X
Filtre
Filtre
 • Ürün Tercihi
 • Fiyat
 • Kategori
Filtreyi Uygula
Sık kullanılan filtreler
 • Tümü
 • Ürün Tercihi
 • Fiyat
 • Kategori
Temizle
  • Ürün Tercihi
  • Fiyat
  • Kategori
  • Pati Şekilli Tüy Toplayıcı
   %24 İndirim!
   Original price was: 45,90 TL.Current price is: 34,90 TL.
  • Kalp Şekilli Kauçuk Diş Kaşıyıcı
   %17 İndirim!
   Original price was: 59,90 TL.Current price is: 49,90 TL.
  • Kemik Şekilli Kauçuk Diş Kaşıyıcı
   %17 İndirim!
   Original price was: 59,90 TL.Current price is: 49,90 TL.
  • El Şekilli Kauçuk Diş Kaşıyıcı
   %14 İndirim!
   Original price was: 69,90 TL.Current price is: 59,90 TL.
  • Reflektörlü Kedi & Köpek Boyun Tasması
   %20 İndirim!
   Original price was: 49,90 TL.Current price is: 39,90 TL.
  • Suni Deri Kedi & Köpek Boyun Tasması
   %14 İndirim!
   Original price was: 69,90 TL.Current price is: 59,90 TL.
  • Otomatik Makaralı Gezdirme Tasması
   %10 İndirim!
   Original price was: 99,90 TL.Current price is: 89,90 TL.
  • Yumuşak Silikon Yıkama Fırçası
   %22 İndirim!
   Original price was: 89,90 TL.Current price is: 69,90 TL.
  • Sert Silikon Yıkama Fırçası
   %13 İndirim!
   Original price was: 109,00 TL.Current price is: 94,90 TL.
  • Kedi & Köpek Fırçası
   %22 İndirim!
   Original price was: 95,90 TL.Current price is: 74,90 TL.
  • Katlanabilir Mama Kabı
   %20 İndirim!
   Original price was: 49,90 TL.Current price is: 39,90 TL.
  • Kedi & Köpek Boyun Tasması
   %19 İndirim!
   Original price was: 49,00 TL.Current price is: 39,90 TL.
  • Köpeğe Eğlenceli Hediye Kutusu
   %21 İndirim!
   Original price was: 429,00 TL.Current price is: 339,00 TL.
   Tükendi
   Yüksek Talep
  • Köpeğe Oyuncak Hediye Kutusu
   %16 İndirim!
   Original price was: 429,00 TL.Current price is: 359,00 TL.
   Tükendi
  • Oyun Sever Köpeğe Hediye Kutusu
   %26 İndirim!
   Original price was: 429,00 TL.Current price is: 319,00 TL.
   Tükendi
  • Oyun Zamanı Hediye Kutusu
   %18 İndirim!
   Original price was: 419,00 TL.Current price is: 344,00 TL.
   Tükendi
  • Köpeğe Keyifli Hediye Kutusu
   %28 İndirim!
   Original price was: 519,00 TL.Current price is: 374,00 TL.
   Tükendi
  • Enerjik Köpeğe Hediye Kutusu
   %25 İndirim!
   Original price was: 489,00 TL.Current price is: 369,00 TL.
   Tükendi
  • Köpeğe Özel Hediye Kutusu
   %24 İndirim!
   Original price was: 489,00 TL.Current price is: 374,00 TL.
   Tükendi
  • Köpeğe Sevimli Bir Hediye Kutusu
   %23 İndirim!
   Original price was: 529,00 TL.Current price is: 409,00 TL.
   Tükendi
   Favori
  • Köpeğe Bakım Hediye Kutusu
   %22 İndirim!
   Original price was: 519,00 TL.Current price is: 404,00 TL.
   Tükendi
  • Yürüyüş Vakti Hediye Kutusu
   %28 İndirim!
   Original price was: 639,00 TL.Current price is: 459,00 TL.
   Tükendi
  • Dikenli Yumuşak Top
   %15 İndirim!
   Original price was: 59,00 TL.Current price is: 49,90 TL.
   Tükendi
  • Kemik Şekilli Yumuşak Silikon Diş Kaşıyıcı
   %17 İndirim!
   Original price was: 59,90 TL.Current price is: 49,90 TL.
   Tükendi

