Fotoğraflı Çerçeveler

 • Ahsap Çiçek Detaylı Kapı Süsü
  84,90 TL
 • Ahşap Love Detay Çerçeve
  149,90 TL
 • Üçgen Anı Ağacı ve 12 Kare Kart
  249,90 TL
 • Ahşap Anı Çerçevesi ve 12 Pola Kart
  199,90 TL
 • 40x40 Metal Anı Çerçevesi ve 12 Adet Pola Kart
  249,90 TL
 • 40x50 Metal Anı Çerçevesi ve 12 Adet Pola Kart
  249,90 TL
 • Ahşap Çerçeve No:1
  149,90 TL
  Tükendi
 • Ahşap Çerçeve 10×10 cm
  149,90 TL
  Tükendi
 • Ahşap Mini Pola Kart Çerçevesi
  189,90 TL
  Tükendi
 • Ahşap Çerçeve No:2
  149,90 TL
  Tükendi
 • Ahşap Retro Fotoğraf Çerçevesi
  114,90 TL
  Tükendi
 • Çiçek Detaylı Ahşap Çerçeve
  189,90 TL
  Tükendi
 • 3'lü Yapışan Çerçeve
  199,90 TL
  Tükendi
 • Fotoğraflı Gümüş Işıltılı Çerçeve
  Original price was: 159,00 TL.Current price is: 139,90 TL.
  Tükendi
 • Fotoğraflı Pembe Işıltılı Çerçeve
  Original price was: 159,00 TL.Current price is: 139,90 TL.
  Tükendi
 • Masaüstü Fotoğraf Askılığı
  79,90 TL
  Tükendi

Fotoğraflı Çerçeve Çeşitleriyle Anılarınız Çok Daha Şık!

Biriktirdiğiniz en tatlı anılar ile yaşam alanınızı kişiselleştirin! Yaşadığınız alan sizi ne kadar yansıtırsa ya da sizden izler taşırsa o kadar huzurlu hissedersiniz. Dolayısıyla çerçeveli fotoğraf çeşitleriyle de yaşadığınız alanı kişiselleştirebilirsiniz. Böylece yaşam alanınızda kendinizi çok daha huzurlu ve mutlu hissedebilirsiniz.

Bu sebeple sevdiklerinize hediye alırken de bir fotoğraf karesine sığdırdıkları o güzel anılardan beslenebilirsiniz. Tam anlamıyla onlara ait olacak çerçeveli fotoğraflar ile onların mutlu ve huzurlu hissetmelerini sağlayabilirsiniz.

Yaşamlarımızın en önemli sahneleri arasında yer alan anıları özel hediyeler, çerçeveli fotoğraf seçenekleri ile renklendirebiliriz. Çerçeveli fotoğrafları, Anneler Günü, Sevgililer Günü, Babalar Günü ve diğer özel günlerin çoğunda tercih edebiliriz. Anılar sevdiklerimize verebileceğimiz en güzel hediyeler arasında yer alıyorlar. Bu anılar fotoğraf çerçeveleri ile daha da anlamlanıyorlar.

Çerçeveli Fotoğraf Çıkartma Nasıl Yapılır?

Sevdiklerinize verebileceğiniz en güzel hediyelerden biri çerçeveli fotoğraf ya da fotoğraflar. Peki ama çerçeveli fotoğraf çıkartma nasıl yapılır?

Eğer bu hediyeyi kendi başınıza hazırlayacaksanız önce çıkartmak istediğiniz fotoğrafları seçmelisiniz. Daha sonra çıkarttığınız görsellerin boyutunda fotoğraf çerçevesi ya da çerçeveleri satın almalısınız. Kısacası çerçeveli foto baskı işi sizi biraz uğraştırır.

Ancak sevdiklerinize çerçeveli fotoğraf hediye etmenin çok daha kolay bir yolu var. Muhiku ile sevdiklerinize armağan etmek istediğiniz fotoğrafları kolaylıkla çıkartabilirsiniz. Ayrıca bu fotoğrafları dilediğiniz çerçevede satın alabilirsiniz.

En özel anılarından oluşan fotoğraf çıktıları, anlamlı bir hediye oluşturmanıza yardımcı olacaktır. Ahşap, metal ve yaldızlı fotoğraf baskı çerçeve çeşitleri içinden seçtiğiniz anıları en şık haliyle sevdiklerinize armağan edebilirsiniz. Böylece fotoğraf baskı ve çerçeve işiyle ayrı ayrı uğraşmak zorunda kalmazsınız.

Çerçevede Fotoğraf ile Sevdiklerinize En Özel Hediyeyi Verin!

