Doktora Hediye

Ürünleri Sırala
1

Doktora hediye almak istediğimizde çoğu zaman ikinci bir kişiden tavsiye almak isteriz. Fakat aldığımız yanıtlar ne yazık ki bizi tatmin etmez. Çünkü duyduğumuz öneriler çoğu zaman parfüm, saat, gömlek ve çantadan öteye geçmez.

Peki, doktora hediye ne alınır? Öncelikle ne zaman ve ne sebeple hediye almak istediğiniz önemli. Örneğin; doğum günü mü, yılbaşı için mi yoksa Tıp Bayramı için mi?

Ülke genelinde her yıl 14 Mart Tıp Bayramı olarak kutlanıyor. Kıymetli hekimlerimize adanan bu özel günde çeşitli etkinlikler düzenlenir. Tıp dünyasındaki gelişmeler duyurulur, hekimlerin talepleri ve şikayetleri dinlenir.

Biz de hekimlerimize ithaf edilen bu özel günde, onların gününü küçük bir hediyeyle kutlayabiliriz. Dünyanın en kutsal mesleklerinden birini yaptıklarını ve bizim için ne denli kıymetli olduklarını gösterebiliriz.

14 Mart Tıp Bayramı’nda ya da yılın diğer özel zamanlarında doktor yakınlarınıza hoş bir sürpriz yapmak istiyorsanız sizin için verdiğimiz tavsiyelerden faydalanabilirsiniz.

Doktora Hediye Fikirleri ve Seçenekleri

Kendini dünyanın en özverili ve kıymetli mesleğine adayan kıymetli hekimlerimizin öneminin farkındayız. İnsan sağlığı için elinden geleni fazlasıyla yapan, gerektiğinde kendi zevk ve ihtiyaçlarından ödün veren doktorlarımız her şeyin en özelini ve kıymetlisini hak ediyorlar.

Muhiku ise hediye seçenekleriyle onlara harika sürprizler vadediyor.

Her zaman yeniliği takip eden Muhiku, sizi ve sevdiklerinizi yenilikçi hediye alternatiflerle buluşturuyor. Tasarladığı hediye kutuları ile kıymetli hekimlerimize yaşamın içinden hediyeler sunuyor. Sunduğu hediyelerle onlara keyif ve huzur dolu bir deneyim vadediyor.

Muhiku’nun hediye kutularıyla doktora hediye çiçek, çikolata ve bardağı tek bir kutuyla armağan edebilirsiniz. Doktora hediye kutusu alternatifleriyle hem iş hayatlarında hem de sosyal yaşantılarında kullanabilecekleri bir hediyeyle onlar için kullanışlı ve şık bir sürpriz hazırlayabilirsiniz.

Doktorlara Hangi Hediye Alınır? Tavsiyeler

Doktora hediye almadan önce dikkat etmeniz gereken ilk şey hediye alacağınız kişinin yaşam şekli, ilgi alanları ve zevkleri olmalı. Örneğin; hediye alacağınız doktor sağlıklı bir beslenme şeklini benimsiyor diyelim. O halde çikolata yerine sağlıklı atıştırmalıkların yer aldığı bir kutu olmalı.

Diğer taraftan alacağınız hediye unisex değilse cinsiyet son derece önemli bir mevzu. Seçimlerinizi bu doğrultuda yaparsanız sevdiklerinizi mutlu etmeniz çok daha kolay olacak.

Muhiku hediye kutularını hazırlarken farklı hediyeliklerden faydalanıyor. Belli konseptler doğrultusunda hediye kutularını tasarlıyor. Hediye kutularında kullandığı renk uyumu ve ürün çeşitliliği, hediyeye oldukça şık ve zarif bir görünüm veriyor.

Muhiku’nun hediye setlerinden biriyle doktora hediye bardak, kahve, çay, mum, tütsü gibi hediyelikleri tek bir kutu içinde verebilirsiniz. Eğer doktora hediye çikolata da armağan etmek istiyorsanız çikolatalı setlerden birini seçebilirsiniz.

Dilerseniz Kendi Kutunu Yap ile özgürce dilediğiniz hediyelikleri bir araya getirebilirsiniz. Böylece harika bir kutu oluşturabilirsiniz.

Bayan Doktora Hediye Fikirleri

Yukarıda da söylediğimiz gibi hediye seçerken dikkat etmeniz gereken şeylerden biri de cinsiyet. Öyleyse bayan doktora hediye alternatiflerine bakmakla başlayalım. Eğer bayan doktor için hediye seçmek istiyorsanız, hediye alacağınız hekimin tarzına dikkat etmenizi tavsiye ederiz.

Çünkü kişinin tarzı ve kullandığı renkler az çok beğenileriyle ilgili bize yol gösterir. Mesela daha soft mu yoksa canlı renklerden mi hoşlanıyor buna dikkat edebilirsiniz. Hediye seti ya da hediye seçimini buna göre belirleyebilirsiniz.

