Yapay Duvar Tırmanışı

2 saate kadar
1 Kişi
MuhikuxBodo
Yapay Duvar Tırmanışı Nasıl Geçer?
Katılımcı bouldering merkezine giriş yapar. Rahat kıyafetleriyle gelmiş olan katılımcıya tırmanış ayakkabıları ve tırmanma tozu temin edilir, ardından duvarda bulunan çeşitli rotalara tırmanır.

Yapay Duvar Tırmanışı

145.00 TL

- +
Yapay Duvar Tırmanışı
0.00 TL
- +
İstanbul'da özel kurye ile siparişinizi yarın ücretsiz teslim alın.
Özel kuryenin dağıtım bölgesinde bulunmayan ilçelere kargo ile gönderim yapılacaktır. Özel kuryede tüm maliyeti biz üstleniyoruz, hediyeniz aynı gün teslim edilsin.
7 saat 3 dk içinde sipariş verirseniz yarın kargoda
İstanbul
18 yaşından itibaren uygundur
1 kişi
2 saate kadar

Yapay Duvar Tırmanışı nasıl geçer

Katılımcı tırmanma duvarının bulunduğu lokasyona gelir ve günlük giriş bileti ile içeri girer. Rahat kıyafetler giymiş olan katılımcıya uygun tırmanış ayakkabıları temin edilir. Tırmanış öncesinde ekip tarafından kısa bir bilgilendirme yapılır. 

Tırmanma tozunu kullanarak tırmanış duvarında bulunan sayısız rotaların birinden tırmanış başlar. Yeni başlayanlar ve her seviyedeki tırmanıcılar için uygun rota bulunmaktadır.

Ek Bilgiler

6 yaş üstü çocuklar ebeveynleri eşliğinde katılabilir.

Boulderhane’yi neden seçtik

2000’li yılların başlarında Murat Kandi’nin girişimi ile kurulmuştur. Ardından dağcılık ve tırmanıcılığa duydukları sevgi ile bir araya gelen ekip tarafından 2012 yılında devralınmıştır. Türkiye’nin en büyük ve en iyi tırmanış salonudur.

Bouldering yüksekliği 4,5 metreyi geçmeyen kayalarda ve yapay tırmanış duvarlarında gerçekleştirilen tırmanış branşıdır. Boulderhane salonu her hafta yaklaşık 25 rotasını tamamen değiştirerek toplamda 150’ye yakın rotası ile Bouldering tutkunlarını ağırlamaktadır.

Bouldering salonunda tırmanışa yönelik ağırlık çalışmaları yapılabilen bir salon ve misafirlerin dinlenebilmesi için bir kafe bölümü bulunmaktadır. Soyunma odalarında eşyalarınızı bırakabileceğiniz kilitli dolaplar bulunmaktadır.

Deneyimi Sağlayan İş Ortaklarımız
Emniyetevleri Mah.,Yamaç Sokak No:1/4. Kağıthane/İstanbul
Rezervasyon saatleri:

Pazartesi: 17:00-21:00nSalı-Pazar: 12:00-21:00

3 adımda hediyenizi kullanmaya başlayın!

0.0
Ortalama Puan
0 Değerlendirme, 0 Yorum
Yapay Duvar Tırmanışı

Henüz inceleme yapılmadı.

Siparişim ne zaman teslim edilir?
Gönderim yapacağınız adresi seçiniz.
Saat 14.00'a kadar verilen siparişler aynı gün kargoya verilmektedir. İstanbul'da hafta içi öğlen 12:00'den önce verdiğiniz siparişler aynı gün,
12:00'den sonra verdiğiniz siparişler ertesi gün kapınızda!
Siparişiniz en kısa zamanda teslim edilecektir.