Doktor Sevgiliye Hediye

Ne
İlgi Alanı
Kadına Hediye
Erkeğe Hediye
Doğum Günü
Yeni İş Tebrik
Muhiku Mini
Premium Kutular
Ahşap Kutular
150 TL Altı
Kahve Sever
Çay Sever
Çiçek Sever
Çikolata Sever
Mum Sever
Tütsü Sever
Hobi Sever
Plan Sever
Bakım Sever
X
Filtre
Filtre
 • Cinsiyet
 • İlgi Alanı
 • Fiyat
 • Değerlendirme
Filtreyi Uygula
Ürünleri Sırala
  • Dünya Kahveleri Kutusu

   Dünya Kahveleri Kutusu

   (263)
   %9 indirim

   235.00 TL 215.00 TL

   %24 indirim 179.00 TL
   179.00 TL
   Çok Satan
   Muhiku En Çok Tercih Edilen Hediyeler
  • Doktora Özel Hediye Kutusu

   Doktora Özel Hediye Kutusu

   %22 indirim
   219.00 TL
   Ucretsiz Teslimat Ribbon
   Şu An xx Kişi Bu Ürünü İnceliyor
  • Sağlık Çalışanına Tebessüm Hediye Kutusu

   Sağlık Çalışanına Tebessüm Hediye Kutusu

   %23 indirim
   239.00 TL
   Ucretsiz Teslimat Ribbon
  • Sağlık Çalışanına Renkli Hediye Kutusu

   Sağlık Çalışanına Renkli Hediye Kutusu

   %23 indirim
   269.00 TL
   Cok Satan Ribbon
   Aynı Gün & Ücretsiz Teslimat
  • Fedakar Doktora Hediye Kutusu

   Fedakar Doktora Hediye Kutusu

   %24 indirim
   355.00 TL
  • Doktora Hediye Kutusu

   Doktora Hediye Kutusu

   %23 indirim
   385.00 TL
   Yüksek Talep Görüyor!
   Cok Satan Ribbon
  • Best Doctor Ever Hediye Kutusu

   Best Doctor Ever Hediye Kutusu

   %23 indirim
   425.00 TL
  • Başarılı Doktora Hediye Kutusu

   Başarılı Doktora Hediye Kutusu

   %23 indirim
   499.00 TL
   Çok Satan
   Favori Urun Ribbon
  • Sağlık Çalışanına Tebrik Hediye Kutusu

   Sağlık Çalışanına Tebrik Hediye Kutusu

   %22 indirim
   345.00 TL
   Yüksek Talep Görüyor!
   Cok Satan Ribbon
  • Happy Health Day Hediye Kutusu

   Happy Health Day Hediye Kutusu

   %22 indirim
   349.00 TL
  • Sağlık Çalışanlarına Özel Hediye Kutusu

   Sağlık Çalışanlarına Özel Hediye Kutusu

   %23 indirim
   355.00 TL
  • Tıp Bayramı Temalı Hediye Kutusu

   Tıp Bayramı Temalı Hediye Kutusu

   %22 indirim
   385.00 TL
   Son 10 Saatte xx Kişi Sepete Ekledi
  1

  Doktor sevgiliye hediye seçmeden önce ne kadar şanslı olduğunuzu hatırlatmak isteriz. Çünkü hayatınızın her anında bir doktor hep sizin yanınızda olacak. Ayrıca doktorlar herkesin hayatı için büyük öneme sahip kişilerdir. Hayati açıdan en zor anlarımıza yetişen doktorlarımız için ne yapsak az kalacaktır. Ancak ufak da olsa sevdiklerimizi düşündüğümüzü hatırlatacak hediyelerle onları mutlu edebiliriz. Peki doktor sevgiliye ne hediye alınır? Sizin için verdiğimiz fikirleri değerlendirerek tıpçı sevgiliye hediye alabilirsiniz. Ayrıca pek çok ürünün yer aldığı hediye kutularını da bu süreçte bir alternatif olarak düşünebilirsiniz.

