Eşe Hediye

Ne
İlgi Alanı
Kadına Hediye
Erkeğe Hediye
Doğum Günü
Yeni İş Tebrik
Muhiku Mini
Premium Kutular
Ahşap Kutular
150 TL Altı
Kahve Sever
Çay Sever
Çiçek Sever
Çikolata Sever
Mum Sever
Tütsü Sever
Hobi Sever
Plan Sever
Bakım Sever
X
Filtre
Filtre
 • İlgi Alanı
 • Fiyat
 • Değerlendirme
Filtreyi Uygula
Ürünleri Sırala
  • Dünya Kahveleri Kutusu

   Dünya Kahveleri Kutusu

   (263)
   %9 indirim

   235.00 TL 215.00 TL

   %24 indirim 179.00 TL
   179.00 TL
   Çok Satan
   Muhiku En Çok Tercih Edilen Hediyeler
  • Hep Aşk Hediye Kutusu

   Hep Aşk Hediye Kutusu

   %18 indirim
   179.00 TL
   Ucretsiz Teslimat Ribbon
   Çok Satan
  • Just Love Hediye Kutusu

   Just Love Hediye Kutusu

   %22 indirim
   179.00 TL
   Favori Urun Ribbon
   Aynı Gün & Ücretsiz Teslimat
  • Aşkın Renkleri Hediye Kutusu
   Favori Urun Ribbon
   Çok Satan
  • Love and Coffee Hediye Kutusu

   Love and Coffee Hediye Kutusu

   %22 indirim
   179.00 TL
   Ucretsiz Teslimat Ribbon
   Yüksek Talep Görüyor!
  • Love Day Hediye Kutusu
   Cok Satan Ribbon
   Yüksek Talep Görüyor!
  • Sevgiliye Sürpriz Hediye Kutusu

   Sevgiliye Sürpriz Hediye Kutusu

   %20 indirim
   195.00 TL
   Ucretsiz Teslimat Ribbon
  • Love Dream Hediye Kutusu

   Love Dream Hediye Kutusu

   %22 indirim
   195.00 TL
   Cok Satan Ribbon
   Aynı Gün & Ücretsiz Teslimat
  • My Best Story Hediye Kutusu

   My Best Story Hediye Kutusu

   369.00 TL
   Fotoğraflı Hediyeler
  • Tatlı Anılar Hediye Kutusu

   Tatlı Anılar Hediye Kutusu

   349.00 TL
   Fotoğraflı Hediyeler
  • Kış Aşkı Hediye Kutusu

   Kış Aşkı Hediye Kutusu

   %20 indirim
   199.00 TL
   Ucretsiz Teslimat Ribbon
  • En Güzel Anılarım Hediye Kutusu

   En Güzel Anılarım Hediye Kutusu

   355.00 TL
   Fotoğraflı Hediyeler
   Çok Satan
  1

  Hayatınızın her anında yanınızda olan eşinize içinizden geldiği her an hediye alabilirsiniz. Eşinize, hayatınızda olduğu için mutlu olduğunuzu böyle beklenmedik anda alacağınız hediyeler ile daha çok hissettirebilirsiniz. Tercih edeceğiniz anlamlı hediyeler ile eşinize tarifsiz bir mutluluk yaşatabilirsiniz.

  Evlilikte özel günler unutulmamalı, daha özenli bir şekilde kutlanmalıdır. Doğum günü, evlilik yıldönümü veya sevgililer günü gibi özel günleri birlikte kutlayabilirsiniz. Böylece güzel anılarınıza yenilerini ekleyebilirsiniz. Sadece özel günlerde değil içinizden geldiği her an hediye alarak eşinizi şaşırtabilirsiniz. Mesela zorlu ve bir o kadar da heyecanlı bir süreçten geçen hamile eşe hediye alarak beklemediği anda mutlu olmasını sağlayabilirsiniz.

  Hepimiz biliyoruz ki mutluluk paylaştıkça çoğalır. Hayatınızı paylaştığınız kişiyi mutlu görmek sizi de mutlu edecektir. Ayrıca eşiniz ile hediyeleşmek hem evliliğinizi canlı tutar hem de onu her an düşündüğünüzü sevginizin her geçen gün daha da arttığını hissetmesini sağlar.

  Eşe Hediye Önerileri

  • Cüzdan
  • Kupa
  • Dünya Çayları
  • Dünya Kahveleri
  • Çiçek
  • Çikolata
  • Fular
  • Kravat

  Eşe hediye seçerken daha kolay seçim yapabilirsiniz. Beraber yaşadığınız kişinin ihtiyaçlarından yola çıkarak, ilgi alanlarından yararlanarak ya da mesleği ile alakalı hediyeler seçebilirsiniz. Eşinizin yeni bir çantaya, cüzdana ya da fulara ihtiyacı olabilir. Bu ihtiyaçlar doğrultusunda yapacağınız seçim ile eşinizi sevindirebilirsiniz.