  Söz konusu evcil hayvanlarımız olduğunda onların sağlıkları ve mutlulukları bizim için her şeyden önemli. Eğer siz de bir köpek sahibiyseniz muhtemelen ne demek istediğimizi çok iyi anlıyorsunuzdur.

  Hediyeler yalnızca aileniz ya da yakın arkadaşlarınız için değerlendirebileceğiniz güzel jestler değildir. Hediyeler, evlerinizin neşeleri olan can dostlarınız için de değerlendirebileceğiniz hoş seçeneklerdir. Eğer siz de bu sefer patili dostunuz için bir güzellik yapmak istiyorsanız doğru yerdesiniz. Muhiku’nun sevimli köpekler için özenle hazırladığı hediye kutusu seçenekleri patili dostlarınızı çok mutlu edecek.

  Eğer İstanbul’da yaşıyorsanız ve gün içerisinde Muhiku’dan saat 12.00’a kadar sipariş verirseniz, siparişiniz aynı gün özel kuryeyle verdiğiniz adrese ulaşır. İstanbul dışı için ise saat 15.00’a kadar verilen siparişleriniz aynı gün kargoya teslim ediliyor.

  Köpek için Hediye Fikirleri

  • Ödül Maması
  • Oyuncak
  • Tüy Toplayıcı
  • Yıkama Aparatları
  • Diş Kaşıyıcılar

  Köpek için Neler Alınmalı?

  Eğer ilk defa köpek sahipleniyorsanız ya da köpeğiniz için bir hediye arıyorsanız kafanız biraz karışmış olabilir. Söz konusu can dostlarınız olduğunda hassas ve özenli davranmak oldukça önemli. Çünkü onların sağlığını önemsemenin yanı sıra onları küçük bir hediyeyle mutlu etmek de gerekir.

  Köpek eşyaları kategorisinde başlıca önerimiz çeşitli oyuncaklar, ödül mamaları, tüy toplayıcılar, yıkama aparatları ve diş kaşıyıcılardır. Oyuncak konusunda bir tavsiye vermemizi isterseniz köpekler sesli oyuncaklara bayılırlar. Eğer köpeğinize bir oyuncak arıyorsanız denemenizi tavsiye ederiz.

  Muhiku olarak size birbirinden harika köpek hediyeleri sunuyoruz. Köpeğiniz için özel olarak hazırladığımız kutuların içerisinde sağlıkları için faydalı maltlardan oyuncaklara kadar çok çeşitli ürünler mevcut.

  Eğer siz de kaliteli ve uygun fiyatlı köpek ürünleri arıyorsanız, kutu içeriklerimizi incelemelisiniz.

  Yavru Köpek Malzemeleri

  Yavru köpek malzemeleri arayışı içerisindeyseniz belli ki evinizin yeni bir üyesi var. Eğer bu minik patili dostunuz için neler alabileceğinizi düşünüyorsanız ilk tavsiyemiz diş kaşıyıcılardır. Yavru köpekler diş çıkarma döneminde oldukları için dişleri çok kaşınır ve bu süreçte diş kaşıyıcılar onları oldukça rahatlatacaktır.

  Bunun yanı sıra yine yavru köpeğinizin çok seveceği ödül mamaları ve oyuncaklar da oldukça güzel bir seçenek olacaktır. Bu ikili yavru köpeğinize harika bir hoş geldin hediyesidir.

  Muhiku köpek hediye kutuları içerisinde hem yavru köpeğinizi çok mutlu edecek hem de sizin ihtiyaçlarınızı karşılayacak ürün çeşitleri vardır.