İncelikle hazırlanan bir hediyenin yerini hiçbir şey tutamaz. Sevdiklerinizin mutlu olacağını düşünerek seçtiğiniz anılar, onlara kendilerini değerli hissettirecek. Ayrıca ince bir düşüncenin meyvesi olan bu hediye, onun için şimdiye kadar aldığı tüm armağanlardan çok daha kıymetli olacak.

Muhiku ile sevdikleriniz için hazırlayacağınız fotoğraf çerçeve halinde duvarda, masada ya da evin en güzel köşesinde yerini alacak. Onlara verdiğiniz çerçevede fotoğraf yalnızca yaşam alanına şıklık katmayacak. Onları geçmişteki o güzel anılarla her defasında yeniden buluşturacak. Fotoğraf çerçeveler bulunduğunuz ortamın en özel parçası haline gelecek.

Sevdiklerinize kişiye özel doğum günü hediyesi, yıl dönümü hediyesi, Sevgililer Günü hediyesi, Anneler Günü hediyesi ya da Babalar Günü hediyesi vermek istediğiniz zaman anıların en şık hali olan çerçeveli fotoğraf çeşitlerinden faydalanabilirsiniz.

Çerçeveli Fotoğraflar ile Anılarınızı Ölümsüzleştirin!

Fotoğraflar, yaşamımızın en özel alanlarını kaplayan anıların  göstergelerindendir.  Hatıralarımızı ölümsüz bir hale getirmek için tercih ettiğimiz fotoğraf baskıları çerçeveli fotoğraflar ile tamamlayabilirsiniz.

Unutulmayan bir anıyı sevdikleriniz ile paylaşmak onlara özel bir sürpriz yapmak için çerçeveli fotoğraflardan faydalanmalısınız. Özenle hazırladığını bu hediye değer verdiğiniz kişide derin anlamlar yaratarak, yaşam alanının en güzel köşesini süsleyecek.

Muhiku sevdiklerinize özel bir hediye hazırlamanıza yardımcı olacak.  Seçtiğiniz çerçeveli fotoğraflar anılarınızı ve duygularınızı süslediği gibi evinize de anlam katacak.  Hediye edeceğiniz kişiye, güne ve anlama göre en güzel çerçeveyi seçerek anılarınızı ölümsüzleştireceksiniz.

Çerçeveli Fotoğraf Modelleri ve Hediyeleri

Hediyelik çerçeveli fotoğraf arayışı içindeyseniz  en uygun seçenekleri sizin için sıralıyoruz. Sevdiklerinizi mutlu edeceğiniz, anılarınızı göz önünde tutacağınız çerçeve çeşitlerimiz ile anılarınız daha da güzelleşiyor. Sade ya da iddialı aradığınız detayları çerçeve modellerimizde bulabilirsiniz.

Sevdiklerimizi göz önünde tutma isteği bizleri fotoğraf baskılarına yönlendirmektedir.  Kimi zaman özel hediyeler hazırlamak kimi zaman anılarımızı biriktirmek için kullandığımız fotoğrafları, yaşam alanlarımızın en özel bölgesinde sergilemek isteriz. Anılarınızı sergilediğimiz çerçeveler ile yaşadığınız alanlar daha sıcak ortamlara dönüşecek!

Fotoğraf baskılarını tamamlayacak en güzel çerçeveler Muhiku’dan geliyor. Sevdiklerinize ince düşünülmüş bir hediye armağan etmek istiyorsanız hediyelik çerçeve fotoğraflar size hitap ediyor. Birbirinden farklı modellerin yer aldığı çerçeveli fotoğrafları keşfederek, anılarınıza en uygun modeli bulabilirsiniz.

Çerçeveli Fotoğraf Modellerinden Hangisi Size Daha Uygun?

Çerçeve seçimi yaparken kararsız kalıyor, hangi modelin anılarınız için daha uygun olduğunu bilmiyor musunuz? Sevdikleriniz ile paylaşacağınız en özel anıları birbirinden farklı çerçeve modellerimiz ile sergileyebilirsiniz.

Klasik stilden vazgeçemeyenler siyah, beyaz ve gümüş çerçeve modelleri tercih edebilirler. Bu çerçeve modelleri şık görünümleri ile sade ve iddialı bir görünüm sunuyorlar. Üzerine düşünülmüş, klasik bir dekora önem verenler bu modellerden faydalanarak anılarına şık bir görünüm kazandırabilir.

