Erkeğe Geçmiş Olsun Hediyesi

Kahve Sever
Çay Sever
Çikolata Sever
Mum Sever
Tütsü Sever
Hobi Sever
Plan Sever
Muhiku Mini
X
Filtre
Filtre
 • İlgi Alanı
 • Fiyat
 • Değerlendirme
Filtreyi Uygula
Sık kullanılan filtreler
 • Tümü
 • İlgi Alanı
 • Fiyat
 • Değerlendirme
Temizle
  • İlgi Alanı
  • Fiyat
  • Değerlendirme
  • dkk
   %19 İndirim!
   349,90 TL
   (265)
   Çok Satan
   Hızlı Teslimat
  • Okyanus Rüzgarı Hediye Kutusu
   %23 İndirim!
   644,00 TL
   Hızlı Teslimat
  • Kendine Vakit Ayır Hediye Kutusu
   %21 İndirim!
   624,00 TL
   (60)
   Çok Satan
   Hızlı Teslimat
  • Kahve Molası Hediye Kutusu
   %24 İndirim!
   374,00 TL
   Kahve Sever
  • Erkeğe Hediye Kutusu
   %21 İndirim!
   824,00 TL
   (55)
   Ücretsiz Teslimat
   Hızlı Teslimat
  • Çay & Kahve Hediye Kutusu
   %23 İndirim!
   404,00 TL
   (3)
   Hızlı Teslimat
  • Kısa Bir Mola Hediye Kutusu
   %21 İndirim!
   454,00 TL
   Hızlı Teslimat
  • Siyah Türk Kahvesi Hediye Kutusu
   %19 İndirim!
   1.044,00 TL
   Hızlı Teslimat
  • Kahve Keyfi Hediye Kutusu
   %24 İndirim!
   504,00 TL
   (44)
   Yüksek Talep
   Hızlı Teslimat
  • Keyifli Saatler Hediye Kutusu
   %22 İndirim!
   1.029,00 TL
   (4)
   Hızlı Teslimat
  • Atlas Kutusu
   %22 İndirim!
   594,00 TL
   (119)
   Hızlı Teslimat
  • Canım Arkadaşım Hediye Kutusu
   %23 İndirim!
   964,00 TL
   (1)
   Favori
  • Bir Kutu Kahve Molası Hediye Kutusu
   %24 İndirim!
   944,00 TL
   Tükendi
   Hızlı Teslimat
  • Keyifli Vakitler Hediye Kutusu
   %23 İndirim!
   424,00 TL
   Tükendi
   (4)
   Hızlı Teslimat
  • Aromaterapi Hediye Kutusu
   %23 İndirim!
   894,00 TL
   Tükendi
   (1)
   Hızlı Teslimat
  • Mithra Kutusu
   %23 İndirim!
   549,00 TL
   Tükendi
   (61)
   Hızlı Teslimat
  • Güz Kahvesi Hediye Kutusu
   %24 İndirim!
   884,00 TL
   Tükendi
   Yüksek Talep
   Hızlı Teslimat
  1

  Erkeğe geçmiş olsun hediyesi vermek isteyip de bir türlü ne alacağına karar veremeyenler için birbirinden güzel fikirlerimiz var. Aklınızdaki bütün hediye fikirlerini bir kenara bırakabilirsiniz. Çünkü sizin için hazırladığımız hediye fikirleri arasında arağınızı bulacaksınız.

  Hayat inişlerle ve çıkışlarla dolu upuzun bir yoldur. Bu yolda kimi zaman hastalık ve kaza gibi olumsuz durumlar yaşayabiliriz. İyi günümüzde olduğu gibi kötü zamanlarımızda da sevdiklerimizin desteğini görmek ve onları yanımızda hissetmek isteriz. İşte tam da bu noktada Muhiku’nun erkeğe geçmiş olsun hediyesi fikirleri imdadımıza yetişir.

