Diş Hekimleri Günü Hediyesi

İlgi Alanı
Kime
Kahve Sever
Çay Sever
Çiçek Sever
Çikolata Sever
Mum Sever
Tütsü Sever
Hobi Sever
Bakım Sever
Muhiku Mini
Plan Sever
Kadına Hediye
Erkeğe Hediye
X
Filtre
Filtre
 • Cinsiyet
 • İlgi Alanı
 • Fiyat
 • Değerlendirme
Filtreyi Uygula
Ürünleri Sırala
  • Dünya Kahveleri Kutusu

   Dünya Kahveleri Kutusu

   (263)
   %9 indirim

   235.00 TL 215.00 TL

   %24 indirim 179.00 TL
   179.00 TL
   Çok Satan
   Muhiku En Çok Tercih Edilen Hediyeler
  • Hemşireye Tebrik Hediye Kutusu

   Hemşireye Tebrik Hediye Kutusu

   %22 indirim
   225.00 TL
   Ucretsiz Teslimat Ribbon
  • Doktora Özel Hediye Kutusu

   Doktora Özel Hediye Kutusu

   %22 indirim
   219.00 TL
   Ucretsiz Teslimat Ribbon
   Şu An xx Kişi Bu Ürünü İnceliyor
  • Sağlık Çalışanına Tebessüm Hediye Kutusu

   Sağlık Çalışanına Tebessüm Hediye Kutusu

   %23 indirim
   239.00 TL
   Ucretsiz Teslimat Ribbon
  • Sağlık Çalışanına Renkli Hediye Kutusu

   Sağlık Çalışanına Renkli Hediye Kutusu

   %23 indirim
   269.00 TL
   Cok Satan Ribbon
   Aynı Gün & Ücretsiz Teslimat
  • Sağlık Çalışanına Tebrik Hediye Kutusu

   Sağlık Çalışanına Tebrik Hediye Kutusu

   %22 indirim
   345.00 TL
   Yüksek Talep Görüyor!
   Cok Satan Ribbon
  • Happy Health Day Hediye Kutusu

   Happy Health Day Hediye Kutusu

   %22 indirim
   349.00 TL
  • Sağlık Çalışanlarına Özel Hediye Kutusu

   Sağlık Çalışanlarına Özel Hediye Kutusu

   %23 indirim
   355.00 TL
  • Fedakar Doktora Hediye Kutusu

   Fedakar Doktora Hediye Kutusu

   %24 indirim
   355.00 TL
  • Başarılı Hemşireye Hediye Kutusu

   Başarılı Hemşireye Hediye Kutusu

   %22 indirim
   379.00 TL
   Çok Satan
   Muhiku En Çok Tercih Edilen Hediyeler
  • Tıp Bayramı Temalı Hediye Kutusu

   Tıp Bayramı Temalı Hediye Kutusu

   %22 indirim
   385.00 TL
   Son 10 Saatte xx Kişi Sepete Ekledi
  • Tıp Bayramı Özel Hediye Kutusu

   Tıp Bayramı Özel Hediye Kutusu

   %22 indirim
   399.00 TL
  1

  Diş Hekimleri Günü hediyesi almadan önce Diş Hekimliği Günü ne zaman sorusunun yanıtını vermek daha doğru olacaktır. Ülkemizde 22 Kasım Diş Hekimleri Günü, içinde bulunduğumuz hafta ise Ağız Diş Sağlığı Haftası olarak kutlanmaktadır.

  Diş hekimleri, bizi en güzel gülüşlere kavuşturan, her türlü bakım ve tedaviyi yapan sağlık çalışanlarımızdır. Siz de bu özel gününü kutlamak için diş doktoru hediyesi olarak özel tasarlanmış hediyelerle küçük bir jest yapabilirsiniz. Alanında uzman olan bu kişilere Diş hekimleri Günü hediyesi vererek yaptıkları işin ne kadar değerli olduğunu hatırlamalarını sağlayabileceksiniz.

