Doktora Doğum Günü Hediyesi

İlgi Alanı
Kime
Kahve Sever
Çay Sever
Çiçek Sever
Çikolata Sever
Mum Sever
Tütsü Sever
Hobi Sever
Bakım Sever
Muhiku Mini
Plan Sever
Kadına Hediye
Erkeğe Hediye
X
Filtre
Filtre
 • Cinsiyet
 • İlgi Alanı
 • Fiyat
 • Değerlendirme
Filtreyi Uygula
Ürünleri Sırala
  • Dünya Kahveleri Kutusu

   Dünya Kahveleri Kutusu

   (263)
   %9 indirim

   235.00 TL 215.00 TL

   %24 indirim 179.00 TL
   179.00 TL
   Çok Satan
   Muhiku En Çok Tercih Edilen Hediyeler
  • Doktora Özel Hediye Kutusu

   Doktora Özel Hediye Kutusu

   %22 indirim
   219.00 TL
   Ucretsiz Teslimat Ribbon
   Şu An xx Kişi Bu Ürünü İnceliyor
  • Sağlık Çalışanına Tebessüm Hediye Kutusu

   Sağlık Çalışanına Tebessüm Hediye Kutusu

   %23 indirim
   239.00 TL
   Ucretsiz Teslimat Ribbon
  • Sağlık Çalışanına Renkli Hediye Kutusu

   Sağlık Çalışanına Renkli Hediye Kutusu

   %23 indirim
   269.00 TL
   Cok Satan Ribbon
   Aynı Gün & Ücretsiz Teslimat
  • Fedakar Doktora Hediye Kutusu

   Fedakar Doktora Hediye Kutusu

   %24 indirim
   355.00 TL
  • Doktora Hediye Kutusu

   Doktora Hediye Kutusu

   %23 indirim
   385.00 TL
   Yüksek Talep Görüyor!
   Cok Satan Ribbon
  • Best Doctor Ever Hediye Kutusu

   Best Doctor Ever Hediye Kutusu

   %23 indirim
   425.00 TL
  • Başarılı Doktora Hediye Kutusu

   Başarılı Doktora Hediye Kutusu

   %23 indirim
   499.00 TL
   Çok Satan
   Favori Urun Ribbon
  • Sağlık Çalışanına Tebrik Hediye Kutusu

   Sağlık Çalışanına Tebrik Hediye Kutusu

   %22 indirim
   345.00 TL
   Yüksek Talep Görüyor!
   Cok Satan Ribbon
  • Happy Health Day Hediye Kutusu

   Happy Health Day Hediye Kutusu

   %22 indirim
   349.00 TL
  • Sağlık Çalışanlarına Özel Hediye Kutusu

   Sağlık Çalışanlarına Özel Hediye Kutusu

   %23 indirim
   355.00 TL
  • Tıp Bayramı Temalı Hediye Kutusu

   Tıp Bayramı Temalı Hediye Kutusu

   %22 indirim
   385.00 TL
   Son 10 Saatte xx Kişi Sepete Ekledi
  1

  Doktorlar, hayatımızdaki en önemli kahramanlardır. Herhangi bir sağlık problemi yaşadığımızda imdadımıza yetişen doktorlar, son derece kıymetlidir.  Günümüzde hem son derece zor hem de oldukça kutsal bir mesleği icra eden doktorlarımızın hakkını ödeyemeyiz. Fakat onlara alacağımız güzel bir hediye ile mutlu olmalarını sağlayabiliriz. Hayatınızda var olan ve kıymet verdiğiniz doktor sevdikleriniz için Muhiku’nun doktora doğum günü hediyesi seçeneklerini değerlendirebilirsiniz.

  Doktora Doğum Günü Hediyesi Fikirleri

  • Çiçek
  • Çay
  • Kahve
  • Kalem
  • Ajanda
  • Çikolata

  Hediye seçmek çoğu zaman zor bir iştir. Muhiku, sunduğu yenilikçi hediye seçenekleri ile işinizi oldukça kolaylaştırır. Eğer çok yakın bir arkadaşınız doktorsa ve doğum günü yaklaşıyorsa Muhiku’nun doktor arkadaşa doğum günü hediyesi seçeneklerini değerlendirebilirsiniz.