  Erkeğe Geçmiş Olsun Hediyesi Fikirleri:

  • Hediye kutusu,
  • Geçmiş olsun çiçeği,
  • Bitki çayı,
  • Sağlıklı atıştırmalıklar,
  • Keyifli oyunlar,
  • Kitap,
  • Hoş kokulu soya mumları,
  • Tütsü ve tütsülük gibi pek çok hediye çeşidi yer alıyor.

  Sevdiklerimizin moralini yerine getirmek ve onların yüzünde küçük de olsa bir tebessüm oluşturmak adına onlara geçmiş olsun hediyesi vermek isteriz. Ancak çoğu zaman nasıl bir hediye alacağımız konusunda kararsızlık yaşarız. Özellikle hediye alacağımız kişi erkek ise dışarıdan bir tavsiyeye ihtiyaç duyabiliriz.

  Bu sebeple erkeğe geçmiş olsun hediyesi olarak alabileceğiniz hediyelikleri sizinle paylaşmak istedik. Bu fikirlerden faydalanarak siz de yakınınıza geçmiş olsun dileklerinizi iletebilir ve ona yanında olduğunuzu hissettirebilirsiniz.

  Muhiku’nun erkeğe hediye sayfasında erkeklere hitap eden ve onlara yönelik hazırlanan pek çok ürün bulunmaktadır. Tekil hediyelerden setlere kadar farklı ürünlerle hazırlanan bu koleksiyonda yakınlarınıza geçmiş olsun dileklerinizi sunabileceğiniz hediyeleri bulabilirsiniz. Erkekler için hazırlanan hediyeleri incelemek için erkek hediyeleri sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

  Erkeğe Geçmiş Olsun Hediyesi Ne Alınır?

  Erkeğe geçmiş olsun hediyesi bakarken çevrenizden “erkeğe bu alınmaz.” ya da “erkek milletine böyle hediye mi alınır canım!” gibi ifadeler duyabilirsiniz. Öncelikle tüm bu söylemlere kulaklarınızı tıkamanızı ve size vereceğimiz fikirlere kulak vermenizi tavsiye ederiz.

  Çünkü modern bir çağda yaşıyoruz. Dolayısıyla erkeklerin ilgi alanlarını ve beğenileri de bu çağda büyük değişikliğe uğradı diyebiliriz. Yani geçmişte kalan fikirlere ve basma kalıp düşüncelere kulak asmanın hiç faydası yok.

  Peki öyleyse geçmiş olsun hediyesi erkeğe verilecekse ne tarz hediyelerden faydalanabiliriz?

  Alacağınız hediyenin asıl amacının moral vermek olduğunu unutmamalısınız. Dolayısıyla onun keyfini yerine getirecek hediyelerden faydalanabilirsiniz. Bu keyifle vakit geçirmesini sağlayacak bir puzzle olabileceği gibi onun ilgi alanına göre seçilecek bir kutu oyunu da olabilir.

  Eğer geçmiş olsun hediyesi erkeğe bir kazanın ve hastalığın ardından verilecekse ona hem zihinsel hem de bedensel anlamda kendini iyi hissettirecek hediyeler alabilirsiniz. Örneğin; soya mumu ve tütsülerin iyileştirici gücü olduğunu pek çoğumuz biliyoruz. Alternatif tıpta da iyileştirici gücünden faydalanılan bu ürünler hediyeyi verdiğiniz kişiyi zihinsel ve bedensel anlamda rahatlatacaktır. Böylece kendini çok daha iyi hissetmesini sağlayacaktır.

  Geçmiş olsun hediyesi erkeğe verilecekse pek çok kişi çiçeği hediye alternatifleri arasından çıkarıyor. Ancak erkekler de en az kadınlar kadar çiçek bakmaktan ve hediye olarak çiçek almaktan hoşlanıyorlar. Eğer bu konuda bir tereddüt yaşarsanız daha çok saksı bitkilerinden ve odunsu çiçeklerden faydalanabilirsiniz. Örneğin; sukulent, bonsai ve para ağacı.

