Eczacıya Hediye

Ne
İlgi Alanı
Kadına Hediye
Erkeğe Hediye
Doğum Günü
Yeni İş Tebrik
Muhiku Mini
Premium Kutular
Ahşap Kutular
150 TL Altı
Kahve Sever
Çay Sever
Çiçek Sever
Çikolata Sever
Mum Sever
Tütsü Sever
Hobi Sever
Plan Sever
Bakım Sever
X
Filtre
Filtre
 • Cinsiyet
 • İlgi Alanı
 • Fiyat
 • Değerlendirme
Filtreyi Uygula
Ürünleri Sırala
  • Dünya Kahveleri Kutusu

   Dünya Kahveleri Kutusu

   (263)
   %9 indirim

   235.00 TL 215.00 TL

   %24 indirim 179.00 TL
   179.00 TL
   Çok Satan
   Muhiku En Çok Tercih Edilen Hediyeler
  • Hemşireye Tebrik Hediye Kutusu

   Hemşireye Tebrik Hediye Kutusu

   %22 indirim
   225.00 TL
   Ucretsiz Teslimat Ribbon
  • Sağlık Çalışanına Tebessüm Hediye Kutusu

   Sağlık Çalışanına Tebessüm Hediye Kutusu

   %23 indirim
   239.00 TL
   Ucretsiz Teslimat Ribbon
  • Doktora Özel Hediye Kutusu

   Doktora Özel Hediye Kutusu

   %22 indirim
   219.00 TL
   Ucretsiz Teslimat Ribbon
   Şu An xx Kişi Bu Ürünü İnceliyor
  • Sağlık Çalışanına Renkli Hediye Kutusu

   Sağlık Çalışanına Renkli Hediye Kutusu

   %23 indirim
   269.00 TL
   Cok Satan Ribbon
   Aynı Gün & Ücretsiz Teslimat
  • Sağlık Çalışanına Tebrik Hediye Kutusu

   Sağlık Çalışanına Tebrik Hediye Kutusu

   %22 indirim
   345.00 TL
   Yüksek Talep Görüyor!
   Cok Satan Ribbon
  • Happy Health Day Hediye Kutusu

   Happy Health Day Hediye Kutusu

   %22 indirim
   349.00 TL
  • Sağlık Çalışanlarına Özel Hediye Kutusu

   Sağlık Çalışanlarına Özel Hediye Kutusu

   %23 indirim
   355.00 TL
  • Fedakar Doktora Hediye Kutusu

   Fedakar Doktora Hediye Kutusu

   %24 indirim
   355.00 TL
  • Başarılı Hemşireye Hediye Kutusu

   Başarılı Hemşireye Hediye Kutusu

   %22 indirim
   379.00 TL
   Çok Satan
   Muhiku En Çok Tercih Edilen Hediyeler
  • Tıp Bayramı Temalı Hediye Kutusu

   Tıp Bayramı Temalı Hediye Kutusu

   %22 indirim
   385.00 TL
   Son 10 Saatte xx Kişi Sepete Ekledi
  • Tıp Bayramı Özel Hediye Kutusu

   Tıp Bayramı Özel Hediye Kutusu

   %22 indirim
   399.00 TL
  1

  Eczacıya hediye alarak sağlık çalışanlarından olan eczacıların özel günlerini kutlayabilir hatta meslek aşkını ön plana çıkaracak eczacı hediyeleri ile onları mutlu edebilirsiniz. Bir eczacı için hediye olarak kişisel hediyeler alabilirsiniz. Günlerinin çoğunu eczanede geçiren eczacı için bu kişisel hediyeniz onu özel hissettirecektir.

  Ayrıca yaklaşan Eczacılık Günü hediyesi olarak tercihinizi çiçeklerden yana da kullanabilirsiniz. Birbirinden renkli ve canlı olan bu çiçekler eminiz eczanenin baş köşesini süsleyen bir hediye olacaktır. Öte yandan eczacıya hediye olarak onu rahatlatacak hediyeler de tercih edebilirsiniz. Bu hediyeniz ile günün sonunda dinlenmesini sağlayabilirsiniz.

  Muhiku ile birbirinden şık ve kullanışlı eczane hediyeleri bulmak çok kolay! Muhiku’da eczacılara özel hediye ile sizlerde istediğiniz hediyelere sahip olabileceksiniz. Muhiku’nun sizler için özenle hazırlamış olduğu en güzel eczacı hediyeleri sayesinde hediye alacağınız kişiyi çok değerli hissettireceksiniz.

