Mini Fotoğraf Baskı

 • 25 Mini Pola Kart (6×9 cm)
  94,90 TL
  Hızlı Teslimat
 • 48 Mini Pola Kart (6×9 cm)
  179,90 TL
  Favori
  Hızlı Teslimat
 • 72 Mini Pola Kart (6×9 cm)
  214,90 TL
  Hızlı Teslimat
 • 96 Mini Pola Kart (6×9 cm)
  279,90 TL
  Yüksek Talep
  Hızlı Teslimat
 • 45 Mini Kare Fotoğraf Baskı (5×5 cm)
  94,90 TL
  Hızlı Teslimat
 • 96 Mini Kare Fotoğraf Baskı (5×5 cm)
  179,90 TL
  Hızlı Teslimat
 • 60 Mini Klasik Fotoğraf Baskı (5×7,5 cm)
  179,90 TL
  Hızlı Teslimat
 • 90 Mini Klasik Fotoğraf Baskı (5×7,5 cm)
  219,90 TL
  Hızlı Teslimat
 • Ahşap Mini Pola Kart Çerçevesi
  189,90 TL
  Tükendi

Anılarınıza dokunmak hiç bu kadar kolay olmamıştı! Muhiku’nun mini fotoğraf baskı tekniğiyle dijitale hapsolmuş tüm anılarınızı kaybolmaktan kurtarabilirsiniz.

Mini fotoğraf çıkartma, günümüzde çok tercih edilen yöntemlerden biridir. Çünkü fotoğraflar, geçmişte kalan güzel anılarınızı ölümsüzleştirmek için harika bir seçenektir. Fotoğraflar sayesinde anılar hayatınızın her döneminde sizinle olur. Özlem duyduğunuz ve tekrar yaşamak istediğiniz anlar için değerlendirebileceğiniz mini foto dekor olarak kullanılma özelliğine sahiptir. Bu özel fotoğraflar ile yaşam alanlarınızı en güzel şekilde süsleyebilirsiniz.

Bilindiği gibi fotoğraflar, geçmişte yaşadığımız güzel günleri anımsatan ve o günlere duyduğumuz özlemi hafifleten küçük ayrıntılardır. Bir düğün, yıl dönümü, doğum günü ya da başka herhangi bir günde çekilmiş güzel bir fotoğrafınız dijitalde kalıp eskimesin!

Mini fotoğraf çıkartma tekniği ile sevdikleriniz ve en güzel anlarınız her an yanınızda olsun. Mesafeleri ve geçmişi hiçe sayan mini fotoğraf baskı, hatıralarınızı yad etmenin en güzel yollarından biri.

Ayrıca foto mini, sadece hatıralarınızı canlı tutmakla kalmaz. Aynı zamanda harika bir dekorasyon ürünü de olan bu fotoğraflarla evinizin duvarlarını sevdiklerinizle donatabilirsiniz. Bu sayede, özlem duyduğunuz herkes sürekli gözünüzün önünde olur. Sizi geçmişe götüren bu kartlar, aynı zamanda sevdikleriniz için de ayrıcalıklı bir hediye seçeneğidir.

Sevdiklerinize mini fotoğraf baskı tekniği sayesinde anılarla dolu bir hediye verebilirsiniz. Mini fotoğraf baskısı ile seçtiğiniz onlarca mutlu anıyı bir arada toplayabilirsiniz. Böylece sevdiklerinizin yüreğine dokunabilir ve onlara unutulmayacak bir anı daha armağan edebilirsiniz.

Muhiku’nun fotoğraf baskı kategorisinde mini baskı dışında farklı baskı tekniklerini de bulabilirsiniz. Farklı ölçülerle ve miktarlarla hazırlanan anı paketleri içinden kendiniz ya da sevdikleriniz için en güzel seçimi yapabilirsiniz. Dilerseniz farklı dekorasyon ürünleriyle de anılarınızı zenginleştirebilirsiniz.

Mini Fotoğraf Baskı Nedir?

Mini fotoğraf baskısı, anıların en küçük ve en sevimli hali. Hayatımız boyunca pek çok güzel anı biriktiririz. Yaşadığımız güzel günleri zaman zaman unutur, hatırladığımızda ise geçmişe dönmek isteriz. Günümüzde çok tercih edilen mini fotoğraf baskısı, hatıralarımızı ölümsüzleştiren en güzel yollardan biridir.

Geçmişte yaşadığınız güzel anlar bir fotoğraf karesiyle ölümsüzleşir, mini fotoğraf baskısı sayesinde de kaybolmaktan kurtulur. Ayrıca mini fotoğraf çıkartma tekniğinde fotoğrafların boyutu 5×7 şeklindedir. İdeal boyutları ile istediğiniz her an yanınızda taşıyabileceğiniz bu özel fotoğrafları, uzun yıllar ilk günkü canlılığı ile saklayabilirsiniz.