  Uzun lafın kısası geçmiş olsun hediyesi erkek için yalnızca bir hediye olmayacak. Aynı zamanda ona kendini iyi hissettirecek ve yanında olduğunuzu gösterecek. Dolayısıyla alacağınız hediye ne olursa olsun hiç fark etmez. Önemli olan hediyenizin moral vermesi ve onun keyfini yerine getirmesidir.

  Erkek Sevgiliye Geçmiş Olsun Hediyesi

  Sevgiliniz bir kaza geçirmiş ya da bir hastalık atlatmış olabilir. Böyle zamanlarda eminiz ki sizi yanında görmek ve sevginizi daha çok hissetmek isteyecektir. Dolayısıyla erkek sevgiliye geçmiş olsun hediyesi olarak siz yanında olmasanız dahi sizi yanında hissettirecek hediyeler seçmelisiniz.

  Örneğin; fotoğraf baskılı geçmiş olsun hediyeleri bunun için en iyi örneklerden biridir. Birlikte çekildiğiniz en güzel fotoğraflarla hazırlayacağınız kupa, sıcacık çayını yudumlarken sizi yanında hissettirecektir.

  Bunlar dışında erkek arkadaşınız hastalık sürecinde eminiz ki evde oturmaktan fazlasıyla sıkılmıştır. Dolayısıyla evde dinlenirken keyifle vakit geçirebileceği ürünlerden oluşan bir set hazırlayabilirsiniz. İçine kitap, oyun, bitki çayı, kupa ve bir de deneyim kiti ekleyebilirsiniz. Böylece kendini çok daha iyi hissedecektir.

  Tüm bunlar erkek sevgiliye geçmiş olsun hediyesi olarak verilecek en güzel alternatifler. Eğer işin içine biraz da romantizm katmak isterseniz kalp şeklinde mum, love tasarımlı kupa gibi ürünlerden de faydalanabilirsiniz.

  Erkeğe geçmiş olsun hediyesi olarak verebileceğiniz romantik fikirlere Muhiku’nun sevgiliye hediye sayfası üzerinden de ulaşabilirsiniz.

  Erkek Arkadaşa Geçmiş Olsun Hediyesi

  Geçmiş olsun hediyesi erkek için olacaksa ve bu erkek sizin arkadaşınız ise çok daha özenli seçimler yapmalısınız. Çünkü vereceğiniz hediye her şeyin ötesinde ona ne kadar değer verdiğinizi de gösterecektir. Dolayısıyla erkek arkadaşa geçmiş olsun hediyesi alırken arkadaşlığınızdan ilham alabilirsiniz.

  Ona keyif verecek hediyelerin yanı sıra arkadaşlığınızı simgeleyen ürünlerden de faydalanabilirsiniz. Örneğin; birlikte film izlemekten hoşlanıyorsunuz diyelim. Onun için film temalı bir hediye kutusu hazırlayabilirsiniz. Kutunun içine; film ajandası,  patlamış mısır, sinema quiz, kahve ve kupa ekleyebilirsiniz. Bu kutuyla ona hastalığı süresince destek olabilir ve onunla birlikte vakit geçirebilirsiniz.

  Böylece aldığınız hediyeyle hem onun yanında olabilir hem de onun moralini yerine getirebilirsiniz. Erkek arkadaşa geçmiş olsun hediyesi için daha fazla alternatif arıyorsanız Muhiku’nun arkadaşa hediye sayfasını da ziyaret edebilirsiniz.

  Erkek sevdikleriniz için geçmiş olsun hediyesi olarak ne tarz hediyeler alınması gerektiğine değindik. Şimdi ise erkeğe geçmiş olsun hediyesi ne alınır sorusunu geniş bir şekilde ele alacak ve farklı fikirleri sizin için sıralayacağız.

  O halde erkek hastaya geçmiş olsun hediyesi ne alınır gelin hep birlikte bakalım.

