Köpek Mama ve Su Kabı

 • Katlanabilir Mama Kabı
  %20 İndirim!
  Original price was: 49,90 TL.Current price is: 39,90 TL.
 • Renkli Mama Kabı
  %25 İndirim!
  Original price was: 119,90 TL.Current price is: 89,90 TL.
  Tükendi

Köpek mama ve su kabı, konu evcil hayvanlarımız olunca en sık ihtiyaç duyduğumuz şeyler olabiliyor. Çünkü en yakın arkadaşlarımız olan evcil hayvanlarımızın sağlıkları ve huzurlu olmaları her şeyden daha önce gelir. Onları rahat hissettirmek için elimizden ne gelirse yaparız. Mama ve su kabı da tam olarak bu konuda çok önemli bir yere sahip. Çünkü bu kaplar düzenle ilgili olduğu kadar köpeğin sağlığı ve huzuru için de oldukça önemlidir.

Muhiku olarak can dostlarımız olan köpekler için en kaliteli mama ve su kaplarını büyük bir özveriyle size ulaştırıyoruz. Tahmin edeceğiniz gibi kopek mama kabi ve kopek su kabi konusunda dikkat edilmesi gereken birçok husus var. Dostlarımızın yemek yedikleri, su içtikleri kapların onların sağlığını tehdit etmemesi gerekir.

Muhiku da bunun bilincinde olarak en kaliteli mama kaplarını bulabileceğiniz bir kategori oluşturdu. Böylelikle, siz de gönül rahatlığıyla en kaliteli kaplar arasından özenli bir seçim yapabileceksiniz.

Ayrıca Muhiku, İstanbul içi saat 12.00’ye kadar verilen siparişler için aynı gün teslimat seçeneği sunuyor. Bunun yanında, saat 14.00’e kadar verilen siparişlerin hepsi için de tüm Türkiye’ye aynı gün kargo hizmeti veriyor!

Köpek Mama ve Su Kabı Nasıl Olmalı?

Söz konusu evcil hayvanlarımız olunca oldukça dikkatli olmalısınız. Ne yediği, ne içtiği, ne kadar yediği gibi şeylerin yanında şüphesiz ki nereden yiyip içtiği de büyük bir önem taşır. Bu nedenle de köpek mama kabı ve su kabının nasıl olması gerektiği konusunda birçok soru mevcuttur.

Mama ve su kabı konusunda pek çok seçenek vardır ki bunun da seçim yapmanızı zorlaştırdığı bir gerçek. Fazla seçenek bulunmasının yanında, dikkat etmeniz gereken de pek çok nokta bulunuyor. Muhiku, tüm bu seçenek bolluğu içinden sizin için en uygun  olanlarını bir araya getirdi.

Öncelikle belirtmeliyiz ki mama kabı nasıl olmalı sorusu kadar nasıl olmamalı sorusu da pek mühimdir. Çünkü bildiğiniz gibi bazı malzemeler insan sağlığı için olduğu kadar köpeğinizin sağlığı için de bir tehdit unsuru oluşturur.

Elbette siz de bu konuda hassas davranmalı ve dostunuzun hayatını tehlikeye sokabilecek ürünlerden uzak durmalısınız.

Köpeğinize mama kabı seçerken kabın boyutu, genişliği, köpeğinizin yaşı gibi faktörlere dikkat etmelisiniz. Köpeğinizin rahatça yiyebilmesi için mama kabının yeterli genişlikte olması oldukça önemlidir.

Köpeklerin ağız, kulak ve burun yapıları yetişkinlikte ve yavruluk döneminde farklılık gösterir. Bu nedenle de farklı mama ve su kabına ihtiyaç duyulur.

Muhiku’nun web sitesinde yer alan ve en çok tercih edilen kopek mama kaplari seçeneklerini tereddüt tercih edebilirsiniz.

En Çok Tercih Edilen Köpek Mama ve Su Kabı Seçenekleri

Günümüzde çok tercih edilen mama ve su kabı seçenekleri oldukça fazladır. Çelik mama kabı, plastik mama kabı, seramik mama kabı, silikon mama kabı ve otomatik köpek mama kabı gibi pek çok farklı seçenek mevcuttur.

Bu ürünlerin tercih edilmelerinin pek çok farklı nedeni vardır. Örneğin, plastik mama kabı çok dayanıklı ve uygun fiyatlı olduğundan her zaman ilk tercih edilenlerin başında gelir. Ancak plastik mama kabı zararlı mı gibi birçok soruyu da beraberinde getirir. Plastik mama kabı köpeğiniz açısından herhangi bir sorun teşkil etmez.

