Köpek Tasmaları

 • Reflektörlü Kedi & Köpek Boyun Tasması
  %20 İndirim!
  Original price was: 49,90 TL.Current price is: 39,90 TL.
 • Otomatik Makaralı Gezdirme Tasması
  %10 İndirim!
  Original price was: 99,90 TL.Current price is: 89,90 TL.
 • Suni Deri Kedi & Köpek Boyun Tasması
  %14 İndirim!
  Original price was: 69,90 TL.Current price is: 59,90 TL.
  Tükendi

Söz konusu can dostlarımız olduğunda onların güvenliği bizim için her şeyden önemli. Özellikle onları dışarı çıkardığınız zamanlarda köpek tasmaları oldukça önemli bir göreve sahiptir. Bu yüzden ev içerisinde olmasa da dışarıda mutlaka köpekleriniz için tasma kullanmanızı tavsiye ederiz. Eğer siz de köpeğiniz için uygun bir tasma arıyorsanız doğru yerdesiniz.

Köpekler doğaları gereği dışarı çıkmayı ve gezmeyi çok seven canlılardır. Eğer bir köpek sahibiyseniz biliyorsunuzdur ki köpeğiniz için günlük yürüyüşler olmazsa olmazdır. Peki bu yürüyüşlerde tasmanın önemini biliyor muyuz? Evcil hayvanınızı dışarı çıkarırken kaybolma gibi riskli durumlara karşı mutlaka tasma kullanmalısınız. Bu tasmalar ise köpeklerin ırklarına ve boylarına göre değişiklik göstermektedir.

Muhiku olarak biricik dostlarınız için çeşitli türde ve rengarenk tasmaları oldukça uygun bir fiyata sizlerle buluşturuyoruz.

Ayrıca İstanbul içerisinde saat 12.00’a kadar verdiğiniz siparişleri aynı gün içerisinde özel kuryeyle kapınıza getiriyoruz. İstanbul dışından saat 15.00’a kadar verilen siparişler için ise aynı gün siparişinizi kargoya teslim ediyoruz.

Köpek Tasması Nasıl Seçilir?

Eğer siz de kopek tasması nasıl seçilir diye düşünüyor ve bunun cevabını arıyorsanız doğru yerdesiniz. Öncelikle şunu belirtmeliyiz ki köpek tasması seçme konusunda henüz yeniyseniz öğreneceğiniz çok şey var diyebiliriz.

Köpek tasmaları konusunda ilk olarak söylememiz gereken şey bu tasmaların iki çeşide ayrıldığıdır. Köpek boyun tasması ve köpek gövde tasması olarak ikiye ayırdığımız tasma türleri içerisinden ihtiyacınıza yönelik seçim yapabilirsiniz. Tasma alırken dikkat etmeniz gereken ilk nokta ise köpeğinizin ırkıdır. Köpekler büyük ve küçük ırk olarak ikiye ayrılmaktadır bu yüzden de tasma türleri de buna göre üretilmektedir.

Büyük ve küçük ırk ayrımına göre bir tasma ayrımı yaptıktan sonra dikkat etmeniz gereken nokta ise köpeğinizin bedenidir. Tıpkı insanlar gibi köpeklerin kıyafet ve tasmaları da small, medium, large ve x-large gibi bedenlere ayrılmaktadır. Bu bedenler arasından köpeğinize uygun olanı seçerek almanız gerekmektedir. Bu yüzden köpeğinizin bedenini bilerek sipariş vermeniz daha doğru bir seçenek olacaktır.

Dilediğiniz tasma modellerini web sitemiz üzerinden inceleyerek köpeğinize uygun olanını sipariş verebilirsiniz.

Şimdi siz de web sitemiz üzerinden çeşitli renk ve türde tasma türlerini inceleyebilir ve kolayca sipariş oluşturabilirsiniz. Köpek tasmalarını dilerseniz tekli olarak satın alabilir ya da köpekler için özel hazırladığımız hediye kutuları içerisinde diğer ürünlerle birlikte temin edebilirsiniz.

En Çok Tercih Edilen Köpek Tasmaları

İsimli köpek tasması en çok tercih edilen köpek tasmaları arasındadır. Hem şık görüntüleriyle hem de köpeğinizin kaybolma gibi durumlarında sizinle iletişime geçilebilmesi için harika bir yöntem olan isimli köpek tasmaları oldukça tercih edilmektedir. İsimli köpek tasmalarının en büyük amacı köpek sahibinin iletişim numarasının yazılması ve böylece kayıp durumlarında iletişime geçilmesinin kolaylaşmasıdır.

