X
Filtre
Filtre
 • Ürün Tercihi
 • Fiyat
 • Kategori
Filtreyi Uygula
Sık kullanılan filtreler
 • Tümü
 • Ürün Tercihi
 • Fiyat
 • Kategori
Temizle
  • Ürün Tercihi
  • Fiyat
  • Kategori
  • Pati Şekilli Tüy Toplayıcı
   %24 İndirim!
   Original price was: 45,90 TL.Current price is: 34,90 TL.
  • Yumuşak Silikon Yıkama Fırçası
   %22 İndirim!
   Original price was: 89,90 TL.Current price is: 69,90 TL.
  • Reflektörlü Kedi & Köpek Boyun Tasması
   %20 İndirim!
   Original price was: 49,90 TL.Current price is: 39,90 TL.
  • Kedi & Köpek Fırçası
   %22 İndirim!
   Original price was: 95,90 TL.Current price is: 74,90 TL.
  • Sert Silikon Yıkama Fırçası
   %13 İndirim!
   Original price was: 109,00 TL.Current price is: 94,90 TL.
  • Katlanabilir Mama Kabı
   %20 İndirim!
   Original price was: 49,90 TL.Current price is: 39,90 TL.
  • Mama Zamanı Hediye Kutusu
   %21 İndirim!
   Original price was: 385,00 TL.Current price is: 304,00 TL.
   Tükendi
   Favori
  • Kediye Eğlenceli Hediye Kutusu
   %23 İndirim!
   Original price was: 410,00 TL.Current price is: 314,00 TL.
   Tükendi
   Çok Satan
  • Sevimli Dosta Hediye Kutusu
   %23 İndirim!
   Original price was: 469,00 TL.Current price is: 359,00 TL.
   Tükendi
  • Oyun Sever Kediye Hediye Kutusu
   %25 İndirim!
   Original price was: 479,00 TL.Current price is: 359,00 TL.
   Tükendi
  • Patili Dosta Hediye Kutusu
   %20 İndirim!
   Original price was: 489,00 TL.Current price is: 389,00 TL.
   Tükendi
  • Kediye Bakım Hediye Kutusu
   %17 İndirim!
   Original price was: 545,00 TL.Current price is: 454,00 TL.
   Tükendi
   Çok Satan
  • Kediye Özel Hediye Kutusu
   %24 İndirim!
   Original price was: 555,00 TL.Current price is: 424,00 TL.
   Tükendi
  • Tüylü Hasır Top
   %24 İndirim!
   Original price was: 45,90 TL.Current price is: 34,90 TL.
   Tükendi
   Yüksek Talep
  • Renkli Hasır Ahtapot Oyuncağı
   %20 İndirim!
   Original price was: 99,90 TL.Current price is: 79,90 TL.
   Tükendi
  • Sesli Peluş Oyuncak
   %15 İndirim!
   Original price was: 100,00 TL.Current price is: 84,90 TL.
   Tükendi
   Çok Satan
  • Vantuzlu Peluş Kedi Oyuncağı
   %27 İndirim!
   Original price was: 149,90 TL.Current price is: 109,90 TL.
   Tükendi
  • Yaylı Fare Kedi Oyuncağı
   %22 İndirim!
   Original price was: 165,90 TL.Current price is: 129,90 TL.
   Tükendi
   Çok Satan
  • Suni Deri Kedi & Köpek Boyun Tasması
   %14 İndirim!
   Original price was: 69,90 TL.Current price is: 59,90 TL.
   Tükendi
  • Renkli Mama Kabı
   %25 İndirim!
   Original price was: 119,90 TL.Current price is: 89,90 TL.
   Tükendi
  • Tüy Yumaklarına Karşı %100 Doğal Fileli Kedi Çimi
   %18 İndirim!
   Original price was: 54,90 TL.Current price is: 44,90 TL.
   Tükendi
  • Vets Plus Kril ve Tavuklu Sıvı Kedi Ödül Maması 14 g - 5li
   %17 İndirim!
   Original price was: 59,90 TL.Current price is: 49,90 TL.
   Tükendi
  • Vets Plus Ton Balıklı Sıvı Kedi Ödül Maması 14 g - 5li
   %17 İndirim!
   Original price was: 59,90 TL.Current price is: 49,90 TL.
   Tükendi
  • Vets Plus Somonlu Sıvı Kedi Ödül Maması 14 g - 5li
   %17 İndirim!
   Original price was: 59,90 TL.Current price is: 49,90 TL.
   Tükendi

  Evcil hayvanlarımız hayatımızda büyük bir yer kaplar. Onların sağlığı ve mutluluğu oldukça önemlidir ve dikkat edilmesi gereken bir konudur. Ülkemizde de dünya genelinde de en çok sahiplenilen evcil hayvanlardan olan kediler için gereken bazı kedi ürünleri vardır.

