Kedi Tasmaları

 • Reflektörlü Kedi & Köpek Boyun Tasması
  %20 İndirim!
  Original price was: 49,90 TL.Current price is: 39,90 TL.
 • Suni Deri Kedi & Köpek Boyun Tasması
  %14 İndirim!
  Original price was: 69,90 TL.Current price is: 59,90 TL.
  Tükendi

Kediler doğaları gereği tasma takmayı sevmezler. Hatta genel anlamda vücutlarına ekstra olarak hiçbir şey takılmasından hoşlanmazlar. Eğer kedinize yavruyken tasma takarsınız yetişkin döneminde de bu konuda rahat edebilirsiniz. Fakat yetişkin bir kediye ilk defa tasma takacaksınız muhtemelen biraz zorlanacaksınız. Eğer siz de minik dostunuz için kedi tasmaları arıyorsanız Muhiku sizin için en doğru adrestir.

Kedilerimize güvenlik amaçlı tasma takmamız gerekebilir. Bu tasmalar genellikle iki tür olarak karşımıza çıkar: boyun tasmaları ve göğüs tasmaları. Özellikle onları dışarı çıkardığımızda tasmaya çok ihtiyacımız vardır. Kedinizin bir korku ya da endişe anında kaçıp kaybolmaması için tasmalar oldukça önemli işlev görmektedir. Tüm bu unsurlara ek olarak bir de tasmaların renkli ve desenli olanları aklımızı oldukça çelmektedir.

Kediler için özel olarak tasarlanmış çeşitli renkler ve şekillerdeki tasmalar onlara oldukça şirin bir görüntü katar. Çoğu kedi sahibi sırf görüntüsü sebebiyle bile kedilerine tasma takarlar.

Eğer siz de günlerdir kedinizin ihtiyacı olan ürünleri arıyorsanız bu arayışa bir son verebilirsiniz. Muhiku’nun biricik dostlarınız için sunduğu bu kullanışlı hediyelerle can dostlarınızın ihtiyaçlarını karşılayabilirsiniz.

Kedi Tasmaları Nasıl Seçilir?

Kedi tasması seçilirken ilk ve en önemli dikkat edilmesi gereken şey tasmanın yumuşak ve esnek olmasıdır. Sert materyale sahip tasmalar boyunlarının acımasına ve tahriş olmasına sebep olabilir. Bu yüzden kedinize tasma alacaksınız mutlaka yumuşak ve esnek olmasına özen göstermelisiniz.

Kedi tasması kullanırken dikkat edilmesi gereken bir diğer nokta tasma ile kedi boynunun arasında bir parmak arası boşluk olmasıdır. Eğer kullandığınız tasma çok sıkı olursa kedinizin nefes almasını engelleyerek tehlikeye sebep olabilir. Bu yüzden tasma seçimi ve kullanımında bu iki nokta önemlidir.

Bir diğer tasma türü kedi göğüs tasması olarak bilinir. Özellikle kedileri dışarı çıkarırken tercih edilen bu tasmalar vücudun neredeyse tamamını kaplar. Kedilerin çok sevdiği bir ürün olmasa da güvenlikleri açısından gerekli ve önemlidir.  Eğer kedinizi dışarı çıkarıyorsanız boyun tasması yeterli olmayabilir. Kediniz kaçıp kaybolma riskine karşı göğüs tasması tercih etmeniz çok daha güvenli bir yöntem olacaktır.

Kedinize bir tasma almak istiyorsanız doğru yerdesiniz. Muhiku olarak kedilere özel hazırladığımız ürünler arasında tasmalarımız oldukça dikkat çekici. Rengarenk ve farklı desenlere sahip tasmalarımız arasından seçeceğiniz bir model eminiz ki kedinize çok yakışacak. Ayrıca tasmalarımızın esnek ve yumuşak materyallere sahip olması kediniz için çok daha güvenli bir kullanım imkanı sağlamaktadır.

Dilerseniz tasma çeşitlerimizi tekli olarak inceleyebilir dilerseniz de minik dostlarınıza özel hazırladığımız hediye kutularının içerisinde tercih edebilirsiniz.

En Popüler Kedi Tasmaları Hangileri?

Son zamanların en popüler kedi tasmalarından biri fosforlu kedi tasmalarıdır. Bu tasmalar; hem kedilerinizin dikkat çekmesini sağlarken hem de onlara oldukça tatlı bir görünüm kazandırıyor. Eğer siz de kedinize bir tasma almak istiyorsanız, ürün modellerimizi incelemenizi tavsiye ederiz.

Kedi tasmasi hem kullanım amacı hem de görüntüsünün tatlılığından dolayı tercih edilmektedir. Özellikle dışarı çıkan kedilere takılması gereken tasmalar ev içerisinde çok da gerekli değildir. Eğer kedinize tasma takıyorsanız evdeki kullanımı sizin tercihinizdir. Muhiku olarak birbirinden renkli ve güzel desenlerle sizler için sunduğumuz tasmalara bayılacaksınız.