Büyük ırk köpek tasması ve yavru köpek tasması da bir diğer tercih edilen köpek tasmalarındandır. Köpek sahipleri hem yavru köpekleri hem de büyük ırk köpekleri için ayrı ayrı tasmalar alırlar. Durum böyle olunca da bu tasmalar genellikle sıklıkla tercih edilir. Eğer sizin de bir büyük ya da yavru köpeğiniz varsa özellikle onu dışarı çıkartırken tasma takmanız gerektiğini söyleyebiliriz.

Köpek sahipleri kimi zaman boyun tasması kimi zamanda gövde tasması tercih etmektedirler. Bu iki tasma türü arasında gövde tasmaları daha güvenlidir diyebiliriz. Köpeklerin boyun tasmalarını çıkarma ihtimalleri yüksektir Bu yüzden de yürüyüş ya da gezi esnasında köpeğiniz kaçıp kaybolabilir. Gövde tasmaları köpeğinizi vücut olarak sardıkları için köpeğinizin bu tasmaları çıkarması çok da mümkün değildir. Bu yüzden eğer tasma tercihi yapmaya çalışıyorsanız gövde tasmaları dışarı çıkarken daha doğru bir tercih olabilir.

Dilediğiniz çeşitte gövde ve boyun tasmalarına Muhiku’nun web sitesi üzerinden kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Çeşitli renkte ve desende bulabileceğiniz bu tasmalara uygun fiyatlara web sitemiz üzerinden sahip olabilirsiniz. Dilerseniz ürünlerimizi tekli olarak dilerseniz de köpekler için hazırladığımız özel hediye kutuları içerisinde diğer ürünlerle birlikte temin edebilirsiniz.

Muhiku olarak kaliteli ve uygun fiyatlı ürün fırsatları sunarak müşteri memnuniyetimize önem veriyoruz. Sizi ve can dostlarımızı mutlu edeceğimiz bu kutuları en hızlı ve güvenli şekilde sizlere ulaştırmak için çalışıyoruz.

Köpek Tasması Çeşitleri

Köpek tasmalarının iki çeşit olduğunu söyleyebiliriz. Bunlardan biri gövde tasması diğeri ise boyun tasmasıdır. Eğer siz de köpeğiniz için bir tasma arayışı içerisindeyseniz, kullanım amacınıza göre bunlardan birini tercih edebilirsiniz. Köpeğiniz için en doğru tasma tercihini web sitemizdeki ürünleri inceleyerek bulabilirsiniz.

Eğer köpeğinizi dışarı çıkarırken tasma kullanmak istiyorsanız gövde tasmalarını tavsiye ederiz. Köpeğinizin kaçma ve kaybolma ihtimallerine karşı gövde tasmaları daha güvenlidir. Dilerseniz gövde dilerseniz de boyun tasmalarına Muhiku web sitesi üzerinden kolayca ulaşabilirsiniz.

Köpekler için özel olarak hazırladığımız hediye kutuları içerisinde de bulunan köpek tasmalarını tercih edebilirsiniz. Bu kutularımız içerisinde ekstra olarak ödül maması, malt, tüy toplayıcı ve diş kaşıyıcı ürünler bulunmaktadır. Köpeğiniz için dilediğiniz kutuyu tercih ederek kolayca siparişinizi oluşturabilirsiniz.

Bütçe Dostu Köpek Tasması Fiyatları

Söz konusu köpek ürünleri olduğunda sabit bir fiyat skalası sunmak çok mümkün değildir. Piyasadaki ürün fiyatları satılan yerden yere göre değişiklik göstermektedir. Bütçe dostu köpek tasması ararken ilk dikkat etmeniz gereken nokta ürün kalitesidir. Tasmanın materyali köpeğinizin sağlığı için oldukça önemlidir.

Sert materyale sahip tasma türleri köpeklerin boynunda ve vücudunda tahrişe sebep olabilir. Bu yüzden daha yumuşak ve esnek materyale sahip bir tasma tercihi daha doğru olacaktır.

Köpek tasması fiyatları ne yazık ki sabit bir şekilde ilerlemez. Hatta çoğu zaman aynı ürünü farklı yerlerde çok farklı fiyatlara görürsünüz. Bu yüzden şunu belirtmeliyiz ki ürünün fiyatından önce materyalini kontrol etmeniz daha doğru olacaktır. Köpeğinizin cildini tahriş etmemek ve canını yakmamak için yumuşak materyale sahip tasmalar bakmalısınız.

Eğer siz de bir tasma arayışı içerisindeyseniz Muhiku’nun ürünlerini tereddütsüz tercih edebilirsiniz. Siz de bütçenize ve köpeğinize uygun tasma modellerini web sitemiz üzerinden inceleyebilirsiniz. Sunduğumuz renk çeşitliliği içerisinden köpeğinize yakışacak seçimler yapabilirsiniz.

