Klasik Fotoğraf Baskı

 • 1 Klasik Fotoğraf Baskı (10×15 cm)
  24,90 TL
  Hızlı Teslimat
 • 9 Klasik Fotoğraf Baskı (10×15 cm)
  79,90 TL
  Hızlı Teslimat
 • 18 Klasik Fotoğraf Baskı (10×15 cm)
  149,90 TL
  Çok Satan
  Hızlı Teslimat
 • 36 Klasik Fotoğraf Baskı (10×15 cm)
  279,90 TL
  Hızlı Teslimat
 • 54 Klasik Fotoğraf Baskı (10×15 cm)
  404,90 TL
  Hızlı Teslimat
 • 72 Klasik Fotoğraf Baskı (10×15 cm)
  519,90 TL
  Hızlı Teslimat
 • 60 Mini Klasik Fotoğraf Baskı (5×7,5 cm)
  149,90 TL
  Hızlı Teslimat
 • 90 Mini Klasik Fotoğraf Baskı (5×7,5 cm)
  219,90 TL
  Hızlı Teslimat

Klasik Fotoğraf Baskı ile Hediyenize Nostaljik Bir Dokunuş!

Muhiku, kişiye özel hediye kavramına yepyeni bir bakış açısı getiriyor. Sevdiklerinizin ilgi alanlarına uygun hediyelikleri klasik fotoğraf baskı seçenekleriyle buluşturuyor. Böylelikle onların hayatına dokunan, sevgi dolu ve manevi değeri yüksek sürprizler yapmanıza olanak sağlıyor.

Eğer siz de eski günlerdeki gibi albüm karıştırmayı özlüyorsanız 10×15 fotoğraf baskısı hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Sevdiklerinize hazırladığınız hediyelerin içerisine klasik fotoğraf baskı ekleyerek bir üst seviyeye taşıyabilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken istediğiniz fotoğrafları seçip sisteme yüklemek.

Piyasadaki pahalı fiyatlardan dolayı fotoğraf baskısı fikrine sıcak bakmıyorsanız doğru yerdesiniz. Muhiku, ucuz fotoğraf baskı için tercih edebileceğiniz güvenilir ve uygun fiyatlı bir şirket. Üstelik tüm Türkiye’ye ücretsiz kargo ve İstanbul içi aynı gün teslimat hizmetlerinden de faydalanabilirsiniz.

Klasik Fotoğraf Baskı Hediyeleri

Sevdiklerinize fotoğraflı hediye hazırlarken pola kart ya da mini baskı kullanmak zorunda değilsiniz. Klasik fotokart baskı ile de gayet güzel hediyeler hazırlayabilirsiniz. Klasik foto kartları hem albüm hem anı defteri hem de kutu hazırlarken tercih edebilirsiniz.

Kişiye özel hediye hazırlarken fotoğraf baskılarının arasında bir uyum olmasına özen göstermelisiniz. Hikayesi olan fotoğraflar kullanmanızı öneririz. Belli bir süreci anlatan, başlangıcı ve sonu olan, en önemlisi de tatlı duygular uyandıran fotoğrafları seçebilirsiniz. Böylelikle sürpriziniz çok daha uzun süre hatırlanır.

Muhiku’nun 10×15 cm klasik fotoğraf baskı hizmetinden yararlanırken 18’li, 36’lı, 54’lü ve 72’li baskı seçebilirsiniz. Fotoğraflarınızın yanına klasik çerçeve, ışıltılı çerçeve, bellboy, albüm gibi aksesuarlar ekleyebilirsiniz. Bunun yanı sıra kız arkadaşa kutu hazırlıyorsanız içerisine bitki çayı, fular, kokulu mum gibi yan ürünler de ilave edebilirsiniz. Erkeğe kutu hazırlıyorsanız fotoğrafların yanı sıra kahve, kupa, bardak altlığı tercih edebilirsiniz.

