Fotoğraflı Mesaj Kartı

 • Fotoğraf Mesajlı Kart
  179,90 TL
  Hızlı Teslimat
 • Fotoğraflı Mesaj Kart
  279,90 TL
 • Fotoğraflı Mesaj Kart
  404,90 TL
 • Fotoğraf Mesajlı Kart
  519,90 TL

Fotoğraflı mesaj kartı, sevgiyi göstermenin ve duyguları ifade etmenin güzel bir yoludur. Zaman zaman sevdiklerimize hissettiğimiz duyguları direkt söylemek yerine, bu duyguları özel bir hediyeyle göstermek daha anlamlı olur. Tam da bu noktada imdadımıza fotoğraflı mesaj kartı yetişir. Güzel bir fotoğrafla kişiselleştirilen  bu not kartı ile sevdiklerinize iyi dileklerinizi sunabilirsiniz.

Özel bir günde kullanabileceğiniz ve kişiselleştirilebilen fotoğraflı mesaj kartı, söylemek istediklerinizi en zarif şekilde karşı tarafa iletmek için oldukça ideal bir seçenektir. Ayrıca bu kartları, yeni iş tebrik kartı ya da sevgililer günü mesaj kartı olarak  kullanabilirsiniz.

Sevdikleriniz için alacağınız her hediyeyi daha anlamı kılan fotoğraflı mesaj kartları ile gönlünüzden geçen en samimi duyguları karta aktarabilirsiniz. Şık ve hoş bir görünüme sahip olan bu kartlarla, özel günleri daha da anlamlı kılabilirsiniz.

Doğum günü, yıl dönümü, tebrik ya da teşekkür mesajları içeren fotoğraflı mesaj kartları günümüzde çok fazla tercih edilen konsept ürünler arasında ilk sıralarda yer alıyorlar. Üzerine istediğiniz notu ekleyebileceğiniz bu özel mesaj kartları ile sevdiklerinize hislerinizi en güzel şekilde yansıtabilirsiniz.

Hediyelerinizin etkileyiciliğini arttıran bu zarif kartları Muhiku üzerinden inceleyebilirsiniz. Bu kartlar, alınan hediyeleri daha anlamlı hale getirir. Bunun yanı sıra hediyelere estetik bir görünüm katar. Dilerseniz mesajınızı iletecek konsept bir hediye seçmek için de hediye kutuları sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Fotoğraflı Not Kartı Nedir ?

Fotoğraflı mesaj kartları, zamana meydan okuyan ve en güzel anılarınızla hazırlanan kartlardır. Bu kartlar ikiye katlanmış şekilde tasarlanır. Ön yüzde size ya da sevdiklerinize ait bir fotoğraf baskısı bulunur.

Burada kullanılacak fotoğrafı siz seçebilirsiniz. İster 10 yıl önceki bir fotoğrafı isterseniz de son zamanlarda çekilmiş  bir fotoğrafı tercih edebilirsiniz.

Mesaj kartları iç kısımları boş olacak şekilde tasarlanırlar. Muhiku ile çıkarttığınız not kartı içine kendi el yazınızla en güzel duygularınızı yazabilirsiniz. Annenize, babanıza, sevgilinize ya da arkadaşlarınıza duyduğunuz sevgiyi veya özlemi fotoğraflı not kartı ile iletebilirsiniz.

Fotoğraflı Not Kartı Boyutları

Fotoğraflı not kartı ölçüsü 10×20 şeklindedir. Ayrıca bu kartlar, ideal boyutları ile hediyelerin yanına son derece yakışır. Böylece iletmek istediğiniz mesaj sevdiklerinizi son derece mutlu eder. Beyaz zemin üzerine yapılan fotoğraf baskıları ile 12’li, 24’lü, 36’lı ve 48’li şekilde uygulanır. Bu harika kartları en güzel mesajlarınızla birleştirebilirsiniz.

Fotoğraflı Not Kartı Nasıl Hazırlanır?

Hediyelerin güzelliğini ikiye katlayan fotoğraflı not kartı, küçük ama etkileyici bir seçenektir. Kalıplaşmış kutlama ve tebrik mesajlarının yanı sıra kendi not kartınızı kişiselleştirebilirsiniz. İçinizden gelen veya aklınızdan geçen tüm dilekleri bu özel kartlara yansıtabilirsiniz.

Sevdiklerinizin uzun yıllar saklayabileceği fotoğraflı not kartları, eklediğiniz özel bir fotoğraf ve ayrıcalıklı bir not ile sizin için özenle tasarlanır. Yakınlarınıza bir hediyenin yanı sıra özel de bir mesaj iletmek için kullanabileceğiniz fotoğraflı not kartına gönlünüzden geçen her şeyi yazabilirsiniz.

Muhiku’da özenle hazırlanan fotoğraflı not kartı seçeneklerinden dilediğinizi tercih edebilirsiniz. Sonsuza kadar saklayabilecekleri bu anlamlı hediye ile sevdiklerinizin kendilerini özel hissetmesini sağlayabilirsiniz.