  Bu kutuları sipariş ederek hem kaliteli hem de eğlenceli ürünlerinize kolayca ulaşabilirsiniz. Ayrıca piyasa fiyatlarına göre çok daha uygun fiyatlara alabileceğiniz bu hediye kutularını dilerseniz kendinize dilerseniz de yeni köpek sahiplenen bir arkadaşınıza hediye olarak alabilirsiniz.

  Köpek Bakım Malzemeleri

  Köpeğinizin sağlığı ve hijyeni her şeyden önemli. Eğer köpek bakımında yeniyseniz ve nereden başlayacağınızı bilmiyorsanız doğru yerdesiniz. Köpek bakım malzemeleri elbette çok çeşitli seçeneklere sahiptir. Fakat başlangıç için tüy toplayıcı, diş kaşıyıcı ve yıkama aparatları sizin için yeterli. İlerleyen süreçlerde ihtiyaçlarınıza göre diğer ürünleri de temin edebilirsiniz.

  Muhiku olarak ihtiyacınız olan tüm bu ürünleri kaliteli ve uygun fiyatlara sizler için hazırladık. Eğer bu ürünleri henüz almadıysanız Muhiku köpek bakım malzemeleri tam size göre.

  En Kullanışlı Köpek Eşyaları

  Evcil hayvanlarımızın da tıpkı bizler gibi ihtiyaçları vardır. Bu ihtiyaçlarını ve gereken bakımlarını üstlenmek ise bize düşer. Bu ihtiyaçlar; kimi zaman sağlıkları kimi zaman hijyenleri için kimi zaman da eğlenceleri içindir.

  İster ilk defa köpek sahipleniyor olun isterseniz de yıllardır bakıyor olun kopek eşyaları her zaman yeni şeyler öğrenmemizi gerektirebiliyor. Büyük ya da küçük ırk fark etmeksizin köpekler için temel ihtiyaçlardan olan ürünler içerisinde tüy toplayıcı, malt, yıkama aparatları ve diş kaşıyıcılar vardır. Bu ürünler hem kullanışlı hem de köpek sahiplerinin evlerinde bulunması gereken ürünler arasındadır.

  Muhiku olarak tüm bu ürünleri sizler için bir araya getirdik. Köpeğiniz için harika bir hediye olacak bu hediye kutuları sizin de günlük pek çok bakım sürecinizde kolaylık sağlayacaktır. Eğer sizin bir köpeğiniz yoksa ve köpek sahibi bir tanıdığınıza hediye arıyorsanız da kesinlikle doğru bir tercih olacaktır. Hediye kutularımız içerisindeki kaliteli ve çeşitli ürün skalamız hem sizi hem de köpeğinizi oldukça mutlu edecek.

  Ödül Maması

  Ödül mamaları hem yavru hem de yetişkin köpekleriniz için harika bir hediye alternatifidir. Asıl amacı köpeğinizin olumlu davranışlarını pekiştirmek olan ödül mamalarını ara sıra köpeğinizi yalnızca mutlu etmek için de verebilirsiniz.

  Oyuncak

  Oyuncak konusunda size vermek istediğimiz bir ipucu var! Köpekler ses çıkaran oyuncaklara bayılırlar. Bu yüzden de köpek oyuncakları genellikle hep ses çıkaran oyuncaklardır. Muhiku olarak hediye kutularımız içerisine koyduğumuz birbirinden renkli ve sesli oyuncaklara eminiz ki köpeğiniz bayılacak.

  Tüy Toplayıcı

  Köpek sahiplerinin en zorlandığı konulardan biri tüylerdir. Mevsim geçişlerinde ya da stres ve kaygı  durumlarında köpekler tüy dökerler. Bu durumda mobilyalarınız ve kıyafetleriniz biraz tüy olabilir. Fakat hiç endişelenmenize gerek yok çünkü tüy toplayıcılar var. Tüy toplayıcılar sayesinde dilediğiniz tüm yüzeylerdeki köpek tüylerini kolayca temizleyebilirsiniz.