  Muhiku’da çiçekten çikolata, sabundan muma, kalemden ajandaya kadar farklı birçok ürünü uygun fiyata satın alabilirsiniz. Siz de doğum gününde doktor arkadaşınızı mutlu etmek istiyorsanız Muhiku’yu ziyaret edebilirsiniz.

  Doktora doğum günü hediyesi seçiminde stresli geçen günün ve yoğun temponun meşakkatini azaltmak için bir fincan kahve ya da lezzetli bir çikolata tercih edebilirsiniz. Muhiku’daki taptaze çikolatalar ve dünya kahveleri sizi ve sevdiklerinizi bekliyor.

  Doktora Doğum Günü Hediyesi Fikirleri

  Baş ağrısından diş ağrısına, hayat kurtarmadan anlık sıkıntılara varana dek doktorlar hep yanımızdadır. Hele bir de çevrenizdeki herhangi bir sevdiğiniz ise çok şanslısınız. Hayatınızın her evresinde size yardımcı olan doktor sevdiklerinizin doğum gününü en güzel şekilde kutlayabilirsiniz. Nasıl mı? Tabi ki Muhiku’nun doktora doğum günü hediyesi seçenekleri ile. Doktor sevdiklerinize hediye olarak; çiçek, çikolata, ajanda, mum, fular, kravat, dünya çayları ve kahveleri, kupa, fotoğraf baskı seçenekleri gibi hediyeleri değerlendirebilirsiniz.

  Erkek Doktora Hediye

  En yenilikçi erkek doktora alınabilecek hediyeler Muhiku’da! Doktoruma ne hediye alabilirim diye düşünmeyi bir kenara bırakarak Muhiku’nun yenilikçi hediye dünyasına göz atabilirsiniz. İsme özel bir kalem, günlük not tutabileceği bir ajanda, yoğunluktan nefes aldığı sıralarda bileklerine dökeceği bir kolonya kıymetli doktorlar için ideal seçeneklerdendir. Eğer tek bir hediye ile yetinmek istemiyorsanız tüm bu hediyeleri bir kutuda birleştirebilirsiniz. Böylece bu özel hediyeyi doktor arkadaşa doğum günü hediyesi olarak sunabilirsiniz.

  Kadın Doktora Hediye

  Kadınlar bulunduğu her ortamı güzelleştiren varlıklardır. Kadın doktor deyince kadın doğum doktoru akla gelen ilk alandır. Kadın doğum doktoru hediye seçenekleri için Muhiku tam size göre! Bir bebeğin doğmasında büyük pay sahibi olan kadın doğum uzmanına ne hediye alınır diye günlerce düşünmenize gerek yok. Muhiku’nun yenilikçi hediyeleri ile çevrenizdeki doktorları mutlu edebilirsiniz. Rengarenk güller, saksıda çiçekler, zarif orkideler bir doktora hediye edilebilecek en güzel seçeneklerdendir. Bunun yanı sıra kadın doğum doktoru hediye olarak şık bir fular da tercih edebilirsiniz.

  Doktor Arkadaşa Doğum Günü Hediyesi Ne Alınır?

  Hediye almak da vermek de her zaman keyifli olmuştur. Hiç hediye alırken mutsuz, üzgün bir insan gördünüz mü? Geleneksel hediyelerden sıyrılmanızı sağlayan Muhiku, mutluluğunuza mutluluk katacak hediye seçenekleriyle her zaman yanınızda. Arkadaşlarınıza meslekleriyle ilgili alacağınız bir hediye onları çok mutlu eder. Doktor bir arkadaşınız varsa doktora doğum günü hediyesi ne alınır diye kara kara düşünmek yerine Muhiku’nun yenilikçi hediyelerine göz atabilirsiniz.