Tüm duyguları en samimi şekilde ifade edebileceğiniz sevgiliye mesaj kartı ile özel günlerde ya da içinizden gelen herhangi bir günde sevgilinize unutamayacağı bir sürpriz hazırlayabilirsiniz.

Fotoğraflı Mesaj Kartı ile Hediyenize Anlamlı Bir Dokunuş Yapın!

Kartpostallar, bir zamanlar duygularımızın en güzel aracısıydılar. Artık geçmişte kalan bu tatlı hatıranın yerini fotoğraflı mesaj kartı aldı. Sevdiklerinize en samimi duygularınızı, iletmek istediğiniz bir mesajı ya da özleminizi dile getirmek için fotoğrafın gücünden faydalanabilirsiniz. Fotoğraf baskılı mesaj kartı ile duygularınıza en güzel hatıralarınızı ortak edebilirsiniz.

Küçük fakat son derece etkileyici bir hediye niteliği taşıyan fotoğraflı not kartı, sevdiklerinize yapacağınız güzel bir jestin tamamlayıcısı olur. Unutmayın ki aldığınız özel bir hediye, içerisinde fotoğraflı not kartı olmadan eksik kalır.

Fotoğraflı not kartı, duygu ve düşüncelerinizi karşı tarafa iletmenin en ayrıcalıklı yollarından biridir. Bu kartlar sayesinde sevdiklerinizin mutluluğunu ikiye katlayabilirsiniz.

Sevgiliniz, eşiniz, arkadaşınız ya da herhangi bir yakınınızı mutlu edecek bu özel kartları, uzun süre saklayabilirsiniz. Dilediğiniz an açıp bakabileceğiniz bu anlamlı kartlar sayesinde anılarınızı tazeleyebilirsiniz.

Fotoğraflı Not Kartı ile Kutlamalarınıza Anlam Katın!

Hiçbir hediye duygularınızı ifade etmeye yetmiyor mu? Öyleyse kelimelerin gücünü yabana atmayın! Sevdikleriniz için hazırlayacağınız fotoğraflı mesaj kartı ile hislerinizi özgürce dile getirin. Sevdiklerinize onları ne kadar çok sevdiğinizi bir kez daha söyleyin.

Muhiku, fotoğraflı not kartı ile sürprizinizi kişiselleştirmeye devam ediyor. Kişiye özel hediye hazırlamak isteyenler için hediyelere içten bir dokunuş yapıyor. Sizin için en güzel hatıralarınızı özenle çıkarıyor ve birer not kartına dönüştürüyor.

Eğer sevdiklerinize sürprizlerin en samimisini hazırlamak istiyorsanız Muhiku’nun fotoğraflı not kartı çeşitlerini inceleyebilirsiniz. Ayrıca hazırlayacağınız sürprizin tüm uğraştırıcı süreçlerinden kurtulabilirsiniz. Böylelikle işin en eğlenceli yanına ortak olabilirsiniz. Dilerseniz fotoğraflı not kartı üzerine klasik ama etkileyici olan hediye kartı sözleri yazabilirsiniz.

Sevdiklerinize Sevgililer Günü hediyesi, doğum günü hediyesi ya da iş tebrik hediyesi vermek istediğiniz zaman cümlelerinizi en tatlı anılarınızla süsleyebilirsiniz.

En güzel anlarınızı taçlandıran Muhiku, birbirinden özel not kartı seçenekleriyle size tercih imkanı tanır. Seçtiğiniz anlamlı bir fotoğrafla kişiselleşen bu kartlar, ekleyeceğiniz sevgi dolu bir notla tamamlanır. Hazır mesaj kartları yerine tercih edebileceğiniz fotoğraflı not kartı ile sevdiklerinize daha özel bir seçenek sunabilirsiniz.

Bazen seni seviyorum, bazen iyi ki varsın bazen de hayırlı olsun demenin en güzel yollarından biri olan fotoğraflı not kartı, özel günler için tercih edilen bir seçenektir. Sevdiklerinizin yanlarında olamadığınız ama varlığınızı hissettirmek istediğiniz bir günde alacağınız özel bir hediyenin yanına bu ayrıcalıklı kartlardan iliştirebilirsiniz.

Özel gün fark etmeksizin değerlendirebileceğiniz fotoğraflı not kartları, uygun fiyat aralığıyla herkes için tercih edilebilir bir seçenektir. Hiç düşünmeden değerlendirebileceğiniz bu özel kartlar, Muhiku’da sizleri bekliyor.

Dilediğiniz fotoğraflarla tasarlanan ve üzerine istediğiniz notu ekleyebileceğiniz fotoğraflı not kartları ile hayatınızda önemli bir yere sahip olan sevdiklerinizi ayrıcalıklı hissettirin. Şimdi siz de Muhiku’nun hesaplı fiyat aralığı ve hızlı teslimat güvencesinden yararlanarak hediyelerinizi daha değerli hale getirin.