Mini fotokart baskı ile çıkartacağınız fotoğrafları; odanızın duvarlarında, çalışma masanızın üzerinde, buzdolabının üzerinde ya da dilediğiniz herhangi bir yerde sergileyebilirsiniz. Parlak baskı tekniği kullanılarak çıkarılan fotoğraflarla dilediğiniz alanda bir anı köşenizi oluşturabilirsiniz. Dolayısıyla anılarınızla dopdolu bir köşe oluşturmak için mini resim çıkartma tekniği en güzel alternatiflerden biridir diyebiliriz.

Mini foto kartlar, çektiğiniz anlamlı ve özel bir fotoğrafı daha değerli kılar. İdeal boyutları, kaliteli kağıt yapısı ve hesaplı fiyat aralığı ile sevdikleriniz için ideal bir hediye seçeneğidir.

Çünkü biliyoruz ki zaman akıp geçse de fotoğraflar aynı kalır. Geçmişte yaşadığımız en özel anları özlediğimizde çoğu zaman fotoğraflara sarılırız. Özlediğimiz bir arkadaşımız, aklımıza gelen bir anı ya da hatırlanması gereken bir günde fotoğraflarla bir nebze de olsa hatıralarımızı yad ederiz.

Günümüzde çok tercih edilen ve oldukça güzel bir dekorasyon ürünü olan mini resim çıkartma, en güzel anlarınızın güzel bir karta yansımış halidir. Dilediğiniz her fotoğrafı, hatırlamak istediğiniz her anı bu kartlara dökerek anılarınızı taze tutabilirsiniz.

Muhiku’nun sunduğu mini foto seçenekleri ile hem kendiniz hem sevdikleriniz için harika kartlar yaptırabilirsiniz. İsterseniz kartların üstüne o günü size hatırlatacak tarih, isim ya da saat gibi bilgileri yazarak o günü ölümsüz kılabilirsiniz. Hayatınızda var olan ve değer verdiğiniz insanlar için mükemmel bir hediye seçeneği olan mini fotoğraf baskısı ile sevdiklerinize unutamayacakları bir jest yapabilirsiniz.

Mini Fotoğraf Baskı Fiyatları

Anılarına değer veren herkesin tercihi olan mini fotoğraf baskı, çekilen fotoğrafları anlam katar. Yaşanılan her an, geçen zamanla birlikte geçmişte kalır. Tekrar yaşamak istediğimiz anıları taze tutan mini fotoğraf çıkartma ise size unutulmaz bir nostalji yaşatır.

Unutmak istemediğiniz tüm anları çektiğiniz fotoğraflarla kaydedebilirsiniz. İşte bu fotoğraflar dijitalde kalıp yok olmasın diye mini foto tekniği kullanılıyor. Bu kartlar son derece anlamlı ve bir o kadar da tatlı bir hediye seçeneğidir. Ayrıca bu kartlar, Muhiku’daki uygun fiyat aralığı ile her bütçeye hitap eder.

Özel bir gün ya da içinizden gelen herhangi bir gün için hem uygun fiyatlı hem de kaliteli bir hediye arayışındaysanız mini polaroid fotoğraf çıkartma ile sevdiklerinizi mutlu edebilirsiniz. Üzerine düşünülmüş bir hediye seçeneği olan mini fotokart, en özel anlarınızı daha da unutulmaz kılacak benzersiz bir hediyedir.

Mini Fotoğraf Baskısı ile Anılarınıza Küçük Bir Dokunuş Yapın!

Sevdiklerinize ne hediye alacağınıza bir türlü karar veremiyor musunuz? Sevdiklerinize anılarınızı kullanarak bir ömür aynı heyecanla hatırlayacakları bir sürpriz yapmaya ne dersiniz? Zamanın karşı konulamaz gücüne fotoğrafla direnen anılarla sevdiklerinize minik ama anlamlı bir hediye armağan edebilirsiniz.

Mini fotokart baskı ile sevdiklerinize doğum günü hediyesi, Sevgililer Günü hediyesi, yılbaşı hediyesi ya da yıl dönümü hediyesi verebilirsiniz. Ayrıca hayatınızın olmazsa olmazları olan annenize ve babanıza da yılın en özel zamanlarında hediyelerin en güzelini armağan edebilirsiniz.

Sevdiklerinize anılarla dolu bir sürpriz hazırlamanın en güzel yolu elbette Muhiku’da! Muhiku ile anılarınızı özgürce çıkarabilirsiniz. Ayrıca seçtiğiniz anları en güzel hediyeliklerle birleştirebilirsiniz.