  Doktor Sevgiliye Hediye Fikirleri

  • Kupa
  • Çay
  • Kahve
  • Çikolata
  • Çiçek
  • Ajanda
  • Kalem

  Muhiku’nun uygun fiyat aralığı ile doktor sevgiliye hediye seçeneklerini genişletebilirsiniz. Çünkü en şık ve yenilikçi doktor hediyeleri Muhiku’da! Muhiku’da mevsim çiçeklerinden saksı çiçeklerine, kolonyadan sabuna, dünya çaylarından kahvelere kadar pek çok ürünü doktor sevgiliye alınacak hediyeler listesine ekleyebilirsiniz.

  Doktor Sevgiliye Hediye Ne Alınır?

  Doktor sevgiliye hediye seçerken dikkat etmeniz gereken bazı noktalar olabilir. Sağlık sektöründe özellikle hastanede yoğun tempoda çalışan doktor için daha çok işlevsel bakımdan işini kolaylaştıracak hediyeler alabilirsiniz. Öte yandan tıpçı sevgiliye hediye seçiminde kişiye özel hediyelere yer verebilirsiniz. Özellikle hastane gibi toplu yaşam alanlarından çalışanlar için kişisel eşyalar her zaman ön plandadır. Sizler de hediye seçimlerinizde bu püf noktaları göz önünde tutabilirsiniz.

  Belki kendi doktorunuza teşekkür etmek ya da sevgilinize ansızın hediye almak isteyebilirsiniz. Ancak bir doktor sevgiliye sahipseniz hem onun böylesine kutsal bir görevi icra ediyor olması sebebiyle hem de hayatınızın en önemli kişisine hediye almak onu çok mutlu edecektir. Böylece bir doktora teşekkür hediyesi ne alınır sorusunun en güzel yanıtı olarak sizlere Muhiku’nun premium kutularından birini almanızı tavsiye ederiz.

  Erkek Doktor Sevgiliye Hediye Seçenekleri

  Erkek doktor sevgiliye hediye seçmek söz konusu olunca hemen hemen herkes gibi derin düşüncelere dalabilirsiniz. Ancak Muhiku ile tıpçı sevgiliye hediye seçmek çok kolay olacak! Odasında kullanabileceği ve mesleğine özgü baskılı kupalar, bardak altlıkları, kahveler, çikolatalar doktor sevgiliye alınacak hediyeler arasından en ideal seçeneklerdendir. Ayrıca erkek doktora alınabilecek hediyeler bunlarla sınırlandırılamaz. Örneğin tek bir ürün yerine pek çok ürünün yer aldığı bir hediye kutusu da hazırlayabilirsiniz. Kutu içerisine siyahın asilliğinden yararlanarak şık bir kravat tercih edebilir, her an elinin altında bulabileceği kupa, ajanda ve kalem gibi hediyeler bu kutuda yer alabilir. Bunların yanı sıra masaüstü gereçlerinden oluşan hediyeler almayı düşünebilirsiniz. Çünkü doktorlar da hasta bilgilerine vs. daha pek çok genel işlemleri bilgisayar üzerinden yapmaktadırlar. Bu nedenle desenli mouse pad ya da masa matı erkek doktora hediye edilebilir.

  Kadın Doktor Sevgiliye Hediye Seçenekleri

  Kadınlar bulundukları her ortama güzellik ve neşe saçarlar. Bulunduğu her ortamı renklerinden kadın doktorlar için onları mutlu etmek ve yüzündeki gülümsemeye şahit olmak sizi de mutlu edecektir. Doktor sevgiliye hediye bayan için olacaksa eğer daha çok aksesuarlara öncelik verebilirsiniz. Küpe, kolye, bileklik ya da fular bayan doktora hediye edilebilir. Diğer taraftan kadın doktor sevgiliye hediye seçerken günün yorgunluğunu atabilmesini sağlayacak kahve çeşitlerinden oluşan ve lezzetli çikolataların yer aldığı hediye kutularından birini satın alabilirsiniz.

