Köpek Tarağı ve Fırçaları

 • Pati Şekilli Tüy Toplayıcı
  %24 İndirim!
  Original price was: 45,90 TL.Current price is: 34,90 TL.
 • Yumuşak Silikon Yıkama Fırçası
  %22 İndirim!
  Original price was: 89,90 TL.Current price is: 69,90 TL.
 • Kedi & Köpek Fırçası
  %22 İndirim!
  Original price was: 95,90 TL.Current price is: 74,90 TL.
 • Sert Silikon Yıkama Fırçası
  %13 İndirim!
  Original price was: 109,00 TL.Current price is: 94,90 TL.

En kullanışlı köpek tarağı ve fırçaları için Muhiku’nun yenilikçi seçeneklerini keşfetmenin tam zamanı!

Köpekler ve insanların arasındaki özel dostluk bağını bilmeyeniniz yoktur. Sevimli dostlarımız bizden gördükleri sevgi ve ilginin her an karşılığını vermeye hazır gibidirler. Onlara göstereceğimiz en ufak sevgi bile bize sonsuz bir sevgiyle bağlanmaları için yeterli olur.

Sevimli dostlarımıza gösterdiğimiz ilgi ve sevginin yanında onlara uygulanan bakımlar da hayat kaliteleri için oldukça önemlidir. Köpeklere uygulanması gereken en önemli bakımlardan biri tüy bakımıdır.

Düzenli olarak tüylerin taranmasının köpeklerin sağlığına birçok faydası vardır. Tarama işlemi köpeklerin sağlıklarına, tüylerinin daha iyi gözükmesine olumlu etkileri olan bir işlemdir. Aynı zamanda sahibi ile arasındaki bağın kuvvetlenmesini sağlar ve iletişimi artırır.

Siz de köpeğiniz için en iyisini istiyorsanız doğru adrestesiniz! Muhiku birbirinden geniş ürün yelpazesi ile köpekler için en kaliteli ve bütçe dostu ürünleri sizin için köpek tarağı ve fırçaları kategorisinde bir araya getiriyor! Siz de bu kategoriyi inceleyerek sevimli dostunuz için en güzel ürünleri seçebilirsiniz.

Köpek Tarağı Nasıl Olmalı?

Köpeklerin tüylerinin düzenli olarak taranması onlar için yapılabilecek en önemli bakımlardan biridir. Bu bakım onların hem genel sağlıkları hem de tüy sağlıkları için çok faydalıdır.

Tüy bakımı tüylerdeki düğümlerin çözülmesini, tüylerin temizlenmesini ve sağlıklı bir şekilde uzamasını sağlar. Ayrıca düzenli yapılan tarama işlemi sırasında köpeklerin cildinin düzenli kontrol edilmesi için de önemlidir.

Köpeklerin tüylerinin taranması için köpek tarağı kullanılır. Köpek tüy tarağının farklı boyutlarda ve diş sayılarında birçok çeşidi vardır. Tarak seçilirken köpeğinizin tüy uzunluğu ve tipi oldukça önemlidir.

İşte iyi bir kopek taragi alırken dikkat edilmesi gerekenler:

 • Tarağın dişlerinin uzunluğu köpeğin tüy uzunluğuna uygun olmalıdır. Örneğin uzun, kalın tüylü köpekler için daha uzun dişli bir köpek tarağı kullanmak daha uygun olacaktır.
 • Tarağın diş sayısı köpeğin tüy uzunluğuna ve tipine göre seçilmelidir. Örneğin kısa tüylü köpekler için sık dişli bir tarak kullanılmalıdır.
 • Tarağın boyutu köpeğin boyutu göz önünde bulundurularak seçilmelidir.
 • Tarak malzemesi tarağın kullanışı ve dayanıklılığı için önemlidir.

