Doktora Yılbaşı Hediyesi

İlgi Alanı
Kime
Kahve Sever
Çay Sever
Çiçek Sever
Çikolata Sever
Mum Sever
Tütsü Sever
Hobi Sever
Bakım Sever
Muhiku Mini
Plan Sever
Kadına Hediye
Erkeğe Hediye
X
Filtre
Filtre
 • Cinsiyet
 • İlgi Alanı
 • Fiyat
 • Değerlendirme
Filtreyi Uygula
Ürünleri Sırala
  • Dünya Kahveleri Kutusu - Yılbaşı Özel

   Yılbaşı Özel – Dünya Kahveleri Kutusu

   %17 indirim
   189.00 TL
   Cok Satan Ribbon
  • Mutlu Tatlar Yılbaşı Hediye Kutusu

   Mutlu Tatlar Yılbaşı Hediye Kutusu

   %22 indirim
   279.00 TL
   Favori Urun Ribbon
  • New Years New Hopes Hediye Kutusu

   New Years New Hopes Hediye Kutusu

   %23 indirim
   355.00 TL
   Favori Urun Ribbon
  • Kırmızı Yılbaşı Hediye Kutusu

   Kırmızı Yılbaşı Hediye Kutusu

   %23 indirim
   345.00 TL
  • Mutlu Başlangıç Hediye Kutusu

   Mutlu Başlangıç Hediye Kutusu

   %21 indirim
   149.00 TL
   Ucretsiz Teslimat Ribbon
  • Keyifli Yılbaşı Hediye Kutusu

   %22 indirim
   155.00 TL
   Ucretsiz Teslimat Ribbon
  • Şık Yılbaşı Hediye Kutusu

   Şık Yılbaşı Hediye Kutusu

   %20 indirim
   199.00 TL
   Ucretsiz Teslimat Ribbon
  • Yılbaşı Mutluluk Hediye Kutusu

   Yılbaşı Mutluluk Hediye Kutusu

   %18 indirim
   185.00 TL
   Ucretsiz Teslimat Ribbon
  • En Tatlı Yılbaşı Hediye Kutusu

   En Tatlı Yılbaşı Hediye Kutusu

   (1)
   %18 indirim
   185.00 TL
   Ucretsiz Teslimat Ribbon
  • Yeni Yıl Sevinci Hediye Kutusu

   Yeni Yıl Sevinci Hediye Kutusu

   %22 indirim
   209.00 TL
   Ucretsiz Teslimat Ribbon
  • Zarif Yılbaşı Hediye Kutusu

   Zarif Yılbaşı Hediye Kutusu

   %22 indirim
   215.00 TL
   Ucretsiz Teslimat Ribbon
  • Çay Keyfi Yılbaşı Hediye Kutusu

   Çay Keyfi Yılbaşı Hediye Kutusu

   %23 indirim
   235.00 TL
   Ucretsiz Teslimat Ribbon
  1

  Yeni yıla sevdiklerinizle girecekseniz eli boş gitmek olmaz değil mi? Sevdiklerinize güzel bir sürpriz yapmak isteyebilirsiniz. Eğer bu kişi bir doktor ise hediye seçmek sizi tedirgin edebilir. Doktora yılbaşı hediyesi seçeneklerini sizler için derledik.

  Doktora Alınacak Hediyeler

  • Kupa
  • Yılbaşı Konseptli Hediye Kutusu
  • Anahtarlık
  • Kolonya
  • Ajanda
  • Defter
  • Kitap
  • Kalem

  Doktor hediyeleri seçenekleri oldukça fazla. Aklınızdaki soruların cevabını yazının devamında bulacaksınız. Ayrıca yılbaşı hediyeleri, kadına hediye, erkeğe hediye, anneye/babaya hediye gibi diğer kategorilerimizi de inceleyebilirsiniz. Yeni yıl konseptli fikirlere ise yılbaşı hediyeleri sayfamız üzerinden inceleyebilirsiniz.

  Doktora Yılbaşı Hediyesi Fikirleri

  Doktora hediye kutusu hazırlarken yoğun çalışma şartlarına nefes olacak ürünleri seçebilirsiniz. Farklı konseptlerde hazırlanmış kahve kutularımız sevdiklerinize yıl boyu eşlik edecek bir hediye olacak. Türk kahvesi ya da dünya kahveleri çeşitleri ile kutularınızı kendi kutunu yap ile kendiniz de tasarlayabilirsiniz.

  Doktor hediyeleri kişilerin işine yarayacak hediyeler olmalıdır. Örneğin bir not defteri ya da kalem çalışırken arkadaşınızın oldukça işine yarayacaktır. Ayrıca telefon askıları ya da telefon çantaları da koşturmacalı işlerde telefonlarını kaybetmemeleri açısından kullanışlı bir hediye olacaktır.

  Doktorların çalışma şartları herkesi için malum. Doktorlar olmasa insanların hayat standardının oldukça düşeceği de bir gerçek. Bu yüzden doktorlara olan teşekkürümüzü küçük birer hediye ile gösterebiliriz. Varlıklarının bizim için ne kadar önemli olduğunu onlara hissettirebiliriz.

  Bayan Doktora Hediye

  Bayan doktora hediye almak Muhiku ile oldukça kolay. Önlüğüne renk katacak fularlar doktora yılbaşı hediyesi olarak alınabilir. Takılar da kadınların hangi meslekte çalışırsa çalışsın vazgeçemediği aksesuarlardır. Takı kategorimizi inceleyebilir, yanına dilerseniz bir çikolata ekleyebilir ve hediyenizi oluşturabilirsiniz.