  Doktorlar, çoğu zaman günün yorgunluğunu atmak için kahveye veya çaya ihtiyaç duyarlar. Bu yüzden masalarında hep bir kupa bulunmaktadır. Eğer doktor arkadaşınızı mutlu etmek istiyorsanız ona Muhiku’da özenle tasarlanan tasarım kupalardan ve bardak altlıklarından hediye edebilirsiniz. Muhiku, uygun fiyat aralığı ve ürün çeşitliliği ile beklentilerinizi her anlamda karşılar. Kahve sever bir doktora doğum günü hediyesi olarak dünya kahvelerinin yanı sıra birde güzel bir kupa hediye edebilirsiniz. Böylece içtiği her kahvede doktor arkadaşınıza kendinizi hatırlatabilirsiniz.

  Doktor Hediye Kutusu Muhiku’da!

  Ruh ve beden sağlığımızı emanet ettiğimiz gece gündüz demeden sabırla yanımızda olan doktorlar hediyeyi en çok hak eden kişilerdir. Doktora hep hastalık ve sıkıntı için gidilmez. Ayrıca kötü günlerin ardından doktora teşekkür hediyesi alabilirsiniz. Böylece emekleri ve çabası için doktorunuza en güzel şekilde teşekkür edebilirsiniz. Bunun yanı sıra tatlı atıştırmalıklar, brownieler, tasarım kupa, renkli drajeler, dünya çayları doktor hediye kutusu için en cazip fikirlerdir.

  Bunun yanı sıra tamamen kendi seçtiğiniz hediyelerle güzel bir doktor hediye kutusu tasarlayabilirsiniz. Böylece hediye çeşidini arttırmış olup doktor arkadaşınızı daha da mutlu edebilirsiniz.

  S: 🎁 Doktora doğum günü hediyesi ne alınır?
  C: Oldukça kutsal bir mesleği icra eden kıymetli doktorlar için tercih edilebilecek en güzel hediyeler Muhiku'da! Hayatınızın her döneminde imdadınıza koşan doktor sevdikleriniz için; çiçek, çikolata, ajanda, fular, kravat, kalem, dünya çayları ve kahveleri gibi yenilikçi hediyeleri tercih edebilirsiniz. Böylece alacağınız güzel bir hediye ile stresli geçen iş hayatlarında doktorların yüzlerini güldürebilirsiniz.
  S: 🎁 Doktora doğum günü hediyesi alırken nelere dikkat etmeliyiz?
  C: Doktora doğum günü hediyesi alırken dikkat etmemiz gereken birkaç nokta vardır. Öncelikle alacağınız hediyenin doktor sevdiklerinizin zevklerine ve ihtiyaçlarına yönelik olmasına dikkat etmelisiniz. Bunun yanı sıra doktorların günlük hayatta kullanabileceği hediyeleri tercih edebilirsiniz. Örneğin doktor sevdikleriniz için; ajanda, kalem, mum, kupa, çiçek gibi hediyelere yönelebilirsiniz.
  S: 🎁 Kadın doğum uzmanına ne hediye alınır?
  C: İlk heyecanlarınıza ortak olan kadın doğum uzmanlarına teşekkür için bir buket çiçek almak çok ince bir davranış olacaktır. Dilerseniz çiçeğin etkisini arttırmak için yanına çikolata da ekleyebilirsiniz. Muhiku'nun seradan kapınıza en taze şekilde yolladığı çiçek seçeneklerinden dilediğinizi tercih edebilirsiniz. Böylece kadın doğum uzmanlarına harika bir jest yapabilirsiniz.
  S: 🎁 Erkek doktora alınabilecek hediyeler nelerdir?
  C: Doktorlar nöbetten nöbete koşarken çok yorulurlar. Yorgunluklarını bir nebze de olsa alacak birbirinden lezzetli dünya çayları ve kahveleri Muhiku’da! Bunun yanı sıra erkek doktorlar için; planlayıcılar, ilgi alanlarına yönelik okuma kitapları, kullanacakları güzel bir ajanda, ya da odalarını renklendirecek bir buket çiçek alabilirsiniz. Böylece onlara büyük mutluluklar yaşatabilirsiniz.