Erkeğe Hediye

150 TL Altı Hediyeler
Kahve Sever
Çay Sever
Çikolata Sever
Kitap Sever
Tütsü Sever
Hobi Sever
Plan Sever
X
Filtre
Filtre
  • Fiyat
  • İlgi Alanı
  • Değerlendirme
Filtreyi Uygula
Ürünleri Sırala
1

Erkeğe hediye alırken karşı tarafı ne kadar tanıdığınızın önemi büyük. Eğer yakın bir arkadaş, kardeş ya da sevgili için hediye arıyorsanız sıradan tercihlerden uzaklaşarak bütçenize uygun, ödediğiniz paranın hakkını veren bir seçim yapmanız gerekiyor.Doğum günü, yılbaşı, Sevgililer Günü, yıl dönümü gibi özel günlerde hediye beklentisini karşılamak da maalesef pek kolay olmayabiliyor.

Muhiku olarak erkek arkadaşa hediye edebileceğiniz şık ve kullanışlı hediye kutuları tasarlıyoruz. Saat, kravat, anahtarlık, cüzdan gibi akla ilk gelen opsiyonlardan uzaklaşarak; hayatlarında bir farklılık yaratacak, deneyim odaklı içerikler üretiyoruz. Bu sayede hem siz içinize sinerek bir hediye almış oluyorsunuz hem de karşı taraf hayatı boyunca keyifle kullanabileceği ürünlerle tanışmış oluyor.

Erkek arkadasa hediye alırken ucuz ya da pahalı olmasını bir kenara bırakmak gerekiyor. Önemli olan aldığınız eşya için biçilen maddi değer değil; aranızdaki ilişkiye uygun, onu tanıdığınızı hissettirecek bir seçim yapmak. Erkek dosta hediye alırken ise minimalist çizgilere sahip Dünya Kahveleri Kutusu çok uygun olacaktır.

Bu konuda size yardımcı olmak için en anlamlı erkek arkadaşa alınabilecek hediye fikirleri ile çok değişik konseptlerde kutular ve setler tasarlıyoruz. Özel günlerde çıkardığımız koleksiyonlarda da bu günlerin ruhunu yansıtacak parçalar ekliyoruz.

Erkek Arkadaşa Verilecek En Güzel Hediye Seçenekleri

Erkekler, kendi konfor alanları içerisinde yeni şeyler denemekten hoşlanırlar. Biz de buradan hareketle kitap, kahve, çay gibi deneyime yönelik ürünleri en şık şekilde birleştirerek erkeklere anlamlı hediye kutuları oluşturuyoruz. Sonuçta evinin rahatlığında dünyanın farklı ülkelerinden özenle seçilmiş nefis filtre kahveleri denemeye hangi erkek karşı koyabilir ki?

Erkeğe alınacak en anlamlı hediye seçeneklerini bulabilmek için ikinizin arasında geçen bir diyalog, birbirinize taktığınız lakaplar ya da aranızdaki bir espri size ilham olabilir. Örneğin gitmek istediği bir ülke varsa ona o ülkeden izler taşıyan bir hediye verebilirsiniz. O ülkenin çayı, kahvesi ya da o ülkede doğmuş bir yazarın kitabı eminiz ki sevdiğiniz kişiyi çok mutlu edecektir. Erkek arkadaşa hediye fikirleri ararken bu tarz deneyimleri de göz önünde bulundurabilirsiniz.

Sevgiliye pahalı doğum günü hediyesi almak istiyorsanız Muhiku’daki Erkek Arkadaşa Hediye Kutusu’nu değerlendirebilirsiniz. İçerisinde altı parça ürün bulunan bu kutuya French press, çikolata, tasarım çorap, kalem gibi eklemeler yaparak sevgilinize en güzel hediyeyi hazırlayabilirsiniz.

Hediye verirken kendi elinizden çıkmış olmasını isterseniz DIY (kendin yap) kitlerine de yönelebilirsiniz. Sevdiğiniz kişi için kendi ellerinizle, onun favori renklerinde, en sevdiği aromada ve sevdiği objelerle hazırlamış olduğunuz bir mum çok hoşuna gidecektir. Üstüne de cam kalemi kullanarak aranızdaki bir espriyi yazdığınızda hediyeniz tamamen kişiye özel ve manevi değeri çok yüksek bir hale gelecektir.

Erkek kankaya hediye alırken aranızdaki samimiyeti yansıtacak ilginç hediyeler tercih edebilirsiniz. Örneğin işinden memnun olmayan beyaz yaka için tütsüler ve sakinleştirici çaylar esprili bir hediye olacaktır. Tabii böyle bir kutu hazırlayacaksanız içine filtre kahve, kupa, kitap ya da duş jeli gibi ürünler de ekleyerek daha uygun hale getirebilirsiniz.

Erkek Sevgiliye Hediye Fikirleri

Erkek sevgiliye hediye almak hepimizi zaman zaman sıkıntıya soksa da hediyenin büyüğü küçüğü olmaz. Karşımızdaki kişiye değer verdiğimizi gösteren her şey aslında sevgimizi iletmek için kullandığımız bir araçtır.