En Kullanışlı Köpek Tasması Fiyatları

Köpek tasmaları fiyat açısında ele alındığında sabit bir fiyat verilmesi çok da mümkün değildir. Bu yüzden ister boyun tasması isterse de gövde tasması olsun net bir fiyat söylemek çok mümkün değildir. Bu nedenle çeşitli tasmalar içerisinden seçimi kendi bütçenize göre yapabilirsiniz.

Köpek tasması satın almadan önce materyalini kontrol etmek daha önemlidir. Köpeğinizin cildini tahriş etmemesi ve canını yakmaması için yumuşak tasmalar daha doğru tercih olacaktır. Bu noktadan sonraki adım ise gövde tasması mı yoksa boyun tasması mı alacağınızdır.

Kullanışlı ve güvenilir köpek tasması olarak gövde tasmalarını tavsiye edebiliriz. Çünkü yürüyüş esnasında köpeğiniz boyun tasmasını çıkarabilir ve kaybolma riski daha yüksektir. Fakat gövde tasmasını çıkarması çok kolay değildir. Bu yüzden de köpeğinizin güvenliği için yumuşak materyale sahip bir tasma tercih edebilirsiniz.

Aradığınız özellikte ve renkte tasma çeşitleri bulamıyorsanız web sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Muhiku olarak köpekleriniz için sunmuş olduğumuz tasmalara eminiz ki bayılacaksınız. Kaliteli ve yumuşak materyale sahip tasmalarımıza aynı zamanda piyasaya göre oldukça uygun fiyatlara sahip olabilirsiniz.

Eğer siz de uygun fiyat ve kaliteli bir ürün arayışı içerisindeyseniz bizi tercih edebilirsiniz. Ürünlerimizi dilerseniz tekli şekilde dilerseniz de hediye kutularımız içerisinde satın alabilirsiniz. Hediye kutularımız içerisinde köpeğinizin ihtiyaç duyduğu diğer ürünler de mevcuttur.

S: 🐶 Köpekler için nasıl bir tasma tercih edilmelidir?
C: Tasma tercihinde ilk dikkat etmeniz gereken nokta köpeğinizin ırkına uyumlu bir tasmadır. Tasma seçiminde özellikle beden analizini doğru yaparak köpeğinize uygun tasma almalısınız. Bu noktada dikkat etmeniz gereken bir diğer nokta ise kullanacağınız tasmanın yumuşak bir materyale sahip olmasıdır. Köpeğinizin cilt ve deri sağlığı için tahriş edebilecek sert materyalleri kullanmamanız gerekir. Köpeğinize uygun tasma modellerini Muhiku'nun web sitesinden inceleyebilirsiniz.
S: 🐶 Köpek tasması seçerken nelere dikkat edilmelidir?
C: Köpek tasması seçiminde yumuşak materyal çok önemlidir. Köpeğinizin canının yanmaması ve cildinin tahriş olmaması için sert materyallerden uzak durmalısınız. Sert materyaller sürtünmeden kaynaklı olarak köpeğinizin cildine zarar verebilir. Bunun dışında ise köpeğinizin ırkına ve bedenine uygun tasma tercihi oldukça önemlidir. Tasma çeşitleri köpeklerin ırklarına göre değişiklik göstermektedir. Bu yüzden köpeğinize uygun tasma tercihi daha güvenli ve sağlıklı bir kullanım için önemlidir.
S: 🐶 Uygun fiyatlı köpek tasması seçenekleri hangileri?
C: Günümüz piyasasında değerlendirebileceğiniz pek çok köpek tasması seçeneği var. Fakat bu seçenekleri değerlendirmeden önce dikkat etmeniz gereken bir nokta da alacağınız tasmanın fiyatıdır. Eğer siz de köpeğinize uygun fiyatlı ve kaliteli bir tasma almak istiyorsanız Muhiku’nun sunduğu bütçe dostu tasmaları gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz.
S: 🐶 Çok tercih edilen köpek tasması çeşitleri nelerdir?
C: Köpek tasmaları boyun ve gövde olmak üzere ikiye ayrılmaktadır. Her iki tasma çeşidi de köpek sahipleri tarafından sıklıkla tercih edilmektedir. Fakat gövde tasmaları güvenlik açısından daha ön plana çıkmaktadır. Eğer köpeğinizi gezmeye ya da yürüyüşe çıkaracaksınız olası risklere karşı gövde tasması kullanabilirsiniz. Şimdi siz de en çok tercih edilen köpek tasması seçeneklerine Muhiku’dan ulaşabilirsiniz.