Hediyemi ben hazırlarım, sevdiğim kişiyi en iyi ben tanırım diyenler en özel anları konsept hediye kutularıyla birleştirebilirler. Sevdikleri için seçtikleri hediyelikleri tek bir kutuda toplayabilir ve bu kutuya anıların en özellerini ekleyebilirler. Minimal ve eğlenceli tarzdan  hoşlananların seçeceği ahşap fotoğraf çerçevesiyle de sevdiklerinizi mutlu edebilirsiniz.  Pek çok seçenek sunan Muhiku ile istediğiniz fotoğraf çerçevesine sahip olabilirsiniz.

Rengarenk Pola Kart Çerçeveleri ile Anılarınıza Renk Katın!

Sevdikleriniz ile biriktirdiğiniz anıları mutlu birer hikayeye dönüştürecek olan pola kartların rengarenk seçeneklerine mutlaka göz atmalısınız. Mavi, sarı, turuncu, pembe , beyaz ve daha birçok rengin olduğu pola kart çerçeveler ile  fotoğraflarınız,  yaşam alanınızın en güzel köşesini süsleyecek.

Anlamlı ve renkli hediye oluşturmanıza yardımcı olacak pola kartlara farklı renk seçenekleri ile Muhiku’dan ulaşabilirsiniz. Anılarınız rengarenk kartlar ile süsleyeceğiniz pola kart çerçeveler, sevdiklerini gözünün önünden ayırmak istemeyenlere özel renk alternatifleri sunuyor.

Biriktirdiğiniz anıları farklı renk seçeneklerin yer aldığı pola kart çerçeveler ile süsleyebilirsiniz.  Renklerden hoşlanan arkadaşlarınız, aileniz kısacası sevdikleriniz varsa mutlaka pola kart çerçevelerini değerlendirmelisiniz.  Ürün çeşitliliği ile sevdiklerinize özel hediye kutuları sunan  Muhiku, pola kartlar ile anılarınıza renk katıyor.

Fotoğraf Baskılarınız En Güzel Çerçeveleri Süslesin

Hatıralarınızı her daim yaşatacak  olan fotoğraf baskılar, sevdiklerinize uygun çerçeve modelleri ile anılarınızı süslüyor.  Özenle seçip çıkardığınız fotoğraf baskıları özel seçilmiş çerçeveler ile tamamlayabilirsiniz.  Çok önemli gibi görünmeyen çerçeveler  verdiği ince detaylarla hayatımıza anlam katıyor.

Hayatta en çok değer verdiğimiz şeyler arasında yer alan anılar, kimi zaman bizi kimi zaman sevdiklerimizi mutlu etmenin yolları arasında yer alıyor. Sevdiklerimizi ve kendimizi mutlu etmek için aldığımız fotoğraf baskıları en özel çerçeveler ile renklendirebiliriz. Yenilikçi ürünlerin adresi olan Muhiku, kişiselleştirilmiş ürünleriyle sürprizlerinizin tamamlanmasına yardımcı oluyor. Sevdiklerinize armağan edeceğiniz hediyelik çerçeve fotoğraflar burada sizi bekliyor.

Sevgililer Günü, Anneler Günü, doğum günü gibi pek çok özel günü anılarınızdan oluşan çerçeveli fotoğraf çeşitleri ile renklendirebilirsiniz. Çerçeveli fotoğraflar, sevdiklerinize anlamlı bir hediye vermenizi sağlayacak ürünler arasında yer alıyor.

Bütçenize Uygun Çerçeveli Fotoğraflar Muhiku’da!

Sevdiklerinize uygun hediye seçimi yaparken bütçe araştırması yapıyor musunuz? Diğer bir deyişle sevginizi yansıtacağınız hediye bütçenize uymuyor mu? İsteklerinize uygun ürünleri bulacağınız çerçeveli fotoğraflar Muhiku’da sizi bekliyor.

Farklı ilgi alanlarına yönelik hediye kutuları sunan Muhiku, anılarınızı istediğiniz şekilde sergileyebileceğimiz çerçeve seçeneklerine yer veriyor. Çerçeveli fotoğraflar içinden bütçeniz için en uygun seçimi yapabilir, anılarınızı ölümsüzleştirebilirsiniz.