Seçtiğiniz bir hediye kutusunun içine mini anıları ekleyebilirsiniz. Böylece tek bir dokunuşla hediyelerin en özelini hazırlayabilirsiniz. Dilediğiniz fotoğrafları kullanarak sevdiklerinize ömür boyu saklayacakları ayrıcalıklı bir hediye sunabilirsiniz.

Kişiye özel hediye anlayışının yenilikçi adresi Muhiku ile sevdiklerinizi mutlu etmek için artık minik bir dokunuş yeterli!

S: 📷 Mini fotoğraf baskısı nedir?
C: Mini fotoğraf baskı diğer fotoğraf baskılarından farklı olarak daha minimal boyutta çıkarılan fotoğraflardır. Hazırladığınız hediyeye sevimli bir hava katacak olan mini fotoğraf baskıları sevdiğiniz kişiye hediye planlarken mutlaka değerlendirmelisiniz. Hediyenize ince bir detay katacak olan mini fotoğraf baskıları Muhiku’dan seçeceğiniz farklı ürünler ile tamamlayabilirsiniz.
S: ✨ Mini fotoğraf baskısı yaparken nelere dikkat etmeliyiz?
C: Ebat olarak diğer fotoğraf baskılardan ayrılan mini fotoğraf baskıda dikkat edeceğiniz ilk şey seçtiğiniz fotoğraflar olacaktır. Minimal bir şekilde sizlere sunulacak olan bu baskılarda tercih edeceğiniz fotoğraflar anlaşılabilir ve net olmalıdır. Eğer seçtiğiniz fotoğraf net değilse bastırdığınız fotoğrafın hiçbir anlamı kalmayacaktır.
S: 📷 Hediyelik mini fotoğraf baskısı nasıl olmalıdır?
C: Hediyelerin vazgeçilmez parçaları arasında yer alan fotoğraflar kompozisyonu tamamlayan detaylar arasında yer almaktadır. Sizde parçaları birleştirmek istiyorsanız seçtiğiniz hediyeye renk ve anlam katacak bir anınızı mini fotoğraf baskı ile birleştirebilirsiniz. Burada dikkat etmeniz gereken nokta seçtiğiniz fotoğrafların hediyenizin konseptine uygun olmasıdır.
S: 🌻 Kadına hediyelik mini fotoğraf hazırlarken nelere dikkat etmeliyiz?
C: Kadınlar hediye almayı hediye vermeyi kısacası hediyeleşmeyi çok sever. Hele aldığınız hediye ince düşünülmüş detaylar ile taçlandırılmışsa daha da mutlu olurlar. Kadına hediye olarak verebileceğiniz ince düşünceli hediyeler arasında mini fotoğraf baskılar yer almaktadır. Mini fotoğrafı hazırlarken güzel bir anıyı anımsatacak onu geçmişe götürecek bir görsel olmasına dikkat etmelisiniz.
S: 📷 Erkeğe hediyelik mini fotoğraf hazırlarken nelere dikkat etmeliyiz?
C: Erkeğe hediye hazırlamak diğer hediye türlerine göre daha zor gibi geliyor olabilir. Mini fotoğraflar ile erkek yanınıza özel bir hediye hazırlamak çok kolay. Sadece mini fotoğraftan oluşan hediyeyi hazırlarken fotoğraflarınızın özel bir kompozisyonu tamamladığına emin olmalısınız! Fotoğraflardan oluşmuş ince düşünceli bir hediye ile mutlu olamayacak hiç kimse yoktur!
S: 🌻 Standart mini fotoğraf baskı ölçüleri hangileridir?
C: Standart mini fotoğraf baskı ölçüleri 5x7.5 cm boyutundadır. Yaşam alanınızın en güzel köşesini süslemenize yardımcı olacak mini kartları isterseniz yanınızda da taşıyabilirsiniz. Mini klasik fotoğraf baskılar en güzel anılarınız ile en özel hediyelere dönüşecek. Sevdiğiniz kişilere hediye hazırlarken mini fotoğraflardan faydalanabilirsiniz.
S: 📷 Mini fotoğraf baskı fiyatları nasıldır?
C: Mini fotoğraf baskıların fiyatı kullanılan malzemeye göre değişiklik göstermektedir. Kaliteli bir baskı kağıdının kullanıldığı mini fotoğraf baskıları gerçek görüntüyü daha canlı ve kaliteli yansıtacaktır. Diğer taraftan fotoğraf baskısı için kullanılan malzeme ve makine yeterli değilse istediğiniz gibi bir sonuç alamayabilirsiniz.