Erkeklere Doğum Günü Hediyesi

Kahve Sever
Çay Sever
Çikolata Sever
Mum Sever
Tütsü Sever
Hobi Sever
Plan Sever
Muhiku Mini
X
Filtre
Filtre
 • İlgi Alanı
 • Fiyat
 • Değerlendirme
Filtreyi Uygula
Sık kullanılan filtreler
 • Tümü
 • İlgi Alanı
 • Fiyat
 • Değerlendirme
Temizle
  • İlgi Alanı
  • Fiyat
  • Değerlendirme
  1

  Doğum Günü Hediye Fikirleri

  İlham verecek içerikleri özenle üretiyor, size sunuyoruz.
  See More

  Erkeklere doğum günü hediyesi seçenekleri pek çoğumuza az gelebiliyor. Çünkü akla ilk gelen hediyeler arasında ise saat ve parfüm gibi hediyelikler yer alıyor. Ancak biz klişelerden ziyade erkeklere doğum günü hediyesi olarak alabileceğimiz farklı seçenekler bulmak istiyoruz.

  Ayrıca söz konusu doğum günü hediyesi olunca biraz dikkatli olmak gerekiyor. Çünkü üzerine düşünülmüş ve sıra dışı hediyeler sevdiklerimizi daha çok mutlu ediyor. Eğer siz de bizim gibi düşünüyorsanız erkek hediye fikirleri bulmak için karşı tarafın ilgi alanlarından yola çıkabilirsiniz.

  Muhiku’nun doğum günü hediyeleri sayfasında erkeklerin ilgi alanlarına göre tasarlanan pek çok hediye yer alıyor. Çeşit çeşit hediyeliklerle tasarlanan setler arasından değer verdiğiniz erkeklere özel şık, karizmatik ve kullanışlı bir doğum günü hediyesi seçebilirsiniz.

  Erkeğe Alınacak Doğum Günü Hediyesi Nasıl Olmalı?

  Erkek arkadaşa doğum günü hediyesi alırken alacağınız hediyenin sizden izler taşımasına izin verin. Hediyeyi aldığınız kişinin severek kullanacağı bir hediye olmasına özen gösterin. Erkek arkadaşa hediyeler alarak bu özel günü hatırladığınızı ve ona verdiğiniz değeri açıkça gösterin.

  Erkeklere doğum günü hediyesi alırken maddi olarak çok pahalı hediyelere yönelmemiz gerekmez. Önemli olan  onun bu özel gününü hatırladığımızı bilmesi ve ona değer verdiğimizi hissetmesidir.

  Eğer siz de erkek hediye fikirleri denilince akla ilk gelen seçeneklerden uzaklaşmak istiyorsanız Muhiku’nun erkeğe hediye sayfasını ziyaret edebilirsiniz. Tamamen erkeklerin ilgi alanlarına ve beğenilerine özel hazırlanan hediye kutularını inceleyebilirsiniz. Böylece değer verdiğiniz erkekler için en özel doğum günü hediyelerini seçebilirsiniz.

  Erkeğe doğum günü hediyesi alırken; erkek arkadaşa doğum günü hediyesi olsun erkek kankaya doğum günü hediyesi olsun fark etmez. Dikkat etmemiz gereken unsur karşı tarafın beğenebileceği bir hediye olmasıdır. Erkeklere doğum günü hediyesi seçimini doğru yapmak için karşı tarafın zevklerini ve  ilgi alanlarını biliyor olmak gerekir.

  Erkek için doğum günü hediyesi fikri arıyorsanız hediye almak istediğiniz erkeğin alışkanlıklarına ve ilgi alanlarına odaklanabilirsiniz. Mesela her sabah güne başlamadan önce kahve içen bir erkek arkadaşa sahipseniz; içi kahve dolu bir kutu hazırlayabilirsiniz. Erkeklere alınacak doğum günü hediyesi olarak kahveyi seçtiyseniz; Türk kahvesi, filtre kahve, kahve temalı bardak altlığı ve buram buram kahve kokan mumları da kutunuza ekleyebilirsiniz.