S: 🍃 Klasik fotoğraf baskısı nedir?
C: Klasik fotoğraf baskı; çekilen bir fotoğrafın belirli düzenlemeler sonrasında dijital yöntemlerle fotoğraf kağıdına basılma işlemidir. Anılarınızı canlı tutan ve sizi geçmişe götüren fotoğraf baskı, sevdikleriniz için de ideal bir hediye seçeneğidir. Birlikte çekildiğiniz güzel bir fotoğrafı bu yöntemle çıkarttırabilir ve sevdiklerinize unutamayacakları bir sürpriz yapabilirsiniz. Oldukça uygun bir fiyata sahip olan klasik fotoğraf baskı, ideal bir hediye seçeneğidir.
S: 🔑 Klasik fotoğraf baskısı yaparken nelere dikkat etmeliyiz?
C: Klasik fotoğraf baskı yöntemini kendiniz veya sevdikleriniz için değerlendirebilirsiniz. Fakat klasik fotoğraf baskısı yaparken dikkat edilmesi gereken birkaç nokta vardır. Öncelikle çıkarttıracağınız fotoğrafın boyutları ile oynamamanız gerekir. Bunun yanı sıra baskıya gitmeden önce fotoğraflara herhangi bir keskinlik, renk vb efektler vermemek gerekir. Fotoğrafların en net şekilde çıkması için tercih ettiğiniz fotoğrafların görüntü kalitesi de önemlidir.
S: 🎀 Hediyelik klasik fotoğraf baskısı nasıl olmalıdır?
C: Hediyelik klasik fotoğraf baskı, en güzel anılarınızı ölümsüzleştirir. Bu sebeple yapacağınız fotoğraf seçimi son derece özel olmalıdır. Sevdiklerinizle geçmişte çekildiğiniz en özel fotoğrafları klasik fotoğraf baskı yöntemi ile tekrar tekrar hatırlayabilirsiniz. Anı ölümsüzleştiren, sizi geçmişe götüren ve sevdiklerinizi size sizi sevdiklerinize hatırlatan bu unutulmaz hediye, özel günler için tercih edebileceğiniz ideal bir seçenektir.
S: 🎁 Kadına hediyelik klasik fotoğraf hazırlarken nelere dikkat etmeliyiz?
C: Kadına hediye seçimi yaparken dikkat etmeniz gereken belirli noktalar vardır. Öncelikle kadın sevdiklerinize alacağınız hediye; onların ihtiyaçlarına ve zevklerine yönelik olmalıdır. Bunun yanı sıra tercih ettiğiniz kişiselleştirilmiş bir hediye de sevdiklerinizin kalbine dokunacak. Birlikte çekildiğiniz ve anısı olan bir fotoğrafı çıkarttırarak sevdiklerinize uzun süre unutamayacağı bir hediye sunabilirsiniz. Biliyorsunuz ki fotoğraflar, geçmişe açılan kapılardır. bu sebeple kadın sevdiklerinizle geçmişte yaşadığınız güzel günleri hediyelik klasik fotoğraflarla tekrar yaşayabilirsiniz.
S: 🎬 Erkeğe hediyelik klasik fotoğraf hazırlarken nelere dikkat etmeliyiz?
C: Erkeğe hediyelik klasik fotoğraf baskı hazırlarken dikkat edilmesi gereken birkaç nokta vardır. Bunlardan biri, yapacağınız fotoğraf seçimidir. Erkek sevdiklerinizle birlikte çekildiğiniz güzel bir fotoğrafı klasik fotoğraf baskı yöntemi ile çıkarttırabilirsiniz. Böylece onlara unutamayacakları özel bir hediye verebilirsiniz. En çok tercih edilen hediye seçeneklerinden biri olan klasik fotoğraf baskı, uygun fiyat aralığı ile de tercih sebebidir.
S: 🌈 Standart klasik fotoğraf baskı ölçüleri hangileridir?
C: Klasik fotoğraf baskı birçok farklı ölçü seçeneğine sahiptir. Fakat en çok tercih edilen ve standart olarak bilenen 10x15 boyutlarıdır. Bu boyutta çıkarılan fotoğraflar oldukça idealdir. Özel bir gün ya da içinizden gelen herhangi bir gün için tercih edebileceğiniz klasik fotoğraf baskı, ideal fiyat aralığı ile de bütçenizi zorlamaz. Oldukça özel bir hediye seçeneği olan klasik fotoğraf baskıyı kendiniz veya sevdikleriniz için tereddüt etmeden tercih edebilirsiniz.
S: 🎬 Klasik fotoğraf baskı fiyatları nasıldır?
C: Klasik fotoğraf baskı, sevdikleriniz için değerlendirebileceğiniz oldukça ideal bir seçenektir. Oldukça anlamlı bir hediye seçeneği olan klasik fotoğraf baskı, fiyat açısından da beklentilerinizi karşılar. İdeal fiyat aralığı ile bütçenizi zorlamayan klasik fotoğraf baskı, her kesime ve her bütçeye hitap eder. Fazlasıyla makul bir fiyata sevdiklerinize unutamayacakları bir sürpriz yapabilirsiniz. Uzun yıllar saklayabilecekleri bu anlamlı hediye ile onlara tarifsiz bir mutluluk yaşatabilirsiniz. Muhiku'nun avantajlı klasik fotoğraf baskı fiyatlarını değerlendirebilirsiniz.