  Erkeğe Geçmiş Olsun Hediyesi Fikirleri

  Erkekler de en az kadınlar kadar hediyeleşmeye kıymet verirler. Özel zamanlarda ve kendilerini kötü hissettikleri anlarda sevdiklerini yanlarında görmek isterler. Eğer siz de küçük bir hediyeyle onlara desteğinizi göstermek istiyorsanız fikirlerimizden yararlanabilirsiniz.

  Erkek için geçmiş olsun hediyesi olarak; kitap, kolonya, çiçek, çikolata, meyve sepeti, doğal sabun, mum, puzzle, deneyim kiti, özel konsept hediye kutusu gibi farklı hediyeleri değerlendirebilirsiniz.

  Siz de bu hediye fikirlerinden faydalanarak sevdiklerinize en özel hediyelerle en güzel dileklerinizi sunabilirsiniz.

  Uygun Fiyatlı Erkeğe Geçmiş Olsun Hediyesi Seçenekleri Muhiku’da!

  Erkeğe geçmiş olsun hediyesi vermek istiyorsunuz fakat bütçenizi de zorlamak istemiyor musunuz? Öyleyse Muhiku’nun geçmiş olsun hediyeleri tam size göre!

  Sevdiklerinizin en zor anlarında onların yanında olabilin diye Muhiku her bütçeye hitap eden bir koleksiyon hazırladı. Farklı kategorilerden yüzlerce ürünle hazırlanan bu koleksiyon sayesinde hem sevdiklerinize kendilerini iyi hissettirecek hem de bütçenizi zorlamayacak hediyeyi kolaylıkla bulabileceksiniz.

  Bütçeniz ve sevdikleriniz için en ideal hediyeyi bulmak için Muhiku’nun geçmiş olsun hediyesi sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

  S: 🎁 Erkeğe geçmiş olsun hediyesi olarak ne alınabilir?
  C: Erkeğe geçmiş olsun hediyesi olarak saksı çiçeği, sağlıklı atıştırmalıklar ve bitki çayı alabilirsiniz. Bunların yanı sıra iyileşme sürecinde sıkılmamaları için kitap, oyun ve puzzle gibi ürünler alabilirsiniz. Ayrıca yeni bir hobi edinmelerine yardımcı olacak deneyim kitleri de harika bir geçmiş olsun hediyesi olacaktır.
  S: 🎁 Uygun fiyatlı erkeğe geçmiş olsun hediyesi seçenekleri nelerdir?
  C: Uygun fiyatlı bir geçmiş olsun hediyesi arıyorsanız kesinlikle Muhiku’nun mini hediye setlerine bakmalısınız. 109 - 140 TL arasında bir fiyata sahip bu setler hem dopdolu hem de mutluluk verici. Bu setler sayesinde birden fazla hediyeyi en uygun fiyata alabilir ve sevdiklerinize geçmiş olsun dileğinizi en özel şekilde sunabilirsiniz.
  S: 🎁 Erkeğe geçmiş olsun hediyesi alırken nelere dikkat etmeliyiz?
  C: Erkeğe geçmiş olsun hediyesi alırken onun moralini yerine getirecek ürünlere öncelik vermelisiniz. Unutmayın ki hediyenizin maddi boyutundan ziyade ona moral vermesi önemli. Dolayısıyla hediye alırken maddiyata değil maneviyata önem vermelisiniz. Erkeğe geçmiş olsun hediyesi olarak; çiçek, çikolata, mum, kolonya, meyve sepeti gibi ürünleri değerlendirebilirsiniz.
  S: 🎁 En çok tercih edilen geçmiş olsun hediyeleri nelerdir?
  C: En çok tercih edilen geçmiş olsun hediyeleri arasında çiçek ve hediye seti gelmektedir. Eğer siz de riske girmek istemiyorsanız bu iki hediye çeşidinden birini tercih edebilirsiniz. Hatta kuru çiçekli hediye setlerinden birini tercih ederek bir taşla iki kuş vurabilirsiniz. Bu hediyelerin yanı sıra Muhiku’nun buket çiçeklerini, lezzetli çikolatalarını veya mis kokulu kolonyalarını değerlendirebilirsiniz.