Düğün Hediyesi

Ürünleri Sırala
  • Dünya Kahveleri Kutusu

   Dünya Kahveleri Kutusu

   (263)
   %9 indirim

   235.00 TL 215.00 TL

   %24 indirim 179.00 TL
   179.00 TL
   Çok Satan
   Muhiku En Çok Tercih Edilen Hediyeler
  • Mithra Kutusu

   Mithra Kutusu

   (61)
   %21 indirim
   229.00 TL
   Yüksek Talep Görüyor!
  • Kahve Keyfi Hediye Kutusu

   Kahve Keyfi Hediye Kutusu

   (44)
   %22 indirim
   249.00 TL
   Çok Satan
   Muhiku En Çok Tercih Edilen Hediyeler
  • Dünya Çayları Kutusu

   Dünya Çayları Kutusu

   (81)
   %24 indirim
   219.00 TL
   Yüksek Talep Görüyor!
  • Otantik Çaylar Kutusu

   Otantik Çaylar Kutusu

   %24 indirim
   255.00 TL
  • Atlas Kutusu
   Ucretsiz Teslimat Ribbon
  • Sıcak Bir Hatıra Hediye Kutusu

   Sıcak Bir Hatıra Hediye Kutusu

   (5)
   %22 indirim
   319.00 TL
   Yüksek Talep Görüyor!
  • Green Love Hediye Kutusu

   Green Love Hediye Kutusu

   %22 indirim
   315.00 TL
  • Aromaterapi Hediye Kutusu

   Aromaterapi Hediye Kutusu

   (1)
   %23 indirim
   405.00 TL
  • Çiçek Doğallığı Hediye Kutusu

   Çiçek Doğallığı Hediye Kutusu

   %22 indirim
   349.00 TL
  • Kahve Severlere Hediye Kutusu

   Kahve Severlere Hediye Kutusu

   (2)
   %23 indirim
   365.00 TL
  • Günün Enerjisi Hediye Kutusu

   Günün Enerjisi Hediye Kutusu

   %22 indirim
   319.00 TL
  1

  Düğün hediyesi olarak alacağınız her hediye sevdiklerinizin yüzünü güldürecektir. Yeni evlenen çiftler düğünden sonra pek çok eşyaya ihtiyaç duyarlar. Sizlerde sevdiklerinize düğün hediyeleri olarak ihtiyaç duyabileceği hediyeliklerden oluşan bir armağan verebilirsiniz. Bu hediyeler yeni evlenecek yakınlarınızın stresini azaltacak hediyelikler arasında yer almaktadır.

  Muhiku’da yeni evlenecek ya da yeni evlenen çiftler için özenle hazırlanmış ürünler bulunuyor. Düğün hediyeleri olarak bir ihtiyaç listesi hazırlayabilir ve bu hediyelere Muhiku’dan tek tıkla sahip olabilirsiniz.

  Yeni Evleneceklere Alınabilecek Düğün Hediyeleri Nelerdir?

  Yeni evlenecek çiftlere nişan için hediye mi almak istiyorsunuz?  Sevdikleriniz için nişan hediyelikleri tercih etmek yeni evlenecek çiftleri çok mutlu edecektir. Nişan hediyeliklerine örnek verecek olursak gelen misafirlere dağıtılması için o günün anısına ait kalp figürlü pleksi anahtarlıklardan oluşan bir hediye kutusu oluşturabilirsiniz. Yeni evlenecek olan çiftler eminiz bu hediyenizi görünce çok sevinecektir.

  Öte yandan yeni evlenenlere hediye olarak mutfak eşyalarından oluşan bir hediye kutusu da tasarlayabilirsiniz. Günlük hayatlarında kullanabilecekleri hediyeler arasından kupa, dünya çayları, çay süzgeci, draje ve kurabiyeleri de hediye olarak tercih edebilirsiniz.