  Eşe doğum günü hediyesi seçerken tek bir ürün alabileceğiniz gibi çeşitli ürünler ile hediye kutusu da hazırlayabilirsiniz. Kocaya doğum günü hediyesi için kravat ve dolma kalem gibi iş hayatında kullanacağı ve kullandıkça sizi hatırlayacağı ürünlerden kutu hazırlayabilirsiniz.

  Muhiku’da yer alan özel konsept kutulardan dilediğinizi tercih edebilirsiniz. Bu kutuların yanı sıra; seçtiğiniz ürünlerle kendi kutunuzu tasarlayabilir ve eşinize son derece kişiselleştirilmiş bir hediye sunabilirsiniz. Muhiku’nun sunduğu Kendi Kutunu Yap fırsatından yararlanarak eşsiz bir hediye kutusu hazırlayabilirsiniz.

  Erkek Eşe Alınabilecek Hediyeler

  Erkek eşe hediye fikirleri ararken bazen ihtiyacı olan bir hediye alabileceğiniz gibi daha ince ve üzerine düşünülmüş farklı hediyelerde alabilirsiniz. Mesela eşiniz ile geçmiş zamanlarda çekildiğiniz fotoğrafları çıkartabilirsiniz. Böylece beraber geçirdiğiniz zamanlarda ne kadar mutlu olduğunuzu tekrar hatırlamasını sağlayabilirsiniz. Fotoğraflar ile mini albüm yaparak içerisine anılarınızla ilgili notlar iliştirebilirsiniz. Böylece ese dogum gunu hediyesi olarak sunacağınız bu hediye, eşinizin hafızasına kazınacak.

  Kadın Eşe Alınabilecek Hediyeler

  Eşe hediye bayan için alınıyorsa daha özenle seçilmelidir.  Eşinizin zevklerine ve ihtiyaçlarına göre bir seçim yapabilirsiniz. Burada önemli olan hediyenin manevi değeridir. Maddi olarak çok pahalı olan ama içinde duygu barındırmayan hediyelerdense manevi olarak anlam yüklü hediyeler seçmelisiniz.

  Mesela eşe doğum günü hediyesi için her akşam birlikte çay içerek günün yorgunluğunu attığınız zamanlarla alakalı olarak dünya çaylarından alabilirsiniz. Böylece beraber yeni çaylar deneyimleyebilirsiniz. Sadece çay olmaz yanında farklı şeylerde olsun diyorsanız ikiniz için özel tasarım kupa ve yanında lezzetli çikolatalar ile hediyenizi güzelleştirebilirsiniz.

  Eşe Doğum Günü Hediye Fikirleri

  Eşe doğum günü hediyesi olarak uzun zamandır almak istediği bir ürünü alabilirsiniz. Böylece daha garanti bir hediye seçebilirsiniz. Bu sebeple eşinizin istediklerine kulak verin. Eşiniz yakın zamanda yeni bir cüzdana ihtiyacı olduğunu dile getirdiyse ese dogum gunu hediyesi ne almalıyım diye çok düşünmenize gerek yoktur. Eşinizi ihtiyacı olan cüzdanı alarak hediye edebilirsiniz. Bu hediyeye eşiniz çok mutlu olacaktır.

  Eşe doğum günü hediyesi fikirlerine farklı bir örnek daha vermek isteriz. Eğer eşiniz çalışırken işine çok odaklanıp her zaman kahvesinin soğuduğundan yakınıyorsa ona alacağınız termos ile çok mutlu olmasını ve bu sorunun çözülmesine olanak sağlayabilirsiniz.

  Erkek Eşe Doğum Günü Hediyeleri

  Kocaya doğum günü hediyesi alırken eşinizin mesleğinden yola çıkarak farklı fikirler bulabilirsiniz. Eşinizin mesleğine hitap eden temalı defter ya da kupa alabilirsiniz. Alacağınız hediyeleri Muhiku’nun kendi kutunu tasarla opsiyonu ile kutunuzun içerisine ekleyebilirsiniz. Ayrıca kutunuzun içerisine lezzetli brownielerden de eklemeyi unutmayın.

  Kadın Eşe Doğum Günü Hediyeleri

  Bayan eşe doğum günü hediyesi fikirleri arasında seçim yaparken tercihinizi en popüler hediye olan çiçekten yana kullanabilirsiniz. Kadınlar kendilerine çiçek hediye edilmesinden hoşlanırlar. Muhiku’da bulabileceğiniz çeşitli çiçekler ile isterseniz taze çiçeklerden rengarenk mis kokulu bir aranjman seçebilirsiniz. Ya da saksıda çiçeklerden orkide veya bonsai gibi seçeneklerden ese dogum gunu hediyesi olarak alabilirsiniz. Seçtiğiniz çiçek içerisine ekleyeceğiniz bir not hediyenizi çok daha anlamlı hale getirir.

  En Özel Eşe Hediye Seçenekleri Muhiku’da!

