Erkek Sevgiliye Doğum Günü Hediyesi

İlgi Alanı
Kahve Sever
Çay Sever
Çikolata Sever
Mum Sever
Tütsü Sever
Hobi Sever
Plan Sever
Muhiku Mini
X
Filtre
Filtre
 • İlgi Alanı
 • Fiyat
 • Değerlendirme
Filtreyi Uygula
Ürünleri Sırala
  • Dünya Kahveleri Kutusu

   Dünya Kahveleri Kutusu

   (263)
   %9 indirim

   235.00 TL 215.00 TL

   %24 indirim 179.00 TL
   179.00 TL
   Çok Satan
   Muhiku En Çok Tercih Edilen Hediyeler
  • Mithra Kutusu

   Mithra Kutusu

   (61)
   %21 indirim
   229.00 TL
   Yüksek talep görüyor!
  • Yeni İşinde Başarılar Hediye Kutusu

   Yeni İşinde Başarılar Hediye Kutusu

   (4)
   %24 indirim
   255.00 TL
   Favori Urun Ribbon
   Çok Satan
  • Kahve Keyfi Hediye Kutusu

   Kahve Keyfi Hediye Kutusu

   (44)
   %22 indirim
   249.00 TL
   Çok Satan
   Muhiku En Çok Tercih Edilen Hediyeler
  • Keyifli Bir Mola Hediye Kutusu

   Keyifli Bir Mola Hediye Kutusu

   (1)
   %22 indirim
   249.00 TL
  • Dünya Çayları Kutusu

   Dünya Çayları Kutusu

   (81)
   %24 indirim
   219.00 TL
   Yüksek talep görüyor!
  • Kendine Vakit Ayır Hediye Kutusu
   Çok Satan
   Muhiku En Çok Tercih Edilen Hediyeler
  • Yeni Yaş Tebrik Hediye Kutusu

   Yeni Yaş Tebrik Hediye Kutusu

   (1)
   %22 indirim
   289.00 TL
   Çok Satan
   Muhiku En Çok Tercih Edilen Hediyeler
  • Erkek Hediye Seti

   Erkek Hediye Seti

   %21 indirim
   229.00 TL
  • Atlas Kutusu
   Ucretsiz Teslimat Ribbon
  • Erkek Sevgiliye Hediye Çikolata Kutusu

   Erkek Sevgiliye Hediye Çikolata Kutusu

   %22 indirim
   289.00 TL
  • Erkeğe Ofis Hediye Kutusu

   Erkeğe Ofis Hediyesi Kutusu

   (13)
   %22 indirim
   319.00 TL
   Yüksek talep görüyor!
  1

  Erkek sevgiliye doğum günü hediyesi arayışı içerisinde olmamızın tek sebebi onu bu özel gününde mutlu etmek istediğimizdendir. Hayatımızın en özel insanı olan, bizi her zaman sevgisiyle yalnız hissettirmeyen ve bize en güzel anları yaşatan sevgilimize hiç şüphesiz bizlerde muhteşem bir doğum günü hediyesi vermek isteriz. Peki erkek sevgiliye doğum günü hediyesi neler olabilir? Sizlerde sevgiliye doğum günü hediyesi erkek için arayıştaysanız eğer kullanmayı sevdiği aksesuarlar arasından sevgilinize uygun, şık bir hediye tercihi yapabilir ya da tamamen duygu dolu, romantik bir hediye hazırlayarak onu bu özel gününde sizden gelecek hediye sayesinde değerli hissettirebilirsiniz.

  Hayatımızdaki özel insanlar gibi erkek yakınlarımızda bizler için bir o kadar önemlidirler. Erkek arkadaşa doğum günü hediyesi hazırlamak sizce de çok zevkli olmaz mıydı? Çünkü arkadaşlarımızla olan bağlarımız her zaman çok kuvvetlidir. Onların neyi çok sevdiklerini veya nelerden hoşlanıp hoşlanmadıklarını en iyi yakınları bilir. Siz de erkek arkadaşa doğum günü hediyesi olarak tercihinizi eğlenceden yana kullanabilirsiniz. Ona hediye olarak kutu oyunları alabilirsiniz.

  İster erkek arkadaşa, ister erkek sevgiliye doğum günü hediyesi olsun hemen hemen her türden ve herkese hitap edecek hediye seçeneklerine Muhiku’dan kolay bir şekilde ulaşabilir, sevdiklerinizi doğum günlerinde özel hissetmelerini sağlayabilirsiniz.