  Geline Düğün Hediyesi

  Düğünden sonra yorgun düşen vücudu dinlendirmek her gelinin hakkıdır. Yoğun tempoda geçen bir düğünün ardından geline iyi gelecek hediyeler onu mutlu edecektir. Sizlerde geline dügün hediyesi olarak alabileceğiniz hediyeler arasından düğün sonrası yıpranan cilde bakım yapabileceği ürünler tercih edebilirsiniz.

  Hediye olarak;

  • Sinoz altın yüz bakım serumu,
  • Dermokil bambu kömürlü kil maskesi,
  • Sinoz miracle oil,
  • Yeşim taşı roller,
  • Sinoz ballı sütlü vücut peelingi alabilirsiniz.

  Ayrıca dügün hediyeleri arasında geline takı da alabilirsiniz. Her gelini mutlu edecek birbirinden şık tasarımlı takılara Muhiku’dan kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz.

  Damada Düğün Hediyesi

  Düğün hediyeleri arasından damada aksesuarda alabilirsiniz. Erkekler günlük hayatlarında elinin altında bulunan eşyaları daha çok severler. Böylelikle damat hediyesi olarak tamamen kişiye özel bir hediye kutusu tasarlayabilirsiniz. Diğer taraftan damada düğün hediyesi olarak kravat da almayı düşünebilirsiniz.

  Damada düğün hediyesi olarak işyerinde kullanabileceği hediyeler de tercih edebilirsiniz. Damada ofis aksesuarları alarak baktığı her köşede sizi anımsamasını sağlayabilirsiniz. Ofisinde veya çalışma odasında kullanabileceği bu aksesuarlar onu mutlu etmeye yetecektir.

  Damada ofis veya çalışma odasında kullanabileceği düğün hediyeleri olarak;

  • Kupa,
  • Bardak altlıkları,
  • Pola kart çerçeve,
  • Düşünen adamlar biblo seti,
  • Dolma kalem veya normal kalem,
  • Mouse pad alabilirsiniz.

  Evlenen Arkadaşa Düğün Hediyesi

  Yeni evlenen çiftlerin en çok ihtiyaç duyduğu eşyalardan biriside ev dekorasyon ürünleridir. Sizlerde yakın arkadaşa hediye olarak dekorasyon ürünlerinden oluşan bir hediye kutusu hazırlayabilirsiniz. Muhiku ile sevdiğiniz arkadaşlarınızın evini süsleyebilirsiniz.

  Muhiku’da birbirinden şık dekorasyon ürünleri yer almaktadır. Dilerseniz kendi kutunu yap seçeneği ile kendi hediye kutunuzu tasarlayabilirsiniz. Muhiku sayesinde evlenen arkadaşa düğün hediyesi seçmek sizin için çok kolay olacak! Gelin bu dekorasyon ürünlerini sizlerle birlikte değerlendirelim.

  Öncelikli olarak arkadaşınızın evini süsleyecek ürünleri listeleyebilirsiniz. Bu şekilde sıraya koymak hediye seçimlerinizde sizin için kolaylık sağlayacaktır. Bu hediyeleriniz ile arkadaşınızın evinde farklı bir ambiyans oluşacaktır.

  Sevdiklerini Mutlu Edecek Düğün Hediyesi Fikirleri

  Sevdiklerinize düğün hediyesi alırken kullanışlı ve şık olmasına özen göstermelisiniz. Aldığınız hediyenin maddi değerinden çok manevi değerinin olması sevdiklerinizi çok daha mutlu edecektir. Çünkü anlamlı hediyeler her zaman hediye vereceğiniz kişiyi değerli hissettirir.

  Sizlerde sevdiklerinizi mutlu edecek düğün hediyesi olarak tercihinizi fotoğraflı hediyelerden yana kullanabilirsiniz. Ayrıca düğün hediyesi fikirleri olarak size vereceğimiz bir diğer öneri el yapımı ürünlerdir. Bu ürünler hem sağlığa dokunmayacak hem de sevdiklerinizin evinin havasını değiştirecektir.