  Doktor Sevgiliye Alınacak Hediyeler

  Hayatımızda her zaman ihtiyaç duyacağımız en önemli kişiler doktorlardır. Bunca emeklerinin karşılığı olarak bir hediye ile onları mutlu etmeyi sağlayabiliriz. Muhiku’da doktor sevdiklerimize hediye almak için pek çok alternatifi değerlendirebiliriz. Örneğin kendi masalarını süsleyecek hediyeliklerden tutun da kişisel bakımlarını yapabilecekleri hediyelere kadar birçok ürün satın alabilirsiniz. Doktor sevgiliye alınacak hediyeler arasından anlamlı ve bir o kadar da etkili hediyelerden de yararlanabilirsiniz. Sevgilinize her an yanınızdaymış gibi hissettirecek hediyeler olarak fotoğraflı hediyeler de yaptırabilirsiniz.

  En Yenilikçi Doktor Hediyeleri Muhiku’da!

  Doktorluk çok zor bir meslektir. Gece gündüz demeden yoğun bir tempoda sürekli çalışırlar. Bu yorucu çalışma esnasında onlara sizi hatırlatacak hediyelere yer verebilirsiniz. Sizlerden ansızın gelecek  bir hediye ile kendilerini özel hissettirebilirsiniz. Doktorlar yenilikçi kişilerdir. Kendilerini sürekli geliştiren, yeniliği seven ve çok okuyan bilgili kimselerdir. Muhiku’nun yenilikçi doktor hediyeleri ile sizler de doktor sevgilinize bir jest yapabilirsiniz. Yeniliği seven sevgilinize Muhiku’da bulunan kitaplardan birini hediye edebilirsiniz. Bunlar gibi daha farklı hediye seçeneklerini değerlendirmek için Muhiku’yu ziyaret edebilirsiniz.

  Yeni Doktor Sevgiliye Hediye Seçenekleri

  Hayatınızın aşkı, biricik sevgiliniz eğitim hayatını tamamladı ve doktorluğa adım mı attı? Öyleyse ona anlamlı bir hediye almanın şimdi tam zamanı.

  Siz de biliyorsunuz ki doktorluk okumak da bu mesleği icra etmek de hiç kolay değil. Senelerce çalışıp okulu bitirmeye çalışan doktor adayları, mesleğe atıldığında da zaman zaman zorlanır. Yeri gelince uyumayan, dinlenmeyen hatta yemek yemeye bile vakit bulamayan doktorlar, oldukça kutsal bir görev icra ederler.

  Bu nedenle hayatınızda var olan doktorları zaman zaman bir hediye ile sevindirebilirsiniz. Böylece yoğun geçen iş hayatından sıyrılıp bir nebze de olsa kendi hayatlarına dönmelerini sağlayabilirsiniz.

  Tüm hayatı birlikte geçirmek istediğiniz biricik partneriniz doktorsa ve okulunu yeni bitirdiyse ona da anlamlı bir mezuniyet hediyesi alabilirsiniz. Henüz çiçeği burnunda bir doktor adayı olarak ona mesleği ile ilgili bir hediye sunabilirsiniz. Böylece mesleğini icra ettiği her anında ona kendinizi hatırlatabilirsiniz.

  Peki meslek temalı hediyeleri nereden temin edebilirim diye düşünüyor olabilirsiniz. Bu sorunun elbette ki tek cevabı Muhiku’dur. Geleneksel hediyelerden sıyrılmanızı sağlayan Muhiku’nun doktora hediye kategorisi içerisinde pek çok farklı hediye var. Üstelik bu hediyelerin bir çoğu doktorlara özel olarak tasarlandı.