  Erkek Sevgiliye Doğum Hediyesi Fikirleri

  Hayatınızın en özel kişisi olan erkek sevgilinize hediye seçmekte kararsız kalmayın. Erkek sevgiliye doğum günü hediyesi olarak her erkeğin sevebileceği ve olmazsa olmazları olan cüzdan alabilirsiniz. Sevgiliniz size yemek ısmarladığında veya sevgilinizle alışverişe çıktığınızda elini cebine her atışında sizi hatırlatacak bir doğum günü hediyesi vermiş olacaksınız.

  Sevgilinizi bu yıl ki doğum gününde şımartmak tamamen sizin elinizde! Sevgilinizin özel günü olacağı için kişisel hediyeler de tasarlayabilirsiniz. Onunla birlikte en özel anınız olan bir fotoğrafı kanvas tablo olarak yaptırabilir ya da bu fotoğrafı bir kupada kullanabilirsiniz. Hediyenizi daha da çeşitlendirmek isterseniz eğer birbirinden lezzetli çikolatalar ve drajeler ile renklendirebilirsiniz.

  Erkeğe Alınacak Doğum Günü Hediyesi Muhiku’da!

  Erkeklere alınacak doğum günü hediyesi sizleri her yıl hediye seçimi konusunda zorlayabilir. Bu zorluğu yaşamamanız için öncelikle aranızdaki yakınlık derecesini göz önünde bulundurmanızda fayda vardır. Örneğin çay veya kahve, kutu oyunları, deneyim kitleri gibi.

  Muhiku ile her sene farklı doğum günü hediyelerine sahip olabilirsiniz. Sizler için özenle hazırlanmış doğum günü hediye seçenekleri ile erkek sevgilinizi, eşinizi veya arkadaşınızı çok özel hissettirebileceksiniz. Yüzlerce hediye alternatifleri sayesinde her sene hediye tekrarına düşmekten kurtulacaksınız.

  Sizlerde uzun zamandır hayatınızda olan erkek arkadaşa doğum günü hediyesi alırken her yıl hediye tekrarına düşmemek istiyorsanız Muhiku’nun modern hediyelikleri ile erkek sevdiklerinize farklı bir doğum günü yaşatabileceksiniz.

  Erkek  Sevgiliye Doğum Günü Hediyesi Fikirleri

  • Çay veya kahve kutusu
  • Kutu oyunları
  • Deneyim kitleri
  • Aksesuar
  • Fotoğraf çerçevesi
  • Cam matara ya da termos
  • Hobilerine yönelik tercih edilen koleksiyon kutusu

  Sevgiliye Alınacak Orijinal Hediyeler

  Kalbinizin tek sahibi olan erkek sevgiliye doğum günü hediyesi olarak pek çok seçenek mevcuttur. Muhiku’nun orijinal ve yenilikçi hediyeleri sayesinde sevgilinize mükemmel bir doğum günü hediyesi alabilirsiniz. Özellikle böyle özel günler için Muhiku’nun özenle hazırlamış olduğu sevgiliye alınacak doğum günü hediyesi kutusu olan De Marke Futbol Quiz Hediye Kutusu’nu almanızı öneririz.

  İçerisinde ilgiyle hazırlanmış olan

  • Brasil Bella Giana Kahvesi,
  • Kojiro Hyuga Mug Kupa,
  • Patiswiss Dolce Caramel Çikolata,
  • French Press,
  • De Marke Futbol Quiz oyun kartları yer almaktadır.

  Ayrıca kutunuza anlamlı bir hediye notu eklemeyi unutmayın!

  Erkek Eşe Hediye

  Eşimiz bizi bu hayata bağlayan, aynı pencereden bakabildiğimiz ve bu hayatta daima arkamızda olan destekçilerimizdir. Onların mutlu olması ve yüzünde oluşacak gülümseme için dünyaları verebiliriz. Eşinizin kendini özel hissedebileceği, ilgi alanlarına uygun ya da işyerlerinde kullanabileceği şık dekoratif ürünlerden oluşan hediyelerle mutlu edebilirsiniz.

  Eşinizi her özel günde olduğu gibi doğum günlerinde de değerli hissetmelerini sağlamak için her zaman elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışırız. Ancak hediye konusunda her sene sıkıntı yaşayabiliyoruz. Söz konusu erkek eşe hediye olunca da bazen hediye konusunda yorulabiliyoruz. Eşinize her yıl kendini tekrar eden hediyeler almak artık canınızı sıkmasın. Muhiku’nun herkese hitap edecek hediyeleri sayesinde bu yıl sizlerde farklı ve modern hediyelerle sevdiklerinizi mutlu edebileceksiniz.