Tasma çeşitlerimizi tekli şekilde inceleyebilir ya da hazırlamış olduğumuz hediye kutuları içerisinde diğer ürünlerle birlikte alabilirsiniz. İstanbul içi saat 12.00’a kadar verilen siparişleri aynı gün özel kuryeyle kapınıza getiriyoruz. İstanbul dışı saat 15.00’a kadar verilen siparişleri ise aynı gün kargoya teslim ediyoruz.

İsimli Kedi Tasması Seçenekleri

İsimli kedi tasmaları oldukça iyi bir tercihtir. Kedi tasmalarının üzerine genellikle kedi sahipleri cep telefon numaralarını da yazarlar. Özellikle kedilerinizi dışarı çıkarıyorsanız kaybolma gibi durumlarda sizinle iletişime geçilmesi oldukça kolay olacaktır. Özelleştirebileceğiniz kedi tasmalarının tercihi güvenlik açısından daha önemlidir.

Kedi boyun tasması olarak tercih ettiğiniz isimlikler metal ya da plastik olabilir. Kullanıcılar genellikle metal isimlik tercih ediyor olsalar da bu tasma kedinin boynunda ağırlığa sebep olabilir. Bu yüzden daha hafif bir tasma seçmeniz iyi bir seçenek olabilir.

Kediniz için bir tasma arıyorsanız Muhiku’nun web sitesini ziyaret etmenizi tavsiye ederiz. Seçmiş olduğumuz geniş skaladaki tasma seçeneklerinden eminiz ki ihtiyacınıza göre bir modeli rahatlıkla bulabilirsiniz. Dilediğiniz renk ve modele uygun tasmaları kolaylıkla seçebilirsiniz.

Tasma çeşitlerimizi dilerseniz kendi kediniz için dilerseniz de kedisi olan bir yakınınıza alarak onları mutlu edebilirsiniz. İstanbul içerisindeki aynı gün teslimat fırsatının avantajlarından yararlanabilirsiniz.

Yavru Kedi Tasması Seçenekleri

Eğer bir yavru kedi tasması arıyor fakat bulamıyorsanız web sitemize göz atmanızı tavsiye ederiz. Küçük kediler için tercih edeceğiniz yumuşak ve esnek bir tasma gayet yeterli olacaktır. Eğer kedinizi yavruyken tasma takmaya alıştırırsanız yetişkin döneminde de rahatlıkla kullanabilirsiniz. Fakat unutmamalısınız ki eğer evden çıkartmadığınız bir kediniz varsa tasma zorunluluk değildir.

Rengarenk ve çeşitli desenlerdeki tasma modellerini incelemek ve kedinize uygun olanı seçmek için Muhiku’nun web sitesini ziyaret edebilirsiniz. İstanbul içi aynı gün teslimat fırsatlarını değerlendirerek siparişinize hızlıca ulaşabilirsiniz.

Bütçe Dostu Kedi Tasmaları

Eğer siz de kedinize bir ürün satın alırken bütçe dostu seçenekler arıyorsanız web sitemizi incelemelisiniz. Söz konusu kedi boyun tasması olduğunda fiyat aralığı oldukça geniştir. Bu noktada materyal ve marka ön plana çıkmaktadır. Bu yüzden kedi tasmaları fiyatları bazen oldukça yüksek olabilmektedir.

Kedi tasması alırken yüksek fiyatlı ürünlere ihtiyacınız yoktur. Bir tasmada olması gereken özellik yalnızca yumuşak ve esnek bir materyale sahip olmasıdır. Bunun dışında ekstra bir özellik sunmazlar. Kısacası eğer tasma alma sürecindeyseniz pahalı ürünlere yönelmenize hiç de gerek yok.

Bütçe dostu kedi tasmaları için web sitemizi ziyaret ederek geniş ürün skalamızı inceleyebilirsiniz. Dilerseniz ürünleri tekli şekilde alabilir dilerseniz de kediler için özel olarak hazırladığımız hediye kutuları içerisinde seçebilirsiniz.

Kendi kedinize ya da bir yakınınıza alabileceğiniz bu hediye kutularıyla yalnızca tasma değil diğer kedi ürünlerine de aynı anda sahip olabilirsiniz. Kutu içeriğimizdeki oyuncaklar, ödül mamaları, tasmalar ve tüy toplayıcı ürünlerin kaliteli ve sizler için uygun fiyatlı olmasına özen gösteriyoruz.

Eğer ürünlerimizden satın almak isterseniz İstanbul içerisinde saat 12.00’a kadar vereceğiniz siparişleri aynı gün özel kuryeyle evlerinize ulaştırıyoruz.

Kullanışlı ve Kaliteli Kedi Tasmaları Muhiku’da!

