Kare Fotoğraf Baskı

 • 1 Adet Kare Fotoğraf Baskı (10×10 cm)
  34,90 TL
  Hızlı Teslimat
 • 12 Kare Fotoğraf Baskı (10×10 cm)
  94,90 TL
  Favori
  Hızlı Teslimat
 • 24 Kare Fotoğraf Baskı (10×10 cm)
  179,90 TL
  Hızlı Teslimat
 • 36 Kare Fotoğraf Baskı (10×10 cm)
  214,90 TL
  Hızlı Teslimat
 • 48 Kare Fotoğraf Baskı (10×10 cm)
  279,90 TL
  Hızlı Teslimat
 • 45 Mini Kare Fotoğraf Baskı (5×5 cm)
  94,90 TL
  Hızlı Teslimat
 • 96 Mini Kare Fotoğraf Baskı (5×5 cm)
  179,90 TL
  Hızlı Teslimat

Anılarınızı kaydeden ve geçmişinize açılan bir kapı niteliği taşıyan kare fotoğraf baskı, sevdikleriniz için değerlendirebileceğiniz en özel hediyelerin başında gelir. Dolayısıyla sevdiklerinize kişiye özel bir hediye vermek ve onların yüzünde kocaman bir gülümseme oluşturmak için bu harika hediye seçeneğinden faydalanabilirsiniz.Diğer taraftan kare fotoğraf baskı bir hediyeden çok daha fazlasıdır. Çünkü fotoğraflar, anıları canlı tutmak gibi mükemmel bir özelliğe sahiptir. Anıları saklamanın en keyifli seçeneklerinden biri olan fotoğraflar aynı zamanda geçmişin de aynasıdır.

Yaşadığınız en güzel günler ve unutamayacağınız anlar dijitalde kalmasın istiyorsanız bu harika fotoğraf tekniğini değerlendirebilirsiniz. Ayrıca kare fotoğraf baskı, özel bir hediye olmanın yanı sıra güzel de bir dekorasyon ürünüdür. Özel anlarınızı kaydeden ve o anları daima canlı tutan fotoğraflar duvarlarınızı ve masanızı süsler.

Hatırlanması gereken bir gün ya da içinizden gelen herhangi bir gün için kare fotoğraf baskıyı sevdiklerinize hediye olarak sunabilirsiniz. Sevgililer Günü, Anneler Günü ya da doğum günleri için harika bir hediye seçeneği olan bu kartların üzerine not ekleyerek hediyenizi daha anlamlı hale getirebilirsiniz.

Kare Fotoğraf Baskı Nedir?

Kare fotoğraf baskı, fotoğrafların dijitalde kalmaması için harika bir yöntemdir. Bunun yanı sıra bu yöntem, en genel tabirle kaliteli fotoğraf kağıtlarının yüksek teknolojili makinelerden çıkarılmış hali olarak tanımlanabilir.

Kare fotoğraf baskı, oldukça güzel bir hediye alternatifi olmakla birlikte anılarınızı daima canlı tutabilmek için tercih edebileceğiniz güzel de bir seçenektir. Eğer sevdikleriniz için farklı ve anlamlı bir hediye arayışındaysanız kare fotoğraf baskı ile en unutulmaz anılarınızı galeriden çıkarıp fotoğrafa dönüştürebilirsiniz.

Uzun yıllar saklanabilecek bir hediye seçeneği olan bu fotoğraflar sayesinde anılarınız her an sizinle. İdeal boyutları ile bu kartları istediğiniz her an yanınızda taşıyabilir ya da dilediğiniz herhangi bir yere götürebilirsiniz.

Mesafeleri ortadan kaldıran ve uzaktaki sevdiklerinize olan özleminizi hafifleten kare fotoğraf baskı ile sevdikleriniz daima sizinle!

Ayrıca çıkarttırdığınız fotoğrafların altına iyi dileklerinizi yazabilirsiniz. Geçmişte kalan fotoğraflarınızı ölümsüzleştirmek için kare foto baskı altına gün, tarih, saat gibi bilgiler ekleyebilirsiniz. Hiç düşünmeden tercih edebileceğiniz bu kıymetli fotoğrafları Muhiku üzerinden hazırlatabilirsiniz.

Unutmayın, tek yapmanız gereken şey fotoğraf seçmek! Sürekli görmek istediğiniz, size güzel şeyler hatırlatan ve gördükçe mutlu olduğunuz fotoğraflarınız kare fotoğraf baskısı ile bir ömür sizinle. Kaliteli bir yapıya sahip olan ve kolay kolay yıpranmayan bu fotoğraflar, seneler sonra bile ilk günkü yeniliğiyle kalır.