  Kedi ürünleri ile tüylü dostlarınızın yalnızca hayatını kolaylaştırmakla kalmayıp eğlenceli anlar yaşamalarına da yol açabilirsiniz. Kedilerin sağlıklı ve huzurlu bir hayat yaşaması için ihtiyaç duyduğu birtakım ürünler olduğu su götürmez bir gerçek. Muhiku’da bu ihtiyaçlarınızı karşılayacak pek çok seçenek var.

  Siz de kedi aldım neler almalıyım diye düşünüyorsanız kedi ihtiyaçlarının çok çeşitli olduğunu biliyorsunuzdur. Muhiku ise bu ihtiyaçlara yönelik hazırladığı kutularda kedinizin hem sağlığını hem de mutluluğunu düşünüyor. Böylelikle size ve kedinize güzel bir deneyim sunmayı hedefliyor.

  Ayrıca Muhiku’da kedi sahibi bir arkadaşınıza hediye olarak seçebileceğiniz veya kendi minik dostunuz için tercih edebileceğiniz hediye kutusu seçenekleri de var. Günümüzde belirli kedi ürünleri, oldukça tercih ediliyor.

  Kedi Ürünleri Hediye Fikirleri

  • Tasma
  • Oyuncak
  • Ödül maması
  • Malt

  Bu birbirinden kullanışlı ürünleri en kolay şekilde Muhiku’dan temin edebilirsiniz. Ayrıca Muhiku’nun  Türkiye’nin her yerine 200 TL ve ücretsiz kargo hizmetinden faydalanabilirsiniz. Bunun yanı sıra İstanbul içi gönderimlerde geçerli olan aynı gün teslimat hizmetlerinden de yararlanabilirsiniz. Şimdi

  Kedi Malzemeleri Nelerdir?

  Minik dostlarınızın mutluluğu ve huzuru bizim hayatımızı da çok etkiler. Onları mutluluğa ve huzura ulaştırmak için ise iyi düşünülmüş ürünlerin olması gerekir. Bunun yanı sıra sağlıkları ve konforları için uygun ürünleri seçmek de oldukça önemlidir. Muhiku, evcil dostlarınızı mutlu etmek için çıktığı bu yolda hazırladığı kutularla size yardımcı olmayı hedefliyor.

  Muhiku’nun minik kediler için hazırladığı hediye kutularının içerisinde hem eğlenceli hem de sağlıklı ürünler bulundurmaya özen gösterir. Her ne kadar patili dostlarınız için gerekli ürünler çeşitlilik gösterse de belli başlı ürünlerin bulunması elzemdir. Çünkü kedilerin eğlenmesini düşündüğünüz kadar sağlıklı bir hayat sürmesini de sağlamalıyız.

  Ayrıca Muhiku size yetişken kedilerin yanı sıra yavru kedilerin de ihtiyaçlarına yönelik seçenekler  sunuyor. Yani henüz çok minik olan dostlarınız için de Muhiku’nun ürünlerini tercih edebilirsiniz.

  Yavru Kedi Malzemeleri

  Minik kedinizin mutluluğuna mutluluk katmak istiyorsanız ona sevdiği ürünleri vermek önemli. Siz de yavru kediniz için onları hem eğlendirecek hem de iyi besleyecek ürünler tercih edebilirsiniz. Peki nedir bu ürünler?

  Tıpkı yetişkin kediler gibi yavru kedilerin de favorisi: ödül mamaları. Yavru kediler 6 aydan itibaren ödül maması kullanmaya başlayabilirler. Veterinerinize danışarak arada onu bu lezzetli mamalarla ödüllendirebilir ve daha mutlu olmasını sağlayabilirsiniz.

  Sürekli hareket halinde ve enerji dolu olan bu minik kediler için elbette oldukça önemli bir diğer ürün: oyuncak. Muhiku’nun kediler için özel olarak oluşturduğu kutularda birbirinden eğlenceli oyuncak seçenekleri var. Dilerseniz tekil olarak da değerlendirebileceğiniz bu oyuncaklar, kedinizin favorisi olacaktır.

