Köpek Oyuncakları

 • Kemik Şekilli Yumuşak Silikon Diş Kaşıyıcı
  %17 İndirim!
  Original price was: 59,90 TL.Current price is: 49,90 TL.
 • El Şekilli Kauçuk Diş Kaşıyıcı
  %14 İndirim!
  Original price was: 69,90 TL.Current price is: 59,90 TL.
 • Dikenli Yumuşak Top
  %15 İndirim!
  Original price was: 59,00 TL.Current price is: 49,90 TL.
  Tükendi
 • Kalp Şekilli Kauçuk Diş Kaşıyıcı
  %17 İndirim!
  Original price was: 59,90 TL.Current price is: 49,90 TL.
  Tükendi
 • Kemik Şekilli Kauçuk Diş Kaşıyıcı
  %17 İndirim!
  Original price was: 59,90 TL.Current price is: 49,90 TL.
  Tükendi
 • Çekiştirmeli Halat Oyuncağı
  %22 İndirim!
  Original price was: 89,90 TL.Current price is: 69,90 TL.
  Tükendi
  Yüksek Talep
 • Termoplastik Kauçuk Kirpi Top
  %22 İndirim!
  Original price was: 89,90 TL.Current price is: 69,90 TL.
  Tükendi
 • Sesli Peluş Oyuncak
  %15 İndirim!
  Original price was: 100,00 TL.Current price is: 84,90 TL.
  Tükendi
  Çok Satan
 • El Yapımı Peluş Köpek Oyuncağı
  %10 İndirim!
  Original price was: 99,90 TL.Current price is: 89,90 TL.
  Tükendi
 • Halatlı Tenis Topu Oyuncağı
  %10 İndirim!
  Original price was: 99,90 TL.Current price is: 89,90 TL.
  Tükendi

Söz konusu köpekler olduğunda bu dünyada oyun oynamayı en seven canlılar onlardır. Köpekler doğaları gereği sevilmeye ve oyun oynamaya oldukça düşkün hayvanlardır. Bir köpeği eğlendirebilmek için onunla koşmanız ya da birlikte top oynamanız gayet yeterli olacaktır. Köpek oyuncakları ise yine harika seçenekler arasındadır. Eğer siz de köpeğiniz için bir oyuncak arıyorsanız doğru yerdesiniz.

Muhiku olarak canlı dostlarınız için birbirinden güzel oyuncak ve diğer gerekli ürün çeşitlerini sizler için hazırladık. Eğer köpeğiniz için bir oyuncak arıyorsanız web sitemizi ziyaret etmenizi tavsiye ederiz. Köpeklere özel hazırladığımız birbirinden farklı ve kaliteli oyuncak seçeneklerimize hem siz hem de köpeğiniz bayılacak. Her yerde aynı oyuncakları görmekten sıkıldıysanız ve farklı bir şeyler arıyorsanız web sitemize göz atabilirsiniz.

Köpekler çoğunlukla sesli ve yumuşak oyuncaklara bayılırlar. Muhiku olarak sizlere sunduğumuz oyuncak çeşitleri içerisinde pek çok değişik seçenek bulabilirsiniz. Top seçeneklerimizden başlayarak diş kaşıyıcı özellikteki oyuncaklara kadar pek çok ürün çeşidini rahatlıkla bizde bulabilirsiniz. Üstelik ürünlerimizin kalitesine de önem veriyor ve köpeğiniz için uzun ömürlü olmalarını amaçlıyoruz.

Köpekler En Çok Hangi Oyuncağı Sever?

Köpekler için oyuncak diye düşündüğümüzde aklımıza pek çok seçenek gelebilir. Can dostlarımız sesli, tüylü ve yumuşak tarzda olan her oyuncağı hemen hemen sevebilir diyebiliriz. Fakat birkaç spesifik örnek vermemiz gerekirse şu şekilde özetleyebiliriz.

İlk olarak köpekler sesli oyuncaklara bayılırlar. Köpekler için özel olarak üretilen sesli ve elastik yapıda oyuncaklar mevcuttur. Bu oyuncakları top, hamburger, tavuk ya da penguen gibi pek çok şekilde bulmanız mümkün. Oyuncaklar içerisine yerleştirilen bir aparat sayesinde köpeğinizin her ısırışında oyuncaktan ses gelmekte. Ve köpekler bu seslerle oynamaya bayılmaktadır.

