Kişiye Özel Kupa Baskı

 • Yılbaşı Fotoğraflı Kupa No:1
  Original price was: 199,00 TL.Current price is: 179,90 TL.
 • Yılbaşı Fotoğraflı Kupa No:2
  Original price was: 199,00 TL.Current price is: 179,90 TL.
 • Kişisel Fotoğraflı Kupa 12
  Original price was: 199,00 TL.Current price is: 179,90 TL.
 • Doğum Günü Fotoğraflı Kupa No:1
  Original price was: 199,00 TL.Current price is: 179,90 TL.
 • Doğum Günü Fotoğraflı Kupa No:2
  Original price was: 199,00 TL.Current price is: 179,90 TL.
 • Sevgiliye Fotoğraflı Kupa No:1
  Original price was: 199,00 TL.Current price is: 179,90 TL.
 • Sevgiliye Fotoğraflı Kupa No:2
  Original price was: 199,00 TL.Current price is: 179,90 TL.
 • Babaya Fotoğraflı Kupa No:1
  Original price was: 199,00 TL.Current price is: 179,90 TL.
  Hızlı Teslimat
 • Babaya Fotoğraflı Kupa No:2
  Original price was: 199,00 TL.Current price is: 179,90 TL.
  Hızlı Teslimat
 • Anneye Fotoğraflı Kupa No:1
  Original price was: 199,00 TL.Current price is: 179,90 TL.
 • Anneye Fotoğraflı Kupa No:2
  Original price was: 199,00 TL.Current price is: 179,90 TL.
 • Öğretmene Fotoğraflı Kupa No:1
  Original price was: 199,00 TL.Current price is: 179,90 TL.
  Hızlı Teslimat
 • Öğretmene Fotoğraflı Kupa No:2
  Original price was: 199,00 TL.Current price is: 179,90 TL.
  Hızlı Teslimat
 • Öğretmene Fotoğraflı Kupa No:3
  Original price was: 199,00 TL.Current price is: 179,90 TL.
  Hızlı Teslimat
 • Sevgiliye Fotoğraflı Kupa No:3
  Original price was: 199,00 TL.Current price is: 179,90 TL.
 • Sevgiliye Fotoğraflı Kupa No:4
  Original price was: 199,00 TL.Current price is: 179,90 TL.

Yaşanmış en güzel anıların verdiği mutlulukla sevdiklerinizin içini ısıtmanın tam zamanı! Üstelik lafta da değil! Kupa baskı hizmetiyle en güzel anılar, sevdiklerinizin elinden düşürmediği o bardakta yeniden canlanacak.

Sevdikleriniz bu sıcacık ve sevgi dolu hediyeniz sayesinde her defasında lezzetli aromalar yudumlamakla kalmayacak. Üstüne yaşanan o güzel anıları yeniden anımsayacaklar. Böylece geçmişin o tatlı yaşanmışlıklarına doğru anlamlı bir yolculuğa çıkacaklar.

Muhiku yenilikçi hediye kutularına şimdi vazgeçilmezimiz olan anılarımızı da dahil ediyor. Anılarla süslenen kupa baskı modelleriyle en özel anlarınızda en güzel anılarınızı yeniden anımsatıyor. Siz de geçmişteki en güzel anlarla hem anlamlı hem de kullanışlı bir hediye deneyimi yaşamak ve yaşatmak için hediyelerinize kupa baskı hizmetinden faydalanarak anlamlı bir dokunuş yapabilirsiniz.

Kupa Bardağa Baskı Nasıl Yapılır?

Baskılı kupa yapmak için profesyonel bir hizmet almanız lazım. Çünkü kupa baskı evde yapılabilecek kadar kolay bir işlem değil. Baskılı kupa bardak hazırlamak için özel makineler kullanılıyor. Ayrıca baskı tekniğine ve yöntemlere de hakim olmak lazım.

Muhiku, kupa baskı hizmetiyle sizin için en güzel anılarınızı bardağa aktarıyor. Dolayısıyla kupa bardağa baskı nasıl yapılır diye araştırmanıza ya da kara kara düşünmenize gerek yok. Muhiku üzerinden seçeceğiniz hediyelerin yanına baskısının yapılmasını istediğiniz fotoğrafları da ekleyebilirsiniz.

Seçimleriniz doğrultusunda seçtiğiniz anılar, sublimasyon mürekkebi bulunan püskürtmeli yazıcılar aracılığıyla transfer kağıdına aktarılıyor. Daha sonra ısı bandı yardımıyla baskı alınan transfer kağıdı kupanın üzerine yapıştırılıyor. En son adımda ise kupa bardak uygun sıcaklığa ulaşan pres makinesine yerleştiriliyor. Kupa bardak preslendikten sonra ise makineden alınıyor.