Köpek Mama ve Su Kabı Çeşitleri

En yakın arkadaşınız olan köpeğinizin rahatça yemek yemesini istiyorsanız mama kabına özen göstermelisiniz. Köpeğin cinsine ve yaşına göre de değişmekle birlikte köpeklerin büyük kulakları ile uyum sağlayacak bir kap bulmanız da fayda var. Çünkü birçok köpek büyük burnu ve kulakları nedeniyle dar ağızlı kaplardan yemek yemekte zorlanırlar. Bu nedenle de kopek yemek kabı seçerken dikkatli olunmalıdır.

Bunun önüne geçmek için Muhiku’nun satışa sunduğu köpek mama ve su kabı çeşitlerini değerlendirebilirsiniz. Böylelikle dostunuz yemeğini rahat rahat yiyecek ve etrafa da dökmüş olmayacak. Ancak yine de minik dostlarımızın burun ve kulaklarının küçük olduğunu unutmayın. Derin ve geniş ağızlı bir kaptan mama yemek onu zorlayacaktır. Onun için daha küçük bir kap tercih edebilirsiniz.

Mama kabi kopek dostlarımız için ne kadar önemliyse köpek su kabı da aynı şekilde önemlidir. Bu nedenle su kabı seçerken de aynı şekilde kabın boyutuna ve genişliğine dikkat etmek gerekir. Çünkü köpeğinizin su içmek için kendini zorlaması bazen az su içmesiyle sonuçlanabilir. Bu da ileride önemli hastalıklara yol açabilir.

Muhiku, köpeğinizin rahat hissedeceği bir kopek mama ve su kabi bulmanın mühim bir konu olduğunu biliyor. Bu nedenle de sizlere için muhteşem seçenekler sunuyor. Dilerseniz siz de bütçenize uygun mama kabını Muhiku’dan oldukça zahmetsiz bir şekilde temin edebilirsiniz.

Plastik Mama Kabı

Oldukça sağlıksız olan bu mama kabı uygun fiyatı ve dayanıklılığı sebebiyle en çok tercih edilen ürünlerin başında gelir. Ancak plastik bakteri üretir ve bu da köpeğinizin sağlığını negatif etkiler. Plastik mama kaplarından ziyade sağlıklı ve sürdürülebilir malzemelerden yapılan kaplar kesinlikle çok daha iyi olacaktır.

Çelik Mama Kabı

Köpek mama kabı çelik olarak oldukça fazla tercih edilir. En büyük sebebi de elbette uygun fiyatı ve dayanıklı olmasıdır. Plastikten farklı olarak çelik daha sağlıklı bir alternatiftir. Köpeğinizin sağlığını olduğu kadar dünyayı da korur; sürdürülebilir bir seçenektir. Ayrıca, bu mama kapları temizlenebilir ve uzun süreli kullanılabilir. Bu nedenle uygun fiyatlı bir tercih olduğunu da söyleyebiliriz.

Seramik Mama Kabı

Seramik mama ve su kabı köpeğiniz için sağlıklı seçimlerden biridir. Ayrıca kolay temizlenebilen bir üründür ve bulaşık makinesinde de yıkanabilir. Köpeğinizin sağlığı için tercih edebileceğiniz en iyi ürünlerin başında gelir.

Yavaş Yeme Mama Kabı

Bu mama kabı köpek için özel olarak tasarlandı. Amacı hızlı mama yiyen köpeklerin daha yavaş yemelerini sağlamak. Bu da onların daha sağlıklı beslenmesine yardımcı olacak. Köpeğinizin böyle bir mama kabına ihtiyacı olup olmadığını veterineriniz bildirecektir.

Otomatik Mama Kabı

Evcil hayvanlarımız olunca evden çıkacağımız saati de onlara göre ayarlamamız gerekir. bir yerde kalmak istesek de evdeki dostumuzu yalnız bırakmak istemeyiz. Bunun en önemli sebeplerinden biri ise elbette beslenmeleri.

Otomatik kopek mama kabi ise bu konuda size yardımcı olacak en iyi ürünlerden. Saatlerini ayarlayarak belli saatlerde mamayı kendiliğinden vermesini sağlayabilirsiniz. Yani köpeğiniz siz evde yokken de düzenli olarak beslenebilir. Uzun süreli olarak dışarıda olan köpek sahipleri için hayat kurtarıcı bir seçenek.