  Yine birbirinden güzel broşlar doktorların beyaz önlüklerine renk katacaktır. Ayrıca bu broşlar yalnızca doktora değil “hastane personeline ne hediye alınır?” diye düşünenlere de cevap olacaktır.

  Erkek Doktora Hediye

  Erkek doktora hediye alırken klasik seçeneklerden şaşmayabilirsiniz. Kalem, kupa, su şişesi gibi işlevsel hediyeler her dönem kullanışlıdır.

  Doktora hediye kutusu ise doktor sevdiklerinizin zevkine göre oluşturulabilir. Çikolata, planner, ajanda gibi ürünlerle kendi kutunuzu tasarlayabilirsiniz.

  Kadın Doğum Doktoruna Hediye Ne Alınır?

  “Kadın doğum uzmanına ne hediye alınır?” sorusu kafanızı kurcalıyor olabilir. Öncelikle kadın doğum doktoruna hediye alırken de ofisini renklendirecek seçeneklerden yararlanabilirsiniz. Sukulentler ya da çerçeveler sevdiklerinize her daim sizi hatırlatacaktır.

  Kişinin kitaplarla arası iyi ise onlarca kitap seçeneğimizden biri kadın doğum doktoruna hediye olarak alınabilir. Kitabın yanına bir ayraç ve not defteri de ekleyebilirsiniz.

  Kadın doğum doktoralarının ofisleri onlarca kadının geldiği mekanlardır. Kadınların kendilerini iyi ve sakin hissetmesi gerekmektedir. Bunun için kadın doğum doktoruna hediye alırken bu durum da gözetilerek hediyeler seçilebilir.  Örneğin tütsüler ya da oda kokuları işe yarayacaktır. Kasnak duvar süsleri de ortamı yumuşatacak ve hastaların kendilerini iyi hissetmesini sağlayacaktır.

  Doktora Hediye Kutusu Fikirleri Muhiku’da!

  Doktora yılbaşı hediyesi kutusu yeni yıl konseptli ürünlerden de oluşturulabilir. Yılbaşı kupaları, defterleri, minyatür çam ağaçları ve sevdiğiniz çikolata ya da kahvelerden arkadaşınıza özel kutunuzu tasarlayabilirsiniz.

  Koleksiyon kutularımızı da yılbaşı konsepti ile tasarladık ve beğenilerinize sunduk. Örneğin, Harry Potter kutusunu doktora yılbaşı hediyesi olarak alabilirsiniz.

  Hayatımızı kurtaran, sağlık sorunlarımızı gideren doktorlarımıza ne yapsak az. Yılbaşı hediyesini doktor sevdiklerinize aldığınız gibi kendi doktorunuza da alabilirsiniz. Koleksiyon kutularımız ya da yılbaşı hediyesi kutularımız doktora teşekkür hediyesi olarak alabilirsiniz.

  Kadın doğum doktoruna hediye, kalp doktoruna hediye ya da uzman doktora hediye ne alınır gibi soru işaretlerinizin tüm cevapları Muhiku’da!

  Ayrıca Tıp Bayramı hediyeleri sayfasını ziyaret edebilirsiniz. Özel günlerde tıp konseptli hediyelerle hekim yakınlarınızı mutlu edebilirsiniz.

  S: 🎅 Doktora yılbaşı hediyesi ne alınır?
  C: Doktora yılbaşı hediyesi olarak seçeneklerimiz oldukça fazla. Önlüklerini renklendirecek broşlar, kadınlar için aksesuar ve takılar hediye olarak alınabilir. Ayrıca mola keyifleri için kupa ya da fincanlar da alınabilir. Doktor arkadaşınızın ilgi alanlarına göre de kutu seçebilirsiniz. Koleksiyon ürünleri sizler için birer seçenek olabilir.

  Doktora yılbaşı hediyesi fikirlerini incelemek için tıklayın!

  S: 🎄 Doktora yılbaşı hediyesi alırken nelere dikkat etmeliyiz?
  C: Doktorların çalışma şartları malum. Bu yoğun çalışma şartlarında mesleklerini hala severek yapmaya çalışmaları bizlerin onları düşündüğümüzü ve takdir ettiğimizi hissettirmememizle mümkün. Bu yüzden doktora yılbaşı hediyesi alırken yoğun çalışma şartlarını kolaylaştıracak ürünlerden hediye seçmelisiniz. Plannerlar, kalemler doktorlar için oldukça kullanışlı hediyeler olacaktır.
  S: ☃️ Hastane personeline ne hediye alınır?
  C: Elbette hayatımızı kurtaranlar yalnızca doktorlar değil. Hasta bakıcılar, hemşireler ve diğer personeller de oldukça önemli. Onların varlığına da minnettar olduğumuzu belli etmek için çeşitli hediyeler alabiliriz. Örneğin kolonya, telefon askıları hem işlerine yarayacak hem de mesleklerine uygun hediyeler olacaktır.Ayrıca hemşireye hediye, sağlık çalışanına teşekkür, tıp bayramı konseptli hediye kutuları için Muhiku’yu ziyaret edebilirsiniz.
  S: 🎁 Doktora teşekkür hediyesi ne alınır?
  C: Doktorlara teşekkür etmek için alabileceğiniz onlarca hediye var. Onlara minnettarlığınızı belirtecek bir çiçek bunlardan biri. Her yudumda sizi hatırlaması için Türk kahvesi kutusu da alabilirsiniz. Türk kahvesi ile ilgili farklı kutu seçeneklerimiz mevcut. Ayrıca teşekkür hediyeleri ve teşekkür çiçekleri sayfalarımızı da inceleyebilirsiniz.