Kupa bardağa baskı yapmak için farklı teknikler de kullanılıyor. Ancak en yaygın kullanılan teknik yukarıda bahsettiğimizdir.

Kupa Bardak Baskı Fiyatları

Kupa baskı fiyatları seçeceğiniz fotoğraf sayısına göre değişiklik gösterecektir. Baskılı kupa hazırlatmak istediğiniz zaman 3, 9 ya da 21 fotoğraf seçebilirsiniz. Bütçenize uygun olan fotoğraf miktarını belirleyebilirsiniz ve hediyenizi bu doğrultuda hazırlatabilirsiniz. Muhiku’nun kupa bardak baskı kategorisinde sunulan seçenekleri detaylıca inceleyebilirsiniz.

Sevdiğiniz Anılar Kupa Baskı ile Size Hep Eşlik Etsin!

Yorgun ve mutsuz zamanlarımızda keyifli olduğumuz bir anı yalnızca anımsamak bile kendimizi daha iyi hissetmemize yardımcı olur. Zihnimiz o hissi yeniden yaşar. Böylelikle bir an için bile olsa karanlık bulutlar dağılır ve aydınlık zamanların varlığı bize umut verir. Siz de sevdiklerinizin güzel anılarını canlı tutmak için kupa baskı hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Kişiye özel fotoğraflı kupa baskısı için 3, 9 ya da 21 fotoğraf seçebilirsiniz. Böylelikle sevdikleriniz çay ya da kahve keyfi yaparken en güzel anıların daima ona eşlik etmesini sağlayabilirsiniz. Özellikle de zor zamanlardan geçen ya da büyük bir süreci arkasında bırakan dostlarınıza böyle sürpriz yapabilirsiniz. Mezuniyet, doğum günü, yıl dönümü, 14 Şubat Sevgililer Günü gibi özel günlerde fotoğraf baskılı kupa tercih edebilirsiniz.

Muhiku’da özel günler ve hayatımızdaki özel insanlar için belirli kupa baskı kategorileri mevcut. Kişiye özel fotoğraflı kupa baskı seçeneğinin yanı sıra iki adet doğum günü kupası yer alıyor. Bunun dışında ise Öğretmenler Günü’nde ya da öğretmeninizin özel gününde tercih edebileceğiniz öğretmene fotoğraflı kupa; Sevgililer Günü’nde ya da yıl dönümünde tercih edebileceğiniz sevgiliye fotoğraflı kupa; Anneler Günü’nde tercih edebileceğiniz anneye fotoğraflı kupa ve son olarak da Babalar Günü’nde tercih edebileceğiniz babaya fotoğraflı kupa seçenekleri yer alıyor.

Sevdiklerinize kişiye özel hediyeler armağan etmek istiyorsanız fakat üzeri yazılı, kalitesiz ürünlere para harcamak istemiyorsanız Muhiku doğru adres. Çünkü baskılı kupa fiyatları piyasanın çoğunluğuna göre çok daha uygun ve bardaklar da kaliteli. Yani sürprizlerinizin hem manevi değeri büyük hem de uzun yıllar boyuncu kalıcı. Dilerseniz kupanın yanına kahve, çay, bardak altlığı gibi eklemeleri de tek tıkla yapabilirsiniz. Kupa baskı fiyatları, yüzlerce hediyelik seçeneği ve kalitesiyle Muhiku’yu güvenle tercih edebilirsiniz.

Baskılı Kupa Bardak ile Kişiye Özel Hediye Kutusu Hazırlama

Anılarınızı yenilikçi hediyelerle birleştirmeye ne dersiniz? Muhiku’nun konsept hediye kutuları içinden bir hediye kutusu seçebilirsiniz. Dilerseniz kendi kutunu yap seçeneğiyle kendi hediyenizi hazırlayabilirsiniz. Seçtiğiniz ya da hazırladığınız hediye kutusunun içine fotoğraf baskılı kupa ekleyebilirsiniz. Bu sayede hediyenize kişisel bir dokunuş yapabilirsiniz. Böylelikle tamamen sevdiklerinize özel bir hediye hazırlayabilirsiniz.

Sevdiklerinize kişiye özel baskılı kupa ile hediye kutusu hazırlamak için kendi kutunu yap sayfasını ziyaret edebilirsiniz. İlk önce dış kutunuzu seçebilirsiniz. Farklı konseptlerle tasarlanan dış kutular arasında doğum günü, tebrik ve aşk temalı olmak üzere pek çok seçenek mevcut.

Kutu seçiminin ardından ise yüzlerce ürün arasından hediye hazırlamak istediğiniz kişinin ilgi alanlarına ve beğenilerine hitap edecek hediyelikleri tek bir kutuda toplayabilirsiniz. En son adımda ise baskısının yapılmasını istediğiniz fotoğrafları seçebilirsiniz ve hediyenizi tamamlayabilirsiniz.