Kare Fotoğraf Baskı Fiyatları

Çoğu zaman geçmişe duyduğumuz özlemi, bir fotoğrafla giderebiliriz. Hayatımızın en güzel zamanlarını tekrar yaşayamasak dahi o güne ait bir fotoğrafla geçmişe geri dönebiliriz. Sevgilimiz, eşimiz, arkadaşımız ya da başka herhangi bir yakınımızı özlediğimizde kare fotoğraf baskı tekniği ile onları yanımızda hissedebiliriz.

Oldukça kıymetli bir hediye seçeneği olan kare fotoğraf baskı, fiyat açısından da beklentilerinizi karşılar. Hem uygun fiyatlı hem de son derece tatlı bir hediye seçeneği olan kare fotoğraf ile geçmişte yaşadığınız güzel günleri yad edebilirsiniz.

Evinizin duvarlarını ya da ofisteki masanızı güzelleştiren bu fotoğraflarla kendinizi mutlu edebilirsiniz. Ayrıca klişe hediyelerden de sıyrılabilirsiniz. Ufak dokunuşlarla mükemmel sonuçlar ortaya koyan kare fotoğraf, farklılık isteyenlerin ilk tercihidir.

Yaşam alanlarınıza nostaljik bir hava katan bu kartlara Muhiku üzerinden göz atabilirsiniz. Muhiku’nun hesaplı fiyat aralığı ve hızlı teslimat güvencesiyle vereceğiniz sipariş özenle hazırlanır ve sizin için yola çıkar.

Kare foto baskı, ölçüleri itibariyle bir hediye kutusu içerisinde rahatlıkla yer alır. Aldığınız hediyenin değerini arttıracak bu fotoğraflar, yumuşak görünümlü mat ürünlerle hazırlanır.

Bilindiği gibi seçeceğiniz fotoğrafın net olması, baskının daha canlı çıkmasını sağlar. Bu sebeple seçtiğiniz fotoğrafın efektsiz ve aydınlık olması fotoğrafınızı çok daha güzel bir hale getirir. Ayrıca yalnızca bir fotoğrafla sınırlı kalmayıp sevdiğiniz tüm fotoğraflarla harika bir albüm oluşturabilirsiniz.

Kare Fotoğraf Baskı ile Çevrenizi En Güzel Anılar Sarsın!

Kare fotoğraf ile sevdiklerinize manevi değeri yüksek, duygu dolu bir sürpriz yapabilirsiniz. 10×10 ve 5×5 cm fotoğraf baskı hizmetimizle hediyelerinize mutluluk dolu anlarınızı ekleyebilirsiniz. Böylelikle hediyenizi tam anlamıyla kişiselleştirebilirsiniz.

Sevdiklerinizi mutlu edecek yenilikçi hediyelerin adresi Muhiku, kaliteli fotoğraf baskı hizmetiyle en sevdiğiniz anları ölümsüzleştiriyor! Site üzerinden 12’li, 24’lü, 36’lı ya da 48’li kare fotoğraf baskısı alabilirsiniz. Küçük kare fotoğraf çıkartmak istiyorsanız 48’li ya da 96’lı paketleri de değerlendirebilirsiniz.

Kare fotoğraflar yalnızca albüm için değil dekorasyon için de sıklıkla tercih ediliyor. Çünkü ipte ya da bellboylarda çok şık gözüküyorlar. Eğer siz de fotoğraflarla dekor hazırlamak istiyorsanız kare kart seçeneklerini inceleyebilirsiniz. Tabii ki bu yalnızca dekorasyon olarak kullanabileceğiniz anlamına gelmiyor.

Dilerseniz albüm hazırlarken de kare fotoğrafları kullanabilirsiniz. Böylelikle klasik albümlerden daha modern ve yenilikçi bir hava yakalayabilirsiniz.

Kare fotoğraf baskı hizmetiyle sevdiklerinize asla unutamayacakları bir sürpriz yapmak istiyorsanız aşağıdaki ipuçlarımızdan faydalanabilirsiniz.

Kare Kart Fotoğraflarla Hediye Kutusu Nasıl Hazırlanır?

Sevdiklerinize kişiye özel fotoğraflı hediyeler hazırlamak istiyorsanız doğru yerdesiniz. Muhiku’da sevdiklerinizin ilgi alanlarına hitap eden kullanışlı, anlamlı ve şık hediyelikler yer alıyor. Size de bu hediyeliklerden en güzellerini seçmek kalıyor. Ayrıca hediyenizi biraz daha özelleştirmek isterseniz fotoğraf baskı hizmeti devreye giriyor.