  Doktor sevgilinizin hem severek kullanabileceği hem de kullandıkça sizi hatırlayabileceği bu hediyelerle, ona büyük bir mutluluk yaşatabilirsiniz. Ben tek bir hediye ile sınırlı kalmak istemiyorum diyenlerdenseniz Muhiku’nun özenle tasarladığı hediye kutusu seçeneklerini değerlendirebilirsiniz.

  Tek bir kutu içerisinde yer alan birden fazla ürünle, sevgilinize büyük mutluluklar yaşatabilirsiniz. Üstelik bu mutlulukları yaşatmak için yüksek bütçeler ayırmanıza da hiç gerek yok. Muhiku’nun uygun fiyat aralığı sayesinde yeni mezun doktor sevgiliniz için en güzel hediyeyi en uygun fiyata satın alabilirsiniz.

  Bunun yanı sıra Muhiku’nun kendi kutunu yap fırsatı sayesinde dilediğiniz ürünlerle kendi kutunuzu da tasarlayabilirsiniz. Yeni doktor olmuş sevgilinizin severek kullanacağı hediyeleri belirleyerek kutunuzu hazırlayabilirsiniz. Özellikle Muhiku’da satışa sunulan doktor temalı ürünleri tercih edebilirsiniz. Böylece ona unutamayacağı bir jest yapabilirsiniz.

  Şimdi sizde hiç vakit kaybetmeden Muhiku’nun doktora hediye kategorisini ziyaret edebilirsiniz.  Uygun fiyatlı ve yenilikçi hediye seçenekleri içerisinden dilediğinizi satın alabilirsiniz. Bu harika hediyelerle mesleğe yeni atılan partnerinizin heyecanına ve mutluluğuna ortak olabilirsiniz.

  S: 💌 Doktor sevgiliye hediye ne alınır?
  C: Doktor sevgiliniz için hastanede ya da kendi odasında kullanabileceği hediyeler alabilirsiniz. Özellikle doktor sevgiliye hediye seçeneklerinden kişiye özel eşyalar almanızı tavsiye ederiz. Bunlar mesleğine özgü baskılı kupalar, bardak altlıkları ve French press olabileceği gibi termos ya da cam matara da olabilir.
  S: 🌸 Doktor sevgiliye hediye alırken nelere dikkat etmeliyiz?
  C: Doktor sevgiliye hediye alırken dikkat etmeniz gereken bazı noktalar olacaktır. Sağlık sektöründe özellikle hastanede yoğun tempoda çalışan doktor için daha çok işlevsel bakımdan işini kolaylaştıracak hediyeler almalısınız. Ayrıca hediye alacağınız doktor sevgiliniz ise üzerine düşünülmüş hediyeler onu çok daha mutlu edecektir.
  S: 💌 Erkek doktor sevgiliye hediye ne alınır?
  C: Sevgilinizin zevklerine ve ilgi alanlarına göre hediye seçimleri yapabilirsiniz. Böylece hediyenizin beğenilme olasılığını arttırabilirsiniz. Örneğin ilgi alanına yönelik bir kitap tercih edebilirsiniz. Bunların yanı sıra hastanede kullanabileceği kupa, severek tüketebileceği kahve ya da çay çeşitleri ve çikolatalardan oluşan hediye kutusu hazırlayabilirsiniz.
  S: 🌸 Kadın doktor sevgiliye hediye ne alınır?
  C: Doktor sevgiliniz bayan ise Muhiku'nun taze ve rengarenk çiçeklerinden birini hediye olarak gönderebilirsiniz. Eminiz bu çiçeğe gözü gibi bakacaktır! Ayrıca doktor sevgilinize nöbetleri esnasında onu zinde tutacak hediyelere yönelebilirsiniz. Örneğin hediye kutunuza dünya kahvelerinden ekleyebilir, kahvesini sıcak veya soğuk tutmasını sağlayacak bir termos alabilirsiniz.