  Yıkama Aparatları

  Köpeklerin gün içerisinde sık sık dışarı çıkmasından kaynaklı hijyenlerine dikkat etmek önemlidir. Bu noktada ise yıkama aparatları devreye girmektedir. Yürüyüş sonrası köpeğinizin yalnızca ayaklarını ya da komple vücudunu yıkayacağınız aparatlar mevcuttur. Bu aparatlar sayesinde kolayca köpeklerinizi temizleyebilirsiniz.

  Diş Kaşıyıcılar

  Özellikle yavru köpeklerin büyüme sürecinde dişleri çok kaşınır. Diş kaşıyıcılar da bu yüzden köpeğiniz için oldukça rahatlatıcı ürünlerdir. Köpeklerin ilgi göstermesi için oyuncak şeklinde üretilen diş kaşıyıcılar hem işlevini yerine getirmiş hem de köpekleriniz için eğlence malzemesi olur.

  Muhiku hediye kutularının içerisinde çeşitli şekillerde bulabileceğiniz bu diş kaşıyıcılar köpeğiniz için harika bir hediye olacak.

  Kullanışlı Köpek Malzemeleri

  Köpeğinizle aranızdaki bağın ne kadar özel ve kıymetli olduğunu çok iyi biliyoruz. Hatta çoğu zaman kendimize gösterdiğimiz özeni onlara da gösteriyoruz. Eğer ilk defa hayvan sahiplendiyseniz ya da alternatif ürün arayışı içerisindeyseniz bizi okumaya devam edin.

  Evcil dostlarınıza özel ürünlerle onları mutlu edebilir ve gereken bakımlarını kolayca sağlayabilirsiniz.

  Bu bakım ürünleri onların hijyenleri için oldukça önemli ve gereklidir. Fakat tek tek alındıklarında bazen unuttuğumuz ürünler olabiliyoruz. Bu yüzden köpek malzemeleri set olarak düşünüldüğünde çok daha mantıklı olacaktır.

  Bu noktada Muhiku olarak köpeğiniz için özel hediye kutuları hazırladık. Bu hediye kutuları içerisine köpeğinizi eğlendirecek ödül mamaları ve oyuncakların yanı sıra bakımları için gerekli ürünleri yerleştirdik. Diş kaşıyıcı, tüy toplayıcı ve yıkama aparatı gibi ürünleri bulabileceğiniz bu hediye kutularımızı özenle hazırladık.

  Üstelik İstanbul içerisinde saat 12.00’a kadar verilen siparişleri aynı gün özel kuryeyle sipariş ediyoruz. Hem kaliteli hem uygun fiyatlı hem de hızlı ulaşabileceğiniz hediye kutunuzla biz de sizleri mutlu etmeyi amaçlıyoruz.

  Uygun Fiyatlı Köpek Eşyaları Muhiku’da!

  Muhiku olarak can dostlarınız için özenle çalışıyoruz. Hazırladığımız köpek hediye kutuları içerisindeki birbirinden renkli ve çeşitli ürünlerle dilerseniz kendi köpeğiniz için dilerseniz de bir yakınınızın köpeği için harika bir hediye alternatifi oluşturabilirsiniz.

  Köpek eşyaları fiyatları genellikle göz korkutucu olabiliyor. Fakat Muhiku olarak hem kaliteyi hem de uygun fiyatları bir araya getirerek sizler için harika kutular oluşturduk. İçerisinde bulunan ödül mamalarını, tüy toplayıcıları, oyuncakları, diş kaşıyıcıları ve yıkama aparatlarını dışarıya göre çok daha uygun fiyata bulabilirsiniz.