  Kedi Bakım Malzemeleri

  Minik dostunuz, biricik kedinizin sağlığı için bakım önemli bir yer tutar. Bakım malzemelerinden en gerekli olanı hiç şüphesiz ki malttır.

  Tüy ve deri sağlığı için elzem olan malt bütün kediler için alınması gereken bir üründür. Kediniz için kaliteli bir malt alarak daha sağlıklı tüylere sahip olmasını sağlayabilirsiniz. Maltlar kedilerin yuttukları tüyleri bağırsaktan kolaylıkla atmalarına yardımcı olan ürünlerdir. Böylece bağırsaktaki tıkanmaları da ortadan kaldırır ve daha sağlıklı olmalarına yardımcı olur.

  Eğer siz de kaliteli bir malt arıyorsanız, en kaliteli maltları Muhiku’da bulabilir, kedinizin tüy ve deri sağlığının yanında bağırsak sağlığını da güvenle koruyabilirsiniz.

  Kullanışlı Kedi Aksesuarları

  Kediniz için değerlendirebileceğiniz farklı pek çok aksesuar çeşidi var. Ancak aksesuar seçiminde dikkat edilmesi gereken ilk nokta seçilen aksesuarların kullanışlı olmasıdır. Kediler için aksesuar denilince akla ilk olarak tasma gelir.

  Günümüzde kedi sahibi olan herkesin tercih ettiği tasmaları siz de Muhiku’dan temin edebilirsiniz. Kediniz için en uygun olan tasmayı seçerek ona sevimli bir aksesuar verebilirsiniz. Ayrıca unutmayın ki tasma yalnızca bir aksesuar değil aynı zamanda bir güvenlik önlemidir.

  Kedi Malzemeleri Fiyatları

  Ne yazık ki, kediler için malzeme bakarken karşılaştığımız fiyatlar bazen çok can sıkıcı olabiliyor. Halbuki şunu unutmamalıyız ki uçuk bir fiyata satılan her bir ürün, kaliteli olduğu anlamına gelmez. Eğer siz de kedinize uygun malzemeler arıyor fakat bütçenizi aşmak istemiyorsanız uygun fiyatlı ürünleri Muhiku’dan temin edebilirsiniz.

  Muhiku’da uygun fiyatlara farklı çeşitlerde kedi eşyaları bulabilirsiniz. Ve bu ürünlerden en uygun olanlarını seçerek kediniz için hem sağlıklı hem de keyifli alternatif ürünler alabilirsiniz.

  Çok Tercih Edilen Kedi Malzemeleri

  Kedinize kedi seti almak istiyor ama karar veremiyor musunuz? Yoksa yeni kedi sahiplenen birine hediye mi almak istiyorsunuz? Öyleyse doğru yerdesiniz. Geleneksel hediyelerden sıyrılmanızı sağlayan Muhiku, en çok tercih edilen kedi malzemeleri ile harika kutular tasarlar.

  O halde, siz de kediler için özel olarak tasarlanan bu kutulardan alabilirsiniz. Üstelik bu setlerin içinde kedilerin çok seveceği birbirinden çeşitli ürünler var.

  Tasma

  Tasmanın kedi aksesuarları arasında ne kadar önemli olduğunun yukarıda bahsetmiştik. Muhiku’da bulunan tasma çeşitlerinden tüylü dostunuz için sevimli ve güvenli bir aksesuar seçebilirsiniz. Bu tasmaların da içinde bulunduğu birçok güzel kutu Muhiku’nun kedilere özel kategorisinde kedi severleri bekliyor.

  Oyuncak

  Hiç şüphesiz ki kediler için yetişkin de olsa yavru da olsa en önemli şeylerden biri oyuncaktır. Kediler çok kıvrak ve hareketli canlılar oldukları için oyuncak onlar için gerekli bir malzemedir.

  Kedilerin ihtiyaçları konusunda yenilikçi fikirler üretmeyi hedefleyen Muhiku, birbirinden farklı ürün içeriğine sahip kutularıyla kedileriniz için harika seçenekler sunuyor. Şimdi siz de Muhiku’nun çeşitli oyuncaklarına göz atabilir ve kedinizle birlikte sık sık oynayacağınız o oyuncağı seçebilirsiniz.

  Ödül Maması

  Bütün kedilerin asla yok diyemeyeceği seçeneklerden biri de ödül mamasıdır. Biricik kediniz için tercih edebileceğiniz en lezzetli ödül malzemeleri Muhiku’da!