Bayan doktora nasıl bir hediye alınır, diye soracak olursanız ilk yanıtımız hediye kutusu olacak. Çünkü hangi meslek grubundan olursa olsun kadınlar hoş tasarımları ve özenilmişliği sever. Muhiku ekibi ise hediyeleri oldukça şık ve son derece özenli şekilde hazırlıyor.

Muhiku hediyeleriyle Tıp Bayramı, doğum günü, yılbaşı gibi özel zamanlarda kadın doktora harika bir hediye verebilirsiniz. Kuru çiçek, çikolata, dünyanın farklı yerlerinden özenle seçilen çay ve kahve çeşitleri, farklı kokulara sahip soya mumları, el yapımı ve %100 doğal güzellik ve bakım ürünleri, şık bardakların ve daha pek çok ürünün yer aldığı hediye çeşitleriyle harika bir sürpriz hazırlayabilirsiniz.

Eğer çok özel bir armağan vermek istiyorsanız Muhiku’nun gümüş takı çeşitleriyle şık bir set de oluşturabilirsiniz. Seçim tamamen size ve hediye alacağınız karşı tarafın zevklerine kalmış.

Erkek Doktora Hediye Fikirleri

Erkek doktora hediye alırken daha maskülen çizgilerdeki hediyeleri tercih edebilirsiniz. Yapacağınız seçimler doğrultusunda gerek yakınlarınıza gerek ise tedavinizi yapan doktora teşekkür hediyesi armağan edebilirsiniz.

Muhiku erkeklere özel yepyeni hediyeler tasarladı. Tasarladığı hediyeler bilindik erkek hediyelerinden oldukça farklı. Çünkü hem hediyelik değerleri yüksek hem şık hem de son derece kullanışlılar.

Erkek doktora ne hediye alınır diye soracak olursanız karizmatik bir tasarıma sahip hediye kutularından seçmenizi öneririz. İçinde ajanda, kupa, dünya kahveleri, cam matara, çikolata ya da farklı tarzda hediyeliklerin yer aldığı bir kutu seçebilirsiniz.

Tavsiyemiz ise siyah tonlarının ağırlıklı olarak kullandığı bir hediye kutusu. Çünkü son derece asil ve karizmatik bir görünüme sahip.

Diğer taraftan erkek doktora hediye edeceğiniz kutu illa siyah tonlar sahip olmak zorunda değil. Eğer erkek intern doktora hediye alacaksanız daha renkli detaylardan yana seçim yapabilirsiniz. Renkli çoraplar, renkli bardak altlıkları, kitap, eğlenceli tasarıma sahip kupalardan oluşan bir kutu da tercih edebilirsiniz.

Eğer hediye vereceğiniz hekim kişisel bakım konusunda titizse sakal kolonyası, tıraş kolonyası, maskülen kokulara sahip kolonyalar ya da farklı bakım ürünlerinden faydalanabilirsiniz. Bunlardan herhangi birinin yer aldığı bir hediye kutusu bile onları mutlu etmeye fazlasıyla yetecek.

Yeni Doktora Hediye Fikirleri

Yeni mezun doktora hediye almak istiyorsanız onları biraz olsun rahatlatacak ve kaygılarını azaltacak hediyelerden yana seçim yapmanızı tavsiye ederiz.

Çünkü hepimizin bildiği gibi uzmanlık yolunda pek çok doktoru zorlayan TUS var. Bu sınav ise oldukça yorucu. Özellikle de bir taraftan aktif olarak hekimlik yapıyorsa daha da zor.

Dolayısıyla yeni mezun doktora içinde rahatlatıcı hediyeliklerin yer aldığı bir set seçebilirsiniz. Bu hediye setinin içinde özellikle soya mumuna, tütsüye ya da bitki çaylarına yer verebilirsiniz. Çünkü bu üç hediyelik de insan zihni ve bedeni üzerinde rahatlatıcı etkilere sahip.

Bunların haricinde hediye olarak planlayıcı ve kalem gibi hediyeliklerin yer aldığı bir hediye seti de tercih edebilirsiniz. Yeni işe başlayan doktora hediye edeceğiniz bu set ile ona düzenini kurmasında ve yeni iş hayatında adapte olmasında yardımcı olabilirsiniz.

Emekli Doktora Ne Hediye Alınır? Tavsiyeler

Meslek hayatına veda eden hekiminize ya da yakınınıza bir veda hediyesi vermek istiyorsanız sakin günlerde keyifle kullanacağı hediyeliklere yönelmenizi tavsiye ederiz.

  • Farklı hobiler edinebilecekleri deneyim kitleri,
  • Fırsat bulup okuyamadıkları romanlar,
  • Lezzetli çikolata ve atıştırmalıklar,
  • Eğlenceli ürünler ile oldukça keyifli bir hediye armağan edebilirsiniz.

Muhiku, birbirinden farklı deneyim kitleriyle oldukça keyifli kutular tasarlıyor. Bu konseptle tasarlanan hediye kutularıyla emekli doktor yakınlarınıza keyif dolu bir emeklilik hayatı armağan edebilirsiniz. Boş zamanlarında vakit geçirebileceği deneyim kitleriyle manzaranın keyfini çıkarırken yeni şeyler öğrenmenin de tadına varabilirler.