Bütçenize, cinsiyete, ilgi alanınıza ve amacınıza yönelik çerçeveli fotoğraf seçenekleri ile hem kendinizi hem sevdiklerinizi mutlu edeceksiniz.  Sevdiklerinize ve bütçenize en uygun hediyeyi seçmek için fotoğraf çerçevesi kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

S: 🎁 Çerçeveli Fotoğraf Baskısı Nedir?
C: Basılmış olan herhangi bir fotoğraf, bulunduğu ortama şık ve güzel bir hava katsın diye çerçeve içerisine konulur. Buna çerçeveli fotoğraf baskısı denir. Sevdikleriniz için oldukça ideal bir hediye seçeneği olan çerçeveli fotoğraf baskı, geçmişte yaşadığınız güzel anıları yad eden en özel armağanlardan biridir. Muhiku'nun çerçeveli fotoğraf baskısı seçenekleri ile çekildiğiniz güzel bir fotoğrafı şık bir çerçeve içerisinde sevdiklerinize sunabilirsiniz. Böylece onlara uzun yıllar saklayabilecekleri bir hatıra bırakabilirsiniz.
S: 🎁 Çerçeveli Fotoğraf Baskısı Yaparken Nelere Dikkat Etmeliyiz?
C: Çerçeveli fotoğraf baskısı için dikkat edilmesi gereken belli başlı noktalar vardır. Öncelikle çıkarttırmak istediğiniz fotoğrafların görüntü kalitesi önemlidir. Bunun yanı sıra seçtiğiniz fotoğraflar üzerinde herhangi bir keskinleştirme ya da efekt olmaması gerekir. Ayrıca net fotoğraflar tercih etmeniz gerekir. Böylece yaptıracağınız fotoğraf baskısı oldukça kaliteli bir görünüme sahip olur.
S: 🎁 Hediyelik Çerçeveli Fotoğraf Baskısı Nasıl Olmalıdır?
C: Sevdikleriniz için tercih edebileceğiniz en güzel hediyelerden biri hiç şüphesiz hediyelik çerçeveli fotoğraf baskısıdır. Bu özel hediye, hem en güzel anılarınızı ölümsüzleştirir hem de sevdiklerinizi son derece mutlu eder. Seçeceğiniz hediyelik fotoğrafların kalitesi yüksek ve görüntüsü net olmalıdır. Arkadaşınız, anneniz, sevgiliniz, babanız ya da eşiniz için tercih edebileceğiniz uygun fiyatlı çerçeveli fotoğraf baskılarına Muhiku'dan göz atabilirsiniz.
S: 🎁 Kadına Hediyelik Çerçeveli Fotoğraf Hazırlarken Nelere Dikkat Etmeliyiz?
C: Kadına hediyelik çerçeveli fotoğraf hazırlarken dikkat etmemiz gereken ilk unsur seçeceğiniz fotoğrafın kalitesidir. Bu hediyede en önemli öge fotoğraf olduğu için fotoğraf ne kadar kaliteli ve güzel olursa hediyeniz de o kadar güzel olur. Kadın sevdikleriniz için özellikle onların çok sevdiği fotoğrafları çıkarttırabilirsiniz. Böylece yaşadıkları mutlulukları ikiye katlayabilirsiniz.
S: 🎁 Erkeğe Hediyelik Çerçeveli Fotoğraf Hazırlarken Nelere Dikkat Etmeliyiz?
C: Erkeğe hediyelik çerçeveli fotoğraf hazırlarken de dikkat etmemiz gereken ilk unsur seçeceğiniz fotoğrafın kalitesidir. Çünkü hediyenin temel ögesi fotoğraf olduğu için fotoğraf seçimini özenli bir şekilde yapmak gerekir. Bunun yanı sıra fotoğraf üzerinde herhangi bir efekt ya da oynama yapılmamış olması fotoğrafın daha kaliteli çıkması açısından oldukça önemlidir.
S: 🎁 Standart Çerçeveli Fotoğraf Baskı Ölçüleri Hangileridir?
C: Çerçeveli fotoğraf baskının farklı birçok ölçüsü vardır. En çok kullanılan standart ölçüler; 13x18, 30x40, 35x50 ve 50x70 boyutlarıdır. Sevdikleriniz ya da kendiniz için değerlendirebileceğiniz bu anlamlı hediye, bulunduğu her ortamı güzelleştirir. Evinizin duvarlarında veya masanızın üstünde kullanabileceğiniz çerçeveli fotoğraf baskı seçeneklerine Muhiku üzerinden ulaşabilirsiniz.
S: 🎁 Çerçeveli Fotoğraf Baskı Fiyatları Nasıldır?
C: Çerçeveli fotoğraf baskı, son derece özel bir hediyedir. Uygun fiyat aralığıyla her bütçeye hitap eden bu ürün, cep yakmaz. Muhiku'nun sunduğu avantajlı fiyat aralığından yararlanarak oldukça makul bir fiyata sevdiklerinizi veya kendinizi şımartabilirsiniz. Çerçeveli fotoğraf baskı fiyatlarına Muhiku üzerinden göz atabilirsiniz.