Popüler ve kullanışlı ürünleri rengarenk renk skalalarıyla sizler için sunuyoruz. Eğer yavru ya da yetişkin kedileriniz için tasma arayışı içerisindeyseniz, Muhiku’nun web sitesini ziyaret edebilirsiniz. Buradaki ürün skalası içerisinden istediğiniz ürünleri kediniz için alabilirsiniz.

Söz konusu kedi tasması olduğunda en önemli kriter materyalin yumuşak ve esnek olmasıdır. Diğer seçimleri tamamen kendi isteklerinize göre tercih edebilirsiniz. Bu noktada Muhiku olarak ürün skalamızı geniş tutmaya özen gösteriyor ve taleplerinizi karşılamak için uğraşıyoruz.

Eğer siz de kediniz için bir tasma arıyorsanız ürünlerimize göz atmanızı tavsiye ederiz. Dilediğiniz ürünleri tekli şekilde inceleyebilirsiniz. Ya da bu ürünleri diğer yenilikçi ürünlerle birlikte hediye kutuları içerisinde tercih edebilirsiniz. Hediye kutu içeriklerimiz tamamen kediniz ve size özel hazırlanmıştır. Kutu içerisinde çeşitli ödül mamalarımız, oyuncaklarımız, tasmalarımız ve tüy toplayıcı gibi ihtiyacınız olan ürünler mevcuttur.

Bu kediye özel hediye kutularını dilerseniz kendiniz için dilerseniz de bir yakınınıza hediye alarak onu mutlu edebilirsiniz. Kutu içerisinde hem ihtiyaç olan hem de eğlence amaçlı ürünle vardır. Bu ürünler hem kedileri hem de kedi sahiplerini oldukça mutlu edecektir.

Hızlı ve sorunsuz teslimat için özenle çalışıyor ve İstanbul içerisinde saat 12.00’a kadar vereceğiniz siparişleri özel kuryeyle aynı gün teslim ediyoruz. Eğer İstanbul dışından saat 15.00’a kadar sipariş oluşturursanız kargonuzu aynı gün içerisinde kargo firmasına teslim ediyoruz. Muhiku olarak hem kalite ve uygun fiyat politikalarını takip ediyor hem de sorunsuz teslimat için çalışıyoruz.

S: 🐈 Kediye tasma takmak doğru mu?
C: Kediler doğaları gereği tasma takmaktan hoşlanan canlılar değillerdir. Eğer kedinizi sokağa çıkarmıyorsanız tasma takmanız bir zorunluluk değildir. Eğer kediniz için tasma kullanacaksınız kullandığınız materyalin yumuşak ve esnek yapıda olmasına özen göstermelisiniz. Sert materyale sahip tasmalar kedinizin boynunu tahriş edebilir ve canının yanmasına sebep olabilir. Kediniz için en kaliteli tasmayı Muhiku’da bulabilirsiniz.
S: 🐈 En çok tercih edilen kedi tasmaları hangileri?
C: Kedi tasmaları boyun ve göğüs olmak üzere ikiye ayrılmaktadır. Eğer kedinizi sokağa çıkaracaksınız daha güvenli tür olan göğüs tasmasını kullanabilirsiniz. Boyun tasmalarından kediniz ani korku gibi durumlarda kurtularak kaçabilir. Bu yüzden kedinizin güvenliği açısından dışarı çıkardığınız dönemlerde göğüs tasması tercih edebilirsiniz. Dilerseniz Muhiku’nun en çok tercih edilen kedi tasmaları içerisinden ideal bir seçim yapabilirsiniz.
S: 🐈 Kediye tasma takmak zararlı mı?
C: Eğer doğru materyaller tercih edilirse kediler tasma takabilirler. Bu materyaller mutlaka yumuşak ve esnek yapıda olmalıdırlar. Kedinizin boynunun tahriş olmaması ve canının yanmaması için sert materyallerden kaçınmanız önemlidir. Ancak şunu da belirtmekte fayda var ki özellikle yetişkin kediler vücutlarına tasma ya da kıyafet gibi ürünler takılmasından oldukça rahatsız olurlar. Kısacası kedilerinize dışarı çıkarken tasma takmanız gerekse de ev içerisinde kullanmamanız daha doğru bir tercih olacaktır.
S: 🐈 Kedi tasması seçerken nelere dikkat etmeliyiz?
C: Kedi tasması seçerken en önemli nokta materyalinin yumuşak ve esnek yapıda olmasıdır. Sert yapıda olan tasmaları tercih etmemeniz kedinizin sağlığı açısından önemlidir. Sert tasmalar hem kedileri strese sokabilir hem de boyunlarını tahriş ederek canlarının yanmasına sebep olabilir. Bu yüzden tasma seçiminde dikkatli olmak ve yumuşak materyal tercih etmek iyi bir yöntem olacaktır.