelik pola kart nasıl olmalıdır?
C: Hediye olarak değerlendirebileceğiniz pola kartlar, sevdiklerinizin zevklerine yönelik olmalıdır. Değer verdiğiniz insanları özel hissettirecek olan hediyelik pola kartları, en özel fotoğraflarınızla hazırlayabilirsiniz. Böylece sevdiklerinizi mutlu ederken aynı zamanda onları geçmişe götürebilirsiniz. Böylece yaşadığı güzel anıları tazelemesini sağlayabilirsiniz.
S: ✨ Kadına hediyelik pola kart hazırlarken nelere dikkat etmeliyiz?
C: Kadına hediye seçimi her zaman daha çok önemsenmesi gereken bir konudur. Bu sebeple kadına hediyelik pola kart hazırlarken kadın sevdiklerinizin zevklerini ön planda tutabilirsiniz. Hatta onun en sevdiği fotoğrafları kullanabilir böylece sunacağınız hediye ile kadın sevdiklerinizin kalbini çalabilirsiniz.
S: 🧔 Erkeğe hediyelik pola kart hazırlarken nelere dikkat etmeliyiz?
C: Erkeğe hediyelik pola kart hazırlarken erkek sevdiklerinizin kişisel zevklerini ön planda tutabilirsiniz. İster mat ister parlak seçeceğiniz bu özel kartlarla onlara tarifsiz bir mutluluk yaşatabilirsiniz. Ayrıca sevdiklerinizle çekildiğiniz ve anısı olan fotoğrafları seçerek ona unutamayacağı bir sürpriz yapabilirsiniz. Böylece sevdikleriniz sizi özlediği her an bu fotoğraflara bakabilir.
S: 📷 Standart pola kart fotoğraf baskı ölçüleri hangileridir?
C: Pola kartların standart ölçüsü 9x11 cmdir. Oldukça ideal bir boyuta sahip olan bu kartlar, en güzel hediyelerden biridir. Sevdiklerinizle yaşadığınız özel anları canlı tutan ve sizi tekrar o güzel günlere götüren pola kartları, değer verdiğiniz insanlara hediye olarak tercih edebilirsiniz. Uygun fiyat aralığı ile bütçenizi zorlamayan pola kartlar, sevdiklerinizi son derece özel hissettirir.
S: 🖨️ Pola fotoğraf baskı fiyatları nasıldır?
C: Çok tercih edilen pola fotoğraf baskısı, uygun fiyat aralığı ile bütçenizi zorlamaz. Sevdikleriniz için harika bir hediye olan pola fotoğraflar, makul bir fiyata sevdiklerinizi özel hissettirmek için iyi bir seçenektir. Cep yakmayan fiyat aralığı ile her kesime hitap eden pola fotoğraf baskı, yaşam alanlarınızı en güzel şekilde süsler. Sevdiklerinizi görmek istediğiniz her an bu fotoğraflara bakarak özlem giderebilirsiniz.