Kare kartlarla hediye hazırlamak için ilk önce kutunuza o kişinin ilgisini çekebilecek ürünleri ekleyebilirsiniz. Örneğin bir paket kahve, bir adet kupa ve çikolatayla tatlı bir kutu hazırlayabilirsiniz. Ardından kutunun içine seçtiğiniz fotoğraf sayısına göre 12’li, 24’lü, 36’lı, 48’li ya da 96’lı kare kart ekleyebilirsiniz.

Muhiku, seçtiğiniz tüm ürünleri özel hediye kutusunda gönderir. Bu özel hediyenin yanına dilediğiniz bir notu iliştirebilirsiniz. Üstelik kare fotoğraf baskı fiyatları oldukça uygundur. Bu sayede bütçenizi zorlamadan sevdikleriniz için şahane sürpriz hazırlayabilirsiniz.

S: 🎥 Kare fotoğraf baskısı nedir?
C: Kare fotoğraf baskı seçtiğiniz göresellerin kare boyutunda çıkan baskılarıdır. Dekoratif açıdan da değerlendirebileceğiniz kare fotoğrafları yaşam alanınız her köşesine koyabilirsiniz. Ayrıca bu fotoğraf baskıları sevdiklerinize hediye edilir, özenli bir hediye tasarlayabilirsiniz. Geçmişte yaşadığınız güzel günlere eşlik edicek bu fıotoğraf baskılar ile sevdiklerinize güzel bir hediye vermeye ne dersiniz?
S: 🎬 Kare fotoğraf baskısı yaparken nelere dikkat etmeliyiz?
C: Fotoğraf baskısı yaparken dikkat etmemiz gereken bazı başlıklar vardır. Çıktısını alacağınız fotoğrafın üzerinde çok düzenleme yapmadan mümkünse ilk halini paylaşmalısınız. Böylece daha kaliteli bir görüntü almış olursunuz. Sevdiklerinize hediye edeceğiniz ya da kendiniz için hazırladığınız fotoğraf baskılar yüksek kalitede ve net olmalıdır.
S: ✨ Hediyelik kare fotoğraf baskısı nasıl olmalıdır?
C: Sevdiklerinizi mutlu etmek için tercih edeceğiniz hediyelik kare fotoğraf baskılar özenle tasarlanmalıdır. Yani sıradan fotoğraflar yerine sevdikleriniz ile özel anılarınızı paylaştığınız daha çok önem verdiğiniz fotoğrafları tercih etmelisiniz. Böylece hediyeniz anılarınızın en güzel göstergesi olacaktır. Ayrıca fotoğraflarınız üzerinde oynama yapmadan, kalitesini bozmadan baskıya vermelisiniz!
S: 🌈 Kadına hediyelik kare fotoğraf hazırlarken nelere dikkat etmeliyiz?
C: İnce düşünülmüş küçük detaylar ile mutlu olan kadınlar için hediyelik kare fotoğraf hazırlarken özen göstermelisiniz. Sıran hediyelerin aksine ince düşünülerek hazırlanmış fotoğraflar kadınları mutlu edecektir. Hediyenizi hazırlarken dikkat etmeniz gereken en önemli başlık fotoğraf seçimidir. Seçtiğiniz fotoğraflar arasında uyum yakalarsanız hediyeniz daha anlamlı olacaktır.
S: 🎥 Erkeğe hediyelik kare fotoğraf hazırlarken nelere dikkat etmeliyiz?
C: Erkeklere hediye almak zor gibi görünsede hediyelik kare fotoğraf baskılar ile bu durum değişmektedir. Sevdiğiniz kişinin ilgi alanlarını göz önünde bulundurarak hazırlayacağınız kare fotoğraflar en sevimli hediyeleriniz arasında yer alacak! Her bütçeye uygun hediyelik fotoğraf baskılarına Muhiku aracılığı ile ulaşabilirsiniz!
S: 🌈 Standart kare fotoğraf baskı ölçüleri hangileridir?
C: Standart kare fotoğraf baskı 10*10 cm ebatındadır. Dilerseniz kare baskıları 12,24, 36 ve 48 adet olarak farklı tercih edebilirsiniz. Aynı zamanda standart kare fotoğraf baskıyı mini kare fotoğraf baskı olarakta tercih edebilirsiniz. Sizlere farklı seçenekler sunan Muhiku, en özel anılarınızı sevdikleriniz ile paylaşmanıza yardımcı oluyor.
S: 🎬 Kare fotoğraf baskı fiyatları nasıldır?
C: Kare fotoğraf baskı fiyatları tercih edeceğiniz adete göre değişiklik gösterecektir. Her bütçeye uygun kare fotoğraf baskı imkanı sunan Muhiku ile sevdiklerinize özenle hazırlanmış bir hediye verebilirsiniz. Standart ve mini boylarda üretilen kare fotoğraf baskılardan bütçenize en uygun olanı tercih edebilirsiniz.