Erkek arkadaşıma ne alabilirim diye soruyorsanız Muhiku sayesinde bütçenize uygun ve karşınızdaki kişiyi mutlu edecek pek çok seçeneğe ulaşabilirsiniz. Erkek arkadaşa alınacak ilginç hediyeler konusunda da çok farklı alternatifler bulabilirsiniz. Sonuçta erkek arkadaşa ne alınır diye soruyorsanız geleneksel hediyeliklerden sıkıldığınızı düşünebiliriz.

Biz de buradan yola çıkarak büyük, küçük; ucuz, pahalı birçok hediye alternatifi sunuyoruz. Sizin yapmanız gereken tek şeyse arkanıza yaslanıp sayfayı gezerek erkek arkadaş için hediye seçenekleri arasında onun zevkine en çok hitap eden kutuyu bulmak!

Erkek sevgiliye hediye almak istediğinizde eğer hazır kutular içerisinde aradığınızı bulamadıysanız hiç problem değil. Sıfırdan başlayarak en sevdiğiniz ürünleri bir araya getirip kendi kişisel sevgili kutunuzu çok kolay bir şekilde oluşturabilirsiniz. Veya kahve seven sevgilinize Dünya Kahveleri Kutusu’ndan alıp içeriğini daha dolu bir hale getirmek için iş yerinde ve evinde uzun süreler kullanabileceği french press, siyah kupa; kendini tazelemek istediğinde kullanabileceği bir kolonya, ikinizin en güzel pozunu yerleştirebileceği bir çerçeve, enerjisini yenileyecek lezzetli bir çikolata gibi farklı kategorilerde yan ürünler ekleyebilirsiniz. Erkek arkadaşıma hediye almak istiyorum ama nasıl bir şey olacağına karar veremiyorum diyenler için Muhiku size pek çok kolaylık sunuyor.

Hangi seti seçerseniz seçin hediyenizin anlam kazanması için doğum günüyse güzel, duygusal bir doğum günü mesajı; Sevgililer Günü’yse romantik bir Sevgililer Günü mesajı; yıl dönümünüzse onu ne kadar çok sevdiğinizi anlatan bir hediye notu yazmayı unutmayın. Bu tarz küçük dokunuşlar verdiğiniz hediyeye anlam katacak, ona ruhunu verecektir.

Muhiku ile İstanbul içi alışverişlerinizde aynı gün teslim hediye seçeneğini kullanabilir; tüm Türkiye’ye ücretsiz kargo ve koşulsuz iade hizmetlerinden faydalanabilirsiniz.

Yakınımızın Erkek Arkadaşına Alınacak Hediyeler

Erkek arkadasima hediye ne alabilirim diye sorduğunuzda nasıl seçeneklerinizin olduğuna değindik. Fakat her zaman kendi sevgilimize hediye almıyoruz. Bazen yakın arkadaşımızın, kız kardeşimizin ya da ablamızın erkek arkadaşına hediye almamız gereken durumlar da doğabiliyor.

Aslında bu alışverişi yaparken de yine erkeklerin ilgi alanlarına uyacak şık ve maskülen Erkeğe Hediye Kutusu’nu satın alabilirsiniz. Fiyatı da uygun olduğu için bu hediye kutusu yakınlarınızın sevgilisinin doğum günü kutlamasında rahatlıkla değerlendirilebilir.

Erkek Arkadaşıma Nasıl Bir Hediye Yapabilirim?

Erkek arkadasa ne hediye alinir diye soranlara diğer bir önerimiz de el yapımı hediyeler. Kendi el emeğinizle erkek arkadaşa anlamlı hediye vermek isterseniz Muhiku’nun kendin yap kitleri yardımcınız olabilir.

Hediye erkek arkadasa alınacağı zaman hepimizi zaman zaman zorlayabilir. Fakat erkek arkadaşa hediye önerileri sayesinde kolayca aradığınızı bulabilirsiniz. Örneğin onun taraftarı olduğu futbol takımının logosunu taş magnet deneyimi kitimizi kullanarak bir hediyelik eşyaya çevirmeniz mümkün. Erkek bir arkadasa ne hediye alinir sorusu karşısında yanıtsız kaldığınız durumlarda en kurtarıcı seçenek bu olacaktır. Erkek arkadaş hediye konusunda çok büyük beklentilere sahip olmayacağı için küçük bir hediye olarak düşünebilirsiniz.

Sevgilime ne hediye alabilirim erkek arkadaş söz konusuysa kulağa daha zor gelebiliyor. Muhiku olarak tam da bu noktada kullanıcılarımızın en kolay şekilde seçim yapabilmesini hedefliyoruz. Uzman ekibimiz daima kullanışlı, anlamlı ve manevi değeri yüksek erkek hediyeleri alanındaki çalışmalarına devam ediyor.

Erkek arkadaş alınacak hediyeler düşünüldüğünde aslında çok da zor bir durumda olmadığınızı göstermek istedik. Erkek arkadaşıma nasıl hediye alabilirim diye kara kara düşünmenize gerek yok. Muhiku’nun ücretsiz aynı gün teslimat ve ücretsiz kargo hizmeti sayesinde kolayca alışveriş yapabilirsiniz.