Siz de köpeğiniz için en uygun köpek tarağını arıyor ve bulamıyorsanız sizi Muhiku ile tanıştırabiliriz! Muhiku’nun köpek tarağı ve fırçaları kategorisi her köpeğe uygun kaliteli, bütçe dostu ürünleri ile karşımıza çıkıyor. Siz de bu kategoriyi inceleyerek köpeğiniz için en uygun pire taragi seçeneklerini seçebilirsiniz.

Köpek Tarağı ve Fırçaları Çeşitleri

Köpeklerinizin tüylerini düzenli bir şekilde taramak onlara yapabileceğiniz en iyi bakımlardan biridir. Köpek tarağı, tüylerdeki düğümleri çözmek ve tüyleri taramak için kullanılır. Köpek fırçası ise tüylerin üzerindeki kir ve ölü derinin atılmasına yardımcı olmaktadır.

Ayrıca köpek tarağı ve fırçaları oldukça çeşitlidir. Fırça ve tarak seçiminde köpeğin ihtiyaçları göz önünde bulundurularak seçim yapılmalıdır.

İşte köpek tarağı ve köpek fırçası çeşitleri:

 • Plastik Taraklar: Tüyleri kısa olan köpeklerde kullanımı daha uygundur. Yoğun olmayan dişleri tüylerin matlaşmasını önlerken düğümlenmeye de engel olur.
 • Metal Taraklar: Tüyleri uzun olan köpeklerde daha uygundur. Diş aralıklarının sık olması sayesinde düğümleri çözebilirler.
 • Tel Fırçalar: Yoğun dişlere sahiptir. Bu nedenle kalın tüylü köpeklerde kullanımı daha uygundur. Tüylerin alt kısımlarında oluşan düğümlerin çözülmesine yardımcı olur.
 • Kıllı Fırçalar: Kısa tüylü köpeklerde tüylerin parlak ve yumuşak olmasını sağlarlar.
 • Yumuşak Dokulu Fırçalar: Genellikle tüyleri hassas olan yavru köpekler için kullanılırlar.
 • Masaj Fırçaları: Tüylerin altındaki kan dolaşımı için faydalıdır. Köpeklere konforlu bir fırçalama deneyimi sunar.

Tüy fırçalarına ek olarak köpeklerin diş sağlığının korunması için köpek diş fırçası kullanılır. Ayrıca dişlerin düzenli olarak fırçalanması köpeklerin diş ve diş eti sağlığı için çok önemlidir.

Siz de köpeğinize konforlu, pratik bir tarama işlemi sunmak istiyorsanız Muhiku’nun köpek tarağı ve fırçaları kategorisi tam size göre! Bu kategoride aradığınız pire tarağı ve köpek fırçası seçeneklerini rahatlıkla bulabilirsiniz.

Köpek Tarağı Uzun Tüylü Seçenekleri

Köpek tüy tarağı seçerken köpeğin tüylerinin uzunluğu mutlaka göz önünde bulundurulmalıdır. Uzun tüylü köpekler için tarakların dişlerinin daha sık olmasına dikkat edilmelidir.

Uzun tüylü köpekler için bazı köpek tarakları şunlardır:

 • Metal taraklar, sık aralıklı dişleri sayesinde uzun tüylü köpeklerde tüylerin düğümlenmesini ve matlaşmasını önler.
 • Pudra tarakları, sık ve uzun tüylü köpekler için idealdir. Ayrıca bu taraklar, dişlere sahip olması sebebiyle düğümlerin çözülmesinde etkilidir.
 • Kıvrık tüy tarakları, esnek dişli ve sık aralıklı bu köpek tarakları uzun ve kıvrık tüylü köpeklerde zarar vermeden tüyleri tarar.
 • Kıllı taraklar, seyrek aralıklıdır ve uzun tüylü köpeklerde tüylerin altındaki düğümlerin çözülmesine yardımcı olur.

