Ürünleri Sırala
  • Siyah V60 Seramik Dripper

   Siyah V60 Seramik Dripper

   99.00 TL
   Tükendi
  • Beyaz V60 Seramik Dripper

   Beyaz V60 Seramik Dripper

   99.00 TL
   Tükendi
  • Hario V60 02 Beyaz Seramik Dripper

   Hario V60 02 Beyaz Seramik Dripper

   %14 indirim
   230.00 TL
   Tükendi
  • Hario V60 02 Plastik Dripper

   Hario V60 02 Plastik Dripper

   %9 indirim
   99.90 TL
   Tükendi
  • Hario V60 02 Siyah Plastik Dripper

   Hario V60 02 Siyah Plastik Dripper

   %13 indirim
   199.00 TL
   Tükendi
   Muhiku En Çok Tercih Edilen Hediyeler
   Çok Satan

  S: ☕ Dripper nedir? Ne işe yarar ?
  C: Dripper; pour over demleme tekniği için kullanılan ekipmanlardır. Farklı tasarımlara sahip dripper çeşitleri kahve çekirdeğinin aromasını temiz bir şekilde suya salmasına yardımcı olur. Bir kahveseverin tüm sürece hakim olduğu bu demleme ekipmanı, nitelikli ve aromatik bir fincana ulaşmanızı sağlar.
  S: ☕ Doğru dripper nasıl seçilir?
  C: Doğru dripper, kişinin; zevklerine, tarzına ve ihtiyaçlarına göre değişiklik gösterir. Tasarım ve boyut konusunda tüketici herhangi bir zorluk çekmez. Ancak dripperlar cam, plastik, seramik ve bakır gibi farklı malzemelerden hazırlanır. Kullanılan malzemeler ise kahvenin tadına ve aromaya etki eder. Ancak bu fark çoğunlukla gerçek bir kahve gurusu tarafından fark edilir. Dolayısıyla bütçenize en uygun dripper hangisiyse onu seçebilirsiniz.
  S: ☕ Dripper kullanmanın avantajları nelerdir?
  C: Dripper ile dilediğiniz yerde dilediğiniz zaman kolaylıkla nitelikli kahve lezzetinin tadını çıkarabilirsiniz. Çünkü bu ekipman son derece kullanışlı ve avantajlı. En büyük avantajları arasında ise; taşınabilir olması ve lezzet konusunda sizi doruk noktasına ulaştırması yer alıyor. Ayrıca kahve demlemenin tüm sürecinden de büyük bir keyif almanızı sağlıyor.
  S: ☕ Neden dripper almalıyız?
  C: Kahve demlerken dripper kullanarak üçüncü nesil kahve kültürünü evinizde yaşatabilirsiniz. Özellikle kahve piyasasında yükselen fiyatlar, kahveseverleri evde kahve hazırlamaya teşvik ediyor. Dolayısıyla dripper kullanarak sevdiğiniz kahve kültürünü evinizde çok daha uygun fiyatlarla yaşatabilirsiniz.