  Eczacıya Hediye Ne Alınır?

  Eczacı hediyeleri arasından bir eczacıya alınacak hediyeler olarak günlük hayatlarında kullanabileceği ürünler tercih edebilirsiniz. Yoğun geçen bir günün ardından keyif yapabilecekleri hediyeler onları çok mutlu edecektir. Örneğin, dünya kahvelerinden oluşan ve yanına lezzetli çikolatalardan eklediğiniz bu hediyeler ile tam bir keyif kutusu olacaktır.

  Eczane hediyeleri olarak mesleki tasarımlardan oluşan hediyelikler de almayı düşünebilirsiniz. Hem kişinin mesleğine uygun hem de eczanede rahatlıkla kullanabileceği bu hediyeler ile onu sevindirebilirsiniz. Örneğin eczane için hediye olarak kupa, bardak altlığı, butik defter ve kalem alabilirsiniz.

  Eczaneye alınabilecek hediyeler tamamen kişiselleştirilmiş hediyeler de olabilir. Eczacıya hediye olarak fotoğraflı hediyelerden oluşan bir hediye kutusu tasarlayabilirsiniz. Böylece baktığı her köşede sizi anımsamasını sağlayacaksınız!

  Erkek Eczacıya Hediye Seçenekleri

  Erkek eczacıya hediye seçerken dikkat etmeniz gereken birkaç püf noktadan bahsedelim. Öncelikle erkekler elinin altında bulunan hediyelerden daha çok hoşlanırlar. Örneğin erkek eczacılara özel hediye seçeneklerinden biri olan termosu tercih edebilirsiniz.

  Diğer bir önemli nokta ise erkekleri mutlu etmenin yolunun midesinden geçtiğini unutmayalım. Erkek eczacı hediyeleri olarak ona seveceği çikolatalardan ve kurabiyelerden oluşan bir hediye kutusu almak güzel bir tercih olurdu.

  Eczaneye alınabilecek hediyeler arasından erkek eczacı için kırtasiye ürünlerinden almayı düşünebilirsiniz. Yoğun iş temposu içerisinde bu ürünlere çok ihtiyacı olacağından dolayı erkek eczacıya tükenmez kalem, butik defter, ay temalı sekreterlik, haftalık planlayıcı gibi ürünlerden oluşan bir hediye kutusu hazırlayabilirsiniz.

  Kadın Eczacıya Hediye Seçenekleri

  Kadın eczacıya hediye seçenekleri arasından yorucu geçen bir günün ardından cildine bakım yapacak hediyeler almanız onu çok mutlu edecektir. Muhiku’da kadınlar için hazırlanmış olan cilt bakım ürünlerine bakmadan geçmeyin deriz.

  Kadın eczacı için tercih edebileceğiniz cilt bakım ürünleri arasında;

  • Sinoz miracle oil,
  • Yeşim taşı roller,
  • Sinoz ballı sütlü vücut peelingi,
  • Hindistan cevizi yağı,
  • Sinoz altın yüz bakım serumu alabilirsiniz.

  Ayrıca kadın eczacı için hediye olarak içeceklerini koyabileceği bir matara veya kupa da gün boyu onun işine çok yarayacaktır. Yanına dünya çaylarından veya dünya kahvelerinden koyarak gününün keyifli geçmesini sağlayabilirsiniz.

  Eczacılar Günü Hediyeleri

  Muhiku her özel günde olduğu gibi bu özel günde de sizlerin yanında! Yaklaşmakta olan Eczacılar Günü için hediyenizi belirlemediyseniz eğer sizi Muhiku’ya bekleriz. Muhiku’nun modern ve şık hediyelikleri ile eczacı sevdiklerinizi bu özel günde yalnız bırakmayıp, onları çok değerli hissettirebileceksiniz.

  Eczacılık Günü hediyesi olarak eczacılık mesleği temalı kupa bardak, bardak altlıkları, butik defter, dolma kalem, sekreterlik gibi ürünlerden oluşan hediye kutusu hazırlayabilirsiniz. Eczanede rahatlıkla kullanabileceği bu hediyelikler Eczacılık Günü’ne özel ideal bir hediye olacaktır.

  Diğer taraftan bu özel gün için eczane hediyeleri arasından saksı çiçeklerini tercih edebilirsiniz.