Bir diğer oyuncak türü olarak kesinlikle top ve balonları örnek verebiliriz. Köpekler topların ve balonların peşinde koşturmaya ya da onları havada yakalamaya bayılırlar. Hele ki köpeğinize top oynamak için ayırabileceğiniz bir yarım saatiniz varsa onu daha fazla mutlu edemezsiniz. Kısacası hangi boyda olursa olsun köpeğiniz toplara bayılacaktır.

Son olarak verebileceğimiz diğer oyuncak ise halattır. Köpekler için üretilen halatlar onların bir diğer eğlence kaynağı. Köpekler halatları dişleriyle çekmeyi ve atıp tutmayı çok severler. Bu yüzden eğer bir oyuncak arayışındaysanız halatlara da göz atabilirsiniz.

Muhiku’da köpeğiniz için çok çeşitli oyuncak seçenekleri mevcuttur. Bu oyuncaklar içerisinden dilediğiniz renk ve türleri seçerek köpeğinizi mutlu edebilirsiniz. Üstelik oyuncaklarımızın kaliteli olmasına özen gösteriyoruz çünkü köpeğinizin rahatlıkla ve daha uzun süre oynamasını istiyoruz. Dilediğiniz ürünlere yüksek kaliteyle sayfamızı inceleyerek ulaşabilirsiniz.

En Çok Tercih Edilen Köpek Oyuncakları

Söz konusu köpekler olduğunda oyuncak çeşitlerinin oldukça arttığını söyleyebiliriz. Köpek sahipleri bilirler ki köpekleri her yeni oyuncakta tıpkı çocuklar gibi heyecanlanır. Bu yüzden köpeğinizi mutlu etmek aslında çok kolaydır.

Özellikle ilk defa bir köpek sahiplendiyseniz eminiz ki köpekler ne ile oynar sorusunu oldukça merak ediyorsunuzdur. Eğer bir oyuncak arayışı içerisindeyseniz bizce ilk dikkat etmeniz gereken nokta parçalanmayan köpek oyuncakları olmalıdır. Muhiku olarak kaliteli ürün ve hizmet sunumuna oldukça özen gösteriyoruz. Bu yüzden dayanıklı ve kaliteli köpek oyuncakları için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Oyuncaklar arasında en çok tercih edilenler ise genellikle halatlar, peluş ayıcıklar, sesli toplar ve oyuncak kemiklerdir diyebiliriz. Modası hiç geçmeyen ve her köpeğin oldukça sevdiği bu oyuncaklara eminiz ki sizin köpeğiniz de bayılacak.

Muhiku olarak köpeklere özel hazırladığımız hediye kutuları içerisinde çok çeşitli köpek oyuncakları bulabilirsiniz. Köpek oyuncaklara ek olarak ise tüy toplayıcı, diş kaşıyıcı, ödül maması ve köpek maltı gibi diğer ürünleri de bulmanız mümkün. Bu hazırlamış olduğumuz hediye kutularıyla hem köpek sahiplerinini ihtiyaçlarını karşılıyor hem de köpeğinizi mutlu ediyoruz.

Dilerseniz bu hediye kutularıyla kendi köpeğinizi şımartabilir dilerseniz de bir köpeği olan yakınınızı mutlu edebilirsiniz. Oldukça güzel ve anlamlı bir hediye seçeneği olan bu özel tasarım kutularımız içerisine koyduğumuz her ürünün kalitesine oldukça önem veriyoruz. Web sitemizi ziyaret ederek hediye kutusu içeriklerimize göz atabilirsiniz.

Yavru Köpek Oyuncakları

Eğer bir yavru köpek sahiplendiyseniz ve yavru köpek oyuncakları arıyorsanız doğru yerdesiniz. Bu konuyla ilgili başlıca belirtmemiz gereken noktalar var.