S: Erkekler hediye olarak neleri sever?
C: Erkekler şık olduğu kadar kullanışlı hediyelerden hoşlanır, kadınlar hediyeye daha estetik açıdan yaklaşırken erkekler 'Bunu nerede kullanacağım?' şeklinde yaklaşmaktadır. Muhiku, erkeğe hediye kutularını tasarlarken kullanışlı ve premium ürünleri tercih etmektedir. Örneğin kutularımızda bulunan özel tasarıma sahip çoraplar erkekler tarafından çok beğenilmektedir.
S: Erkeğe ne hediye alınır?
C: Muhiku erkeğe hediye seçeneklerini geliştirerek şık ve nitelikli hediye kutuları tasarlamaktadır. Erkeğe İş Tebriği Kutusu, Erkeğe Hediye Kutusu, Erkeğe Doğum Günü Hediye Kutusu, Erkeğe Premium Hediye Kutusu gibi bir çok özel hediye kutusu seçeneği bulunmaktadır. Erkeğe özel hediye kutuları yeni deneyimler sunarak günlük hayatta rahatlıkla kullanılabilecek ürünler ile tasarlanmıştır. Hediye kutularına istediğiniz şekilde ürün ekleyebilir, hediye aldığınız kişi için özelleştirebilirsiniz.
S: Erkeğe alınacak en anlamlı hediye nedir?
C: Hediyeniz karşınızdaki kişinin hayatına dokunduğu zaman bir anlamı olur. Mutlu hissettiren hediye kutuları sıradanlıktan uzak, yeni deneyimler sunan bir hediye seçeneğidir. Hediye aldığınız kişi deneyimlerini her zaman hatırlayacak, güzel anıları olacaktır. Sıradanlaşan hediye seçeneklerinden sıyrılarak sevdiklerinize yenilikçi premium bir hediye kutusu hediye ederek unutulmaz, şık bir hediyeye sahip olmasını sağlayabilirsiniz.
S: Her erkeğe alınabilecek hediyeler nelerdir?
C: Muhiku erkeklere özel tasarlanmış birbirinden klas hediye kutuları ile erkeğe hediye arayışının zorluğuna premium bir çözüm sunmaktadır. Hediye kutuları deneyim ve günlük hayatta kullanılabilecek ürün ağırlıklıdır. Erkeğe Premium Hediye Kutusu ve Erkeğe Hediye Kutusu erkekler için en çok tercih edilen hediye kutularıdır.
S: Erkek sevgiliye küçük sürprizler nasıl yapılır?
C: Sevgilinize özel günlerin dışında da küçük sürprizler yapmak için Dünya Kahveleri Kutusu, Sevgini Paylaş Hediye Kutusu gibi farklı ülkelerin lezzet deneyimlerinden oluşan bir hediye tercih edebilirsiniz. Hediye kutusu değil de daha küçük bir şey isterseniz kendi hediye kutunuzu oluşturabildiğiniz bölümde birkaç ürün ile küçük bir jest yapabilirsiniz.
S: Erkek arkadaşıma ne hediye alabilirim?
C: Erkek arkadaşa ne hediye alınır sorusunun cevabını onu tanıdığınız için en iyi siz verirsiniz. Muhiku'nun Kendi Kutunu Yap sayfası sayesinde erkek arkadaşa alınabilecek hediyeler arasından dilediklerinizi seçerek bir kutuya yerleştirebilirsiniz. Bizce erkek arkadaşa alınacak en anlamlı hediye içerisindeki her bir detaya sizin karar verdiğiniz kişiye özel hazırlanan kutular!
S: Erkek dosta ne hediye alınır?
C: Bir erkek arkadaşa ne hediye alınır diye düşünüyorsanız kankanızın mutlulukla giyeceği stil sahibi çoraplar, 3. jenerasyon filtre kahveler, baskılı kupalar ve kitaplar son derece anlamlı olacaktır. Erkek arkadaşa alınacak hediyeler konusunda isterseniz hazır hediye kutularını da değerlendirebilirsiniz. Yine de erkek kankaya alınacak hediyeler arasından size ilk önerimiz onun seveceği ürünlerle şık bir set hazırlamanız olacaktır.
S: Erkekler için doğum günü hediyesi ne alabilirim?
C: Erkek arkadaşıma doğum günü hediyesi almak istiyorum ama aklımda hiçbir fikir yok diyorsanız doğru yerdesiniz. Erkek arkadaşa hediye ne alınır sorusunu en güzel şekilde cevaplayan Muhiku'da farklı yakınlıktaki arkadaşlarınız, sevgiliniz veya aile üyeleri için harika doğum günü hediyeleri bulabilirsiniz. Erkek kankaya doğum günü hediyesi olarak içerisinde çerçeve, cam su şişesi ve filtre kahve gibi ürünlerin bulunduğu hediye kutusunu tercih edebilirsiniz.