Siz de köpeğiniz için en doğru köpek tarağı tavsiyesi arıyorsanız Muhiku ile tanışmamış olmalısınız! Muhiku’nun köpek tarağı ve fırçaları kategorisi her köpeğe uygun tarak seçenekleriyle köpeğinize yapacağınız bakımı keyifli hale getiriyor!

Kısa Tüylü Köpek Tarağı Seçenekleri

Tarama işlemi için kopek taragi seçilirken köpeklerin tüy uzunluğu önemli noktalardan biridir. Ayrıca kısa tüylü köpeklerde daha çok seyrek taraklar tercih edilmektedir.

Kısa tüylü köpekler için kullanılan bazı tarak çeşitleri şunlardır:

 • Deshedding taraklar kısa tüylü köpeklerde kullanılabilir. Tüy dökülmesini azaltan bu taraklar kirleri temizlemeye ve ölü tüyleri çıkarmaya destek olur.
 • Kısa tüy tarakları, dişleri sayesinde tüylerin altında oluşan düğümleri çözer, tüyleri parlatır ve kan dolaşımına yardımcı olur.
 • Kıllı taraklar kısa tüylü köpekler için de kullanılabilir. Daha az sık dişlere sahip bir tarak seçilerek tüylerin altında oluşan düğümlenmelerin önüne geçilmesi mümkündür.

Sevimli köpek dostunuz için aradığınız tarağı hala bulamadıysanız doğru adrestesiniz! Muhiku köpek tarağı ve fırçaları kategorisi ile köpeklerin ihtiyacı olan bakım malzemelerini size sunuyor! Şimdi siz de bu kategoriyi inceleyerek sevimli dostunuzun hayat kalitesini artırabilirsiniz.

Bütçe Dostu Köpek Tarağı ve Fırçaları

Köpek sahibi olmak dünyadaki en güzel hislerden biridir. Bir evcil hayvana sahip olmaktan öte bir dosta sahip olmak anlamına gelir. Ayrıca bizden çoğu zaman yalnızca sevgi bekleyen sevimli dostlarımızın hayatlarını daha konforlu hale getirmenin yolu bakımlarından geçmektedir.

Köpek bakımı bazen zorlu ve masraflı bir süreç olabilmektedir. Piyasada kalitesiz birçok bakım ürünü oldukça pahalı fiyata satılmakta ve köpek sahiplerini zor durumda bırakmaktadır.

Bakım ürünlerinin kaliteli olması için pahalı olması şart değildir. Köpeğin ihtiyacına uygun, kullanışlı bir bakım ürünü işinizi görmeye yetecektir.

İşte uygun fiyatı bazı köpek tarağı ve fırçaları:

 • El fırçaları, hassas bölgelerde kullanılabilen bu fırçalar tüylerdeki kirleri temizlemek için uygun fiyatlı bir seçenektir.
 • Klasik tüy fırçaları, uygun fiyatlı bir başka seçenek olarak karşımıza çıkar. Bu fırçalar tüylerdeki kirleri temizler ve ölü tüylerin çıkarılmasına yardımcı olur.
 • Dikenli fırçalar, kısa tüylü köpeklerde düğümlerin önlenmesi için uygun fiyatlı bir seçenek olacaktır.
 • Köpek eldiveni, tüyleri tararken aynı zamanda köpeğinize masaj yaparak konforlu bir bakım sağlamaktadır. Çoğunlukla uygun fiyatlıdır.
 • Kısa tüy tarakları, kısa tüylü köpekler için uygun fiyatlı bir tarak seçeneğidir. Seyrek dişleri sayesinde tüylerdeki düğümlenmelerin önüne geçer.

Köpeğiniz için bakım malzemesi alırken yüksek fiyatlar ödemek zorunda değilsiniz! Muhiku birbirinden kaliteli bütçe dostu ürünleri ile köpek sahiplerinin ve köpeklerin hayatını kolaylaştırıyor. Siz de her bütçeye uygun ürünler için köpek tarağı ve fırçaları kategorisini ziyaret edebilirsiniz.

