Filtre Kağıdı

Ürünleri Sırala
 • Hario V60 02 Dripper Filtresi – 40 Adet

  Hario V60 02 Dripper Filtresi – 40 Adet

  %14 indirim
  69.00 TL
  Tükendi
  Çok Satan
 • Hario V60 02 Dripper Filtresi – 100 Adet

  Hario V60 02 Dripper Filtresi – 100 Adet

  %19 indirim
  89.00 TL
  Tükendi
 • Chemex 6-8 cup Filtre Kağıdı

  Chemex 6-8 cup Filtre Kağıdı

  %11 indirim
  169.00 TL
  Tükendi
 • Coffee Kahve Filtresi 1×4 100 Adet

  Coffee Kahve Filtresi 1×4 100 Adet

  %25 indirim
  29.90 TL
  Tükendi

S: 💚 Filtre kağıdı nedir? Ne işe yarar?
C: Filtre kağıdı, farklı kahve ekipmanlarına göre tasarlanan ve kahveyi filtrelemeye yarayan özel filtrelerdir. Kahveyi tortullarından ayırarak daha berrak ve pürüzsüz bir kahve deneyimi yaşamanıza yardımcı olur. Ayrıca kahvenin demlenme süresince acılaşmasına da neden olur.
S: 💚 Doğru filtre kağıdı nasıl seçilir?
C: Kendiniz için en doğru filtre kağıdını seçmek için ekipmanınıza ve ekipmanınızın fincan kapasitesine dikkat etmeniz gerekir. Çünkü piyasada genel itibariyle iki farklı ebatta filtre kağıdı satılmaktadır. Bu ebatlar ekipmanının demleme kapasitesine göre değişir.
S: 💚 Filtre kağıdı kullanmanın avantajları nelerdir?
C: Kahve filtresi farklı malzemelerle hazırlanabilir. Ancak filtre kağıtları tek kullanım oldukları için temizlikle uğraşmanıza gerek kalmaz. Ayrıca kahvenin aromasına etki etmez. Dolayısıyla çok daha temiz ve lezzetli bir aroma elde edersiniz.
S: 💚 Neden filtre kağıdı almalıyız?
C: Temiz bir kahve deneyimi yaşamak ve kahveden üst düzey lezzeti almak için filtre kağıdı almanızı tavsiye ederiz. Ayrıca filtre kağıdı öğütülmüş kahve çekirdeğinin içindeki aromayı suya bırakmasına yardımcı olur. Eğer lezzetli bir temiz bir fincan elde etmek istiyorsanız filtre kağıdı kullanmanızı tavsiye ederiz.