Öncelikle yavru köpekler tıpkı bebekler gibi diş çıkarma sürecinde olduklarından dolayı diş kaşınması gibi problemler yaşarlar. Bu diş kaşıntısını rahatlatmak için özel olarak tasarlanan çeşitli oyuncaklar vardır. Bu yüzden yavru köpeğinize ilk olarak diş kaşıma özellikli oyuncaklar almanızı tavsiye ederiz.

Bir diğer önemli nokta ise yine yavru köpeklerin çene gelişimi henüz tamamlanmadığından dolayı halat gibi oyuncaklar alarak onlarla sert bir şekilde oynamamanız. Yavru köpekler için halat çok doğru bir tercih olmayacaktır. Bunun yerine sesli top veya peluş oyuncaklar tercih edebilirsiniz. Web sitemizi ziyaret ederek Muhiku’da birbirinden farklı oyuncak seçeneklerini bulabilirsiniz.

Köpek Eğitim Oyuncakları

Eğitim oyuncakları normal oyuncaklardan biraz farklıdır. Tıpkı çocuklarımıza gelişim dönemlerinde aldığımız tahtalar üzerindeki taşlar gibi çeşitli oyuncaklar köpekler için de vardır. Köpeklerin zeka gelişimini destekleyen bu oyuncakları da tercih edebilirsiniz.

Ayrıca eğer bir bahçeniz varsa köpek eğitim oyuncakları olarak daha farklı seçenekler de mevcuttur. Köpeklerinizin belirli bir parkur içerisindeki görevleri tamamlayabilmeleri için özel olan bu oyun alanları da eğitimleri için oldukça faydalı olacaktır.

Uygun Fiyatlı Köpek Oyuncakları

Son yıllarda ne yazık ki köpek oyuncak fiyatları oldukça arttı. Bu durumda ise evcil hayvan sahipleri olarak ya köpeğimize eskisi gibi oyuncak alamaz duruma geldik ya da cebimizi oldukça zorlar olduk. Eğer siz de köpek oyuncakları arayışı içerisindeyseniz ve uygun fiyatlı hem de kaliteli olmasını istiyorsanız doğru yerdesiniz.

Muhiku olarak köpekler için sunmuş olduğumuz oyuncakların hem kaliteli hem de uygun fiyatlı olmasına özen gösteriyoruz. Köpekler doğaları gereği oyun oynarken sert davranışlarda bulunabilen hayvanlardır. Durum böyle olunca da aldığınız oyuncakların çok kısa sürede bozulabildiğini biliyoruz.  Fakat kaliteli ve dayanıklı malzemeye sahip bir oyuncak alındığında elbette kullanım ömrü çok daha uzun oluyor diyebiliriz.

Muhiku olarak hazırlamış olduğumuz köpek hediye kutuları içerisinde birçok farklı oyuncak seçeneği var. Üstelik bu oyuncak ve diğer köpek ürünleri fiyat açısından da beklentilerinizi karşılar.

Oyuncak arayışınız için harika bir durak olan Muhiku’da birbirinden farklı seçenekte oyuncakları kolaylıkla bulabilirsiniz. Web sitemizi ziyaret ederek farklı tür ve fiyatta oyuncakları inceleyerek bütçenize uygun uygun fiyatlı oyuncaklara göz atabilirsiniz. Hem sizin hem de köpeğinizin mutlu olmasına önem veriyor ve bunun için çalışıyoruz.

Köpekler için hazırladığımız özel hediye kutularını dilerseniz kendi köpeğiniz için dilerseniz de köpek sahibi bir yakınınıza hediye olarak alabilirsiniz. Kutu içeriklerimiz hem köpek sahiplerini hem de köpekleri oldukça mutlu edecek şekilde hazırlanmıştır. Bu hediye kutularımızın içerisinde oyuncaklara ek olarak ödül maması, tüy toplayıcı, malt ve diş kaşıyıcı gibi köpek ürünlerini de bulabilirsiniz.

Köpekler için Oyuncaklar Muhiku’da!

Köpeğinizi mutlu etmek istiyor ve bu yüzden oyuncak arıyorsanız doğru yerdesiniz. Muhiku olarak hazırlamış olduğumuz yeni köpek hediye kutuları konseptlerimiz tam sizlere göre!