En İşlevsel Köpek Tarağı ve Fırçaları Muhiku’da!

Sıradan hediyelerden uzaklaşmak ve sevdiklerinizi en güzel hediyelerle şaşırtmak hiç bu kadar kolay olmamıştı! Muhiku geleneksel hediyelerden uzaklaşarak tüm sevdiklerinizi mutlu edecek hediyeler tasarlamayı amaçlıyor.

Her geçen gün artan ürün çeşitliliği ve kategorileriyle Muhiku ile herkesi mutlu etmeniz mümkün! Ayrıca bütçe dostu ürünlerle sevdiklerinizi şımartabilirsiniz. Böylece onlara benzersiz hediyeler hazırlayabilirsiniz.

Hayvan sevgisinin hayatımızda vazgeçilmez bir yeri vardır. İnsanlarla en iyi dostlar olarak bilinen hayvanlardan biri olan köpek sevgisi ise en güzel duygulardan biridir.

Tüm sevdiklerinizi mutlu etmeyi amaçlayan Muhiku bu kez evcil hayvanları ve sahiplerini çok mutlu eden hediye kategorileriyle karşımıza çıkıyor! Şimdi siz de köpeğiniz için en kullanışlı bakım ürünleriyle onu mutlu etmek isterseniz köpek tarağı ve fırçaları kategorisini inceleyebilirsiniz!

S: 🐶 Köpek tarağı ve fırçaları nasıl seçilir?
C: Köpek tarağı ve fırçaları seçiminde en önemli konu köpeğin ihtiyaçlarına uygun bir seçim yapılmasıdır. Tarak seçimi yapılırken köpeğin tüy uzunluğuna ve yapısına dikkat etmek gerekir. Aynı zamanda seçilen tarak köpek için güvenli ve konforlu olmalıdır. Konforlu ve kullanışlı bir tarak arayışındaysanız Muhiku'nun köpek tarağı ve fırçaları kategorisini inceleyebilirsiniz.
S: 🐶 Köpek tarağı ve fırçaları seçerken nelere dikkat etmeliyiz?
C: Köpek tüylerini tarama işlemi köpek için en yararlı bakımlardan biridir. Ancak bu bakım için seçilen tarak ve fırçalar çok önemlidir. Köpek tarağı ve fırçaları seçerken köpeğin tüy tipine uygun olmasına, malzeme kalitesine, kullanışlı olmasına ve konforlu olmasına dikkat edilmelidir. Tüm bu özelliklere sahip tarak ve fırçalar için Muhiku'nun köpek tarağı ve fırçaları kategorisini ziyaret edebilirsiniz.
S: 🐶 Köpek tarağı ne işe yarar?
C: Köpek tarakları köpeklerin tüylerini düzenli olarak tarayarak temizlenmesini, ölü derilerden kurtulmasını ve ölü tüylerin çıkmasını sağlar. Köpeklerin tüylerinin sağlıklı olması için oldukça önemlidir. Her köpeğe uygun, işlevsel ve kaliteli köpek tarakları için Muhiku'nun köpek tarağı ve fırçaları kategorisini inceleyebilirsiniz.
S: 🐶 Uygun fiyatlı köpek tarağı ve fırçaları hangileri?
C: Köpek tarak ve fırçaları çoğu zaman bütçeyi zorlayan fiyatlara satılmakta ve kedi sahiplerini oldukça zorlamaktadır. Ancak uygun fiyatlı ürünler ile de köpeklerinize konforlu bir bakım sağlamak mümkündür. Uygun fiyatlı köpek tarağı ve fırçaları arasında klasik tüy fırçaları, dikenli fırçalar, el fırçaları, köpek eldiveni ve kısa tüy fırçaları bulunur. En bütçe dostu ve işlevsel ürünler için Muhiku'nun köpek tarağı ve fırçaları kategorisini ziyaret edebilirsiniz.