  Diş hekimine hediye almak için pek çok sebep vardır. Belki eşinize, sevgilinize, yeni mezun olan çocuğunuza belki de diş hekiminize teşekkür etmek için bile hediye almak isteyebilirsiniz. Ağız ve diş sağlığı için çok çaba gösteren ve büyük bir özveri ile çalışan yakınlarınız için diş doktoru hediyeleri arasından kendilerini özel hissedecek hediye alternatiflerini değerlendirebilirsiniz.

  Diş Hekimleri Günü Hediyesi Ne Olabilir?

  Dis Hekimleri Gunu ne zaman sorusunu az önce yanıtlamıştık. Eğer bu günü kaçırdığınızı düşünüyorsanız telaşe kapılmayın deriz. Çünkü içinde bulunduğunuz o hafta hala diş hekimleri haftası olarak kutlanmaktadır. Bu nedenle siz de yakınlarınızı mutlu etmek için Diş Hekimleri Günü hediyesi alarak bu süreci yakalayabilirsiniz.

  Bir diş hekiminin en çok ihtiyaç duyacağı şeyler muayenehanesinde kullanabileceği eşyalardır. Günlük işlerini planlayabileceği ve notlarını alabileceği hediyeler almanız onu mutlu edecektir. Ayrıca diğer hediye seçenekleri için Muhiku’nun Doktora Hediye kategorisinden ilham alabilir, diş hekiminize uygun hediyeleri seçebilirsiniz.

  Diş Hekimleri Günü Hediye Fikirleri

  • Best Doctor Ever baskılı kupa
  • Bardak altlığı
  • Kahve veya çay çeşitleri
  • Çikolata
  • Çiçek
  • Kolonya
  • Kırtasiye ürünleri
  • Dekorasyon ürünleri

  Diş Hekimine Hediye Ne Alınır?

  Söz konusu diş hekimine hediye olunca seçim zorlayıcı olabilmektedir.  Ne alacağınıza hemen karar veremeyebilirsiniz. Diş doktoru hediyesi seçme konusunda pek çok alternatife ihtiyaç duyabilirsiniz. Ama size vereceğimiz öneriler sayesinde diş hekiminize harika hediyeler seçebileceksiniz.

  Diş doktorunuzun güne daha enerjik başlamasını sağlayacak hediyeler almayı düşünebilirsiniz. Örneğin filtre kahve çeşitlerinden oluşan bir hediye kutusu hazırlayabilirsiniz. İçerisine lezzetli çikolatalardan ekleyerek gününün daha keyifli geçmesini sağlayabilirsiniz. Diğer taraftan diş hekimine hediye olarak muayenehanesine çiçek gönderebilirsiniz.  Ayrıca odasının havasını değiştirecek kokulu mumlar veya tütsülükler de alabilirsiniz.

  Her biri özenle hazırlanmış ve tasarlanmış olan diş doktoru hediyeleri listenize baskılı kupa ve bardak altlıkları gibi ürünler ekleyebilirsiniz. Bu ürünler hem odasında hem muayenehanesinde kullanabileceği hediyeler arasında yer alacaktır.

  Diş Hekimi Öğrenciye Hediye Ne Alınır?

  Diş hekimi öğrenciye hediye seçerken daha çok kırtasiye ürünlerinden oluşan hediyeler alabilirsiniz. Çünkü eğitimleri süresince en çok ihtiyacı olabilecek eşyalar not defteri, ajanda veya kalem olacaktır. Siz de bu hediye seçeneklerini diş hekimi öğrencisi için değerlendirebilirsiniz.

  Bir öğrenciye okurken de Diş Hekimleri Günü hediyesi alınabilir. Diş hekimi öğrencisinin böyle uzmanlık gerektiren bir mesleği icra edecek olması onun için gurur vericidir. Böyle özel bir gün için onu mutlu edecek hediyeler almanız ayrıca kendisini de çok özel hissetmesini sağlayacaktır. Mesela kişiye özel eşyalar alabilirsiniz. Örneğin bir termos veya kupa gibi.