  Kullanışlı Eczacıya Hediye Önerileri

  Eczaneye alınabilecek hediyeler olarak kullanışlı ürünler tercih etmelisiniz. Örneğin mutfakta kullanabilecekleri french press, çay süzgeci ya da mini döküm demlik gibi.

  Öte yandan kullanışlı ürünlerden birkaç örnek verecek olursak bunlar;

  • Fincan takımı
  • Kupa
  • Bardak altlığı
  • Figürlü el yapımı bardak
  • Kolonya olabilir.

  Sevdikleriniz için alacağınız bu kullanışlı eczacı hediyeleri onları çok mutlu etmeye yetecektir. Her an elinin altında bulunabilecek bu pratik hediyeler  ile konforlu bir gün geçirmelerini sağlayabilirsiniz.

  Yenilikçi Eczacıya Hediye Seçenekleri Muhiku’da!

  Eczacı arkadaşa hediye arıyorsanız çok doğru yerde geziyorsunuz! Muhiku’nun yenilikçi hediye seçenekleri ile eczacı sevdiklerinize hediye almak sizin için de çok keyifli olacak! Birbirinden şık ve modern eczane hediyelikleri ile sizlerde muhteşem hediyelere sahip olabileceksiniz.

  Yenilikçi eczacıya hediye seçenekleri arasından deneyim kitleri alarak kendisine zaman ayırmasını sağlayabilir, moka pot veya dripper alarak bambaşka bir kahve demleme deneyimi yaşatabilirsiniz.

  S: Eczacıya alınacak hediyeler nelerdir?
  C: Eczacıya alınacak hediyeler; kupa, bardak altlıkları, çikolatalar ve kolonya gibi ürünler alabilirsiniz. Ayrıca nöbete kalan eczacılar için onları zinde tutacak dünya kahvelerinden oluşan bir hediye kutusu da hazırlayabilirsiniz. Diğer bir seçenek olarak bir eczacının işine çok yaracak olan kırtasiye ürünlerinden de almayı düşünebilirsiniz. Örneğin butik defter, kalem ve sekreterlik gibi.
  S: En çok tercih edilen eczacıya hediyeler nelerdir?
  C: Muhiku’da en çok tercih edilen eczacı hediyeleri eczacılık mesleğine uygun tasarımlı ürünlerdir. Bu ürünlere örnek verecek olursak eğer ; kupa, bardak altlıkları, tasarım defterler, dolma kalemler, haftalık veya günlük planlayıcı gibi ürünlerdir. Diğer taraftan çok tercih edilenler arasında dünya kahveleri, çikolata ve kurabiyeler ya da saksı çiçekleri olabilmektedir.
  S: Eczacılara hediye seçimi yaparken nelere dikkat etmeliyiz?
  C: Eczacılara hediye seçerken dikkat etmeniz gereken noktalardan birisi iş ortamında rahatlıkla kullanabileceği ürünler seçmenizdir. Çünkü yoğun geçen iş gününde onların işlerini kolaylaştıracak ve elinin altında kolayca bulabilecekleri hediyeler eczacı yakınlarınızı daha çok mutlu edecektir. Ayrıca hediye seçimi yaparken eczacı arkadaşlarınızın sevebileceği ürünleri liste yapmanız hediye seçimlerinizde size kolaylık sağlayacaktır.
  S: Kadın eczacıya alınacak hediyeler nelerdir?
  C: Kadın eczacı için hediye olarak baş harfinden oluşan bir kupa alabilirsiniz. Yanına ekleyeceğniz dünya çaylarından ve sevebileceği çikolatalardan oluşan bir hediye kutusu hazırlayabilirsiniz. Kadın eczacıyı mutlu edecek diğer hediye seçeneği ise günlük hayatında kullanabileceği aksesuarlardan da almayı düşünebilirsiniz. Örneğin fular, gümüş küpe ve bez çanta gibi.
  S: Erkek eczacıya alınacak hediyeler nelerdir?
  C: Erkek eczacıya hediye olarak eczanede kullanabileceği termos veya cam matara alabilirsiniz. Yanına ekleyeceğiniz drajeler ve brownieler ile hediye kutunuzu zenginleştirebilirsiniz. Erkek eczacıya hediye arasından kişisel hediyeler de almayı düşünebilirsiniz. Her erkeğin olmazsa olmazı cüzdan veya deri anahtarlık alabilir, elini her cebine attığında sizi hatırlamasını sağlayabilirsiniz.