  Muhiku, size birçok farklı ödül maması çeşitleri sunarak kedinizin favorisini bulma konusunda size yardımcı oluyor. Kediler için güzel içerikli ve en sevilen ödül mamalarını ekleyen Muhiku, bu kutularla tüylü dostlarımızın keyifli vakit geçirmesini umut ediyor.

  Malt

  Hepimiz dostlarımızın tüylerini okşamayı ve karşılığında bir mırlama almayı pek severiz. O halde bu tüylerin sağlıklı olmasına da önem vermeliyiz, öyle değil mi? Bildiğiniz gibi, tüylü dostlarımız tüylerini çok sık yalıyorlar ve bu sebeple bağırsaklarında tüy birikmesi olabiliyor. Malt da bunu engellemek için harika bir ürün. Birçok çeşidi bulunan malt, aynı zamanda kedinizin tüylerinin çok daha canlı olmasına da olanak sağlıyor.

  Muhiku’da yer alan malt çeşitlerinden dilediğinizi tercih edebilirsiniz. Böylece biricik dostunuzun sağlığı için güzel bir seçim yapabilirsiniz.

  Bütçe Dostu Kedi Malzemeleri Muhiku’da!

  Kedilerinize onları keyiflendirecek ürünler almak ister misiniz? Kedi malzemeleri denince herkesin aklına farklı birçok seçenek geliyor. Fakat bu aşamada seçtiğiniz ürünün kullanışlı ve keyifli olması çok önemli. Eğer siz de kedinize ve kedi sahiplerine hem uygun fiyatlı hem de kullanışlı bir hediye sunmak istiyorsanız Muhiku’nun uygun fiyatlı kutularını tercih edebilirsiniz.

  Böylece Muhiku’nun uygun fiyatlı ve üzerine düşünülmüş alternatifleriyle kedinize uzun süre severek kullanacağı ürünler verebilirsiniz. Ayrıca Muhiku’nun sunduğu eğlenceli oyuncaklarla da kedinizin bitmek bilmeyen enerjisini atmasına yardımcı olabilirsiniz.

  Tüm bunların yanı sıra eğer kedi sahibi olan bir arkadaşınız varsa onun için en güzel hediyeyi Muhiku’dan temin edebilirsiniz. Böylece kedi sahibi bir arkadaşa ne alınır diye düşünmeye gerek kalmadan hem arkadaşınızı hem de kedisini mutlu edebilirsiniz.

  S: 🐈 Kedi için hangi malzemeler gerekli?
  C: Konu kedi bakımı olduğunda dikkat etmemiz gereken noktalardan biri de kedi malzemeleridir. Bu malzemeler hizmet ettikleri alan gereği çeşitlilik gösterir. Örneğin, beslenme ve bakım gibi elzem konular için gerekli olan birtakım malzemeler vardır. Bunların başında da mama ve malt gelir. Eğer siz de kediniz için gerekli malzemeleri uygun bir fiyata satın almak istiyorsanız Muhiku sizin için en doğru adres.
  S: 🐈 En kullanışlı kedi aksesuarları hangileri?
  C: Günümüzde kedi aksesuarları konusunda birçok farklı seçenek mevcut. Fakat herkesin hemfikir olduğu bir şey var ki o da tasmanın en kullanışlı aksesuar olduğudur. Sizler de sevimli dostlarımıza tüyleriyle uyumlu bir tasma alabilirsiniz. Şimdi siz de Muhiku'da yer alan çeşitli tasma seçeneklerini gönül rahatlığıyla değerlendirebilirsiniz.
  S: 🐈 Uygun fiyatlı kedi eşyaları nelerdir?
  C: Elbette insanların kedi sahiplendikten sonra bazı eşyalara ihtiyaçları olur. Eğer siz de kediler için uygun fiyatlı eşyalar arıyorsanız Muhiku'da yer alan bütçe dostu seçeneklere göz atabilirsiniz. Bu bütçe dostu ürünlerle sevimli dostlarınızın ihtiyaçlarını karşılayabilirsiniz. Ayrıca onların günlük hayattaki konforunu artırabilirsiniz.
  S: 🐈 Kedi eşyaları seçerken nelere dikkat etmeliyiz?
  C: Kedilere eşya seçerken dikkat edilmesi gereken en önemli şey, ürünlerin kedinize zarar vermeyeceğinden emin olmanız. Kediniz için mama alırken içeriği kötü bir mama alıp sağlığını tehdit etmemeye dikkat etmelisiniz. Dilerseniz bunları sizin yerinize düşünen Muhiku'da yer alan mamalardan tercih edebilirsiniz.