  Diş Hekimine Özel Hediyeler Muhiku’da!

  Muhiku’da diş hekimlerine özel hediyeler bulabilirsiniz. Diş hekimleri için özel olarak tasarlanmış hediyelere Muhiku’dan tek tıkla sahip olabilirsiniz. Diş hekiminiz için en uygun hediyeleri seçebilirsiniz. Ayrıca sizler de bu şekilde kendi diş hekimi yakınlarınıza ayrıca teşekkür edebilirsiniz. Doktorlara özel tasarlanmış hediyeliklere Muhiku ile kolayca ulaşabilirsiniz.

  Diş Hekimine Hediye Kutusu

  Muhiku ile diş hekimine hediye kutusu hazırlamak sizler için çok keyifli olacak! Çünkü Muhiku Kendi Kutunu Yap seçeneği ile kendi kediye kutunuzu oluşturma fırsatı sağlıyor. Böylece sizler de dilediğiniz ürünlerle kendi kutunuzu hazırlayabileceksiniz. Örneğin diş doktoruna alınabilecek hediyeler arasında Muhiku’da birçok seçenek bulunuyor.

  Diş Hekimleri Günü hediyesi vermek için Muhiku’da doktorlar için özenle hazırlanmış konsept hediye kutularına da bakmadan geçmeyin deriz. Zengin içeriğe sahip bu konsept kutular her doktoru mutlu edecek ürünlerle donatılmıştır. Sizlere Muhiku’nun hazır kutularından biri olan Sağlık Çalışanlarına Özel Hediye Kutusunu almanızı öneririz.

  S: 🦷 Diş Hekimleri Günü hediyesi nasıl hazırlanır?
  C: Diş Hekimleri Günü hediyesini Muhiku ile kolay bir şekilde hazırlayabilirsiniz. Muhiku'nun Kendi Kutunu Yap avantajı ile dilediğiniz ürünlerle hediye kutunuzu hazırlayabilirsiniz. Kendi hediye kutunuza Muhiku'da diş hekimlerine özel olarak tasarlanmış hediyelerden koyabilir ya da tamamen kırtasiye ürünlerinden oluşan hediyeler alabilirsiniz.
  S: 🦷 Diş hekimine hediye ne alınır?
  C: Diş hekimine hediye seçenekleri olarak Best Doctor Ever baskılı kupa, uygun bir bardak altlığı, dünya kahveleri ve çikolata alabilirsiniz. Ayrıca bir diş doktorunun en çok ihtiyacı olabilecek eşyalar kırtasiye ürünleridir. Örneğin bu ürünler günlük planlayıcı, not defteri, ajanda veya kalem çeşitleri olabilir.
  S: 🦷 Diş hekime hediye alırken nelere dikkat etmeliyiz?
  C: Diş hekimine hediye alırken öncelikle en çok ihtiyaç duyabileceği eşyaları bir liste haline getirmeniz sizin için faydalı olacaktır. Böylece sizler de hediye seçimlerinizi kolaylaştırabilirsiniz. Ayrıca diş hekimi için muayenehanesinde gün içerisinde kullanabileceği hediyelere yönelebilirsiniz. Alacağınız hediyelerin diş doktoru için uygun hediyeler olmasına da dikkat etmelisiniz.
  S: 🦷 Diş doktoruna alınabilecek hediyeler nelerdir?
  C: Diş doktoru için alınabilecek hediyeler mesleğini simgeleyen baskılı kupa ve bardak altlıkları, kahve çeşitleri ve kolonya olabilir. Diş doktorunun ihtiyacı olan not defteri, ajanda ve kalem çeşitlerinden de almayı düşünebilirsiniz. Ayrıca bir diş doktoru için muayenehanesini süsleyecek saksı çiçeklerinden de alabilirsiniz. Muhiku'nun çiçek kategorisinden dilediğiniz çiçeği seçip diş doktorunuza hediye edebilirsiniz.