  Erkeğe Doğum Günü Hediyesi Fikirleri

  Doğum günü hediyesi erkek ve kadın için hep anlamlı bir hediyedir. Doğum gününün unutulmadığının ve hep hatırlanacağının müjdesini verir. Erkeklere doğum günü hediyesi olarak onun sevdiği bir filmden esinlenebilirsiniz. Mesela erkek arkadaşınız Harry Potter hayranı ise erkek sevgiliye dogum günü hediyesi olarak Muhiku’da bulabileceğiniz Harry Potter temalı; kupa, ayraç, defter ve stickerlardan oluşan şahane bir hediye kutusu hazırlayabilirsiniz.

  Erkek Arkadaşa Doğum Günü Hediyesi Fikirleri

  Erkek arkadaşa doğum günü hediyesi alırken hediyenin beğenilmesine özen gösteririz. İkinizin de ortak zevklerinden yola çıkarak erkek arkadaşa hediyeler dolusu bir kutu hazırlayabilirsiniz. Erkek arkadaşıma doğum günü hediyesi ne alabilirim diye düşünüyorsanız birkaç fikir verebiliriz. İş hayatına atılmış erkek kankaya doğum günü hediyesi olarak kalem veya defter alabilirsiniz.

  Çay içmeyi seven erkek arkadaşıma doğum günü hediyesi olarak ne alabilirim diyorsanız Muhiku’nun egzotik çay çeşitlerini değerlendirebilirsiniz. Hatta çeşit çeşit çayların içinde bulunduğu bir kutu hazırlayabilirsiniz. Erkek kankaya doğum günü hediyesi alarak kankalık bağlarınızı daha da güçlendirebilirsiniz.

  Kocaya Doğum Günü Hediyesi

  Kocama doğum günü hediyeleri almak istiyorum diyorsanız beraber aynı evi paylaştığınız için hediye seçmek daha kolay olabilir. Erkek eşe doğum günü hediyesi seçerken beraber yaşadığınız insanın hem ihtiyacına yönelik hem de beğenebileceği bir hediye seçebilirsiniz.

  Ben klasik hediyelerden yanayım, kravat ve cüzdan tam da eşimin ihtiyacı olan hediyeler derseniz Muhiku ile kravat, cüzdan ve kolonya gibi hediyelerle kutunuzu oluşturabilirsiniz. Bu oluşturduğunuz hediye kutusuyla eşinizin gönlünü tekrar fethedebilirsiniz. Erkek eşe doğum günü hediyesi kutunuzun içine sizin de severek yiyeceğiniz çikolatalardan da ekleyebilirsiniz.

  Erkek Çocuğa Doğum Günü Hediyesi

  Sizi ilgilendiren 12 yaş erkek çocuğu hediye; 13 yaşındaki erkek çocuğuna hediye; 15 yaş erkek doğum günü hediyesi; 16 yaş erkek doğum günü hediyesi olabilir. Ancak bu yaş aralığında ki gençlerin ilgi, alaka ve zevkleri ortak olabiliyor.  Hayranlık duydukları film ve dizi karakterleriyle hazırlanan hediyeler arasından seçim yapabilirsiniz.

  Muhiku da bulabileceğiniz film veya dizi temalı yapbozlar ile onları heyecanlandırabilirsiniz. Erkek çocuğun zevkine göre kitaplar alarak kendilerini geliştirebilecek bir hediye kutusu da oluşturabilirsiniz.

  Erkek Sevgiliye Doğum Günü Hediyesi Fikirleri

  Fikir aradığımız konu erkek sevgiliye doğum günü hediyesi olunca günler öncesinden hediye araştırması yapmaya başlarız. Erkek sevgiliye doğum günü hediyesi için onunla olan güzel bir anınızdan fotoğraf çıkartarak çerçeveye koyabilirsiniz.

  İçine kalpli çikolatalardan ve kokulu mumlardan ekleyerek daha romantik bir kutu hazırlayabilirsiniz. Erkeğe sürpriz doğum günü fikirleri bularak hazırladığınız romantik Muhiku kutunuzu hediye edebilirsiniz.

  Ayrıca erkek sevgiliye dogum gunu hediye almak; senin için emek verdim, bu özel günü unutmadım demenin bir yoludur. Bu konuda iyice araştırma yaparak erkeğe sürpriz doğum günü fikirleri bulur ve bunları uygulayabilirsiniz.