Uygun Fiyatlı Köpek Mama ve Su Kabı Seçenekleri

Elbette dostlarımızın sağlığı için en iyisini isteriz. Ancak bunu yaparken uygun fiyatlı olmasına da dikkat ederiz. Muhiku’da uygun fiyata birçok mama ve su kabı seçeneğini bulabilirsiniz.

Özellikle uygun fiyatlı mama ve su kabı denince akla ilk olarak plastik ve çelik ürünler gelir.

Yukarıda da belirttiğimiz gibi plastik en uygun fiyatlı seçim olarak karşımıza çıkar. Çelik mama ve su kabı ise uygun fiyatlı, sağlıklı ve sürdürülebilir olmasından ötürü en çok tercih edilen çeşitlerdendir. Birçok köpek sahibinin de tercihi olan bu ürün, köpeğinizin rahatça beslenmesine yardımcı olur.

En Kullanışlı Köpek Mama ve Su Kabı Çeşitleri Muhiku’da!

Muhiku olarak evcil hayvanlarınızı ve sizleri mutlu etmeyi görev edindik. Muhiku, geleneksellikten sıyrılmak isteyen insanlar için özel olarak hazırladığı hediye kutularıyla herkesin gönlünde taht kurmuştu. Şimdi ise biricik dostlarımız için hazırladığı ürünlerle karşınıza çıkıyor. Evcil hayvanlarınızı ve sizi mutlu edecek pek çok seçenek Muhiku’da!

Tüm bu ürünlerde birincil amacımızın her zaman evcil hayvanınızın sağlığı, huzuru ve mutluluğu olduğunu belirtmek isteriz. Bu nedenle de gönlünüz rahat bir şekilde Muhiku’yu tercih edebilirsiniz.

Muhiku sunduğu birçok seçenek arasından sizin köpeğiniz için en uygun mama ve su kabı çeşidini bulmanızı amaçlıyor. Çünkü bildiğiniz gibi her hayvanın sağlık durumu ve ihtiyaçları her zaman birbirinden farklıdır. Siz de bu konuda veterinerinize danışarak en doğru seçimi yapabilirsiniz.

S: 🐶 En çok satan köpek mama kapları hangileri?
C: En çok satan mama kapları arasında plastik, çelik ve otomatik mama kaplarını gösterebiliriz. Özellikle insanlar, plastik mama kaplarını uygun fiyatı sebebiyle tercih ediyor. Eğer siz de köpeğiniz için hem uygun fiyatlı hem de kaliteli bir mama kabı arıyorsanız Muhiku’nun sunduğu seçenekleri tereddütsüz değerlendirebilirsiniz.
S: 🐶 Köpek mama ve su kabı seçerken nelere dikkat etmeliyiz?
C: Mama ve su kapları alırken dikkat edilmesi gereken en önemli nokta hiç şüphesiz ki kapların malzemesidir. Çünkü köpeğiniz bu kaplardan yemek yiyip su içecek. Bundan ötürü de bu kapların kolaylıkla bakteri üreten kaplardan olmaması gerekir. Özellikle kıymetli dostunuz için kaliteli ve işlevsel bir mama ve su kabı arıyorsanız Muhiku’nun ürünlerini tercih edebilirsiniz.
S: 🐶 Köpek mama ve su kabı nasıl seçilir?
C: Köpeğinizin yaşı, cinsiyeti, boyu, kilosu, burun ve kulak büyüklüğü gibi birtakım faktörler mama ve su kabı alırken dikkat etmeniz gereken noktalardır. Köpeğinize onu rahatsız edecek küçük ve dar bir mama kabı almamalısınız. Bu konuda size yardımcı olacak olan da elbette veterinerlerinizdir. Onlara danışarak uygun ölçülere ulaşabilirsiniz. Böylelikle ardından Muhiku'nun muhteşem mama ve su kabı çeşitlerinden en uygununu seçebilirsiniz.
S: 🐶 Uygun fiyatlı köpek mama ve su kabı seçenekleri nelerdir?
C: Günümüz piyasasında değerlendirebileceğiniz pek çok farklı köpek mama ve su kabı seçeneği var. Fakat bu seçeneklerden bazıları fiyat aralığıyla cep yakıyor. Eğer siz de bütçenizi aşmayacak ve köpeğinizi memnun edecek seçimler yapmak istiyorsanız Muhiku sizin için en doğru adrestir. Muhiku’nun sunduğu kullanışlı ve işlevsel ürünlerle köpeğinizin ihtiyaçlarını karşılarken kendi bütçenizi de aşmak zorunda kalmazsınız.