Diyelim ki yakın arkadaşınıza anılarınızla süsleyeceğiniz fotoğraf baskılı kupa ile kişiye özel bir hediye kutusu hazırlamak istiyorsunuz. Eğer hediyenizin her bir ayrıntısı ile arkadaşınıza hitap etmesini istiyorsanız onun ilgi alanlarına ve beğenilerine hitap eden ürünleri seçebilirsiniz. Örneğin, arkadaşınız kahve içmeyi ve kitap okumayı çok seviyorsa kutunun içine; dünyanın farklı yerlerinden seçilen yöresel kahve çeşitlerini ekleyebilirsiniz.

Bunun yanı sıra kutunuzu French press, bardak altlığı, kitap ve kitap ayracı ile tamamlayabilirsiniz. Hatta kişiye özel kitap ayracı seçeneğiyle de hediyenizin etki gücünü arttırabilirsiniz. Seçtiğiniz anılarla süsleyeceğiniz kitap ayracı kitap kurdu arkadaşını fazlasıyla mutlu edecektir.

İşte, Muhiku ile kişiye özel hediyelere ulaşmak da kişiye özel bir hediye hazırlamak da oldukça kolay. Oturduğunuz yerden dilediğiniz zamanda ya da dilediğiniz yerde sevdikleriniz için en özel hediyeyi Muhiku sayesinde zahmetsizce ve tek bir tıkla hazırlayabilirsiniz.

S: ☕ Kupa Baskısı Nedir?
C: Kupa baskı sevdiklerinize özel bir hediye verebileceğiniz hediyelikler arasında yer alıyor. Kupa üzerine basılan görseller ile hediyelerinizi kişiselleştirerek hediye vereceğiniz kişiyi mutlu edebilirsiniz. Sevgiliye, anneye, eşe ya da yakın bir arkadaşa hediye edeceğiniz kupa bakılar özel tasarım hediyelikler arasında yer almaktadır.
S: ☕ Kupa Baskısı Yaparken Nelere Dikkat Etmeliyiz?
C: Kişiye özel olarak tasarlanan kupa baskıları tercih ederken sevdiğiniz kişinin ilgi alanlarına veya hobilerine önem vermelisiniz. Örneğin annenize kupa baskı hediye ederken geçmişte sizin için önemli olan bir fotoğraf tercih ederken bu hediye sevgiliniz için ise özel bir anı olmasına dikkat etmelisiniz.
S: ☕ Hediyelik Kupa Baskısı Nasıl Olmalıdır?
C: Hediyelik kupa baskısı kişiye ve verilen güne özel olmalıdır. Özel günler için tercih edebileceğiniz kupalar ile sevdiklerinize anlamlı bir hediye verebilirsiniz. Bunun yanı sıra dilerseniz hediye vereceğiniz kişiye özel de kupa baskısı yaptırabilirsiniz. En anlamlı fotoğraflarınızdan oluşan kupa baskısı ile bir şeyler içmek çok daha keyifli olacak!
S: ☕ Kadına Hediyelik Kupa Baskı Hazırlarken Nelere Dikkat Etmeliyiz?
C: Kadına hediyelik kupa baskı hazırlarken yaşadığınız en güzel anılardan oluşan görseller seçmeye özen göstermelisiniz. Beyaz porselen kupa üzerine eklenecek olan görselin arka fonuna ve fotoğrafın netlik oranına da özen göstermelisiniz. Çay ve kahve keyfine eşlik edecek hediyelik kupalar sevdiklerinizi mutlu edecek ürünler arasında yer alıyor.
S: ☕ Erkeğe Hediyelik Kupa Baskı Hazırlarken Nelere Dikkat Etmeliyiz?
C: Erkeğe hediyelik kupa baskı verecekseniz hangi amaçla ile hazırlandığına dikkat etmelisiniz. Yani sevgiliye verilecek kupa baskı ile arkadaşa verilecek ya da erkek kardeşe verilecek kupa baskısının teması farklı olacaktır. Bundan dolayı kupa baskıyı belirlemeden önce arkadaşlık derecesine ve ilgi alanlarına dikkat etmelisiniz.
S: ☕ Kupa Baskısı Fiyatları Nasıldır?
C: Sevdiklerinize özel bir hediye vermenizi sağlayacak olan kupa baskı fiyatları herkesin kolayca ulaşabileceği hediyelik ürünler arasında yer alıyor. Uygun fiyatlı anlamlı bir hediye arayışı içindeyseniz kupa baskı ürünlerinden faydalanabilirsiniz. Kupa baskıları hem özel günler için hem de içimden geldi hediyesi olarak tercih edebilirsiniz.