  Doğal el yapımı ürünler olarak;

  • Soya mum
  • El yapımı sabun
  • Oda kokusu
  • Tütsü
  • Buhurdanlık alabilirsiniz.

  Sevdiklerinize Özel Düğün Hediyesi Seçenekleri Muhiku’dan!

  Düğün hediyesi fikirleri Muhiku’dan geliyor!  Muhiku’da bulabileceğiniz  şık ve kullanışlı hediyeleri sevdiklerinize düğün hediyesi olarak alabilirsiniz. Düğün hediyesi olarak seçeceğiniz fotoğraflı hediyeler sevdiklerinizi mutlu edecektir. Çünkü anılar özenle düşünülmüş bir hediyenin en ince detaylarındandır.

  Muhiku’nun düğün hediyeleri seçenekleri ile sevdiklerinizi mutlu etmek çok kolay! Her bütçeye ve zevke uygun yenilikçi hediyelikler ile sevdiklerinize hediye seçerken zorlanmayacaksınız.

  S: Yeni evlilere düğün hediyesi ne alınır?
  C: Yeni evli çiftlere düğün hediyesi olarak evlerinde kullanabilecekleri dekorasyon ürünlerinden almayı düşünebilirsiniz. Muhiku’da en güzel ev dekorasyon ürünlerine kolay bir şekilde ulaşabilir, sevdiklerinizin evlerinde baktıkları her köşede sizi anımsamasını sağlayabilirsiniz. Ev dekorasyon ürünleri olarak beton saksı, sukulent, çerçeve, biblo ve kokulu mumları tercih edebilirsiniz.
  S: Geline düğün hediyesi ne alınır?
  C: Geline düğün hediyesi olarak cilt bakım ürünlerinden oluşan bir hediye kutusu alabilirsiniz. Düğün sonrası yıpranan cilde bakım yapmak gelini çok mutlu edecektir. Gelin için Muhiku’da bulunan cilt bakım ürünlerine bakmadan geçmeyiz deriz. Bu cilt bakım ürünlerine örnek verecek olursak sinoz ballı sütlü vücut peelingi, sinoz altın yüz bakım serumu, yeşim taşı roller alabilirsiniz.
  S: Damada düğün hediyesi ne alınır?
  C: Damada düğün hediyesi olarak düğün sonrası evde keyif yapıp yorgunluk atacağı bir hediye kutusu hazırlamayı düşünebilirsiniz. Muhiku’nun kendi kutunu yap seçeneği ile kendi kutunuzu istediğiniz ürünlerle donatabilirsiniz. Damat için dünya kahveleri, kupa, lezzetli drajeler ve çikolatalardan oluşan bir keyif kutusu hazırlayabilirsiniz.
  S: Çok tercih edilen düğün hediyeleri nelerdir?
  C: Düğün hediyesi olarak en çok tercih edilen ürünler ev dekorasyon ürünleri, cilt bakım ürünleri, takı, mutfak gereçleri olabileceği gibi dünya kahveleri, dünya çayları ya da çikolatalar ve drajelerde tercih edilenler arasındadır. Sizler de sevdiklerinize düğün hediyesi olarak Muhiku’da en çok tercih edilen hediyeler arasından istediğinizi armağan edebilirsiniz.
  S: En güzel nişan hediyeleri nelerdir?
  C: Sevdikleriniz için en güzel nişan hediyelerine Muhiku’dan kolay bir şekilde ulaşabilir, onları bu mutlu günlerinde özel bir hediye verebilirsiniz. Muhiku’da nişan hediyelikleri olarak seçebileceğiniz ürünler arasından çerçevelerde yer almaktadır. Bu günün anısına ait en güzel fotoğrafı koyabilecekleri pola kart çerçeve veya mini albüm alarak nişan hediyesi verebilirsiniz.