  Eşe doğum günü hediyesi için en farklı hediyeyi seçmek istiyorsanız Muhiku’ya bir göz atmanız yeterli. Muhiku’nun ürün çeşitliliği sayesinde her zevke uygun çeşitli hediye seçenekleri bulabilirsiniz. Bunun yanı sıra eşinize tek bir hediye almak yerine Muhiku’nun size sunduğu Kendi Kutunu Yap opsiyonu ile seçtiğiniz ürünlerden oluşan harika bir hediye kutusu oluşturabilirsiniz.

  Kahve tutkunu kocaya doğum günü hediyesi için Muhiku’nun Dünya Kahveleri Kutusu’nu seçebilirsiniz. Bu kutu eşiniz için ideal bir hediye seçeneğidir. Kutu içeriğini kendim belirlemek istiyorum diyorsanız, seçeceğiniz ürünler ile kendi kutunuzu hazırlayabilirsiniz. Kutunuzun içerisine fincan, kupa, french press ve kahve yanında tüketebileceği lezzetli çikolatalardan ekleyebilirsiniz. Böylece erkek eşe doğum günü hediyesi kutunuzu kendi zevkinize göre hazırlayabilirsiniz.

  Kadın eşe anneler günü hediyesi, doğum günü hediyesi, sevgililer günü hediyesi veya yıldönümü hediyesi için farklı hediyeler Muhiku’da!

  Kadınlar çeşitli ürünlerin olduğu kutu hediyelerini daha çok severler. Muhiku’nun kutularından dilediğinizi tercih edebilirsiniz. Hediyenizin daha özel olmasını istiyorsanız içeriğini kendiniz belirlediğiniz bir kutu hazırlayabilirsiniz. Ayrıca kuru çiçek, cam bardak, çay, el kremi ve tütsü gibi ürünlerle kutu içeriğinizi zenginleştirerek eşinize unutamayacağı bir sürpriz yapabilirsiniz.

  S: Eşe Hediye Ne Alınır?
  C: Eşinize aklınıza gelen her ürünü hediye olarak alabilirsiniz. Hayatınızı paylaştığınız kıymetli eşinize güzel bir cüzdan alabileceğiniz gibi çorapta hediye edebilirsiniz. Eşinizin kişiliği ve ihtiyaçları doğrultusunda seçimler yapabilirsiniz. Fular, çerçeve, çikolata, çiçek, kupa, ajanda gibi farklı birçok ürünü değerlendirebilirsiniz. Sadece özel günlerde değil içinizden geldiği her an eşinize bu tarz hediyeler alarak ilişkinizi daha heyecanlı ve mutlu anılarla doldurabilirsiniz. Sonuçta beklenmedik anda gelen hediyeler herkesi mutlu eder.
  S: Erkek Eşe Hediye Ne Alınır?
  C: Erkek eş için alınacak hediyelerin başında cüzdan ve kravat gelir. Bunun dışında eğer özel bir gün için hediye alıyorsanız o gün ile alakalı seçim yapabilirsiniz. Mesela yıldönümü hediyesi ise ikiniz için ortak anılardan yola çıkarak romantik bir hediye alabileceğiniz gibi doğum gününde eşinizin zevklerine ve ihtiyaçlarına yönelik bir tercih yapabilirsiniz.
  S: Kadın Eşe Hediye Ne Alınır?
  C: Kadın eş için alacağınız hediye ne olursa olsun eşiniz tarafında beğenilecektir. Kadınlar hediye alma inceliğini gösterdiğiniz için zaten daha hediyeyi görmeden mutlu olurlar. Kıymetli eşleriniz için ansızın alacağınız rengarenk çiçek buketi ya da doğum gününde alacağınız takı ile yüzlerindeki mutluluğa ortak olabilirsiniz. Bunların yanı sıra; fular, çikolata, özel tasarım kupa gibi ürünlerle eşinizi şımartabilirsiniz.
  S: Eşe Doğum Gününde Ne Hediye Alınır?
  C: Eşinizin doğum günü yaklaştığı zaman ev içerisinde en çok neyi almak istediğini dile getirdiğinin farkına varırsanız hediye seçimi sizin için daha kolay hale gelir. Bunun yanı sıra; eşinizin ihtiyaçlarını ve zevklerini ön planda tutarak kullanışlı bir hediye seçimi yapabilirsiniz. Eşinizi en iyi siz tanırsınız. Bu sebeple alacağınız hediye eşinize hitap etmesi açısından çok önemlidir.
  S: Eşe Hediye Seçimi Yaparken Nelere Dikkat Etmeliyiz?
  C: Eşinizin zevkine, ilgi alanlarına, mesleğine ve ihtiyaçlarına göre bir hediye seçimi yapmalısınız. Eşiniz kahve içmeyi sevmiyorsa kahve almak çok da doğru bir seçim olmaz. Kitap okumayı seven eşinize kitap, kitap ayracı, lamba gibi hediyelerden dilediğinizi tercih edebilirsiniz. Eşinizin hoşuna gidecek fular, kupa, çiçek, çikolata gibi ürünleri de değerlendirebilirsiniz.