  Erkeğe alınacak doğum günü hediyesi olarak birçok alternatifi sizlere sunmaktayız. Erkek eşinize hediye tercihinizi fotoğraflı hediyelerden yana kullanabilirsiniz. Eşinizle çekildiğiniz pek çok fotoğraf arasından en sevdiğinizi bir kupada kullanabilirsiniz. Böylece hem işyerinde hem de evinizde kullanabileceği bir hediye vermiş olabileceksiniz.

  Erkek Arkadaşa Doğum Günü Hediyesi Ne Alınır?

  Erkek arkadaşıma doğum günü hediyesi almak istiyorum dediğinizi duyar gibiyiz. Ancak bu sorunuzun yanıtına geçmeden önce vereceğiniz hediyenin bu güne yakışır ve anlamlı olmasına dikkat etmenizde fayda vardır. Çünkü doğum günleri kişiye özel olduğu için alacağınız hediyenin de erkek arkadaşınıza özel olması gerekir. Onun ilgi alanlarından yola çıkarak harika hediyeler seçebilirsiniz. Örneğin erkek arkadaşınız oyun sever biri ise puzzle, futbol quiz veya friends iskambil kağıdı gibi oyunlar tercih edebilirsiniz. Hem birlikte hem de arkadaşları ile eğlenceli vakitler geçirebileceği hediye almış olacaksınız.

  Erkek arkadaşınız hobi sever biri ise deneyimlemekten keyif alacağı deneyim kitlerini tercih edebilirsiniz. Bu hediyeniz sayesinde kendisine vakit ayırabilecektir.

  Ayrıca hediye kutusuna ek olarak; kupa, çay, kahve, lezzetli kurabiyeler ekleyebilirsiniz.

  S: Erkeğe Hediye Alırken Nelere Dikkat Etmeliyiz ?
  C: Erkeğe hediye alırken öncelikle klasikleşmiş hediyelerden sıyrılmalıyız. Hediye alacağınız kişinin beğenebileceği, bunun yanı sıra kullanabileceği ve onun için anlamlı olabilecek ürünleri tercih edebilirsiniz. Erkeklerin ilgi alanlarına yönelik hediyeler de seçimlerinizi kolaylaştırabilecektir. Bu şekilde sizlerde önce bir liste oluşturup daha sonra hediyenizi tasarlamaya başlayabilirsiniz.
  S: Erkeğe Ne Hediye Alınır ?
  C: Erkeğe hediye olarak pek çok alternatifi göz önünde bulundurabiliriz. Bunlar giyim aksesuarları, kutu oyunları, hobiler için deneyim kitleri, işyeri için dekorasyon ürünleri gibi daha birçok hediye olabilmektedir. Özel gün için hediye olacaksa eğer kişiselleştirilmiş hediyeler de tercihler arasına girebilmektedir. Bu hediyeler ise fotoğraflı kupa veya tablolar, cam matara veya termos olabilir.
  S: Erkek Sevgiliye En İyi Doğum Günü Hediyesi Fikirleri ?
  C: Sevgilimiz bizim için en değerli kişidir. Sevgilimizin en çok nelerden hoşlandığını veya nelere ilgi duyduğunu çok iyi biliriz. Bunları göz önüne alarak en iyi doğum günü hediyesini erkek sevgilimize verebiliriz. Sevgilinizin oyunlara, kitaplara veya koleksiyona ilgisi var ise tercihlerinizi bunlardan yana kullanabilir ve muhteşem bir hediye kutusu tasarlayabilirsiniz.
  S: Erkek Eşe Alınacak Hediye Önerileri Nelerdir ?
  C: Erkek eşler için hediye tercihleri kısıtlı olsa bile Muhiku ile birçok hediye seçeneğine kolayca ulaşabileceksiniz. Muhiku’nun erkeklere özel ilgiyle hazırlanmış hediyelikleri sayesinde eşinize uygun hediyeyi alabileceksiniz. Bu hediyeler cüzdan, kravat veya eşinizin evde sıklıkla kullandığı kupa, çay ve kahve çeşitleridir. Eşiniz iş için seyahate çıkan biri ise ona özel bir termosta alabilirsiniz.