  Eğer uygun fiyatlı köpek eşyaları arayışı içerisindeyseniz hiç uğraşmanıza gerek yok. Sizler için hazırladığımız birbirinden güzel köpek eşyalarına tek tıkla ulaşabilirsiniz. Küçük köpek eşyaları ya da yetişkin köpek eşyaları fark etmeksizin aradığınızı bizde bulacağınıza eminiz.

  Hediyeler yalnızca ailemiz ya da yakın arkadaşlarımız için değildir. Hediye alırken evlerimizin neşeleri olan can dostlarımızı da unutmamalıyız. Eğer siz de bu sefer patili dostunuz için bir güzellik yapmak istiyorsanız doğru yerdesiniz. Köpekleriniz için özenle hazırladığımız bu hediye kutusu hem sizi hem de can dostunuzu eminiz ki çok mutlu edecek.

  Hediyelerinizi hızlı şekilde teslim etmek için özel kuryelerle çalışıyoruz. Eğer İstanbul içerisinde saat 12.00’a kadar sipariş verirseniz, aynı gün özel kuryemizle teslimatlarınızı size ulaştırıyoruz.

  İstanbul dışı için ise saat 15.00’a kadar verilen siparişleri aynı gün kargoya ulaştırıyoruz. Ürün çeşitlerimize ve kutu içeriklerimize göz atmak için web sitemizi inceleyebilirsiniz.

  S: 🐕 En çok tercih edilen köpek eşyaları nelerdir?
  C: Son yıllarda kullanım rahatlığından dolayı oldukça popüler hale gelen tüy toplayıcı ve diş kaşıyıcılar en çok tercih edilen köpek eşyaları arasındadır. Aynı zamanda ödül mamaları ve oyuncaklar da popülerliğini korumaya devam ediyor. Eğer köpek eşyası arayışı içerisindeyseniz ihtiyacınız olan tüm ürünleri Muhiku'da bulabilirsiniz.
  S: 🐕 Köpek eşyaları seçerken nelere dikkat etmeliyiz?
  C: Köpek eşyası seçerken ihtiyaçlarınızı göz önünde bulundurabilirsiniz. Örneğin çok tüy döken bir köpeğiniz varsa tüy toplayıcı evinizin vazgeçilmez bir parçası olacaktır. Ya da yavru bir köpeğiniz varsa dişleri için diş kaşıyıcı harika bir seçim olacaktır. Köpek eşyaları konusunda oyuncak ve ödül maması dışında diğer ürünleri ihtiyaçlarınıza yönelik tercih etmenizde bir sakınca yoktur.
  S: 🐕 Kullanışlı köpek malzemeleri hangileri?
  C: Günümüzde köpek sahibi olan herkes en kullanışlı köpek malzemelerini merak ediyor. Eğer siz de kullanışlı köpek malzemesi arıyorsanız öncelikle Muhiku’nun tüy temizleyicilerini tercih edebilirsiniz. Böylece mobilya ve kıyafetlerinizdeki tüyleri oldukça kolay bir şekilde temizleyebilirsiniz. Ayrıca diş kaşıyıcı, yıkama aparatları ve ödül mamaları da günümüzde en kullanışlı köpek malzemeleri arasındadır.
  S: 🐕 Yavru köpek malzemeleri nelerdir?
  C: Yavru köpeklerin de tıpkı yetişkin köpekler gibi çeşitli köpek malzemelerine ihtiyaçları vardır. Fakat en ihtiyaçları olan ürünün diş kaşıyıcılar olduğunu söyleyebiliriz. Yavru köpekler gelişim süreçlerinde diş çıkarırlar. Bu yüzden bu süreçte diş kaşıntıları oldukça yoğundur. Bu noktada diş kaşıyıcılar onlar için hayat kurtarıcı olacaktır. Eğer siz de yavru köpeğiniz için kullanışlı bir diş kaşıyıcı arıyorsanız Muhiku sizin için en doğru adrestir.