S: 🌸 Fotoğraflı Mesaj Kartları Nedir?
C: Alınan hediyeleri daha özel bir hale getiren fotoğraflı mesaj kartları, duygu ve düşüncelerinizi sevdiklerinize en güzel şekilde iletmenin yollarından biridir. Seçeceğiniz güzel bir fotoğraf üzerine dilediğiniz notu yazabilir ve sevdiklerinize tarifsiz bir mutluluk yaşatabilirsiniz. Oldukça özel de bir hediye seçeneği olan fotoğraflı mesaj kartları ile hem geçmişte kalan güzel anılarınızı ölümsüzleştirebilir hem de iyi dileklerinizi bir fotoğraf aracılığıyla sevdiklerinize iletebilirsiniz.
S: 🌸 Fotoğraflı Mesaj Kartları Hazırlarken Nelere Dikkat Etmeliyiz?
C: Fotoğraflı mesaj kartı hazırlarken dikkat etmemiz gereken belli başlı noktalar vardır. Bunlardan ilki seçeceğiniz fotoğraftır. Sevdiklerinize tereddüt etmeden sunabileceğiniz bu özel hediyenin fotoğraf seçimi kaliteli ve net olmalıdır. Ayrıca fotoğraf üzerinde herhangi bir oynama yapılmamış olmalı ve efektsiz bir fotoğraf tercih edilmelidir. Baskıda güzel çıkması açısından bu durumlara dikkat ederseniz sevdiklerinize unutamayacakları bir hediye sunabilirsiniz.
S: 🌸 Hediyelik Fotoğraflı Mesaj Kartları Nasıl Olmalıdır?
C: Hediyelik fotoğraflı mesaj kartları için en güzel fotoğraflar tercih edilmelidir. Sevdiklerinizle birlikte çektirdiğiniz güzel ve anısı olan bir fotoğrafı seçebilirsiniz. Bunun yanı sıra üzerine içinizden gelen duygu ve düşünceleri not olarak ekleyebilir ve onlara tarifsiz bir sevinç yaşatabilirsiniz. Özel günler için hiç tereddüt etmeden tercih edebileceğiniz hediyelik fotoğraflı mesaj kartlarına Muhiku üzerinden göz atabilirsiniz.
S: 🌸 Kadına Hediyelik Fotoğraflı Mesaj Kartı Hazırlarken Nelere Dikkat Etmeliyiz?
C: Kadına hediye seçimi erkeğe göre her zaman daha kolaydır. Çünkü kadınlar büyük ya da küçük farketmeksizin her hediyeye bayılır. Fakat kadın sevdikleriniz için hediyelik fotoğraflı mesaj kartı hazırlama aşamasında dikkat etmeniz gereken birkaç küçük nokta var. Öncelikle kadınların fotoğrafta nasıl çıktığını fazlasıyla önemsediğini hepimiz iyi biliyoruz. Bu yüzden kadın sevdiklerinizin beğendiği bir fotoğrafı tercih etmeniz onları daha çok mutlu edecektir. Bunun yanı sıra üzerine ekleyeceğiniz not da onlara özel olmalıdır.
S: 🌸 Erkeğe Hediyelik Fotoğraflı Mesaj Kartı Hazırlarken Nelere Dikkat Etmeliyiz?
C: En çok zorlandığımız konulardan biri de erkeğe hediye seçimidir. Hayatımızda var olan babamız, eşimiz, sevgilimiz, kardeşimiz ya da arkadaşımız için güzel bir hediye almak isteriz. Erkek sevdikleriniz için tercih edebileceğiniz en anlamlı hediyelerden biri de hediyelik fotoğraflı mesaj kartlarıdır. Bu kartlar, sevdiklerinizle çekildiğiniz güzel bir fotoğraf ve ekleyeceğiniz anlamlı bir not ile son derece özel bir hediye seçeneğidir. Bu kartları hazırlarken dikkat etmeniz gereken en önemli nokta ise seçeceğiniz fotoğrafın görüntü kalitesidir.
S: 🌸 Fotoğraflı Mesaj Kartı Fiyatları Nasıldır?
C: Özel bir gün ya da içimizden gelen herhangi bir gün için yapacağımız hediye seçimi son derece önemlidir. Seçtiğimiz hediyenin hem güzel hem anlamlı hem de uygun fiyatlı olmasını isteriz. Tam da bu noktada imdadımıza fotoğraflı mesaj kartları yetişir. Oldukça uygun bir fiyat aralığına sahip olan fotoğraflı mesaj kartları her bütçeye ve her kesime hitap eder. Muhiku'nun avantajlı fotoğraflı mesaj kartları fiyatlarından yararlanarak sevdiklerinize unutamayacakları bir sürpriz yapabilirsiniz.