  Dilerseniz Muhiku’nun sevgiliye hediye sayfasını da ziyaret edebilirsiniz. Romantik, modern ve şık hediyeler arasından erkek arkadaşınız için en özel doğum günü hediyesini satın alabilirsiniz.

  Erkek Kuzene Doğum Günü Hediyesi

  Erkeklere doğum günü hediyesi  olarak alabileceğimiz hediyeler arasında şapka ve birbirinden güzel renkte çoraplar yer alıyor. Özellikle kuzeninize ne alacağınızı bilemediğiniz zamanlarda bu tarz hediyelikleri değerlendirebilirsiniz. Hatta bu hediyeliklerle hazırlanan dopdolu bir set de seçebilirsiniz. Dolayısıyla erkek için doğum günü hediyesi için böyle kullanışlı ve şık bir kutu seçmek hem sizin işinizi kolaylaştıracak hem de karşı tarafı çok mutlu edecektir.

  Erkek Kardeşe Doğum Günü Hediyesi

  Erkek kardeşe hediye alırken onun sevdiği, ilgi duyduğu alanlardan seçim yapabilirsiniz. Kardeşinizin oynadığı oyunlardan, dinlediği müziklerden ve izlediği filmlerden yola çıkarak hediyeler alabilirsiniz. Erkeklere alınacak doğum günü hediyesi olarak farklı oyunları tercih edebilirsiniz.

  S: ✨ Erkeklere doğum günü hediyesi ne alınır?
  C: Karşı tarafın zevkine göre hediyeler alınmalıdır. Onu düşündüğümüzü ve değer verdiğimizi çok pahalı olmayan bir hediye alarak da hissettirebiliriz. Zaten hediye almaktaki amaç karşı tarafı mutlu etmek değil midir? Dolayısıyla onları mutlu edecek hediyeliklerle hazırlanan kutular arasından seçim yapabilirsiniz.

  Muhiku'nun erkeklere doğum günü hediyesi sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

  S: ✨ Erkek sevgiliye doğum günü hediyesi ne alınır?
  C: Sevgiliye hediye almanın özel günü olmaz bizler için, içimizden gelir ve hediye alırız. Söz konusu doğum günü olunca da günler öncesinden hediye fikirleri ararız ve hediyeyi özenle seçeriz. Erkek sevgiliye doğum günü hediyesi olarak da şık ve karizmatik dokunuşlarla hazırlanan hediye kutuları ya da özel koleksiyon ürünleri arasından seçim yapabilirsiniz.
  S: ✨ Yakın erkek arkadaşıma doğum günü hediyesi ne alabilirim?
  C: Yakın erkek arkadaşınla beraber severek izlediğiniz bir film ya da dizinin ürünleriyle harika bir doğum günü hediyesi hazırlayabilirsiniz. En sevdiğiniz dizi ya da film temalı hediyeliklerin yanına çikolata ve kahve ekleyerek şahane bir kutu hazırlayabilirsiniz. Tam da arkadaşının zevkine göre bir de kupa eklediniz mi çok beğeneceği bir kutu hazırlamış olursunuz.
  S: ✨ Erkek eşe doğum günü hediyesi ne alabilirim?
  C: Eşinize sizi hep yanında hissedebileceği bir hediye vermek isteyebilirsiniz. Hem kullanışlı olsun hem de kullandıkça beni hatırlasın diyorsanız; kalem veya kravat sizin için güzel bir hediye fikri olabilir. Yanına bir de kimsenin hayır diyemeyeceği lezzetli hediyeliklerden de ekleyebilirsiniz.
  S: ✨ Genç erkeklere doğum günü hediyesi ne alınabilir?
  C: Gençlere hediye almak istiyorsak hediyeleri onların zevklerine ve onların ilgi alanlarına göre seçmelisiniz. Farklı hediyeler vermek istiyorsak Muhiku’nun hobi ve eğlence başlığı altında bulabileceğiniz farklı oyun kutuları , yapbozlar, büyükler için boyama kitabı ve kendin yap deneyim kitlerinden alabilirsiniz. Dilerseniz kendi kutunu yap seçeneğiyle tüm bu hediyelikleri onlara tek bir kutuyla da sunabilirsiniz.