Eğer köpek ısırma oyuncağı ya da farklı kopek oyuncaklari arayışındaysanız doğru yerdesiniz. Köpeklerin en sevdiği oyuncakları oldukça uygun bir fiyata web sitemizde temin edebilirsiniz. Üstelik köpek hediye kutularımıza da göz atmanızı tavsiye ederiz.

Köpekler için özel olarak hazırladığımız köpek hediye kutularımızın içeriğinde hem köpeğinizi hem de sizi mutlu edecek ürünler mevcut. Uygun fiyatlı ve kaliteli köpek ürünleri arıyorsanız mutlaka hediye kutularımızı inceleyin. Hediye kutularımızı oluştururken en büyük amacımız köpeğinizi mutlu etmenin yanı sıra sizlerin de ihtiyaçlarını karşılamak oldu. Bu yüzden kutu içeriğimizdeki ürünler sizlerin de oldukça işine yaracaktır.

Aradığınız tüm oyuncakları farklı renk ve tür seçenekleriyle web sitemiz üzerinden kolaylıkla bulabilirsiniz. Oyuncak ve hediye kutu seçeneklerimizi dilerseniz kendiniz için dilerseniz de bir köpek sahibi yakınınız için alarak onları mutlu edebilirsiniz.

İstanbul içerisinde saat 12.00’a kadar verdiğiniz siparişleri aynı gün özel kuryeyle kapınıza getiriyoruz. İstanbul dışında saat 15.00’a kadar verilen siparişleri ise aynı gün kargo firmasına teslim ediyoruz. Eğer siz de köpeğinizi mutlu etmek istiyorsanız mutlaka ürünlerimize göz atmanızı tavsiye ederiz. Üstelik kaliteli ürün ve hızlı teslimat anlayışımızla sizler için çok daha güvenilir bir alışveriş deneyimi sunuyoruz.

S: 🐶 Köpekler ne ile oynar?
C: Köpekler doğaları gereği oyun oynamayı oldukça seven canlılardır. Durum böyle olunca da aslında bir yastık bile onlar için harika bir oyuncak olabilir. Ancak köpeğinizi mutlu edecek özel bir oyuncak arıyorsanız Muhiku’da bulunan çeşitli alternatifleri tereddütsüz değerlendirebilirsiniz. Farklı boy ve renk seçeneklerine sahip oyuncakları köpeğinizin cinsine göre hızlıca temin edebilirsiniz.
S: 🐶 En popüler köpek oyuncakları nelerdir?
C: Şu sıralar en popüler köpek oyuncakları arasında peluş oyuncaklar vardır. Bunun en büyük sebebi ise birbirinden farklı şekillere sahip olmalarıdır. Köpekler için peluş oyuncak aradığınızda karşınıza pek çok farklı alternatif çıkabilir. Bu yüzden de köpek sahipleri genellikle köpeğinin en çok seveceği oyuncağı düşünerek hareket eder. Dilerseniz siz de köpeğinizin seveceğini düşündüğünüz oyuncağı Muhiku’dan temin edebilirsiniz.
S: 🐶 Bütçe dostu köpek oyuncakları nelerdir?
C: Köpek oyuncakları için sabit bir fiyat skalası ne yazık ki mevcut değildir. Bu noktada ki husus aldığınız yerdir. Eğer siz de bütçenizi aşmak istemiyorsanız Muhiku'nun web sitesinde birbirinden farklı ve kaliteli oyuncakları pek çok yere göre çok daha uygun fiyata satın alabilirsiniz. Böylece bütçenizi aşmadan köpeğiniz için güzel bir seçim yapmış olursunuz.
S: 🐶 Köpek oyuncakları tercih ederken nelere dikkat etmeliyiz?
C: Köpek oyuncağı tercihinde belirli bir skala yoktur. Sadece köpeğinizin cinsine ve boyuna uygun bir oyuncak seçmeniz önemlidir. Örneğin büyük bir köpeğe minik bir peluş ya da kemik yeterli gelmeyecektir. Bu yüzden köpeğinizin cinsine ve boyuna göre oyuncak seçimi yaparken dikkat edebilirsiniz. Bunun yanı sıra yavru köpeklere diş kaşıyıcı oyuncaklar alırsanız dişlerinin çok daha rahat etmesini sağlamış olursunuz.